Dodaj do ulubionych

10 przypadkowych faktów dot. Ciebie

• Gość: darciekota IP: *.dynamic.chello.pl 17.08.11, 18:01
    1. za godzinę dowiem się, czy projekt,nad którym pracowałam 3 lata jest czegoś wart.
    2. trzęsę się
    3. piję duzo kawy z mlekiem sojowym.
    4. bywam niegościnna.
    5. mam pięknego kota, którego bardzo lubię, ale czasem mam nim ochotę rzucić o ścianę, kiedy zachowuje się niegrzecznie. spokojnie, nie robię tego.
    6. nie toleruję kiedy ktoś próbuje wychowywać mojego kota i go karcić.
    7. szukam pracy. boję się, że znajdę.
    8. mam mało znajomych w nowym mieście.
    9. odchudzam się, mimo że już od dawna nie muszę.
    10. miewam kompulsy, których strasznie się wstydzę.
  • Gość: darciekota IP: *.dynamic.chello.pl 18.08.11, 11:50
    ad 1.
    jest dobrze. kiedy nie ma się dystansu do tego co się przez długo czas robiło dobrze jest usłyszeć opinię z zewnątrz. tym bardziej jeżeli jest pozytywna ;)
  • zywiolak 18.08.11, 10:32
    1.) Wątek, który wydawał mi się durny czytam już prawie godzinę i nie mam dość.
    2.) Mam 29 lat i wrażenie, że to co dobre już jest dawno za mną.
    3.) Dalej nie mam pomysłu na siebie w związku z czym wracam do szkoły aby jak normalny człowiek nauczyć się jakiegoś konkretnego zawodu. Dyplom studiów ostatnio widziałem pod doniczką.Szkoła jest dzienna i przez następne 2 lata będę musiał to jakoś pogodzić z pracą.
    4.) Po długiej przerwie wsiadłem do samochodu i kompletnie nie umiem parkować.
    5.) Moja obecna praca mnie nudzi a klienci doprowadzają do ujawnienia instynktów mordercy. Czasem fantazjuję o sposobach ulżenia tej ziemi o kilka par nóg.
    6.) Znów przestałem ćwiczyć i chodzić na basen. Popołudniami opalam się na leżaku.
    7.) Spędzam niezdrową ilość czasu na portalu randkowym. Koresponduję obecnie z jednym facetem na gg, ale z miałkim, udawanym entuzjazmem, bo pewnie nic z tego nie wyjdzie. Gryzie mnie samotność.
    8.) Na jesieni prawdopodobnie się wyprowadzam od rodziców. I bardzo mnie to cieszy mimo, że się dogadujemy.
    9.) We wrześniu idę na wiejskie wesele kuzyna. Jak ja nie znoszę wesel, rodzinnych rozmów przy stole, przaśnej muzyki i durnych zabaw.
    10.) Jeszcze tu k***a wrócimy! ;)
  • Gość: jagna IP: *.radom.pilicka.pl 18.08.11, 12:02
    1. Wpisuje się tu po raz nie wiem który, ale po dłuższej przerwie, więc niektóre z poprzednich przypadkowych faktów się zdezaktualizowały.
    2. Jestem w pracy drugi tydzień po urlopie, a czuję się tak, jakbym w ogóle na nim nie była.
    3. Niedawno w moim domu skończył się remont i mam w związku z tym od pioruna roboty.
    4. W niedzielę byłam na ognisku. Nie tam żaden grill na balkonie, tylko prawdziwe ognisko na działce z widokiem na las. I księżyc taki wielki i jasny... Super było...
    5. Od 4 m-cy mam swój własny samochód i coraz bardziej lubię nim jeździć. I już nie mam skurczów żołądka i paniki w oczach jak mam do niego wsiąść :-)
    6. Prawie w ogóle nie oglądam tv i dobrze mi z tym.
    7. Czasem wyłazi ze mnie wredna małpa, ale pracuję nad sobą i nawet odnoszę na tym polu małe sukcesy.
    8. Od początku roku obiecuję sobie, że będę ćwiczyć...
    9. Mój przyjaciel przechodzi rewolucję w życiu i od około miesiąca jego sprawy bardziej mnie zajmują niż moje własne i mojej rodziny.
    10. Dziś na swoim podwórku widziałam żabę. Muszę przyznać, że ten gad poprawił mi humor. Może dlatego, że ostatnio żabę koło swojego domu widziałam chyba ze 20 lat temu i mi się dzieciństwo przypomniało?
  • policzdo3 18.08.11, 23:42
    1.cos zasnac nie moge ostatnimi wieczorami,wypilabym piwko ktore usmiecha sie do mnie z lodowki ale nie chce mi sie pic.
    2.tymczasowo mieszkam sama i wkrecam sobie ze ktos wlamie mi sie w nocy przez okno(mieszkam na parterze)dlatego mimo goraca zamykam okno na noc.
    3. Chcialabym wiecej wazyc ale nie robie nic w tym kierunku.
    4.mam cudownego mezczyzne i czasem nie moge w to uwierzyc jak dobrze nam razem.
    5. mam konto na fb i z powodu mojej ostatniej bezsennosci ogladam zdjecia i wpisy znajomych.
    6. Wlasnie dodalam swoje nowe zdjecie na ktorym wygladam wiecej niz niezle czekajac na wpisy pelne zachwytu (czasem bywam prozna)
    7. Przykro mi zawsze kiedy widze w tramwaju albo autobusie matke z biednymi dziecmi.odrazu mam ochote oddac im zawartosc mojego portfela choc ostatnio ciagle kombinuje jak go zapelnic.
    8. Oddalilam sie od rodziny ale obiecalam sobie ze bede bardziej otwarta przed nimi.
    9.generalnie ludzie mnie lubia,zazdroszcza urody,komplementuja charakter a mi brakuje takiej szalonej wariatki przyjaciolki ktora by mnie rozumiala w pol slowa.Mam kolezanki,znajome,ale to nie spotkalam jeszcze takiej z ktora moglabym konie krasc.
    10.wlasnie wyjrzalam przez okno,piekny ksiezyc na niebie!ach.
  • Gość: Sonia IP: *.aster.pl 19.08.11, 00:03
    1 Przed sprawdzeniem stanu konta zawsze mam stres, że ktoś mi wyczyścił konto do zera, albo czeka mnie jakaś inna niemiła niespodzianka
    2 Zakonnice mnają w sumie fajnie, habit i zero stresu co jutro na siebie włożyć;)
    3 Właśnie wypiłam podwojny dżin i przyjemnie kręci mi się w głowie
    4 A obiecałam sobie, że będę chodziła spać przed 23, jutro znowu będę nieprzytomna
    5 Szef mnie docenia tylko nie przekłada się to na kasę, niestety inwestuje:/
    6 Nie wiem skąd ta gloryfikacja aktorów PO SZKOLE, mam kilka drewienek na indeksie, których nie oglądam ze stratą dla pozostałych zdolnych grających w tym filmie
    7 Myślałam, że wygram w lotto bo zapłaciłam w kasie 7,77;)
    8 Kolejna kumulacja mocno mnie rozczarowała:/
    9 Bardzo fajni ludzie tu piszą
    10 Pozdrawiam wszystkich nocnych "Marków" i nie tylko:)
  • babarbasia 20.08.11, 00:17
    1.Gdybym sie kladla wczesniej spac to pewnie mialabym ladniejsza cere,wiekszy apetyt i chec do zycia-ale lubie siedziec do pozna i nic na to nie poradze chociaz karce sama siebie!
    2.Dwa razy wpisalam sie tu jako gosc jakis tam -nie wiem dlaczego.
    3.Bylam na spacerze z psem,juz 12 lat tak spaceruje.Zasluguje psina ...a mordeczka jaka wtedy usmiechnieta!
    4.Cos slodkiego bym zjadla!
    5.Strasznie gorace to "moje" lato w tym roku.Dzisiaj 38!uff
    6.Czasami mam ochote sie upic ale nie zrobie tego bo sie boje kaca.
    7.Jakies tam hormony mi "umieraja" !!!
    8.Pod 8 nie wiem co napisac...z wrazenia (punkt 7)
    9.Jedzowata sie zrobilam ostatnio,dla siebie tez!
    10.Zawsze mysle,ze jak sie tutaj wpisuje to strrraszne glupoty wypisuje i ze zaraz ktos z was mnie za to opieprzy.
  • paciaciakowa 20.08.11, 08:27
    1. Siedzę na łóżku przy otwartym balkonie i podziwiam jaka to ładna pogoda się od wczoraj wyklarowała
    2. Czarna kocica zagląda do pokoju- pewnie z chęcią przespacerowałaby się po pokojach- kit jej w ucho, niech siedzi na balkonie
    3. Mam 2 szwy na nadgarstku. Upuściłam klosz na ciasto.
    4. Oprócz kocicy wparowały do pokoju 4 kociaki... no dobra niech pochodzą :)
    5. Zaglądam tu prawie codziennie i czekam na nowe wpisy
    6. Od ostatniego roku większość ubrań i butów oddaję na reklamację- doprowadza mnie to już do szału- jakieś fatum?
    7. Od września wracam do "pracy" chyba nie muszę mówić jak mi się nie kce
    8. W poniedziałek moi znajomi- wakacyjni goście wracają do domu. Będzie mi smutno
    9. Bardzo często jest mi smutno jak ktoś wyjeżdża. Taka jakaś sentymentalna jestem
    10. Miłego weekendu wszystkim :)
  • dona.a 20.08.11, 19:08
    babarbasia napisała:

> 10.Zawsze mysle,ze jak sie tutaj wpisuje to strrraszne glupoty wypisuje i ze za
    > raz ktos z was mnie za to opieprzy.

Tutaj nikt nikogo nie opieprza, raczej wprost przeciwnie, mordki się cieszą, że jest kolejny wpis:) Przecież kochamy ten wątek:)
  • Gość: Nutria IP: *.static.system77.pl 20.08.11, 20:58
    1. Półtora miesiąca temu skończyłam studia, szukam pracy od dobrych kilku miesięcy i jest ciężko.
    2. Kilka dni temu odkryłam płytę Kayah & Bregovic z 1999 roku i jestem zachwycona! Piękna muzyka, mądre teksty, przejmujący głos Kayah.
    3. Pracuję usilnie nad sobą - chcę wyplenić swoje ciągłe zniecierpliwienie wobec innych, nerwowość i kilka innych rzeczy.
    4. Nie lubię jak mój narzeczony ma drugie zmiany w pracy.
    5. W ostatni weekend byliśmy w Bieszczadach. Jeździmy tam średnio raz, dwa razy w roku, ze znajomymi. Dla mnie najpiękniejsze z widzianych przeze mnie miejsc w Polsce.
    6. Uwielbiam Jeżycjadę Małgorzaty Musierowicz.
    7. Mieszkam w małej mieścinie w Małopolsce. Nie wyobrażam sobie mieszkać w dużym mieście, bez oceanu zieleni wokół mnie, lasów nieopodal, dzikiego jeziora i rzeki nad którą rozbijamy latem namioty.
    8. Uczę się optymizmu, bo natura dała mi w darze jedynie pesymizm.
    9. "Wszyscy jesteśmy nieszczęśliwi" jak to pisał Leśmian w "Srebroniu".
    10. Moja ulubiona pora dnia to wieczór, kiedy cała krzątanina dnia za mną, jeszcze nie trzeba kłaść się spać i można zwolnić i odpocząć.
  • Gość: kika IP: 94.75.122.* 21.08.11, 11:13
    1. Mam potwornego kaca, aaa moja głowa.
    2. Po wielu życiowych zwrotach akcji, falowaniu i spadaniu, uciekaniu, dojrzewaniu, systematycznej pracy nad sobą, ponoszeniu konsekwencji i wyciąganiu wniosków mam ochotę znowu władować się w kłopoty :-).
    3. I bardzo dobrze, to chyba znaczy, że znowu chce mi sie żyć.
    4. Bardziej jeszcze by mi się chciało jakbym nie obaliła wczoraj dwóch butelek whisky na dwie głowy.
    5. Przedwczoraj obudziłam się w łożku, w którym poza mną, obecnością wykazali się: mój pies, jego dwie zabawki, 1 książka, 1 gazeta, okulary, telefon, paczka chusteczek higienicznych, koszulka zdjęta w nocy z powodu tego, że gorąco a nie z innego powodu :-).
    6. Uważam, że pojęcie dojrzałości i mądrości życiowej to ściema hipokrytów.
    7. Świetnie mi się wszystko układało dopóki byłam niedojrzała i cieszyłam się życiem.
    8. Przez większość swojego życia byłam hipochondryczką i zamierzam do tego wrócić.
    9. Zamierzam wrócić do wielu różnych rzeczy, które wkurzały moich kolejnych narzeczonych a które mi sprawiały przyjemność.
    10. Dlatego za chwilę zapalę wszystkie światła w domu i wyjdę sobie na śniadanie na miasto.
  • Gość: fghfhfh IP: *.ssnet.pl 21.08.11, 15:09
    1. Właśnie słucham Kings Of Leon ,,Sex on fire'' - bo mi się strasznie drapieżna ta piosenka wydaje:)
    2. Chciałabym dla kogoś tak zatańczyc jak niejaka Scherzinger w ,Right there'', ale aktualnie nie ma komu
    3. Dziś na obiad mój tatko przygotował pyszne danie paprykowe, miałam o linię dbac, taaa.
    4. Jutro czeka mnie kupa spraw do załatwienia, muszę przygotowac się psychicznie
    5. Tęsknię dalej za tym cudownym żonatym, i myślę czy spotkam kiedykolwiek kogoś kto wyda mi się równie idealny jak on. A jeszcze nie ujrzę go z dwa tygodnie masakra.
    6. Zostało mi tydzień praktyk:)
    7. We wrześniu dowiem się, czy mój syn ma tzw. prawidłowy kariotyp czy nie:( Wydaje mi się że tak, ale lęk pozostaje.
    8. Zaczynają się wyprzedaże letnie w sieciówkach... Aaaa :) Muszę wogóle upolowac jakieś platformy.
    9. Planuję iśc na prawko, ale plany planami a realia realiami.
    10. Lubię placki. ;-)
  • joandm 31.08.11, 20:12
    dziękuję Ci fhfhfhfhf za to jak nazwałaś piosenke "sex on the fire" brakowało mi właśnie tego słowa "drapieżna" :)
  • pozytywka777 01.09.11, 16:13
    1) Siedzę od kilku godzin nad tłumaczeniem strony internetowej
    2) Niestety nie wróciłam po wakacjach do szkoły (jako nauczyciel); nie przedłużono mi umowy, a dyrektor nawet nie raczył mnie o tym poinformować. Ja dzwoniłam kilka razy łudząc się, że może jednak... ale dyro to człowiek widmo - rzadko bywa...
    3) Nie mam więc od dziś stałej pracy.
    4) Zorganizowałam na dziś wieczór spotkanie z kilkoma osobami. Wczoraj potwierdzali, a dziś już zaczynają się telefony, że jednak nie dają rady. grrrr.... to już było drugie podejście do tego spotkania. Chyba trzeba liczyć na powiedzenie: "do trzech razy sztuka"
    5) W ostatni weekend sierpnia zostałam po raz trzeci chrzestną ;-) Mam śliczną i grzeczną chrześnicę o bardzo ładnym imieniu. Jestem dumna i blada.
    6) Bardzo lubię pracować i przebywać z dziećmi.
    7) Dlatego spędziłam część wakacji na obozach jako nauczyciel - instruktor
    8) W nadchodzący weekend mam nalot rodziny.
    9) Przytyłam ostatnio - jakieś 4-5 kg.
    10) Umyję zaraz włosy i wyjdę z psem na spacer, żeby się trochę rozruszać po tych godzinach siedzenia.
  • Gość: inka IP: *.dynamic.chello.pl 21.08.11, 15:11
    1. Mam dobrą pracę, ale czuję się kompletnie niedoceniana... i chcę odejść!
    2. Czekam na powrót mojej współpracownicy- bez niej nie dość, że mam więcej pracy to jeszcze nie mam z kim pogadać.
    3. Zaraz idę do kina z koleżanką
    4. Nie pamiętam kiedy byłam ostatni raz na randce
    5. No dobra pamiętam i staram się zapomnieć;-P
    6. Za dwa tygodnie idę sama na wesele dlatego chcę wyglądać bosko- żeby stare ciotki mogły mówić, że jestem wybredna i dlatego jestem starą panną;-P
    7. Marzę o samochodzie z automatyczną skrzynią biegów
    8. Chciałabym kupić własne mieszkanie, ale mnie nie stać:/
    9. Uwielbiam fitness! I inne sporty indywidualne...
    10. Marzy mi się wyjazd na weekend w góry
  • Gość: jaga IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 21.08.11, 18:26
    1. Dziś po raz pierwszy od niepamiętnych czasów mam "lajtową" niedzielę (nie ma gości, nigdzie nie wychodzę, nie trzeba było gotować obiadu itd.) więc leniuchuję na całego i bardzo mi z tym dobrze.
    2. Chociaż jeszcze wcześnie i ktoś niezapowiedziany może przyjść... Najwyżej będę udawać, że mnie nie ma :)
    3. Mam 29 lat i mam ochotę pójść do kina na nowego-starego "Króla Lwa".
    4. Uwielbiam "Set fire to the rain" Adele w wersji na żywo znalezionej przypadkiem na youtube. Mogę słuchać godzinami.
    5. Od dość dawna nie oglądam tv, a od jakiegoś czasu prawie nie słucham radia. Coraz bardziej durne reklamy, milion razy na godzinę zapowiadane konkursy smsowe i zachęty "zajrzyj na nasz facebookowy profil" działają na mnie jak płachta na byka.
    6. Marzył mi się w tym roku urlop w górach, ale niestety nic z tego nie wyszło.
    7. Muszę kupić lodówkę, bo w obecnej zanikła prawie do zera funkcja chłodzenia. Jak ktoś by chciał dużą, białą metalową szafkę ze światłem w środku, to proszę o kontakt :)
    8. Zaraz idę zrobić sobie pyszną herbatę i coś zjem, choć głodna nie jestem. Ale co mi tam, w końcu jest niedziela.
    9. Bardzo lubię patrzeć jak ktoś pisze lewą ręką. A jak jest to duża, męska dłoń to normalnie się rozpływam...
    10. Uczę się poskramiać swoją wybuchowość i myśleć pozytywnie. Czasem mi się nawet udaje.

Szkoda, że to już 10, ale ja tu jeszcze wrócę ;)
  • Gość: jego.de. IP: *.lw.lannet.pl 23.08.11, 02:55
    1. Od czterech miesięcy plącze mi się życie.
    2. Moje drżenie rąk, potem całego ciała, obłędny wzrok, szybki ciężki oddech, ten Jego zapach, i po co dotykał mojego karku.
    3. Widział i wiedział.
    4. Powiedział, że jestem piękna, Jemu wierzę, dlaczego nikomu innemu ?
    5. Psuję wszystko co jest elektroniczne bądź elektryczne.
    6. Nawet z mikrofalówki poszedł dym bo 5min. wcześniej o tym wspomniałam ;)
    7. Zastanawiam się czy jest na świecie ktoś, kto kocha drugą osobę od co najmniej 10 lat tak, że bardziej już nie można... i nawet jej nie widział gołym okiem, a nawet i ubranym ;)
    8. Wiem, że lato to lato, ale ja kocham deszcz. I to lato.
    9. Moje rodzeństwo jest nieszczęsliwe w swoich związkach, ja też.
    10. To chyba jakaś kara, tylko za co ?
  • kcpr.10pfot 24.08.11, 11:58
    1. Chciałbym mieć kiedyś stary dom z drewnianą rzeźbioną werandą.
    2. Za kilka tygodni wracam do Polski. Nie wiem, czy na stałe. Wiem jedno - w Polsce żyje się lepiej niż tu.
    3. Nie podoba mi się miasto w którym teraz mieszkam.
    4. Weekend spędziłem w jednym z najlepszych miast w których dane mi było być. Zauważyłem to dopiero teraz - przy trzecim jego odwiedzeniu.
    5. Ciekaw jestem jak sobie radzą moi starzy znajomi. Trzeba się do nich odezwać.
    6. Znając życie i jego nieprzewidywalność pewnie będę kiedyś mieszkał w Szwecji.
    7. Uwielbiam filmy z Holoubkiem i Cybulskim.
    8. Wypadałoby przejść się do księgarni, ale dziś pewnie wszystko pozamykane.
    9. Nie wiem gdzie będę mieszkał za jakieś półtotra miesiąca. Jakieś propozycje?
    10. Czas się brać za robotę.
  • regina-falangi 25.08.11, 22:52
    01. Słucham: www.youtube.com/watch?v=P27MPi3ZhCg&feature=relmfu
    02. I chce mi się płakać przy wersie: "somebody tell me why I'm on my own if there's a soulmate for everyone"
    03. ja osobiście już zwątpiłam w to że jest gdzieś ten mój 'soulmate'
    04. albo schował się bardzo dobrze;)
    05. urlop mi się kończy:/
    06. chyba już wspominałam jak bardzo nienawidzę mojej pracy;)
    07. chciałabym żeby mnie ktoś przytulił...
    08. mam pomysł na otwarcie własnej działalności gosp. ale nie mam kasy na jego realizację---->
    09. ------> w związku z tym jestem mega sfrustrowana
    10. nie lubię słówka 'mega' wtrącanego co zdanie;)

"Bo szczęście to przelotny gość, przebłysk słonecznej pogody i dużo wie kto pojął, że szczęście to garść pełna wody..."
  • Gość: gość IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 26.08.11, 21:55
    fotomaki.pl/ - polecam!!
  • Gość: ktoś IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 27.08.11, 01:24
    1.bardzo lubię ten wątek ,powinnam iść spać
    2.kocham lato !!!!
    3.regina falangi dala mi do myslenia...
    4. nie wiem co robić ,w ciągu kilku tyg. powinnam podjąć decyzję co do pracy i dokształcających kursow;) buuu
    5. chcialabym się zakochać. poznalam fajnego faceta ale jest zajęty...no i boski ogólnie
    fajni z najwyższej półki zawsze są nieosiągalni ,,przykre, Bajki Disneya spaczyły m ój pogląd na temat związków..,czyli nie spotkam swojego księcia ,tylko żabę.;)
    6,dzis ktoś nazwal mnie bardzo cyniczną osoba ,powinnam się obrazić ale spłynęło to po mnie ,obrażam się tylko o rzeczy ,które zawierają w sobie źdźbło prawdy
    7.czuję się trochę stara ,idę na imprezę z mlodszymi o 5 lat osobami...hm...moj boże
    8.kupiłam sobię b,ładną rzecz
    9.niedługo wypłata i wakacje....należalo mi się
    10.lubię tworzyć ,
  • regina-falangi 27.08.11, 18:40
    Gość portalu: ktoś napisał(a):
    > 3.regina falangi dala mi do myslenia..."

Ciekawa jestem czym dałam Ci do myslena? ;)

"Bo szczęście to przelotny gość, przebłysk słonecznej pogody i dużo wie kto pojął, że szczęście to garść pełna wodGość portalu: ktoś napisał(a):
  • Gość: romek IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 27.08.11, 23:41
    1. Chyba mam depresję
    2. Na to są chyba tabletki ale nie chcę ich brać
    3. Dzisiaj jadłem paprykę i mi się nią odbija.
    4. Nie chcę wracać do pracy.
    5. Wrzesień za pasem-jakie szczęście, że nie muszę chodzić do szkoły
    6. Chciałbym trafić 6 w totka. Nie musi to być kumulacja
    7. Mam znajomego który jest strasznie głupi i do tego prostak ale w sumie jest dobrym człowiekiem. Najlepsze jest to że on stara się ukryć pewną rzecz a ja o niej dokładnie wiem hehe... Ale mam z niego ubaw jak widzę te kamuflaże
    8. Zjadłbym sobie chleba ze smalcem i kiszonym ogórkiem.
    9. Na samą myśl o 8 pukcie zgłodniałem.
    10. Muszę zmienić pracę ale mi się nie chce.
  • Gość: goscowa IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 28.08.11, 20:42
    1. dziś jest dzień jedzenia
    2. wczoraj siedziałam na trawie, piłam piwo, było duszno i grała fajna muzyka na żywo, a nade mną była wiadukt. uwielbiam takie momenty
    3. szkoda jest mi momentów które nie wracają. najbardziej szkoda jest mi więzi, które trwają tylko przez chwilkę
    4. ja bardzo łatwo poddaję się złudzeniu, że mam z kimś 'więź' a potem okazuje się, że to tylko ta chwilka
    5. oglądałam dziś film allena, ale nie ten najnowszy
    6. jest jedna osoba, która bardzo mnie pociąga, ale czysto fizycznie
    7. jest osoba, którą uwielbiam i cenię za osobowość i charyzmę ale już mnie nie pociąga i wiem, że nie spędzę z nim życia
    8. jest osoba, z którą spokojnie mogłabym spędzić życie, bo byłby dobrym męzem i ojcem ale juz z nim bylam w dlugim zwiazku i wiem ze to juz nigdy nie wypali bo juz zupelnie nie odpowiada mi osobowosciowo
    9. jest osoba, ktora lubię za sposob bycia, pociaga mnie i fizycznie i wydaje sie byc odpowiedzialna i strasznie, strasznie mi sie podoba za to wszystko
    10. ale ma juz swoja kobiete i dziecko :(
  • Gość: wpiszpantotu IP: *.play-internet.pl 01.09.11, 22:28
    1. zajebiście się cieszę, ze szkoła to już przeszłość
    2. doczłapałam dziś do pracy tylko siłą nawyku
    3. jadłam sucharki z musztardą niedawno
    4. śmierdzi z lodówki do tego stopnia, że trzymam tam tylko mleko
    5. powoli obmyślam plan ewakuacji z tego mieszkania
    6. polubiłam palenie, szczególnie wieczorami i porankami na balkonie, balkon też jest syfiasty
    7. jeśli nie przedłużą mi w pracy umowy, a jestem 1. do odstrzału - ruszam w świat
    8. chyba pojadę do Berlina zrobić tatuaż
    9. niemowlaki są śmiertelnie nudne
    10. Hemingway miał ciekawe podejście do życia, mam wielką nadzieję, że skończę jak on
  • Gość: carla IP: *.zax.pl 03.09.11, 21:43
    1. Byłam u fryzjera i ładnie mnie skosił na $.
    2. Chyba się zakochałam, ale wiem, że to nie ma sensu (?), dlatego mam taki mętlik w głowie połączony z nadnaturalną euforią (?) połączoną z obojętnością i nadzieją :D cudownie :(
    3. Bardzo podoba mi się głos wokalisty zespołu Shinedown.
    4. Za miesiąc zaczynam przygodę ze studiami aaaaaaaaaaaaa!
    5. Chciałabym nic nie czuć :)
    6. Choruję na serce, ale w ogóle mnie to nie rusza. Mogę umrzeć nawet w tej chwili i będzie gites :)
    7. Lubię oglądać Niekrytego Krytyka.
    8. Czuję się inna niż wszyscy, a chciałabym być taka sama.
    9. Jestem głodna.
    10. Ale doczekam do rana :)
  • Gość: trzy kropki IP: *.xdsl.centertel.pl 04.09.11, 16:29
    01. jutro mam urodziny
    02. pewnie znowu nikt nie będzie pamiętał
    03. do tej pory nie udało mi się nic w życiu osiągnąć
    04. sometimes I feel like screaming www.youtube.com/watch?v=h7xF51AFkys
    05. wiodę nudne życie
    06. nie umiem rozmawiać z mężczyznami, w ich pobliżu dopada mnie jakaś blokada, jak na razie żadnemu nie chciało się przez nią przebić...
    07. czuję że jutro będę w depresyjnym nastroju
    08. muzyka to mój żywioł
    09. w podróż poślubną chciałabym aby mój wybranek wybrał się ze mną na festiwal w Glastonbury
    10. no cóż tu więcej pisać...

• dona.a 05.09.11, 22:06
    Gość portalu: trzy kropki napisał(a):

> 01. jutro mam urodziny

W dniu urodzin życzę Ci tej wymarzonej podróży poślubnej do Glastonbury:)
  • Gość: Lawenda IP: *.dip.t-dialin.net 06.09.11, 14:27
    1. Pokochałam ostatnio nektarynki. Mam jednak wrażenie, że miłość ta jest przelotna.
    2. Strasznie chiałabym mieć psa. A jeszcze nigdy nie miałam. Nie wiem czy byłabym dobrym opiekunem. Chciałabym mieć psa dobrze wychowanego, a czuję, że przede wszystkim bym go rozpieszczała.
    3. Hugh Laurie i Jego płyta to jest to!
    4. W roku 2011 przeczytałam 31 książek. Zobaczymy jaki wynik będzie w grudniu.
    5. Muszę dodać, że kocham czytać. I robić zdjęcia. I podróżować.
    6. Jest tyle rzeczy, którymi nieustannie się martwię. Czy znajdę pracę w zawodzie, czy będę zawsze szczęśliwa tak jak jestem w chwili obecnej...nie będę wymieniać dalej, bo znów zacznę o tym myśleć. Carpe diem jak powiedział Horacy.
    7. Robię za mało zdjęć. Chciałabym to zmienić, może to głupie, ale nie wiem jak się do tego zabrać.
    8. Odbyłam ostatnio fantastyczną praktykę. Tak bardzo bym chciała kiedyś tam pracować!
    9. Lubię chodzić na wysokich obcasach. W sobotę stałam się posiadaczką czarnych botków chociaż planowałam kupić czarne baletki.
    10. Pozdrawiam wszystkich współautorów wątku. Życzę Wam wszystkiego dobrego. Muszę dodać, że gdy czytam Wasze przypadkowe fakty, ogarnia mnie przykre uczucie, że na świecie jest tylu fajnych ludzi, a ja ich w większości nigdy nie poznam.
  • Gość: pork IP: *.dynamic.chello.pl 06.09.11, 21:40
    1. moj mezczyzna wlasnie oglada mecz i tak to wszytko przezywa ze szok w majtach
    2. z tego powodu ja mam z niego polewke
    3. stwierdzilam ze ma podobny glos do komentatora
    4.ogolnie ostatnio mam radoche i tylko czekam az to wszystko pierdzielnie
    5. nie chce mi sie juz studiowac, poszlabym jak czlowiek do pracy
    6. generalnie jestem introwertyczka ale moj kibic mnie otwiera, jak konserwe
    7. mam zarabista przyjaciolke
    8. pierwszy raz braklo mi pomyslu na reszte wpisow
    9. dlatego chyba skoncze
    10. w dziesiatce:P
  • Gość: nuti IP: *.play-internet.pl 23.09.11, 20:17
    1. czuję dokładnie tak samo jak jedna z poprzedniczek-mam wrażenie że na swiecie jest tyle fajnych osób, a ja ich nigdy nie poznam.
    2.Po 9 mcach katorgi, spotkań, telefonów i negcjacji udało mi się przejsc do działu w mojej firmie, który zawsze był moim marzeniem
    3. Pracują tam niezbyt ciekawi i podobni do mnie ludzie i w zwiazku z tym czuje się rozczarowana i szukam nowych rozwiązań
    4.Czytałam i oglądałam ostatnio różne rzeczy o Wladimirze Kliczko i jestem totalnie zafascynowana: bokser-filozof?!
    5. Mam długi, a ściemniam, że wcale nie
    6. Jestem uwikłana w dziwaczny damsko/męsko/damski trójkąt, który z wierzchu wydaje się cool, a pod spodem wszystko wrze i nie wiem co robic
    7.Boję się, że nigdy nei spotkam kogoś kto mi zaimponuje na tyle, zeby się w nim zakochac (oprócz wladimira oczywiście)
    8. Jestem bardzo atrakcyjna i bardzo czesto słsyze komplementy na swój temat, ale za cholere nie ejstem w stanie uwierzyc w siebie i zawsze mi sie wydaje, ze inne laski to jest dopiero cos a ja jestem beznadziejna
    9.odnowiłam kontakt z dziwczyną z która sie znamy 2/3 naszego życia.nigdy mi sie nie wydawała aż taka fajna, a jest świetnym człowiekiem i mamy w planach własną firmę
    10. denerwuje mnie strasznie to, że wiekszośc ludzi jest tak powierzchowna
    chciałam jeszcze tylko dodac, że uwielbiam ten wątek i ludzi którzy tu piszą. jesteście nadzwyczajni i nie zmieniajcie się!
  • Gość: jagna IP: *.radom.pilicka.pl 07.09.11, 10:49
    1. Podpisałam dzisiaj petycję w pewnej sprawie i mam ogromną nadzieję, że to coś zmieni.
    2. Mam fantastyczne rodzeństwo.
    3. Pracuję biurko w biurko z córką szefa - właściciela firmy i czuję przez to jakąś dziwną presję.
    4. Chociaż ogólnie lubię swoją pracę.
    5. Zawiodłam się w życiu na kilku osobach, ale na szczęście są też tacy, na których mogę polegać bardziej niż na sobie (patrz punkt 2).
    6. W pracy mamy na ścianie wielki kalendarz na 2010 rok. Nie został zdjęty bo:
    a) nie dostałyśmy ładnego na 2011
    b) jest na nim przystojny brunet, a że w pokoju 3 baby, to sami rozumiecie...
    7. Samodzielna jazda samochodem przestaje mnie stresować, a zaczyna sprawiać przyjemność.
    8. Pomagam znajomemu urządzać mieszkanie i sprawia mi to niesamowitą frajdę. Ostatnio doszłam do wniosku, że skubaniec będzie miał fajniej w domu niż ja :-)
    9. Mam ochotę na jajecznicę i frytki.
    10. Lubię oglądać mecze mistrzostw świata i Europy w piłce nożnej. Mało tego: wiem co to jest spalony :-) Faceci są tym przeważnie pozytywnie zaskoczeni. I o to chodzi ;-)
  • Gość: tiaa IP: *.multimo.pl 07.09.11, 21:01
    1. Jutro spotykam się z promotor i oczekuję, że praca została przez nią ostatecznie zaakceptowana ;)
    2. potem jadę sobie do ikei, bo mają ciekawe rzeczy papierniczo-szkolno-biurowe na okoliczność nowego roku (szkolnego), a poza tym muszę jeszcze kupić młynki i inne rozmaitości kuchenne;
    3. hmm... od paru tygodni pozytywnie wizualizuję sobie związek, w którym chciałabym być; na razie efekty są takie, że lepiej mi się śpi, a w dodatku śnię o schodzeniu w głąb siebie, czyli następuje jakaś tam interakcja z podświadomością;
    4. wczoraj miałam dzień pozytywnych niespodzianek finansowych :D
    5. doszłam do wniosku, że muszę schudnąć 5 kg, zatem --->
    6. ---> kupiłam dziś herbatę pu-erh, roiboos i kawę zbożową, żeby zrezygnować z kofeiny. Powąchałam tę zbożówkę i, uch, to może być ciężkie starcie.
    7. szkoda, że lato się kończy.
    8. muzycznie mam od paru dni sentymentalne zafiksowanie pidżamą...
    9. ...i chciałabym się z kimś poprzytulać przy tych smętach typu "noc jak noc" ;)
    10. aktywność fizyczna utrzymuje endorfiny na przyzwoitym poziomie, więc ćwiczę, żeby ominęła mnie jesienna deprecha.
  • wiezien_zycia 08.09.11, 18:13
    1 nienawidzę życia
    2 mam depresje i chodzę na terapie
    3 uzależniam się od mojego faceta mimo że jest ode mnie 200km dalej
    4 jestem w związku z moim wcześniej najlepszym przyjacielem i boje się ze to nie wyjdzie
    5 moja siostra którą bardzo kocham jest na stale 2 kraje dalej
    6 boje się
    7 nie mogę czasami dogadać się z moja lokatorką
    8 chciałabym nienawidzić ojca
    9 czasami mam dość i chce do mamy, ale jej już nie ma
    10 do tego mam nadwagę która jest niezależna od jedzenia
  • Gość: je suis IP: *.home.aster.pl 10.09.11, 13:00
    1 nie potrafie sobie ulozyc zycia, zeby byc szczesliwa. Nie wiem jak mam trafic do celu.
    2. ludzie odbieraja mnie mnie jako inna osobe niz jestem w rzeczywistosci. Czasami jestem urocza w ich oczach. Jak to mozliwe?
    3.staram sie jak tylko potrafie, chociaz pewnie moglabym bardziej ale nie mam skad brac przepisu na to wszystko
    4. lubie kawe, ale nie moge jej pic
    5. brakuje mi ludzi, ale z nimi tez mi ciezko
    6. szukam podpowiedzi, co robic dalej. Czuje, ze jest tuz za rogiem
    7. lubie czytac ksiazki, ale czasami natlok meczacych mysli mi na to nie pozwala
    8. coraz czesciej, niestety jest mi wszystko jedno
    9. ciagly strach...
    10. ide do kina. Sama, jak zwykle.
  • Gość: gość IP: *.bck.ie 21.09.11, 15:45
    1. Wlasnie siedze w pracy i robie wszystko zeby nie pracowac - okropny ze mnie len.
    2. Bardzo chcialabym miec psa ale nie mam na to warunkow :(
    3. Za rok wychodze za maz.
    4. Mam b. niska samoocene, malo kto o tym wie.
    5. Czasem mam ataki paniki. Wie o nich tylko moj narzeczony.
    6. Kupilam mieszkanie i je uwielbiam.
    7. Juz dawno nie czytalam ksiazki. Chyba zaczne jakas dzis wieczorem.
    8. Jestem zazdrosnikiem i ciezko mi z tym.
    9. Chcialabym isc w piatek na piwo ale nie mam z kim.
    10. Probuje napisac jakis pozytywny fakt i nic nie przychodzi mi do glowy. Ten post jeszcze bardziej mnie zdolowal!
  • greenholo 10.09.11, 17:13
    1.Kompletnie nie kumam życia. Ja nie wiem o co chodzi w związkach, pracy, zarabianiu...
    Nie radzę sobie z tym, mimo,że zarabiam,żyję-robię to z rozpędu,ale wiecznie zdziwiona po ch.... to wszystko
    2. Jestem dorosła i załamuje mnie,że jeszcze nie kumam, jak nie teraz to kiedy?
    3.Zapomniałam jak się marzy, staram się i mi najnormalniej nie wychodzi, urywa się...
    4.Nie znoszę czekolady(jej konsystencji i smaku w ustach), za to b.lubię ciasta czekoladowe.
    5. Mam kota, którego cenię za to, że b.rzadko zawraca mi dupę. Żyje jak ja, obok-ale sam. Doceniam to, o czym kota informuję od czasu do czasu:)
    6. Kocham i darzę szacunkiem ogromnych moich rodziców. Są super ludźmi :)
    7 Palę za dużo papierosów, rzucam je za często, wracam za zawsze, piję za dużo kawy.
    8. Pisząc rodziców, mam na myśli mamę i ojczyma, ojciec był ch.... ostatniej wody.
    9.Drażni mnie,że pragnę domu i ogrodu...przecież i tak nie kumam skąd wziąć na to tyle i jak..
    10.Mam wypróbowanych przyjaciół, sama też takim jestem. Można na mnie polegać, jeśli dam słowo.
  • jej_torebka 10.09.11, 22:15
    1. Mam dwa koty
    2. Uwielbiam pomidorki koktajlowe
    3. Wolę złoto
    4. Czytam teraz "Żart" Kundery
    5. Noszę jednego kota do kuwety, bo się gubi w mieszkaniu
    6. Jem śniadania na balkonie
    7. W październiku będę magistrem
    8. Nie umiem się zmotywować do ćwiczeń fizycznych
    9. Uwielbiam tańczyć, nawet w dość przaśno-lanserskich klubach
    10. Pierwszą jedynkę dostałam w pierwszej klasie podstawówki za nieprzeczytanie lektury pt. "Zaczarowana zagroda". O pingwinach.

--
    Nikt nie spodziewa się Hiszpańskiej Inkwizycji!
  • Gość: kalka IP: *.as13285.net 11.09.11, 10:57
    tempa wzrostu franka do euro( dzien 10thseptember)

1.Mianownik: Fora
    2. :Dwora
    3.- forSa
    four. Syth
    5. bukati ( dla niezorientowanych -pranie ( oddychanie)
    6.: title:4thprotocol
    7. blat
    8. ( wyjatki) porsze.
    nove.
    item -inner
  • kcpr.10pfot 11.09.11, 14:55
    1. Słucham Different Trains Stevea Reicha.
    2. Czas jechać zrobić pranie.
    3. W przyszłym tygodniu wracam do Polski. Cieszy mnie to niezmiernie!
    4. Jeszcze tylko pięć dni w pracy i koniec.
    5. Do niedawna mówiło się, że dobrze zarabiać na Zachodzie, a wydawać w Polsce. Ja zarabiam na Wschodzie.
    6. Mówię bez akcentu. Od kilku osób już to tu słyszałem.
    7. Jeśli dobrze pójdzie, za miesiąc zacznę nową pracę w mieście, które lubię, w którym mam trochę znajomych.
    8. Nie boję się, że nie znajdę dobrej pracy. Jestem idealnym pracownikiem - młody, nieźle wykształcony i z doświadczeniem.
    9. Mam fajnego brata. Rzadko się widujemy, ale świetnie się dogadujemy.
    10. Kupiłem dziś winogron - sam miód!
  • Gość: pokrzyw_a82 IP: *.net.upcbroadband.cz 12.09.11, 00:37
    1. Mój mężczyzna rozchorował się na grypę z ekstremalną gorączką (co jest tragiczne zwłaszcza pod koniec lata kiedy jeszcze gorąco) i szkoda mi go jak diabli.
    2. Ja na razie objawów grypowych nie mam, i liczę na cud i na to, że się nie zarażę, bo kompletnie nie mam teraz czasu chorować.
    3. Piję herbatę z lipy i łykam witaminę C żeby poprawić i naprawić odporność.
    4. i do tego wyjadam chipsy bekonowe.
    5. Na co dzień odżywiam się rozsądnie, nie jem słodyczy, nie słodzę, tłuszczu używam minimalnie... jedynie chipsy to dla mnie zmora, wszystkiego innego mogę sobie odmówić, tylko tego co najbardziej niezdrowe to nie potrafię :(
    6. A moja babcia z kieleckiego robiła śliwki w occie, najlepszy smak z dzieciństwa.
    7. Po roku oczekiwania mam w końcu dobre łóżko z materacem bez sprężyn. I dobrze, do sprężyny włażą w plecy i inne części ciała, człowiek się nie wyśpi.
    8. Za oknem strasznie wieje, więc niebawem zmiana pogody, raczej na gorsze.
    9. A ja mam nadzieję na jakiś przyjemny sen, bo koszmarów nie znoszę.
    10. Dobranoc wszystkim czytającym forum teraz i/lub dzień dobry tym którzy czytają rano.
  • Gość: ja IP: *.srv.volvo.com 14.09.11, 15:33
    Znalazłem w google 10faktow.pl
  • Gość: Wiosna IP: *.rev.numericable.fr 15.09.11, 21:13
    1.Mialam dzis sen erotyczny,najpierw z Nergalem a potem z Saleta-zaden mi sie nawet nie podoba ale bylo niezle!
    2.To dlatego ze zbliza sie owulacja,mam wtedy ochote nawet na facetow w metrze.
    3.Pracuje od dwoch tygodni,jest ciezko i dlugo i nieambitnie ale dam rade,motywuje mnie niezla forsa jaka zarobie.
    4.Kreca mnie faceci mlodsi o dekade-ja ich tez,ale prawde mowiac wiek sie nie liczy,mozna byc 45-letnim niedojrzalym matolkiem.
    5.Przeraza mnie wizja zrobienia dziecka:ciaza i porod to dopiero poczatek calej zabawy..
    6.Mam zamiar wkrotce wydac duzo pieniedzy na siebie:ekstra buty,kosmetyki z wyzszej polki i droga restauracja,a co!nalezy mi sie!
    7.Gdy bylam mala,gralam na grzebieniu,pamietam to laskotanie w wargi.
    8.Uwazam tatuaze u kobiet za objaw zlego smaku,podobnie jak tipsy,sztuczne wlosy,rzesy i co tam jeszcze mozna sobie doczepic.
    9.Jestem dumna z bycia Polka,zawsze to podkreslam i zawsze staram sie byc pozytywnym przykladem Polaka.
    10.Mam alergie na kobiety ktore dobrowolnie daja sie ubezwlasnowolnic swoim facetom,nie robia nic bez ich pozwolenia,ciagaja ich na damskie wieczorki i podporzadkowuja sie im na maksa-uwazam ze trzeba tego po prostu pragnac,i wcale mi ich nie zal,same tak wybieraja.
  • Gość: pomarańczka IP: *.dynamic.chello.pl 16.09.11, 19:04
    1. jakiś czas moja "koleżanka" odnalazła mnie w tym wątku, ciekawe, czy teraz też będzie taka bystra
    2. wypiłam właśnie czerwoną herbatę
    3. zbliżam się do wagi, na której mi zależy, ale mój organizm zaczyna odmawiać posłuszeństwa
    4. piętrzą się koło mnie stosy niemieckojęzycznej literatury medycznej i dobrze mi z jej obecnością
    5. uwielbiam dojrzewających mężczyzn pod 40stkę
    6. szukam przyjaciółki, moje dotychczasowe 3 dały mi mocno do zrozumienia, że jestem dla nich kupą.
    7. i vis a vis - jakby powiedziała Violetta Kubasińska, ale ja tak nie powiem (ironio!)
    8. jestem chora
    9. zmarnowałam wiele lat, chociaz mam dopiero 22
    10. ten wątek dołuje mnie najbardziej z wszystkich dostępnych wątków na tym forum
  • Gość: Nutria IP: *.static.system77.pl 16.09.11, 20:48
    1. Słucham Listy Przebojów w Trójce, piję herbatę z cytryną i odpoczywam po pracowitym popołudniu. Dobrze jest :)
    2. Remontujemy - ja i mój narzeczony - poddasze i coraz bardziej chcę już wprowadzić się tam!
    3. Coraz lepiej zaczynam zarabiać na tych marnie opłacanych zleceniach - tekstach, które piszę i podoba mi się to. Przynajmniej jakieś pieniądze mam mimo braku "prawdziwej", etatowej pracy.
    4. Szukam wyżej wymienionej pracy i kiepsko.
    5. Czytam "Przeminęło z wiatrem". Świetne! I rozumiem już dlaczego to jeden z romansów wszech czasów. A relacja Scarlett - Rett Butler, mimo że opisana tak "oszczędnie", pruderyjnie w porównaniu ze współczesnymi standardami, bardzo ekscytująca!
    6. Odkryłam niedawno "Summertime" w wykonaniu Mahalii Jackson. I - jak dla mnie - najlepsze, najpiękniejsze wykonanie tej piosenki.
    7. Słucham bardzo różnorodnej muzyki - od Mozarta, Chopina, przez Ellę Fitzgerald, Jimmiego Hendrixa po Comę, Hey i Linkin Park.
    8. Najlepsze co homo sapiens stworzył na przestrzeni dziejów swojego gatunku to literatura, muzyka i wszelka sztuka.
    9. Bardzo chciałabym przez całe życie kochać i być kochaną tak jak teraz. Albo jeszcze bardziej. Ale nie mniej.
    10. Lubię patrzeć w niebo - w ciągu dnia i w nocy, gdy jest nieskazitelnie błękitne lub pochmurne, o wschodzie i zachodzie słońca.
  • Gość: regina IP: *.unknown.vectranet.pl 16.09.11, 23:17
    Super głos, do tej pory No1 była dla mnie Janis Joplin, teraz będzie miala konkurencję :)
  • pikiriki 18.09.11, 15:31
    Ninniejszym dołączam do grona owo-wątkowych recydywistów :)
    1. Bardzo usilnie staram się być dzielnym zuchem: takim, który zawsze sobie radzi, nie poddaje się, nie smarcze po kątach z byle powodu. Dlatego często mówię sama o sobie "zuch-dziewczyna", co by się samodzielnie podnieść na duchu.
    2. Ubolewam, że czasami zuchowatość mi nie wychodzi.
    3. Zauważyłam, że denerwują mnie narzekania innych, chociaż sama mam do tego skłonność.
    Ale to tępię, ponieważ (cóż za niespodzianka!) jojczenie nie daje mi niczego, za to bardzo skutecznie wprawia mnie w ponury nastrój. Dojście do tego zaskakującego wniosku zajęło mi jedynie parę lat ;).
    4. Jem bób razem z łupinami. Zapewne dostarczam sobie w ten sposób wch*jzylion błonnika.
    5. Średnio raz na miesiąc ktoś pyta czy nie jestem Wietnamką/ nie mam azjatyckich przodków/ mój ojciec nie ma na imię Mohinder. Otóż oficjalnie nie, ale skąd mam wiedzieć pod kim uginają się gałęzie mojego drzewa genealogicznego?
    6. Bardzo kocham moich przyjaciół, chciałabym, żeby o tym wiedzieli. Nie jest ich szczególnie wielu, ale są b. porządni gatunkowo.
    7. Nie lubię się kłócić, gniewać i obrażać. Za to ludzi z tendencjami do fochów mam ochotę wysłać z powrotem do przedszkola - tam, gdzie człowiek powienien po raz ostatni w swym życiu próbować obrażalstwa jako sposobu na rozwiązywanie problemów interpersonalnych.
    8. W wieku 23 lat otrzymałam pierwszego w życiu chomika. To miała być opieka paliatywna, zaraz mu stukną 3 lata, powinien wybierać się do chomiczej Walhalli. Ale się nie wybiera, za to kręci nosem na ekskluzywną niemiecką trocinkę o aromacie zielonego jabłuszka. Szubrawiec jeden.
    9. A zauważyliście, że im bardziej się człowiek stara nie wyjść na głupka, tym częściej tak się zachowuje? Z tego też powodu już tak się bardzo nie staram, daję sobie prawo do błędów i głupotek :). A przynajmniej próbuję sobie wybaczać więcej rzeczy niż kiedyś.
    10. Ogólnie to bardzo bym chciała, żeby przestało ze mnie wyzierać pouractwo maniakalnie hodowane od adolescencji. :)
  • Gość: i love you IP: *.home.aster.pl 21.09.11, 00:55
    .1 próbuje od początku zorganizowac sobie zycie
    .2 podjelam pewne decyzje, nie wiem czy sluszne, ale cos za cos. Od czegos
    trzeba zaczac
    .3 nie jest za dobrze
    .4 czasami ciezko jest isc do przodu
    .5 nie bedzie latwo ale dam rade
    .6 moje zycie nie jest lekkie, ciezko mi jak cholera,
    oszukuje sie, ze jest inaczej i na zewnatrz tez tak to wyglada
    .7 brakuje mi ludzi. Czlowieka
    .8 czasem staram sie za bardzo, czasem mi wszystko jedno
    .9 Ludzie, badzcie dla innych mili i pomocni!
    .10 ...podobno kazdy zasluguje na to, zeby byc szczesliwym. Chociaz przez chwile. Prosze...
  • Gość: agga IP: *.radom.pilicka.pl 21.09.11, 09:55
    1. Ulubiony moment dnia: usiąść z kubkiem pysznej poobiedniej herbaty w fotelu, zarzucić nogi na pufę i zdrzemnąć się. Oczywiście włączywszy wcześniej ulubioną płytę.
    2. Ulubiony moment tygodnia: chwila w piątkową noc kiedy kładę się spać ze świadomością, że następnego dnia nie muszę wstać o 5.45
    3. Porąbany sen miałam ostatnio: Maciej Maleńczuk gonił mnie nago po schodach w jakiejś starej kamienicy. Żeby nie było: ja byłam ubrana. I przerażona. Skąd mi się to wzięło?
    4. Niedługo po raz kolejny zostanę ciocią i bardzo się z tego powodu cieszę.
    5. Powinnam umyć samochód, bo już muszę uważać żeby się nie ubrudzić przy wsiadaniu.
    6. Stojąc na światłach albo w korku lubię obserwować we wstecznym lusterku kierowcę stojącego za mną.
    7. Nie znoszę, krew się we mnie burzy i mordercze instynkty ujawniają jak dorośli ludzie w rozmowie z innymi dorosłymi używają zdrobnień: pieniążki, buciki, obiadek, kremik...
    8. Coraz częściej kupuję w sklepach internetowych.
    9. "Wciągnął" mnie serial "Rezydencja". Tak, wiem, jest przejaskrawiony, oczywisty i przewidywalny, ale co poradzę... Wciągnął i już... Jak bagno :-)
    10. Mam mocne postanowienie (jak co roku na jesień) poprawienia przez zimę swojej sprawności fizycznej (steper, rozciąganie itd.). Ale tym razem się uda. Na pewno się uda. Taa...
  • Gość: paputek IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 23.09.11, 22:24
    1. wpisuję się tu po raz nie wiem który, za każdym razem pod innym nickiem. ten wątek ma w sobie terapeutycznego
    2. dlaczego głupi ma zawsze szczęście?
    3. od tygodnia jestem w pracy po urlopie. masakra
    4. piję sobie zimne piwko
    5. wróżka powiedziała mi że w moim życiu nastąpi zmiana za około dwa lata. Ja potrzebuję jej teraz (zmiany, nie wróżki ;) ).
    6. piątek, koniec pracy - najpiękniejszy moment tygodnia.
    7. ale mnie głowa boli.
    8. czuję, że w moim życiu coś kurcze nie tak poszło. niby ok ale ciągle mam to uczucie że nie tak miało być.
    9. no i mamy koniec lata - nienawidzę zimy brrrrr......
    10. 'dzień swira' to film o mnie
  • Gość: paputek IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 23.09.11, 23:10
    uznałem że 10 faktów to za mało i piszę jeszcze:
    1. większość moich znajomych pożeniona - ja jakoś tego nie czuję.
    2. nie chcę mieć dzieci - po prostu ich nie lubię- jak ktoś chce może mnie spalic na stosie.
    3. dzisiaj Pani w spożywczym nie miała mojego ulubionego piwa :( ale kupiłem inne :)
    4. lubię być dorosłym, w życiu nie chciałbym bym być dzieckiem znowu.
    5. mam w pracy w dwie zajebiste kumpele. konie z nimi kraść można.
    6. chcę mieć własną firmę i kiedyś ją założę.
    7. lubię jazdę pociągiem
    8. mam ochotę powiedzieć szefowi, żeby mnie pocałował w d.....
    9. mój znajmy jest debilem, ale mimo wszystko go lubię
    10. uwielbiam ten wątek bo po jego lekturze stwierdzam że nie tylko ja jestem czubem :)
  • Gość: Dorka IP: *.dynamic.chello.pl 24.09.11, 11:58
    1.uwielbiam ten wątek, codziennie go śledze
    2.za m--c zostanę mamą po raz pierwszy
    3. przeprowadziłam się do nowego mieszkanka,większego
    4.nic mi sie nie chce robić, mam mega lenia, nawet układać w mieszkaniu mi się nie chce
    5. ciuszków dziecięcych też mi się nie chce prać
    6.najchętnej nic bym nie robiła....i tak też robie choć strasznę to jest bo:
    7. powinnam się cieszyć, czytać, zając się sobą - trochę się usprawiedliwiam że ciąża, że w czerwcu obroniłam się, że w lipcu pracowałąm dużo i w sierpniu też a teraz należy mi się lenistwo
    8.zaraz przyjdzie do mnie kumpela na plotki - może rozusza mnie trochę
    9.nie myśle o porodzie
    10.może wieczorem dzis poukładam dokumenty.........choć znając swoje podejście aktualne ..nie zrobię tego:)
    10a. bylebym zdążyła te ciuszki wyprać.......:)
  • Gość: mądralińskażehoho IP: *.182.26.74.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl 24.09.11, 19:56
    1. wpisuje się po raz n-ty
    2. w moim rodzinnym domu brakowało pieniędzy na wiele rzeczy, dlatego teraz jestem materialistką i pracuje od rana do wieczora aby dzieciom niczego nie brakowało
    3. obserwuje polskie szkolnictwo, zmiany i żal mi i nauczycieli i dzieci że w tym uczestniczą.
    4. jestem na diecie:) i schudłam już ok. 12 kg.Nauczyłam się pod opieką dietetyka racjonalnie odżywiać i dlatego chudnę.
    5. 4 razy w tygodniu ćwiczę intensywnie
    6. świetnie gotuję .
    7. uwielbiam klimaty prowansalskie i inne ciepłe wnętrza
    8. lubię tanie meble z ikea
    9.dziś tak naprawdę nie byłam na diecie w 100% ale jutro odbije to na treningu.
    10. Ładnie wyglądam , nie mam nadwagi wg tzw BMI, a w szafie mam ciut więcej ciuchów w mniejszym rozmiarze:)
  • Gość: Wiosna IP: *.rev.numericable.fr 24.09.11, 19:34
    1.Tak bardzo bym chciala sie zakochac z wzajemnoscia,do szalenstwa,z motylkami w brzuchu, nieznosna tesknota i szalonymi milosnymi nocami..
    2.Mam dosyc stary calkiem nie trendy telefon komorkowy ktory bardzo lubie i przykro mi bedzie go wymienic wkrotce na nowy.
    3.Nie wierze w bogow,religia to wymysl ludzi,z naciskiem na mezczyzn-aby zyskac wladze i pognebic kobiety.
    4.Bylam bardzo niesmiala jako dziecko ale udalo mi sie to pokonac,wierze w siebie troche bardziej.
    5.Gapie sie na ludzi.
    6.Lubie jadac w restauracjach.
    7.Uzylam samoopalacza w sprayu i musze nosic bluzki z dlugim rekawem i spodnie tez bo wygladam jak chora na bielactwo;/
    8.Nie ogladam prawie wcale telewizji,uwielbiam to.
    9.Tesknie za kims do szalenstwa.
    10.Mamy z kolezankami swoje male grzeszne sekrety o ktorych nasi panowie nie maja bladego pojecia-girls rock!
  • Gość: amu azu at IP: *.home.aster.pl 24.09.11, 23:06
    1. nie palę już od kilku miesięcy i nic nie jest w stanie mnie złamać
    2.chyba nie lubie miasta w którym mieszkam
    3.dziś jadłam na obiad rolade szpinakową
    4.boję się zimy
    5. mam kilka fajnych książek do przeczytania
    6.spadają mi klapki z oczu. Boli.
    7. nie mam ochoty już zyć, ale boję się umierać. Chociaż myslę, że dzieję się to już od dawna
    8. szczęśliwi ci, którzy nie wiedzą co to prawdziwa samotność, kiedy nie ma nawet do kogo zadzwonić jak jest źle. O przytuleniu juz nie wspomnę
    9. I ta odwieczna tęsknota za czymś czego sie nigdy nie miało.
    10. Brak światełka, szkoda życia na złudzenia
  • Gość: karolajnaicochcesz IP: 83.243.105.* 24.09.11, 23:43
    1.Chciałabym poznać przynajmniej 3 postowiczów z tego wątku ale nie ma jak :(
    2.Jestem silna,niezależna,fajna, a tak strasznie brak mi znajomych (od kilku lat nowe miasto- już stare a w dalszym ciągu ludzie jacyś tacy ... (beznadziejni)-choć sporo znajomych i z dala wydaje się to wręcz przeciwne).
    3.Opłacam siłownię od 2 miesięcy a od 3 na niej nie byłam.Kicha.
    4.Mam być konsekwentna wobec potomka- nie jestem.
    5.Nie uczyłam się już (poważnie) niczego od 6 lat- a za tydzień idę na 1 zjazd (hahaha)
    6.Wynajmuję mieszkanie, jest fajnie, mieszkam tu 1,5 roku i mój królik wpieprzył dywan za 2,5 tysiąca (jedyna rzecz która była w mieszkaniu)
    7.pobzykalabym się ale mój men ma focha :) :(
    8. mój nimiecki kiedyś był perfekt - teraz jest passe, angielski jest fuck a polski średniawka :)
    9.mam mieć operacyjnie robionego zęba (1 z 5 do leczenia )
    10.robię prawko od 5 miesięcy- wszystko wiem-ale nie mogę się k... zapisać na egzamin.

masakra- satori chyba wymięka przy tym- szacun dla pierwszego wymyślającego..
  • Gość: karolajnacochcesz IP: *.derby.waw.pl 24.09.11, 23:46
    zadzwoń do mnie! :)
  • mahika36 25.09.11, 18:11
    1. Przy obcych udaję zarozumiałą, zimną sukę.
    2. Zazdroszczę siostrze, że ma faceta i nie musi już szukać.
    3. Uwielbiam swoje piersi.
    4. Lubię wcześnie chodzić spać.
    5. Mam kogoś kto dba o mnie, spełnia moje życzenia i opiekuje się mną...
    6. Pracuję w znanej korporacji i jestem z tego dumna.
    7. Potrafię dobrze wyglądać za małe pieniądze i nikt nie wie, że najlepsze ciuchy mam z lumpeksów.
    8. Niedługo jadę w góry i nie mogę się już doczekać.
    9. Cały czas czuję w sobie pustkę...
    10. Lubię starszych facetów w garniturach.
    Ufff....to jak psychoterapia
  • kcpr.10pfot 25.09.11, 22:17
    1. Od tygodnia jestem w Polsce. Cały czas w rozjazdach w czasie których przypadkowo spotykam znajomych.
    2. Staram się podopinać wszystkie zaległe sprawy. Czekają mnie jeszcze ze dwa tygodnie takiej gonitwy, a później - sam nie wiem co. Kolejna przeprowadzka. Pięć miast, trzy kraje - to bilans moich wędrówek z ostatniego półtora roku.
    3. W ciągu ostatnich kilku dni miałem cztery poważne rozmowy lub spotkania. O szeroko pojętym życiu. Przed nimi było nieźle - teraz jest świetnie.
    4. Życzę Wam wszystkim (i sobie też) jak najwięcej takich poranków jaki ja miałem dziś.
    5. Od dłuższego czasu nie smakuje mi alkohol.
    6. Parę dni temu pierwszy raz od nie pamiętam ilu lat powiedziałem mamie, że ją kocham. Niby to oczywiste i nie trzeba o tym mówić, ale jeśli możecie - powiedzcie swoim mamom, że je kochacie. Teraz.
    7. Lubię czytać reportaże.
    8. Rozmawiałem ostatnio na temat rynku pracy w moim rodzinnym mieście. Okazało się, że ludzie z moimi umiejętnościami są tam rozchwytywani.
    9. Jeżeli spotkacie jakiegoś gościa na mieście, który wam się przygląda z pełną powagą, po czym uśmiecha od ucha do ucha wiedzcie, że to mogę być ja.
    10. Po którymś z moich wpisów ktoś (wybaczcie, ale nie chce mi się teraz sprawdzać) napisał mi maila, że mnie zna. Wątpię, choć z drugiej strony zastanawiam się, czy ktokolwiek z moich znajomych to czyta (i czy domyśla się, że ja to ja).
  • Gość: jaga IP: *.radom.pilicka.pl 26.09.11, 08:41
    1. Szczerze nienawidzę załatwiać spraw w urzędach, a czeka mnie wizyta w skarbowym.
    2. Muszę wziąć co najmniej 2 dni wolnego, bo zwariuję.
    3. Wczoraj się zdenerwowałam na swoją bratanicę i mam lekkiego kaca moralnego z tego powodu.
    4. Marzę o tym, by pojechać w Tatry Słowackie i przejść pewien szlak, którego z braku czasu ostatnio nie przeszłam.
    5. Lubię taką jesień jak teraz. Słonecznie, ciepło... Pięknie!
    6. Nie działa mi radio w samochodzie, więc czasem śpiewam albo nucę podczas jazdy.
    7. Mam beznadziejnie wścibską sąsiadkę z jednej strony i sąsiada z drugiej. Nie znoszę takich ludzi.
    8. Muszę kupić kurtkę zimową. W sobotę robiłam już pewne rozeznanie i jakoś czarno widzę te moje zakupy.
    9. Za dwa miesiące mam 29-te urodziny.
    10. To już kolejny mój wpis i ciągle mi mało.

Ja tu jeszcze wrócę!
  • Gość: pu IP: *.home.aster.pl 26.09.11, 20:28
    1.jestem zmęczona swoim życiem
    2. tyle sie spalałam i starałam i nic z tego nie mam
    3.zawsze żyłam marzeniami
    4. jestem sobą i to jest ok.
    5.lubie ser żółty, troche z nim przesadzam
    6. mam duże problemy zdrowotne
    7 .nie mam przyjaciół
    8. mam ogromna potrzebe bycia przytulona przez kogoś
    9.chyba nie jestem fajna
    10. czekam aż zycie się skończy
  • paciaciakowa 27.09.11, 17:52
    1. Pokroiłam dużo żółtej papryki. Później w woreczki i do zamrażarki :)
    2. Pobolewa mnie gardło.
    3. Intensywnie myślę o zmianie pracodawcy. Aktualna pracodawczyni męczy mnie mnie swoim zachowaniem.
    4. Nigdy nie mam za dużo pieniędzy- zawsze znajdzie się coś na co mogę je spożytkować
    5. Kupiłam sobie niedawno rower.
    6. Franca ciężka jest jak cholera.
    7. Ale ładna i ma przerzutki :)
    8. Ciężko mi uwierzyć, że siedzę już 4 rok w tym mieście.
    9. Wspominałam ostatnio dawnych znajomych- którzy mieli być tymi do końca życia, z którymi kontaktu nie urwiemy...
    10. Jakoś nie mam ochoty do 95% z nich odzywać się dzisiaj i opowiadać co u mnie. Życie :)
  • Gość: tiaa IP: *.multimo.pl 28.09.11, 20:17
    1. Od wczoraj jestem dumną panią magister :D Dumną i bladą.
    2. A jednak jeszcze to do mnie nie dotarło.
    3. Zamierzam nauczyć się szyć - mam ochotę na sukienkę inspirowaną Mondrianem.
    4. Szkoda, że już nie dla mnie zniżki studenckie ;/
    5. Banda czworga mnie odstręcza, Palikot z jednej strony ma ciekawe założenia, ale z drugiej - jest nazywany "nową Samoobroną". Nie ma na kogo głosować.
    6. Miałam nadzieję, że "Nomada" mnie porwie, ale póki co nie porywa. Reszty jeszcze nie poznałam, czas wielki.
    7. Ktoś wyżej wspomniał, że ten wątek jest lepszy niż satori. Otóż kilka dni przedtem dowiedziałam się, co to za gra i nawet mam możliwość (oraz chęć) zagrania w nią, ale a) dopiero w listopadzie, b) u mnie taka sesja kosztuje tyle, co cała planszówka, która c) w sklepie internetowym jest obecnie niedostępna. To co zrobić?
    8. Ja skończyłam studia, a mój brat właśnie zaczął.
    9. Pogoda jest super.
    10. Zastanawiam się nad kupnem traperek na klockowych obcasach.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka