Dodaj do ulubionych

10 przypadkowych faktów dot. Ciebie

• Gość: Karolina IP: *.zax.pl 23.02.11, 16:21
    1. Haha, myślisz, że ja tego nie widzę? :P
    2. "Straight up" - Paula A.
    3. On jest blondynem. Muszę go mieć.
    4. sasasa ]:->
    5. Jest źle. Jest makabrycznie źle. Rodzina się rozwala.
    6. Mam co robić, ale mi się nie chce.
    7. Kawa
    ,
    8. Ja
    i
    9. Ty.
  • Gość: K. IP: *.internetdsl.tpnet.pl 24.02.11, 09:27
    1. Nie pamiętam bezimprezowego weekendu. Za każdym razem inne towarzystwo. Lubię to.
    2. Przeczytałem ostatnio trochę o pewnym problemie społecznym wynikającym innego problemu społecznego. Nie chcę o tym pisać...
    3. Podobają mi się u kobiet włosy w kolorze złocisty brąz, choć ostatnio może bardziej wolę brunetki.
    4. Będąc dzieckiem musiałem chodzić do kościoła. Niedzielne poranki były dla mnie koszmarem.
    5. Nie noszę portfela. Nie mam problemu z gromadzeniem kalendarzyków, grosików na szczęście, biletów do kina, czy innych dziwnych rzeczy typu: znaczki ze świadectwa ;)
    6. Planuję dokonać świętokradztwa liturgicznego. Samo myślenie w jaki sposób to zrobię paraliżuje mój mózg.
    7. Ktoś nie wie, że ja coś wiem...
    8. Dawno temu ukradłem w jednym europejskim sanktuarium żelazną, 15-centymetrową figurkę Matki Boskiej.
    9. Jedną z moich najlepszych piosenek jest "Wspomnienie" Niemena. Kojarzy mi się ze wstawaniem do szkoły przy grającym radiu "Ślązak". "Z przemodlenia, z przeomdlenia senny..." - normalnie magia.
    10. ;)
  • Gość: K IP: *.internetdsl.tpnet.pl 24.02.11, 11:12
    > 8. Dawno temu ukradłem w jednym europejskim sanktuarium żelazną, 15-centymetrow
    > ą figurkę Matki Boskiej.

Ad.4
    Czyn ten popełniłem na handlarzu dewocjonaliami. W kościele bym tego nie zrobił. Choć właściwie kradzież to kradzież...
  • Gość: Mavi IP: *.rev.numericable.fr 24.02.11, 11:23
    ad.9-mam indentyczne odczucia jak slysze te piosenke-poranne wstawanie do szkoly i magia,magia..!!!
    no,moze jeszcze dogrzewanie piecykiem gazowym bo zimno bylo
  • Gość: ElSol IP: *.sky24.pl 24.02.11, 19:51
    1. Jestem szczęśliwa i nieszczęśliwa zarazem (ot i babska logika)
    2. Kocha mnie Ktoś - bez wzajemności niestety
    3. Moi najważniejsi przyjaciele to mężczyźni
    4. You make me feel like a natural woman - nucę :)
    5. Zjadłabym Dönera od Pana Turka w Cottbus
    6. A co jeśli to ja? Może mnie nie rozpoznałeś.
    7. Planuję TEN dzień
    8. Rodzice zdziwią się, że taaaka kasa im po mnie skapnie
    9. I dupa - telefon z pytaniem czy zostanę Matką Chrzestną Hani
    10. Zostanę.
  • kcpr.10pfot 25.02.11, 02:37
    1. Nie mogę się doczekać przyszłotygodniowego spotkania. Z koleżanką. Nie widzieliśmy się wieki. Jeśli uda mi się powiedzieć to, co chciałbym powiedzieć komukolwiek teraz, to będę przeszczęśliwy. Nie chodzi o żadne związki, relacje partnerskie, po prostu chciałbym się wreszcie móc komuś wygadać.
    2. Otwarcie powiem - dwa razy w życiu nie miałem jaj. Żałuję.
    3. Umiem opowiadać i występować publicznie, choć do niedawna nie znosiłem tego.
    4. Mam tak piękne plany na najbliższe lata, że gdyby udało mi się zrealizować choć ich ułamek, to będzie świetnie. Plan minimum nie będzie trudny.
    5. Czekam na normalne temperatury, żeby móc znowu zacząć biegać. Dwutygodniowa przerwa to za długo.
    6. Z nikim nie mam na prawdę bliskiego kontaktu. Wkurza mnie to wieczne trzymanie na dystans.
    7. Kocham ten kraj. I tak z niego wyjadę.
    8. Dziś w pubie pani wydała mi za dużo pieniędzy. Oddałem. Zawsze oddaję. Jak golić się, to nie mieć wstydu spojrzeć w lustro.
    9. Brzydziłbym się sobą, gdybym wykorzystał władzę, jaką mam ostatnimi czasy.
    10. Boję się hazardu. Nie dotykam tego.

Przejrzałem te dziesięć punktów i parę wcześniej. Wychodzi na to, że jestem niemalże nieskazitelnym człowiekiem.
  • hrusovsky 25.02.11, 07:42
    > Przejrzałem te dziesięć punktów i parę wcześniej. Wychodzi na to, że jestem nie
    > malże nieskazitelnym człowiekiem.

Tak Ci się tylko wydaje :D
  • dona.a 25.02.11, 18:12
    kcpr.10pfot napisał:

> Przejrzałem te dziesięć punktów i parę wcześniej. Wychodzi na to, że jestem nie
    > malże nieskazitelnym człowiekiem.
    Powiedziałabym, że w pewnym stopniu intrygującym;)
  • Gość: gracka IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 26.02.11, 22:56
    1) przeżyłam 18stkę mojej córki. ona imprezowała a ja w domciu patrzyłam na "pioruna" disneja- taki tam paradoks.
    2) facet,mąż, ojciec dzieciom doprowadza mnie do szału- że przeciwności się przyciągają wymyślił chyba jakiś desperat tłumacząc się sam przed sobą
    3) nadal nic mi nie wychodzi. mimo pozytywnego nastawienia. mimo wysiłków. kurna- kiedy będzie te OBIECYWANE 7 LAT TŁUSTYCH???
    4) mam ochotę na Jarocin jak za dawnych lat- wolność, młodość, namiot i bułka zapijana piwem
    5) kocham swoje dzieci ale wolałam kiedy były małe- czasy dla mnie były dużo gorsze ale problemy jakby mniejsze...
    6) a jakby kiedyś tym wszystkim per....dyknąc i RAZ pomyśleć o sobie?
    7) przeraża mnie codzienność/rzeczywistość- cenowo. dwie pracujące osoby w rodzinie, nie "na kasie w Biedronce" (bez obrazy oczywiście!), bez luksusów, bez wakacji, bez obiadów w restauracji, bez oszczędności...- coś tu nie kaman...
    8) chciałabym być dla kogoś tak interesująca jak Karolina (jak kilka postów wyżej) :)
    9) słucham Dubska "Paranoje" (oryginał Daab)- mimo swoich wielu lat ( a sruu- 39) chętnie bym się pobujała gdzieś na parkiecie
    10) to nie moment na podsumowanie mojego życia bo jeszcze się nie kończy- ale na tą chwilę to nie jestem szczęśliwa...
  • paciaciakowa 27.02.11, 08:20
    1. Kupiłam wczoraj sobie papuga falistego.
    2. Druga papuga o 4:30 postanowiła zrobić sobie półgodzinny spacer po pokoju. Oszalała.
    3. Od dziś rzucam słodycze na 100 dni.Koniec z nałogiem. Jak wytrzymam tydzień będzie fantastycznie.
    4. Mam 3 przyjaciółki, z każdą z nich gadam o innych sprawach. Nie zamieniłabym ich na 1, która wysłuchiwałaby wszystkiego.
    5. Po ostatnich wakacjach mam uraz do zrywania ogórków.
    6. Potrafię założyć nogi na głowę :D
    7. Lubię czytać gazety w wannie.
    8. Nie lubię grejpfrutów.
    9. Uwielbiam wątróbkę z cebulą.
    10. Lubię pichcić... i piec ciasta... :)
  • reden6 27.02.11, 08:54
    paciaciakowa napisała:
    > 5. Po ostatnich wakacjach mam uraz do zrywania ogórków.

Możesz coś więcej o tym?
    --
    SILESIA SUPERIOR
    *FIDE NON ARMIS*
  • paciaciakowa 27.02.11, 09:24
    8 ,czasami mniej, ale zazwyczaj więcej niż 8 godz spędzone na polu w towarzystwie zielonych paskudnych krzaczorów ogórków w pozycji "Du...ą do słońca" :) przez większość lipca i cały sierpień nie niesie za sobą dobrych skojarzeń. Chodź bywało czasami zabawnie :)
  • reden6 27.02.11, 09:32
    Dzięki :) Wreszcie pojąłem znaczenie tego sezonowego frazeologizmu... ;)
    --
    SILESIA SUPERIOR
    *FIDE NON ARMIS*
  • paciaciakowa 27.02.11, 09:37
    Proszę bardzo:) Polecam spróbować w czasie urlopu :) Nieprzywykli do roboty zaczynają doceniać swoją nudną biurową pracę . Miłego dnia :)
  • readione 28.02.11, 22:21
    1. prawie dwa miesiące temu zastanawiałam się tutaj czy zaczynanie czegokolwiek z najlepszym od lat kumplem ma sens.
    2. ma:)
    3. jest mi tak bardzo zielono, że w ogóle nie umiem zmieścić w sobie wszystkich cudownych emocji!
    4. uwielbiam małe, zasmarkane dzieci z którymi pracuję.
    5. powinnam wysłać życzenia urodzinowe byłemu chłopakowi. i jest to dla mnie mimo wszystko stres.
    6. kocham jeść lody. a mogę tylko troszkę, bo kiepsko sobie radzę z laktozą:<
    7. byłam na zakupach. wszystko kupiłam różowe..
    8. dzisiaj jakaś baba w tramwaju patrzyła na mnie podejrzliwie. uśmiechnęłam się do niej.
    9. boję się ludzi, którzy osiągnęli wielki sukces. [i to jest bardzo głupie!]
    10. mam wielką ochotę na jazdę na porządnej łańcuchowej karuzeli i cukierki z odpustu.
  • Gość: ktoś IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 01.03.11, 00:25
    1.wiosna to nowy początek i wierzę ,że taki też będzie dla mnie
    2.ogladam telenowelę z niemieckimi napisami pod tyt. Jojo sucht das gluck.najladniejszą aktorką jest Niemka udająca Brazylijkę...ale fajnie odświeżam niemiecki i długaśneeee zwroty
    3.mam dziwnego kota
    4. podoba mi się taki jeden chlopak...jest slodki i charyzmatyczny
    5.mysle ,ze chyba jest trochę świrnięty ....chyba to nie dobrze
    6.the way you make me feel...kocham piosenki M.J.
    7.ide zaraz slodko spac
    8.stosuje specjalny masaż ,majacy na celu ujędrnienie piersi (narazie nie widzę efektow ale to dopiero 3 dni)
    9.lubię filmy z lat 80-tych
    10.jutro coś namaluję
  • Gość: Karolina IP: *.zax.pl 01.03.11, 18:30
    1. Mam głód snu.
    2. Zostałam poderwana w bibliotece przez obługującego tam kolesia i jestem taka uhahana z tego powodu :D to takie głupie, że aż bawię się w to dalej x)
    3. Słucham sobie E.T. Katy Perry.
    4. Jeśli będę oficjalnie jego gerl, to będę taka hepi, oj łe :D
    5. Jutro muszę skoczyć do biblioteki ]:->
    6. Napisałam już swoją prezentację maturalną, jestem z niej b. dumna, ambitna praca.
    7. ...gdy krótkim, urywanym oddycha oddechem i oddaje się cała z mdlejącym uśmiechem :)
    8. Mam feeling :)
    9. Chciałabym kiedyś zatańczyć pole dance.
    10. Wspominałam już, że muszę skoczyć do biblioteki? :D
  • Gość: ms_dalloway IP: *.zcu.cz 04.03.11, 02:05
    1) Byłam dziś na piwie ze świetnym facetem. Z wierzchu brutal,ale w oczach ma wszechświat.
    2) "... I dlatego lubię mówić z Tobą...".
    3) Bardzo dobrze znam język czeski,co bywa kłopotliwe, bo nie śmieszą mnie czeskie filmy.
    4) Gdybym mogła, wyjechałabym na kilka tygodni do Irlandii, do Tralee w County Kerry.
    5) Brakuje mi inspiracji i pomysłu na wiosenne buty, pewnie jak zwykle skończę w trampkach.
    6) Mam ochotę na chipsy o smaku octu, a nie mam pomysłu, gdzie w Polsce mogę je kupić.
    7) Chciałabym zmienić samochód z tekturowego cinquecento na starego Volkswagena Ogórka.
    8) Po zimie mam ekstremalnie bladą cerę, co przy rudych włosach daje trupi efekt.
    9) Ostatnio zbyt często miewam straszne sny, to jest niczym oglądanie horrorów co noc.
    10) Czytam obecnie "Buddy Holly żyje i pozdrawia z Ganimedesa", i z całą pewnością mogę stwierdzić, że bardziej rock'n'rollowej książki nie miałam od lat w ręku.
  • paciaciakowa 04.03.11, 11:40
    1. Wróciłam od pani promotor
    2. Muszę zmienić koncepcje, a raczej układ pracy...
    3. Nie wiem jak to uczynić, żeby zwykły zjadacz chleba zrozumiał moją pracę inż.
    4. Jestem przeziębiona
    5. Papugi ślizgają się po stole
    6. Na obiad kurczak w sosie chińskim
    7. Lubię niespodzianki
    8. Zawsze zgaduję co to za niespodzianka...no prawie zawsze :)
    9. Lubię stare meble, takie z duszą
    10. Nie palę papierosów
  • Gość: tgr. IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 04.03.11, 21:13
    1. marzą mi się śliczne, wąskie dżinsy na wiosnę, a nigdzie nie ma.
    2. stresuję się przed jutrem.
    3. nigdy nie pokłóciłam się z moją najlepszą przyjaciółką.
    4. mam nadzieję, że dziewczyna mojego brata zostanie moją bratową już na zawsze. jest super.
    5. wierzę w potęgę intuicji i staram się nauczyć się jej ufać.
    6. odwaliłam dziś kawał dobrej roboty. ale to jeszcze nie koniec, niestety.
    7. nie lubię części mojej rodziny. wręcz nie znoszę. czasem nawet minimum kontaktów to za dużo...
    8. chciałabym być dobrym człowiekiem.
    9. nie lubię być spychana na margines tylko dlatego, że pewnych rzeczy nie oznajmiam głośno i dobitnie.
    10. nie wiem, co robić w życiu.
  • Gość: ta_co_przedtem IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 05.03.11, 23:15
    1. nie chcę znać przyszłości.
    2. czas mnie owiewa, mijają dni i miesiące, a ja nie zmieniam pozycji. bezruch.
    3. chciałabym wykorzystać swoje atuty.
    4. i na tym zarabiać.
    5. mam zasadne podejrzenia, że on mnie od dawna oszukuje
    6. do niedawna dałabym sobie wiele uciąć za jego prawdomówność i głupio bym teraz wyglądała.
    7. policzyłam dziś na palcach, że nie uprawiałam seksu od czterech miesięcy
    8. niezły wynik, jak na bycie w "dobranym, udanym związku"
    9. nic nie wiemy o ludziach, którymi nie jesteśmy
    10. nagrałam sobie CD z ulubionymi piosenkami i własnym uszom nie wierzę - same słodkie pościelówy. moja podświadomość wywala do mnie język.
  • Gość: ffff IP: *.sshn.net 11.03.11, 15:57
    1. Jestem na wymianie studenckiej za granicą i cholernie tęsknię za Polską
    2. Wstałam godzinę temu
    3. Siedzę w kuchni w akademiku z kompem i palę papierosy chowając się w kącie, a jak ktoś wchodzi to teatralnie wyganiam dym przez otwarte okno i mówię: I'm so sorry... again...
    4. Mam zaburzenia odżywiania - praktycznie w ogólę nie czuję głodu, a jak już czuję to mi nie przeszkadza. Dlatego muszę zmuszać się strasznie do jedzenia, nienawidzę tego.
    5. Przed chwilą zmusiłam się do zjedzenia dwóch jajek na miękko i tosta, teraz czuję się przejedzona i ogólnie źle, ale cieszę się, że zjadłam kaloryczne śniadanie.
    6. Nie jestem anorektyczką i nigdy nie byłam, mam niedowagę i chcę przytyć!!!!
    7. Udało mi się kiedyś przytyć 5 kg jak przez 4 miesiące jadłam praktycznie tylko fast-foody i inne śmieciowe żarcie, ale niestety po zmianie diety znowu schudłam.
    8. Miałam rzucić palenie papierosów i zioła, ale mi się nie udało.
    9. Jestem straszną lamerką, bo chodzę w koszuli którą zostawił u mnie mój chłopak i czuję się przez to trochę lepiej:)
    10. Mam czkawkę i śmiesznie mi się pali papierosa :)
  • pikiriki 12.03.11, 07:53
    1. Wstałam w sobotę o 6 rano z własnej nieprzymuszonej woli, tak mi się zegar biologiczny ustawił: o 22 zasypiam na stojąco, wstaję bladym świtem. Posiadanie tak ustawionego zegara biologicznego przeszkadza w imprezowaniu. Bardzo.
    2. Wczoraj wieczorem mój ojciec nie dał mi pooglądać telewizji, ponieważ zaciekawiło go dzieło kinematografii amerykańskiej pt. " Zmierzch". Rechotał, śmiał się i twierdził, że czegoś tak głupkowatego dawno nie widział.
    3. Ostatnio, będąc na weselu, w ciągu pierwszej godziny przyjęcia porwałam 3 pary rajstop, co bardzo mnie zdenerwowało. Stwierdziłam, że będąc w porwanych rajstopach i tak do końca imprezy nie będę wstawać od stołu, więc mogę się upić ze złości. Wcielałam plan w życie, okazało się jednak, że muszę wstać od stołu. Zalać się w pestkę na weselu przed 20.30 to bardzo kiepski pomysł.
    4. Kocham miłością wielką zespół Placebo, o czym wspominałam w poprzednim wątku, planuję nazwać mojego psa Brian Molko.
    5. Pies jest na razie czysto hipotetyczny, aby pojawił się na świecie dwa owczarki niemieckie muszą zechcieć dokonać aktu prokreacji( Dino, jeśli to czytasz, trzymam kciuki za twoją potencję).
    6. Opierniczam wszystkich domowników jeśli zdarzy im się przeklnąć przy mojej najmłodszej siostrze. Po czym samej zdarza mi się rzucić mięsem w jej obecności, mam wyrzuty sumienia, czasem kończy się to płaczem i rozmyślaniem o brutalnym kalaniu niewinnego niczym lelija umysłu.
    7. Ostatnio zachowuję się, jakbym była wesolutka jak szczygiełek. Ale smutno mi, tylko nie chcę nikogo martwić, bo wszyscy tak się starają, żeby mi nie było smutno.
    8. Smutek niewątpliwie związany jest z tym, że moje życie uczuciowo-seksualne leży obecnie odłogiem. Po okresie względnej prosperity pod koniec ubiegłego roku, moje indeksy giełdowe poszybowały w dół, niestety.
    9. Kupuję sobie periodyk "In style", jego żałosna bufonowatość zawsze poprawia mi nastrój. Nie przyznaję się do tego jednak, bo poprawianie sobie humoru debilnymi komentarzami pań redaktorek jest takie zołzowate.
    10. Tęsknię za moimi przyjaciółmi, nie mamy czasu się spotkać, zawsze akurat ktoś pracuje/ uczy się. Eh, a tak mi brakuje naszych filozoficznych rozpraw o dupci Maryni.
  • Gość: Rybak IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 14.03.11, 16:21
    Twoj post jest naprawde swietny, pesymistyczno-optymistyczny, bardzo cool
  • czerwona_skarpeta 14.03.11, 20:03
    1.Postanowiłam nosić częściej spódnice
    2.Słucham właśnie Rammsteina i doszłam do wniosku że muszę podszkolić mój niemiecki
    3.Moje skórzane balerinki wrzynają mi się w stopy :/
    4.Mam maturę za 2 miesiące a raczej niewiele robię
    5.Mój facet mówiący po niemiecku brzmi cholernie seksownie
    6.Od jakiegoś czasu mam cholerną ochotę odwiedzić sex shop
    7.Szkoda że wczoraj nie było mnie na finale rozgrywek hokejowych,ominęło mnie złoto naszych hokeistów..
    8.Piszę tu już 2 raz :)
    9.Byłam dziś u dentysty i niesamowicie irytuje mnie uczucie posiadania czegoś w środku zęba..
    10.Uwielbiam głupawe przeróbki na YouTube z programem Ivona takie jak 1 z 10 czy Diler Pat ;) Wulgarne toto do szpiku kości,ale mnie relaksuje znakomicie :)
  • Gość: Poklicka IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 18.03.11, 19:38
    1. Dzisiaj śniły mi się muchy :/
    2. Wczoraj miałam dziwną przygodę ze starszym panem, który się zgubił.
    3. Za chwilę mam iść z siostrą na balety,ale mi się nie chce,nie odwołam tego,bo ona i tak myśli,że jestem stara i nudna.
    4. Lubię grać w literaki na Kurniku
    5. Mam ochotę na mały skok w bok.
    6. Nie bardzo wiem,co ze sobą zrobić w życiu,a już powinnam.
    7. Chciałabym się nauczyć brazylijskiego.
    8. Nie znoszę swojej sąsiadki,która jest jak Anioł z Alternatyw.
    9. Leżę sobie pod kołdrą,w zielonym dresie i myślę o tym,co jutro będę robić.
    10. Nałogowo sprawdzam swoją pocztę mailową - kilkanaście razy dziennie.
  • Gość: mia IP: *.217.143.26.coditel.net 18.03.11, 23:30
    1. Mija 5 miesięcy od czasu wyprowadzki z Krakowa i z Polski
    2. Mam pracę dzięki której mam kasę i zero frajdy
    3. Miałam pracę dzięki której miałam frajdę i zero kasy
    4. Od czterech lat próbuje skończyć doktorat
    5. Nie tęsknię za Polską, tęsknię za Polakami
    6. Spotykam tutaj Polakow - ale nie są tacy jak w Polsce
    7. Piję porto i na wakacje mam zamiar pojechac do Porto pić porto
    8. Dzisiaj dostałam od Męża książkę Hugh Laurie po francusku
    9. Założyłam konto na Travianie, ale Mąż mi zaanektował, bo On wie lepiej jak rozwijac wioskę. Znowu - rok temu bylo to samo. Następnym razem jak zacznę grać to mu o tym nie powiem.
    10. Muszę zrobic prawo jazdy - samochód odpoczywa w garażu od miesiąca, Mężostwo nie lubi jeździć, ja lubię, ale policjanci przy kontroli chyba tego nie zrozumieją, jak im powiem że nie mam prawa jazdy
  • Gość: mia IP: *.217.143.26.coditel.net 19.03.11, 01:14
    1. dodałam ten wątek do ulubionych
    2. słucham szkockiej muzyki na francuskim kanale
    3. dalej piję porto - niestety czerwone już sie skończyło, piję białe
    4. mam problem z klawiaturą - w pracy 8 h używam francuskiej azerty, po powrocie do domu mam polskie qwerty ale zaczynam się gubić
    5. musze wymienić laptopa - może kupię z azerty?? Będzie łatwiej
    6. ale nie będzie polskich liter :(
    7. wróciłam do tego wątku po dwóch godzinach?? czy to jest uzależnienie?
    8. zmieniam kanał
    9. białe porto nie jest fajne, jutro idę kupić butelkę czerwonego
    10. za tydzień w euromillion jest 133 000 000 euro do wygrania - musze puścić zakład :)
  • Gość: gracka IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 22.03.11, 23:55
    1) nie chcę się wyprowadzać
    2) tam gdzie się przeprowadzam NIC mi się nie podoba. miejsce-trauma. nie wiem jak to będzie
    3) jestem "z tym wszystkim" sama i jestem zmęczona.
    4) otoczenie widzi mój codzinny uśmiech na twarzy i się na to od lat nabiera. nikt nie wie co tam w środku się dzieje..
    5) nie lubię chamstwa a powinnan się już przyzwyczaić
    6) powinnam iśc spać bo z tego całego mojego myślenia nic dobrego nie wyniknie
    7) od piątku mam urlop wyjazdowy. mam zamiar czerpać garściami i spróbować nie mieć wyrzutów sumienia, że ja jadę a inni nie
    8) dubska "loko-loko" mnie kołysze
    9) zaraz zupa na jutro mi wykip
    10) na wakacjach spróbuję to wszystko sobie poukładać
  • Gość: anastazja IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 23.03.11, 22:54
    1. każdego dnia, po przebudzeniu, przypominam sama sobie, dlaczego warto jest żyć
    2. nie potrafiłam zakochać się w żadnym z facetów, z którymi byłam
    3. gdy teraz patrze na ich udane rodziny, mysle, ze zrobilam im wielka przysluge, odchodzac
    4. nie spotkalo mnie nic zlego w zyciu, pomimo tego wciaz odczuwam lek przed porazka
    5. ciesze sie, ze urodzilam sie w latach 70. prl, tamte klimaty sa nie do przekazania
    6. wygladam na mniej lat niz mam i nikt mi w to nie wierzy patrz pkt 5
    7. chcialabym miec meza i dzieci ale nie wiem czy kiedykolwiek mnie to spotka
    8. wciaz poszukuje uniwersalnej definicji czlowieka, dlatego odwiedzam fora, chce wiedziec, co ludzie mysla, jakie maja poglady
    9. zeby zasnac ogladam seriale kryminalne
    10. odnalazlam siebie i gubie siebie kazdego dnia
  • Gość: ktoś IP: *.rzeszow.mm.pl 26.03.11, 18:44
    1. Nie starczy nam na jedzenie do 10-ego.
    2. Martwię się dlaczego przyjaciel (?) przestał się odzywać.
    3. Nic mnie tak naprawdę już nie ekscytuje.
    4. Czasem uważam, że lepiej byłoby gdybym nie miała dzieci, tzn. lepiej dla nich.
    5. Zastanawiam się czy kiedyś przeżyję jeszcze prawdziwą czystą namiętność, czy jestem już zbyt przejechana przez życie.
    6. Lubię cynamon.
    7. Chciałabym mieć środki by zadbać o swój wygląd.
    8. Czuję się zmęczona.
    9. Chciałabym zacząć od nowa, a może jednak już nie.
    10. Tęsknie za osobą jaką byłam kiedyś.
  • kcpr.10pfot 04.04.11, 22:27
    1. Właśnie wysłałem jeden projekt. Jeśli wszystko się uda, to będę miał świetny staż w te wakacje.
    2. Ostatni weekend mnie wykończył, ale z drugiej strony dawno tak dobrze się nie bawiłem.
    3. Trzy miesiące temu pisałem, że od kilku lat szukam jednego wiersza. Znalazłem książkę, znalazłem wiersz. "Moralitet o czystej grze" Wierzyńskiego.
    4. Pojechałem dziś kupić buty. Obszedłem ze dwadzieścia sklepów. Nie było niczego sensownego. Wszystko albo rozleci się w trzy miesiące, albo świeci się jak psu jaja, albo jeszcze coś.
    5. Cały czas ziewam.
    6. Waham się czy lepiej wstać rano, czy pozałatwiać wszystkie sprawy teraz.
    7. Wróciłem do domu przedwczoraj, a jeszcze nie rozpakowałem plecaka do końca.
    8. Co chwilę słyszę, że znajomi kupili/kupują mieszkanie. Niby kryzys, a im się tak wiedzie.
    9. Z drugiej strony wszyscy naokoło sprzedają samochody.
    10. Nie mam samochodu - nie potrzebuję, nie mam mieszkania - nie chcę na razie skazywać się na mieszkanie dłużej niż kilka lat w jednym miejscu.
  • anudi81 08.04.11, 11:21
    1. Mam koleżankę, która wysyła mi śmieszne obrazki na poprawę humoru jak jest mi źle w pracy
    2. Pracuję, a mogłabym być na zwolnieniu i lenić się całymi dniami - ciąża
    3. Mam radość pomieszaną z gigantyczną paniką w związku z pkt.2
    4. Wczoraj zarezerwowałam miejsce nad polskim morzem na wakacje - nie mogę się doczekać
    5. Chciałabym pracować z koleżanką z pkt.1, nie musiałbym się martwić niezrównoważonymi histerykami, których mam w pracy - mój szef to Niemiec - czasem coś "walnie" o Polakach itp. ale to nie on jest tym histerykiem
    6. Mogłabym nawet robić na drutach moherowe berety, byleby tylko było spokojnie
    7. Marzę o wyjeździe do Hiszpanii (całej) i nauczeniu się hiszpańskiego (początki już za mną)
    8. Zjadłam już wszystko co ze sobą wzięłam, kupiłam mężowi ptysie po drodze do pracy, ale chyba ich nie dostanie - choć już mu się pochwaliłam jaka jestem dobra, ups
    9. Wczoraj chodziłam w pracy z jednym guzikiem niezapiętym w spodniach - nie mam weny na kupowanie tych "ciążowych" ubrań
    10. Miałam wczoraj roczną ocenę pracowniczą za rok 2010 -żeby wielkie worki pieniędzy premii dostać - chyba dostanę, nie wiem czy worek, ale i tak się cieszę, ogólnie to poza dniami, w których mam doła, jestem wesoła :)
  • Gość: retni IP: *.interpolska.pl 08.04.11, 11:00
    1. właśnie zjadłam ciastko francuskie orzechowe (niektórzy twierdzą,że jest czekoladowe)
    2. wczoraj byłam na jodze i muszę popracować nad jedną pozycją, bo nie mam naturalnych predyspozycji do jej zrobienia
    3. znowu mam ochotę na krewetki
    4. dziś wyraz mietek brzmi bez sensu
    5. piję herbate z kwiatka
    6. na moim monitorze wisi karteczka ala post-it z napisem MARIKON
    7. zaraz zapale swieczke, na biurku, żeby wzrok sie zrelaksował
    8. koleżanka berta znowu jest nafochowana
    9. śniło mi się dziś, że winda, w której byłam, spadła-wg sennika - spokojna przyszłość, ale nie jestem świrem znaczenia snów
    10. czekam na mad menów
  • Gość: brad pitt IP: *.interpolska.pl 08.04.11, 11:16
    1. pracować mi się nie chce
    2. miałam dzisiaj sen, że bardzo ładne dziewczę ukradło mi mój nowy rower z pociągu
    3. zjadłabym lody z malinowej
    4. chcę żeby dexter już poszedł do domu
    5. nie chcę żeby Becia wracała ze swoim fochem
    6. jestem już po prasówce - pudelek i plotek zaliczone
    7. czekam na okres
    8. wybiorę się dzisiaj na basen + bąbelki + sauna
    9. nie mogę się doczekać czy callie torres i dziecko wyjdzie cało z wypadku
    10. chcę klapsa
  • Gość: meniskwypukly IP: *.bater.net.pl 10.04.11, 09:22
    1. zakochał się we mnie 6 lat młodszy chłopak, fajny, ale to aż 6 lat...
    2. wczoraj odkryłam muzykę Weeknd, swietna!
    3. muszę codziennie jeść gorzką czekoladę bo inaczej jestem smętna jak pazdziernikowa noc
    4. lubię rozśmieszać mężczyzn
    5. nie lubię już słodyczy, wręcz mnie od nich odrzuca, co nie jest takie złe biorąc pod uwage moja wcześniejszą do nich niezdrową skłonność
    6. jestem naiwna choć udaję, że nie jestem
    7. nikomu niczego nie zazdroszczę.
    8. nigdy nie miałam potrzeby bycia w związku
    9. mój brat ma fajną bluzę
    10. wole mniej niż więcej
  • Gość: Mandarynka IP: *.dynamic.chello.pl 10.04.11, 21:37
    1. Kocham zwierzęta i gdy stykam się z problemem znęcania się nad zwierzętami, jestem chora, ryczę i nie mogę dojść do siebie.
    2. Mam dwa koty, oba "z ulicy" i je uwielbiam, jeden właśnie drapie w drzwi balkonowe, bo chce wrócić do domu.
    3. Chciałabym mieć więcej zwierząt, stworzyć minischronisko, przechowywać zwierzęta tymczasowo, szukać im domów stałych- być może niebawem wyprowadzę się z moim chłopakiem do domu z ogrodem i wówczas moje marzenie się ziści.
    4. Mam doła od jakichś kilku godzin, z którym nie potrafię sobie poradzić.
    5. Nęka mnie problem częstego (stanowczo za częstego!!!) oddawania moczu, ale badania nie wykazują żadnej nieprawidłowości-szlag mnie trafia; powiadam, że jest to baaardzo męczące.
    6. Jestem uznawana za bardzo atrakcyjną kobietę, nie ukrywam, że lubię wykorzystywać swój seksapil, flirtować, kokietować itd. ale interesują mnie wyłącznie mężczyźni na poziomie.
    7. Mierżą mnie puste panienki z toną podkładu i tuszu do rzęs na twarzy, podczas gdy to nie ma nic wspólnego z kobiecością/seksapilem- to jest coś, z czym trzeba się urodzić i żadne kosmetyki nie pomogą.
    8. Nie znoszę być sama. Mój chłopak jest obecnie na nocnej zmianie. Na szczęście od maja zmienia pracę, będzie pracował jak cywilizowany człowiek 7-14:30. Nienawidzę jego "nocek', jestem osobą, która potrzebuje drugiego człowieka, by czuć się dobrze (pracuję nad tym i nad paroma innymi sprawami-chodzę na psychoterapię-supersprawa, polecam).
    9. Wyprowadziłam się od matki w listopadzie u.r. Dobrze mi z tym i nie wyobrażam sobie wrócić pod jej dach. Bałam się na początku, że sobie nie poradzę, że nie jestem samodzielna itd. ale teraz widzę, że jest super.
    10. Mam siostrę, z którą tak naprawdę nigdy nie miałam dobrej, przyjacielskiej relacji, choć z boku może to tak wyglądać. Jesteśmy zupełnie różne i chyba obydwie działamy sobie na zęby. Przepraszam, że to napiszę, ale chciałabym mieć inną siostrę, taką która mogłaby zostać moją przyjaciółką, która rozumiałaby mnie.

Uffffffffff
  • corkarybaka123 14.04.11, 22:20
    1. Wpisywałam się do poprzedniego wątku i byłam wtedy inną kobietą.
    2. Kocham ludzi pewnych siebie.
    3. Nie lubię swojego kota.
    4. Uwielbiam chodzić na spacery z moim pięknym i groźnym psem, bo lubię patrzeć na reakcje ludzi- zazwyczaj przerażenie.
    5. Uwielbiam hula hop.
    6. Piję tylko wodę nałęczowiankę niegazowaną.
    7. Wróciłam do papierosów.
    8. Ostatnio namiętnie słucham Pink.
    9. Uwielbiam seks.
    10. I ten wątek.
  • regina-falangi 17.04.11, 12:10
    01. Marzę o spędzeniu reszty życia w Australii
    02. Jestem zbyt wielkim tchórzem a może i leniem żeby to marzenie zrealizować
    03. 10 lat temu nie przypuszczałam że moje życie tak się potoczy
    04. Myślałam wtedy, ze teraz już będę mieć męża, dzieci, szczęśliwą rodzinę...
    05. Kandydata na męża jak na razie nie widać a dzieci to odległa przyszłość
    06. Nigdy się nie wstydziłam mówić, że chciałabym mieć dużą rodzinę, co najmniej 4 dzieci i piękny dom (najchętniej z białym płotem;))
    07. I po co tyle lat życia poświeciłam na naukę, dobre liceum później studia jak i tak teraz od pół roku szukam pracy, jak na razie bezowocnie...
    08. Słucham Brandi Carlile - 'Turpentine' na zmianę z 'the story', podoba mi się jej głos...
    09. Od dziecka mnie wyręczano we wszystkim, mówiono 'nie potrafisz', 'zostaw, zepsujesz' itp., i chyba w końcu w to uwierzyłam i teraz to wszystko się odbija, nie wierze w siebie, boje się życia, nie potrafię wziąć się w garść i zrobić coś ze sobą.
    10. Chciałabym mieszkać w Australii...

"Bo szczęście to przelotny gość, przebłysk słonecznej pogody i dużo wie kto pojął, że szczęście to garść pełna wody..."
  • Gość: bu-ka IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 18.04.11, 20:41
    1. znów o nim myślę
    2. a powinnam się uczyć
    3. byłam dziś rano w Łazienkach, było pięknie :)
    4. ostatnio ciągle kupuję coś na allegro
    5. a miałam oszczędzać
    6. będę twarda - nie zjem tego batonika
    7. czasem piszę wiersze
    8. szkoda, że nam nie wyszło...
    9. lubię Stephena Kinga
    10. nie mam butów
  • Gość: Szcześliwa IP: *.dynamic.chello.pl 19.04.11, 21:53
    1. mam 38 lat i jestem w ciąży - z pierwszym dzieckiem
    2. przez ponad 6 lat byłam singielką a w ciągu ostatniego roku poznałam mężczyzne,zamieszkaliśmy i świadomie "zaszliśmy" :)
    3. jestem szczęsliwa choć
    4. zmęczona wszystkim tzn:
    5.pracą
    6.pisaniem ostatniego rozdziału pracy mgr, uczeniem sie by zaliczyć sesję i w zwiazku z tym czeka mnie obrona w czerwcu
    7.szukaniem mieszkania i myśle że:
    8.czerwiec będzie mega ciężki-obrona, nawał pracy w pracy i czuje że wyjdzie w czerwcu przeprowadzka albo remont mieszkania
    9. i w związku z tym wszystkim marze o totalnym leniuchowaniu i nie myśleniu że musze sie uczyć, pisać itp itp
    10. życie jest jednak pełne niespodzianek - nigdy nie wiadomo co kiedy nas spotka:)
  • paciaciakowa 20.04.11, 14:23
    1. Wypisałam kartki świąteczne. Całe 20 szt. Późno bo późno, ale wypisałam
    2. Byłam wczoraj na krótkiej wycieczce rowerowej
    3. W poniedziałek wróciłam z Czech
    4. Idę kupić sobie dziś cudowne perfumy.
    5. Przez 2 dni szukałam ich w rossmanie. ponad 30 zapachów miałam popsikanych na paskach. Dziwnie się na mnie patrzyli, kiedy wychodziłam z garścią papierków.
    6. Słucham Grubson feat. Emilia - Naprawimy To
    7. Muszę kupić bratki do doniczek na balkon
    8. Chyba nigdzie nie wyjadę na wakacje
    9. Mam bardzo dobry humor, bo jest piękna pogoda
    10. Sprzedam suczkę owczarka niemieckiego :)
    10.a. Dołożę czeskie piwo w gratisie :D
  • Gość: t_j_a IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 20.04.11, 22:05
    1. jestem wyczerpana tą wiosną
    2. ostatnio ciągle jem
    3. boję się reumatyzmu
    4. brakuje mi kasy
    5. mam dwa koty, do których nie mam cierpliwości
    6. nie lubię planować nic z dużym wyprzedzeniem
    7. nie mam na nic czasu
    8. muszę się bardziej otworzyć
    9. chciałabym kogoś poznać
    10. mam nadzieję na jakiś miły dzień jutro
  • Gość: puderniczka IP: *.dynamic.chello.pl 21.04.11, 00:04
    1.mam wszystko czego człowiekowi potrzeba do szczęscia a jednak jest mi źle
    2.mam zajebistego promotora ktory sam twierdzi że najlepsze jego dziela powstaly na kacu i twierdzi ze nie ma co sie zabierac za wczesnie za pisanie bo wszystko i tak czlowiekowi najlepiej wychodzi pod wplywem
    3.przegrzewa mi sie komp ale i tak siedze na youtube
    4.nie wiem czego chce a przeciez stara juz jestem
    5 kieeeeedys kazdy telefon mojego ojca wytracał mnie w rownowagi, teraz? luz w ramionkach
    6 mialam wczoraj dzien pt spotkaj swojego dawno niewidzianego znajomego (4os a spędziłam poza domem tylko 5 godzin)
    7 uwielbiam siedziec w knajpach a pelnia szczescia panuje jesli sa wolne kanapy
    8. kocham slodycze, kiedys ograniczalam teraz wole zjesc czekolade niz obiad
    9 lubie programy "co mnie zżera" na tvn style, też mam problemy z żarciem i wierzcie mi,to gorsze niz alkoholizm
    10polnoc wybila, ide spac,moze będzie jakas fajna audycja w jedynce albo w trojce
  • Gość: zagadka IP: *.dynamic.chello.pl 22.04.11, 01:40
    przyjemnie było przeczytać post "szczęśliwej".
  • Gość: robina IP: 144.53.226.* 19.05.11, 04:40
    1. Mieszkam w Australii
    2. Zadana rewelka
    3. Tylko pogoda fajna tu gdzie jestem
    4. Glupia praca
    5. Jestem troche szurnieta
    6. Zjadlam obiad na sniadanie
    7. Cisna mnie spodnie
    8. Kocham moje dzieci
    9. Czy bede kiedys miala kochanka?
    10. To chyba ostatni dzwonek
  • Gość: inżynierska 3 IP: *.dynamic.chello.pl 21.04.11, 23:56
    1. po 1 piwie i dwóch kieliszkach wódki czuję się nieźle narąbana
    2. taki jeden gej nie chce ze mną zamieszkać i chce mi się z tego powodu płakać
    3. oddam królestwo za 3 kurczakburgery- teraz
    4. mam wciąż wrażenie, że to życie to tylko zły sen
    5. bo życie nie ma dla mnie sensu
    6. i dlatego nie będę mieć dzieci
    7. odłupał mi się lakier, a zaledwie 6h temu miałam robiony manicure
    8. nigdy nie miałam chłopaka, a mam 30 lat
    9. chyba za miesiąc o tej porze będę mieszkać sama i boje się
    10. życia się boję, a w aptece nic na to nie mają
  • Gość: gartena IP: *.dynamic.chello.pl 24.04.11, 22:23
    1. od 10 lat nie miałam faceta i już przestałam się łudzić, że miłość mnie jeszcze dopadnie i przyciśnie tak mocno, ze strace oddech,
    2. jestem szczęśliwa (mimo pkt. 1), potrafię cieszyć się z drobnostek,
    3. kocham świat,
    4. lubię łączyć kolory,
    5. nie lubię samotności, ale czasem wybieram ją zamiast niektórych ludzi (są bardziej męczący niż samotny wieczór z kieliszkiem dobrego wina),
    6. często budzę się koło 3 w nocy i nie mogę spać,
    7. nigdy nie prowadziłam auta,
    8. zajadam stresy,
    9. nie panuję nad bałaganem, który mnie otacza, nie mam siły ani ochoty go sprzątać,
    10. mogła bym gotować, gdyby ktoś po mnie sprzątał
    Ale nuda:)
  • Gość: jairenaija IP: *.dynamic.chello.pl 26.04.11, 00:25
    1 chyba rozpada się mój związek
    2 boję się tego i nie wiem, co robić
    3 zrobiłam już sporo, nie działa
    4 nie sypiamy ze sobą w sensie snu, bo ja chrapie..
    5 w sensie sexu też nie...
    6 mam nową pracę
    7 poznałam nowych-fajnych ludzi
    8 wiosna nadeszła-jest pięknie
    9 pieniądze mi się kończą
    10 lubię ludzi
  • Gość: wiosna-przyszła IP: *.ssnet.pl 26.04.11, 14:46
    1. Lubię czytać optymistyczne tu posty, bo nabiera się wiary że i nas coś spotka ciekawego:)
    2. W sumie boję się ludzi
    3. Mimo punktu 2 postanowiłam studiować socjologię a praktyki czekają mnie na świetlicy socjoterapeutycznej więc taki mały paradoks.
    4. Świeci piękne słońce a ja się zastanawiam czy wyjść bo już byłam dziś z moim maluchem...
    5.Mój syn jest ciągany po wszystkich lekarzach z powodu niedowagi i słabego wzrostu i ogólnego dziwnego zapatrywania na papu , ale jak dostał teraz czekoladę no to wygląda jak diabeł:d
    6.Znów dziś cholernie dużo zjadłam
    7. Ach, jak ja tęsknię za Pewnym Panem, a nie mogę o nim zapomnieć bo jest jednym ze specjalistów mojego synka i cały czas muszę pamiętać o jego zaleceniach, chcąc nie chcąc. I w kółko o nim myślę.
    8. Już niedługo Juwenalia, i-haa:)
    9.Mam fajny kubek w serduszka.
    A jednak chyba dziś gdzieś wyfrunę, szkoda dnia:)
  • Gość: albatross IP: *.bater.net.pl 26.04.11, 22:13
    1. Słucham na okrągło od 30 minut www.youtube.com/watch?v=qUJYqhKZrwA
    2. Im prościej tym lepiej.
    3. Jest taki pan, który mi się podoba, pierwszy raz mi się takie coś przydarza.
    4. Wole rozwijać swój umysł niż upiększać się wizualnie.
    5. Jestem chyba reliktem. Otóż jestem małomówną kobietą ;)
    6. Lubię warzywa.
    7. Część mnie chce pracowac w kabarecie a część zamknąć się w pustelni i kontemplować kontemplować...
    8. Coraz trudniej jest mi się odgadać z innymi kobietami. 80% tego o czym rozmawiaja nie leży w polu moich zainteresowań.
    9. Uwielbiam absurdalny humor.
    10. Chcę się bardziej otworzyć na swiat. Może tym razem się uda :)
  • Gość: wiosna-przyszła IP: *.ssnet.pl 27.04.11, 22:15
    ...Zazdroszczę małomówności:)
  • kcpr.10pfot 27.04.11, 23:26
    1. Jakiś tydzień-dwa tygodnie temu spotkałem się ze znajomym z czasów liceum. Robił mi wyrzuty z bardzo dziwnego powodu.
    2. Kochałem się w jego dziewczynie odkąd ją poznałem. On o tym nie wie. Fajnie było. (Na jego miejscu, gdybym wiedział o wszystkim - dałbym od razu w mordę.)
    3. Mam trzy plany na pracę w te wakacje. Jeden lepszy od drugiego.
    4. Ponoć jestem na studiach humanistycznych.
    5. Jak ktoś mówi: po co ty to studiujesz? Mam prostą odpowiedź: żebyś mi płacił.
    6. Moja mama korzysta z portali randkowych.
    7. Uwielbiam miasto w którym mieszkałem w zeszłym roku.
    8. Słucham: www.youtube.com/watch?v=O0dJwz3Xlig
    9. Nie pamiętam kiedy oglądałem nie czarno-biały film.
    10. Z samotności czasem gryzę się w głowę.
  • czerwona_skarpeta 30.04.11, 19:12
    1.Jestem sama w domu,przed chwilą wyszedł ode mnie mój chłopak i się nudzę
    2.W najbliższą środę zaczynają mi się matury i się trochę boję,szczególnie matematyki :/
    3.Wczoraj ukończyłam liceum,jestem wolnym człowiekiem :)
    4.Mam ochotę na zupkę w kubku
    5.Mieliśmy(ja +osobnik z pkt 2.) dziś szukać pracy na wakacje,z powodu kosmo ulewy ( koleżanko D. z Facebooka,dzięki wielkie za to wyrażenie,przyswajam :)) przesunęliśmy to na czas nieokreślony.
    6.Słucham "Buena" Blue Cafe
    7.Powinnam zabrać się za kurs prawa jazdy
    8.Czytałam dziś rano poradnik o seksie
    9.Nie wiem jaki kierunek studiów wybrać,by mnie zarówno interesował i żebym po nim miała szanse na pracę.W skrytości ducha chciałabym iść na położnictwo ale nie chcę skończyć potem z wypłatą 2000-2500 na rękę..
    10.Mimo wszystkich wątpliwości maturalno-studenckich,jestem szczęśliwa :)
    10b.Mój facet dodaje mi skrzydeł :)
  • Gość: Karo.lina IP: *.zax.pl 01.05.11, 09:30
    1. Idę się ścinać na boba.
    2. Jak będzie "Potop" w środę, to ja wysiadam.
    3. Mam zapalenie spojówek.
    4. Skończyło mi się już moje względnie określone dzieciństwo.
    5. Kolejny raz potwierdziła się teza, że pieniądze zawsze się znajdą.
    6. Śniło mi się, że maturę z majcy napisałam na 98%. Oczywiście poziom podstawowy.
    7. Nie mam pomysłu na życie.
    8. Szkoda, że nie ma Knorr'a "Pomysł na..." - "Pomysł na życie".
    9. Uwielbiam chodzić w japonkach.
    10. Słucham sobie "To mój czas" J. Steczkowskiej.

:)
  • Gość: kotdobutów IP: *.internetdsl.tpnet.pl 01.05.11, 15:33
    wątek znalazłam dziś nudząc się w święto pracy na dyżurze -cudny potwierdzam
    1.jestem głoodna
    2 skończyły mi się nawet cudzesy (nie wypada sępić o więcej niż jednego;)
    3.zjadłabym coś z brokułami -może naleśniki i brokuły zapiekane w sosie beszamelowymmmmmm
    4.jestem samodzielną mamą od zawsze , cholernie to niefajne ale moje dziecko to moja 6 w totka-dzięki Zośka
    5.chciałabym,żeby ktoś mnie przytulał ,tulił,grzał codziennie
    6.szkoda mi mojej babci-ma 83 lata zj****e biodro i nie chcą jej operować bo za stara ,poza tym teraz to babcia jest moim młodszym dzieckiem ,jestem jej wdzięczna za pomoc strasznie ,zawsze będe pamiętać co dla mie zrobiła .Moja Córka ją uwielbia .
    7.samochód mam u mechanika ,już drugi tydzień,nienawidzę czekania na przystankach,pożyczyłam samochód od brata-firmowy;P
    8.za godzine kończę pracę po wczorajszych 10 h maratonu dziś to lekka przebieżka z full czasem na kawę i palenie.
    9.jestem wdzięczna autorowi za wątek - taki osobisty segregujący psycholog .
    10.muszę rzucić palenie ,poddajcie motywację bo jakoś perspektywa raczyska i finansów nic nie wskórała,dzięki
  • dona.a 02.05.11, 19:04
    Gość portalu: kotdobutów napisał(a):

> 10.muszę rzucić palenie ,poddajcie motywację bo jakoś perspektywa raczyska i fi
    > nansów nic nie wskórała,dzięki

Dziewczyno, a skóra, paznokcie(palce), zęby, ODDECH, brr;)
  • paciaciakowa 02.05.11, 19:27
    1. Kupiłam sobie dziś chabrową kieckę na weselę. Piękna jest :D choć bardzo zwykła
    2. Od kilku dni robię codziennie brzuszki. Człowieka kondycja leży i kwiczy
    3. Kupiłam sobie niebieski młynek do pieprzu
    4. Nie mogę się doczekać kiedy wyschnie po myciu i zmielę sobie pieprz na pomidorka
    5. Dostałam wczoraj lawendę w doniczce. Muszę ja jakoś ulokować
    6. Lubię mieć pomalowane paznokcie
    7. Na winamp'ie załączyła się piosenka Big cyc- Krystyna. Nie wiem czemu, ale zaśmiewam się po cichu
    mzkr.wrzuta.pl/audio/5UCKkWtQsYI/big_cyc_-_krystyna
    8. Można się zaśmiewać po cichu?? Chyba nie...:D
    9. Uwielbiam buty na obcasie. Ale moja praca nie umożliwia mi ich noszenia
    10. Płakałam na dwóch ostatnich odcinkach "Usta Usta". Zryczałam się jak dziecko
  • Gość: wiosna-przyszła IP: *.ssnet.pl 04.05.11, 04:23
    1. Też płakałam na dwóch ostatnich odcinkach UU tak jak Paciaciakowa:) A prędzej co lepsze nie obejrzałam ani jednego.
    2. Nie mam obecnie żadnej pary letnich butów - wszystkie szlag trafił
    3. Z drugiej strony może powinnam znowu kozaczki i szalik wyciągnąć... :D
    4. Znowu nie umiem spać po nocach a potem w dzień chodzę jak Zombie
    5. Mam Katar
    6. Nie oglądałam relacji na żywo Łiljama I Kejt
    7. Ale za to poryczałam się znowu z kolei na beatyfikacji - ja to wogóle lubię ryczeć:)
    8. Kocham moje dziecko i uważam że jest najpiękniejsze na świecie:D Szczególnie teraz kiedy tak pięęknie sobie śpi:) Ale w dzień też:)
    9. Chciałabym mieć domek z ogródkiem choćby mały
    10. I chciałabym w końcu zrobić prawko ale patrząc na ceny benzyny pewno i tak dalej będę podróżować tramwajobusem
  • Gość: merkalina IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 03.05.11, 19:04
    1. dziś wstałam o 11, zjadłam śniadanie,wypiłam kawę i leżę z laptopem na nogach od 12
    2. zapaliłabym sobie do tego,ale mój facet będzie marudził,że smierdzi w mieszkaniu,a ja lubię tak od czasu do czasu .....
    3. założyłam konto na jednym z portali randkowych
    4.mam wyrzuty sumienia, ale już dawno nie jest fajnie,wiec .....dlaczego nie kusić losu?
    5. pomalowałam paznokcie na koralową czerwień, tak mi się ten kolor podoba, że ciagle na nie patrzę.
    6. chciałabym skoczyć ze spadochronem, ale tylko w tandemie, jakby co, to rodzina będzie miała na kogo zwalić winę :))
    7. często wklepuję w google nazwiska znajomych i sprawdzam, co o nich się tam pisze, albo co oni wypisują (znam ksywki niektórych ha ha ha)
    8. chciałabym mieć kumpla faceta, żeby mi wytłumaczył czasem zachowania mojego faceta, no i żeby czasem w z nim poflirtować ;)
    9. chciałabym mieć kota, ale nie mam gdzie postawić kuwety
    10. jejku, jak mnie czasem wszyscy wkurzają!
  • Gość: kaori IP: *.home.aster.pl 05.05.11, 11:52
    -nie wiem co bym zrobiła bez muzyki, pozwala mi sie oderwac od problemów i uciec do innego swiata, dziekuje temu kto ja kiedys "wymyślił" :)
    -to samo z książkami i filmami
    -tylko niestety przez to wszystko bujam całe życie w obłokach i ciężko mi sie przystosowac do rzeczywistości
    -czuje przez to, że życie jest obok mnie
    -i że nic dobrego mnie nie spotka, nawet jak sie staram
    -no ale każdy ma prawo przezyc życie po swojemu
    -ja tylko tak potrafie, mimo, że próbuje inaczej
    -lubie polskie morze i jego zapach
    -wszędzie dobrze gdzie mnie nie ma
    -... cuz you don't know me
  • Gość: matkapolkaq IP: *.internetdsl.tpnet.pl 06.05.11, 09:37
    1. nie jestem szczęśliwa
    2. mój mąż mnie wku...a
    3. mam wspaniałego syna
    4.siedzę w pracy i patrzę przez okno na wróbla
    5. uwielbiam piwo
    6.chciała bym się zakochać i pieprznąć moim dotychczasowym życiem
    7. po pracy muszę upieć 2 serniki
    8. za 12 dni mam urodziny i 0 pomysłu jak je spędzic
    9. najchętniej wzięła bym młodego i pojechała gdzieś w pi......
    10. jedyne co mi sprawia frajdę to praca
  • Gość: strange_ivory IP: *.zcu.cz 08.05.11, 16:19
    1. W kraju w którym teraz mieszkam nie można nigdzie kupić ordynarnej, tłustej, przaśnej i najlepszej na świecie kiełbasy ani niczego w tym stylu. Nie mam warunków żeby własną przygotować, więc jutrzejszy grill ze znajomymi będzie egzotyczny i kosmiczny. Jestem otwarta na tego typu doświadczenia kulinarne i zachwycona moim nowym krajem razem z jego kuchnią, ale tęsknię za typowym smakiem z grilla na działce z czasów LO, i nic na to nie poradzę.

2. Zakochałam się w kimś kto jest kompletnie nie w moim typie, raczej anty-typ pod każdym względem, ale ma ten chłop oczy ma takie, że wariuję :) i sama nie wiem co wyjdzie z tego dziwnego romansu.

3. Muszę zrobić pranie, posprzątać, ogarnąć obiad... a siedzę, patrzę w sufit, i wcale nie zanosi się na to że wstanę.

4. Na starość dziwaczeję, i marzy mi się zakup bordowych martensów, takich w jakich biegało się za młodzieżowych czasów, kiedy słuchało się punk-rocka i buntowało przeciwko wszystkim i wszystkiemu. Coś czuję, że po wypłacie zaszaleję i kupię.

5. Zaczytuję się ostatnio we wszystkich dostępnych lekturach z dziedziny socjobiologii. I psychologicznie tłumaczę sobie wiele moich dziwnych zachowań "pierwiastkiem zwierzęcym". Pomaga :)

6. Chudnę nie będąc na diecie. I martwi mnie ten spadek kilogramów o tyle, że może zwiastować to jakieś problemy zdrowotne. Doktora czas odwiedzić.

7. Na słuchawkach od kilku dni Duke Ellington, jazz powoli staje się nałogiem.

8. Nie lubię kiedy ptaki śpiewają, kiedy nad ranem po kilku głębszych wracam z pubu.

9. Palę teraz papierosa, chociaż generalnie nie palę przed godziną 18.

10. Chciałabym być innym człowiekiem, wymienić się z kimś osobowością, i przy okazji naprawić własne mentalne sitko.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka