Dodaj do ulubionych

10 przypadkowych faktów dot. Ciebie

• Gość: artór IP: *.siedlce.vectranet.pl 31.12.11, 00:08
    1. Lubię to forum, szczególnie wpisy pewnej dość frywolnej pani, prawdopodobnie mieszkającej za granicą, a nieszczególnie pewnego pana, także prawdopodobnie mieszkającego za granicą, który ma plany, następnie wszystkie je realizuje, w międzyczasie powstają nowe, o których zrealizowaniu pisze za 2, 3 posty i w ogóle ma radosne i ekscytujące życie jak bohaterowie reklam napojów energetyzujących.
    2. Gdy jestem „pod wpływem”, często wchodzę na YouTube i wyszukuję piosenki z mojej młodości. Straaaasznie fałszuję.
    3. Mam piękną choinkę z mnóstwem czerwonych światełek, w nocy jest magicznie, tak jak teraz.
    4. Ten wieczór sylwestrowy może być świetny, wiążą się z nim obustronne duże oczekiwania, ale przez to może okazać się też niewypałem. Mimo to nie mogę się doczekać.
    5. A’propos – Sowietskoje Igristoje, kiedyś tak pożądane, teraz można kupić po 4,99 zł! Kupiłem z sentymentu. Po degustacji cena wydaje się zrozumiała i adekwatna.
    6. Jak jest już późno! Trzeba się wyspać, bo ... pkt 4.
    7. Zawsze kupowałem grudniowe wydanie Playboya, a w tym roku nie.
    8. Jak zima to tylko skrząco – skrzypiąca, albo taka, jaka panuje obecnie (bez deszczu, błota, sporo słońca, na małym plusie).
    9. Nie lubię ludzi narzekających na nasz kraj i na nas jako Polaków.
    10. Dziś zadzwonił do mnie kolega/przyjaciel. Tak się cieszę. Nie odzywaliśmy się kilka lat. Jest taki fajny jak kiedyś.
  • paciaciakowa 31.12.11, 08:53
    1. Minął tydzień pt. " Reka w nocnik, mleko się wylało"
    2. Kolejny też się tak zapowiada.
    3. Czekam na powrót jednej osoby, która nie przyzna się, że się stęskniła za mną- bo jest złośliwy
    4. Muszę iść zrobić zakupy. Robię sałatkę z selera i ananasa.
    5. Druga osoba nie wie czego kce w życiu, czy kocha bardziej matkę czy swoją dziewczynę i przez to patrz pkt. 1
    6. Nie mam w co się ubrać na sylwestra :)
    7. Pralka mi się zepsuła. Musiałam kończyć pranie ręcznie.
    8. Zimą marzną mi przeraźliwie stopy,
    9. Mam ładną pościel. Taka jaśniepańska :D
    10. Obejrzałam film "Debiutanci".
    Życzę wszystkim aby 2012 był rewelacyjnym rokiem, bardziej poukładanym ale jednocześnie pozytywnie szalonym!
  • Gość: Wiosna IP: *.51.84.196.smlw-legionowo.pl 31.12.11, 18:56
    1.Mam skryta nadzieje ze ta frywolna pani mieszkajaca za granica ktora lubi Artór to ja ;D
    2.Ten pan ktory wkurza Artóra wkurza tez mnie.
    3.Na tym polega piekno tego watku ze jest taki demokratyczny hehe.
    4.Jutro opuszczam Polske i troche mi smutno z tego powodu.
    5.Ciesze sie jednak ze dni juz coraz dluzsze,aby do wiosny !
    6.Sylwestra spedzam w domu z rodzina,kolezanka i psami,bedzie super i zero bolu glowy jutro:)
    7.Dostalam 3 kg ksiazek pod choinke:)
    8.W ramach promocji Polski za granica wywoże z kraju ogorki kwaszone mini i konfiture rozana.
    9.Swieta bez sniegu to jednak lipa.
    10.Niedlugo wyprzedaze,niech zyje konsumpcja.
    -------------------------------
    Niech 2012 spelni wszystkie nadzieje jakie w nim pokladamy,czego sobie i Wam wszystkim serdecznie zycze:)
  • wilma.flintstone 31.12.11, 09:50

1. Nie bardzo rozumiem kogo moze obchodzic czytanie 10 faktow z zycia nie znanej mu osoby z forum internetowego.
    2. Jestem na diecie niskoweglowodanowej.
    3. Wk...la mnie wczoraj jedna moja znajoma.
    4. Czekam az taki jeden sweter bedzie na wyprzedazy.
    5. Mam dzis rocznice slubu.
    6. Moj sasiad jezdzi Mercedesem SLS.
    7. Probuje nauczyc synka robic do nocnika.
    8. Rozwalaja nnie znajomi z Facebooka, ktorzy wlepiaja zdjecia swoich dzieci jako zdjecie profilowe.
    9. Srednio sie dzis wyspalam.
    10. Powinnam wyjsc i pobiegac, ale mi sie nie chce.

--
    Zły gust jest kreatywny. Jest dominacją biologii nad inteligencją.  [Salvador Dali]
  • Gość: Szczęśliwa IP: *.dynamic.chello.pl 31.12.11, 11:43
    1. w poniedziałek mam test na prawo jazdy, po raz kolejny podchodze
    2. mam stresa, tak jak dawniej czułam że chce mieć prawo jazdy tak teraz mam stracha
    3. dziś sylwester idziemy do znajomych, średnio mi się chce i uśmiecha tym bardziej że z dzieckiem malutkim - jest tam przygotowany pokój łóżeczko, wózek...mimo to nie chce mi się
    4. w związku z pkt.3 nie mam co ubrać ale mam to w nosie
    5.wypiłabym mocną czarną kawę - ale karmię piersią więc nic z tego
    6.fajne święta mieliśmy .....fajny mikołaj był:)
    7. właśnie się dzieciątko obudziło
    8.ona jest nocnym markiem, zasypia ok 24
    9. wkurza mnie partner a raczej jego pojęcie do kasy
    10. mam odrosty które mnie wkurzają ale nie ide do fryzjera bo się nei wyrboię między karmieniami a nie chce odciać mleka
    10a) życzę wszystkim Szczęśliwego Nowego Roku...spełnienia marzeń i samych radosnych chwil:)
  • Gość: Ja IP: *.tbcn.telia.com 31.12.11, 13:21

A kto ci, kobieto, naopowiadal takich bzdur, ze jak sie karmi piersia to sie nie mozna mocnej kawy napic?
  • Gość: ja IP: *.dynamic.chello.pl 31.12.11, 22:51
    > 5.wypiłabym mocną czarną kawę - ale karmię piersią więc nic z tego
    > 10. mam odrosty które mnie wkurzają ale nie ide do fryzjera bo się nei wyrboię
    > między karmieniami a nie chce odciać mleka

masz coś z głową, kobieto????

> 9. wkurza mnie partner a raczej jego pojęcie do kasy

a po polsku????
  • Gość: Szczęśliwa IP: *.dynamic.chello.pl 01.01.12, 01:35
    ale o co Tobie chodzi, czego się czepiasz...
    każdy pisze co chce, co czuje....a za błedy "literówki" przepraszam
  • Gość: Ja IP: *.tbcn.telia.com 31.12.11, 13:39
    1. Moje dziecko powiesilo swoje skarpetki na choince.
    2. Chcialabym kiedys dac rade przeczytac "Szatanskie wersety".
    3. Siedze na kanapie i slonce mnie razi.
    4. Widzialam "Boska" z Janda juz z 10 razy.
    5. Pies mi zdechl 3 lata temu.
    6. Wlasnie piore pralke dzinsow.
    7. Jak pomysle o poniedzialku, to ma ochote uciec w mysia dziure.
    8. Kupilam wczoraj troche za drogiego szampana, ale jak Nowy Rok to Nowy Rok!
    9. Uwielbiam paste jajeczna z majonezem i sernik.
    10. Uwazam, ze ten watek jest tak popularny, bo ludzie bardzo lubia gadac o sobie.
  • Gość: Szczęsliwa IP: *.dynamic.chello.pl 31.12.11, 14:38
    w każdej jedej gazecie i każdy lekarz powie że nie powinno się pić kawy, a ja mówie o kawie mocnej bez mleka
  • Gość: artór IP: *.siedlce.vectranet.pl 01.01.12, 14:36
    Aby do Wiosny ;)

1. Szału nie było.
    2. Ktoś powiedział: żadna impreza nie jest tak udana jak sobie obiecywałeś (coś w tym stylu).
    3. Wdałem się na forum w głupią dyskusję (a w zasadzie chamskie odzywki - jak to na forach - aczkolwiek staram się trzymać fason i jeszcze nie użyłem brzydkiego słowa (a nie, użyłem raz...))
    4. Nadużywam nawiasów w wypowiedziach (nie potrafię się powstrzymać).
    5. Czacha dymi.
    6. Wyjrzałem przez okno - myślałem, że pustki, a tu tyle ludzi wychodzi z kościoła. Naprawdę szacun.
    7. Stary rok należałoby spuentować a na nowy powziąć jakieś poważne zobowiązania? może jutro.
    8. Posłuchałbym głośno muzyki, ale "ta" śpi.
    9. Mam sporo fajnych zdjęć, nie jakieś artystyczne, tylko ciekawe miejsca, sytuacje. Mam ochotę wrzucić je do sieci. Ale po co, i tak nie napisze nikt dobrego słowa, a (...) nie powstrzymają się od cierpkich komentarzy.
    10. taa...
  • Gość: uala IP: *.dynamic.chello.pl 01.01.12, 14:16
    1. nowy rok przywitałam słowami "idę rzygać"
    2. całego sylwestra spędziłam z wymiotami, biegunką i gorączką
    3. nie otworzyliśmy szampana, chłopakom się nie chciało, ja patrz pkt.1
    4. wczoraj z umową o pracę skończyło mi się ubezpieczenie zdrowotne, a żołądek dalej napierdziela,
    5. musze zacząć pakować rzeczy przed przeprowadzką, b. mi się nie chce.
    6. zaraz jadę do mamy na obiad
    7. tęsknię za psiurem oddanym rodzicom p. na czas przeprowadzki
    8. chciałabym pojeździć troche na desce zanim wyjade, ale na śnieg nawet sie nie zapowiada
    9. myślałam ze p. sie wczoraj oświadczy, nawet sie wygadał po pijaku ostatnio, ale chyba mój stan go odstraszył, jest mi troche smutno.
    10. byłam ostatnio u mojego pana dentysty o pięknych oczach, powiedział że mam zdrowe zęby, a mimo to jeden napierdziela mnie całkiem solidnie.
  • regina-falangi 01.01.12, 19:25
    01. Właśnie wróciłam do domu z sylwestrowego wypadu.
    02. Nie spodziewałam się, że będzie tak fajnie.
    03. Jestem wykończona do granic możliwości, nie spalam dzisiejszej nocy ani minuty.
    04. A jutro do pracy na 7.
    05. Będę rześka jak wiosenny poranek. Jak nic.
    06. O dziwo nie zaliczyłam dzisiaj kaca chociaż wypiłam ubiegłej nocy całkiem sporo.
    07. Mam nadzieję, że ten rok zmieni coś w moim życiu. Na lepsze of course;)
    08. Poznałam na wyżej wspomnianej imprezie bardzo fajnego chłopaka, naprawdę super nam się rozmawiało.
    09. Ale oczywiście jest haczyk - ma dziewczynę.
    10. Ta jego miłość to taka mimoza, że ja nie wiem jak on z nią wytrzymuje no ale widocznie razem im dobrze. Mi pozostaje poszukać drugiego takiego fajnego okazu, chociaż mam wrażenie, że to gatunek na wymarciu;).

"By czuć upadek, z wysoka spaść trzeba - Być na dnie, by móc sięgnąć nieba"
  • Gość: staropramenka IP: *.net.upcbroadband.cz 03.01.12, 02:32
    1. Uwielbiam serial "Bones", a zwłaszcza pana naukowca który rozgrzebuje glebę i robaki.
    2. Do poduszki czytam ostatnio książki Pilipiuka, bardzo dobrze poprawiają mi humor.
    3. Staram się być optymistką, a przykrości tłumaczyć sobie socjologią i kryzysem ekonomicznym.
    4. Mam ochotę na krówki kujawskie, to są od lat moje ulubione słodycze.
    5. Z biurka patrzy na mnie ryba z piernika, której nie mam serca zjeść od listopada.
    6. Nie mam też serca brać się do nauki, chociaż to już najwyższy czas.
    7. Boję się bardzo utraty pracy, bezrobocia itp. Sytuacja jest obecnie dosyć dobra, ale nikt nie wie co będzie za miesiąc, biorąc pod uwagę kryzysy, załamanie strefy euro itp.
    8. Z domu rodzinnego wyniosłam nawyk gromadzenia zapasów mąki, cukru, konserw itp.
    9. Z tego powodu znajomi śmieją się czasem, że szykuję się na wojnę lub koniec świata.
    10. W nowym roku chciałabym powiększyć domowe zoo o kolejnego kota.
  • delayla 03.01.12, 16:54
    I Boli mnie głowa
    II Przede mną i za mną siedzą Japończycy
    III Mam pomalowane paznokcie na wiśniowo ze srebrnymi, ukośnymi paskami
    IV Wigilia w moim domu skończyła się ogromną awanturą o głupotę, część gości sobie poszła (nie zabierając swoich prezentów;))...
    V Kiedyś o mało nie potrąciłam człowieka po szoku doznanego od lekarza: "jest pani w ciąży" (stwierdzenie jednak okazało się /na szczęście/ mylne)
    VI Za 11 min kończę pracę :)
    VII Nie wiem czemu się cieszę, bo lubię moją pracę!
    VIII Pierwszego dnia na włoskiej uczelni włączyłam alarm myśląc, że to spłuczka :)
    IX Sprzedaję maszyny do szycia
    X Nie cierpię Coca-Coli!
  • Gość: kolor IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 03.01.12, 22:02
    1 ten rok , który się skończył był najcięższym w moim dotychczasowym życiu
    2 umarła moja Mama, bardzo mi jej brakuje
    3 w dzień Jej pogrzebu urodziła się moja wnuczka
    4 chociaż minęło już parę miesięcy nie mogę się pozbierać, zacząłem po latach znowu palić
    5 stanowczo za dużo piję i pracuję za mało
    6 czekam jak wszyscy na wiosnę i mam nadzieję , że przyniesie światło i ciepło
    7 zastanawiam się czy nie wyjechać z tego kraju
    8 lubię ciepło kominka i Stinga, czekam na przyjazd przyjaciół
    9 zbieram siły żeby w końcu zacząć pisać, nienawidzę kabotynów , wróciłem do "Buszującego w zbożu"
    10 duszą mnie papierosy, mam ich dosyć

pozdrawiam
  • Gość: mruczek IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 05.01.12, 23:22
    1. Bogu dzięki za wolne w Trzech Króli. Początkowo byłem przeciwny teraz jestem ZA! :)
    2. Nie trawie swojego szefa. Nie mogę z tym człowiekiem znaleźć wspólnego języka.
    3. Nic mi się nie chce. Jest mi błogo.
    4. Czekam na pozytwyną zmianę w swoim życiu
    5. Lubię Housa.
    6. Nienawidzę porannego wstawania.
    7. Za to lubię funkcjonować do późna w nocy :)
    8. Jutro nie muszę iść do pracy. Jest pięknie :)
    9. Czasami szukam odmóżdżającego disco
    10. Lubię ten wątek.
  • Gość: mruczka IP: *.dynamic.chello.pl 06.01.12, 01:13
    1. W tej chwili słucham muzyki klasycznej (leci Vivaldi akurat).
    2. Postanowiłam odciąć się od FB, wolę szukać pozytywnych wrażeń w świecie realnym-tylko to tak naprawdę jest prawdziwe i daje radość.
    3. Kocham zwierzęta, a co za tym idzie nie toleruję ludzi, którzy nie lubią/nie szanują zwierząt.
    4. Jestem spod znaku Byka i mam superhoroskop na ten rok. Oczywiście nie wierzę w te bzdety.
    5. Jestem od kilku ładnych lat w związku, ale nie wiem, czy to tak zwany docelowy.
    6. Lubię marcepan w czekoladzie.
    7. Chyba za dużo marzę, zamiast działać i realizować swoje wizje.
    8. Nie przepadam za dziećmi.
    9. Coraz mnie normalnych, godnych uwagi mężczyzn w moim zasięgu. Smutno.
    10. Deszcz właśnie zaczął stukać o parapet...
  • Gość: autor IP: *.tktelekom.pl 06.01.12, 01:17
    1.zastanawiam się dlaczego ten wątek jest tak popularny
    2.eksperymentuję z fimo
    3.czekam na maila od siostry z ważną wiadomością
    4.nie lubię pisać smsów
    5.zrobiłam dziś pyszną roladę z nutką zielonej herbaty
    6.usłyszałam dziś rozmowę, w której padło zdanie -ogarnij łeb debilu
    7.mam ochotę obejrzeć melodramat ale nie mogę znależć godnego uwagi
    8.patrzę na kolekcję kolczyków- bardzo mi się podoba
    9.byłam dzisiaj zdenerwowana bo nie mogłam zrealizować swoich planów
    10.nie jestem senna
  • Gość: babajaga IP: 79.175.218.* 06.01.12, 01:33
    1. Zepsułam słuchawki
    2. Minął rok od kiedy mnie okradziono i nadal nie wyrobilam wszystkich nowych dokumentów
    3.Nienawidze kolejek
    4. Dzisiaj bardzo zle wyraziłam sie o jednej osobie
    5.Nienawidzę swojego ciała
    6. Mam mnóstwo pracy.
    7. Nie mam motywacji
    8. Chciałabym zmienic kierunek studiów, ale jest za poźno.
    9. Jestem zupełnie bez grosza.
    10. Myślę, że zwykle robie dobre pierwsze wrażenie, ale tracę przy bliższym poznaniu.
  • Gość: Wiosna IP: *.fbx.proxad.net 06.01.12, 13:06
    1.Koncze czytac ksiazke pt. "Syn Hamasu",co za fascynujaca historia i do tego prawdziwa.
    2.Interesuje mnie kultura arabska i wszystko zwiazane z Bliskim Wschodem.
    3.Uwielbiam "Reksia" :)
    4.Musze sie ogarnac na weekend,czeka mnie spotkanie z amantem:D
    5.Moj chlopak twierdzi ze nie zauwazam jak nasz zwiazek umiera smiercia naturalna-a ja nie dosc ze zauwazylam to pare lat temu to jeszcze go dobijam,celowo.
    6.Denerwuja mnie ludzie slabi psychicznie,szczegolnie mezczyzni,w jakis sposob to zaburza moje poczucie bezpieczenstwa.
    7.Obrazila sie na mnie dobra kolezanka a ja za Chiny Ludowe nie wiem czemu!
    8.Wyobrazam sobie czasem ze gram w filmie,zmienia mi sie wtedy chod i mimika,zaczynam sunac po chodniku i rzucam spojrzenia spod rzes na przechodniow,glupie to ale uwielbiam:D
    9.Mysle ze w zyciu wazne jest zdrowie,milosc,udany seks i przyjazn-reszta sama przyjdzie hehe.
    10.Zastanawiam sie czy w 2012 rzeczywiscie nastapi jakis koniec swiata-i jesli tak,to czy robic dziecko czy raczej korzystac z zycia i wszelkich jego urokow-dylemat:)
  • sabinkal 06.01.12, 16:39
    Gość portalu: Wiosna napisał(a):

> 10.Zastanawiam sie czy w 2012 rzeczywiscie nastapi jakis koniec swiata-i jesli
    > tak,to czy robic dziecko czy raczej korzystac z zycia i wszelkich jego urokow-d
    > ylemat:)

Skoro zwiazek Ci umiera, a Ty go celowo dobijasz, to rob dziecko. Dziecko to jeden z najbardziej skutecznych gwozdzi do trumny w przypadku umierajacych zwiazkow.
  • Gość: Wiosna IP: *.rev.numericable.fr 06.01.12, 21:16
    Wiem wiem,ale nie napisalam ze to dziecko to z bojfrendem.
    Zreszta,to taki zarcik,dzieci mnie nie pociagaja.
  • Gość: Dinka IP: *.net.stream.pl 07.01.12, 16:58
    1. mogłabym mieszkać w kinie :-), dla mnie to magia

2. jestem sama od jakiegoś czasu - nie smucę się, a zwracam uwagę jedynie na plusy, jednym z nich jest święty spokój i niezależność; gdy byłam w związku - lubiłam wyjazdy exa :-))

3. mieszkam w pięknym miejscu, w zasadzie nie musiałabym wyjeżdżać na urlop - no ale bez przesady, bez wyjazdów bym nie wytrzymała.

4. hmm.... chciałabym bardzo, aby facet, którego spotykam po drodze do pracy wykonał jakiś ruch - coś przeskakuje między nami, a żadne ani drgnie...długi czas nie chciałam nikogo - a tu taki psikus...

5. jestem dla płci brzydkiej atrakcyjna wcale nie z powodu wyglądu, jak pewnie większość myśli, ale dlatego, że wymykam się im z rąk. byłam w szoku, jak przeczytałam "zołzy" - dodałabym do tego wrazliwość i życzliwość dla innych - i rysuje się mały portrecik :-) (ale skromna :-)))

6. facet, którego chiałabym "mieć" "uprawia" pewnie jeden z pokrewnych mojemu zawodów, może to i dobrze, bo chcę mieć przy sobie kogoś, kto również będzie się dokształcał forever :::-)

7. chyba do tych faktów muszę dodać jakiś trywialny, no to dobrze: cieszy mnie kablówka: stanowi idealny podkład do czytania

8. trzeba na spacer iść, a tu nieziemska wilgoć jak zwykle

9. jestem dość dorosła (tak przynajmniej wynika z pesel), a mam fazy na jedzenie jak dzieciak: tygodniami spaghetti bolognese na zmianę z pierogami z truskawkami :-)

10. mam nadzieję, że nie będę musiała żyć bez miłości (bo nie mam przecież owczarka alzackiego :-)))))))). w nowym roku życzę wszystkim wam zakochania, a tym juz zakochanym - z całego serca życzę aby przetrwało!
  • sabinkal 06.01.12, 16:45
    1. Chce sobie zrobic botoks.
    2. Kupilam wczoraj przepiekny koc w krate.
    3. Slysze pociag za oknem.
    4. Moja corka oglada kreskowke.
    5. Mam brudny samochod, a nie chce mi sie jechac na myjnie. Moze maz pojedzie?
    6. Chcialabym byc arystokratka w XVIII w.
    7. Lub ewentualnie zyc w Nowym Jorku lat 20-30 XX w.
    8. Mam ochote na cos dobrego, ale nie wiem co.
    9. Musze rozebrac choinke, bo opada jak diabli.
    10. Boje sie smierci.
  • paciaciakowa 06.01.12, 18:55
    1. W lodówce chłodzi się tiramisu.
    2. Oglądam na allegro spadnie do joggingu.
    3. Powracam do biegania
    4. Jutro kupię opaskę na kolano
    5. Pasek klinowy w pralce mi się zerwał.
    6. "Moja" pralka ma 30 lat- dzisiaj to odkryłam.
    7. www.youtube.com/watch?v=TRGRjn5cJVA Kocham Panią Kołaczkowską miłością nieodwzajemnioną i płaczę od 4 minuty filmu ze śmiechu.
    8. Od świąt nucę pod nosem Tryumfy Króla Niebieskiego.
    9. Moja mama ma manię kupowania jedzenia i innych rzeczy na zapas.
    10. Wkurza mnie to niemiłosiernie, bo sama nie wie, co, gdzie i ile czego ma.
  • Gość: P-kowa IP: *.xdsl.centertel.pl 07.01.12, 17:24
    1. Miałam baaardzo zmysłowy, erotyczny sen o swoim ginekologu. O matko. Ale nie mówcie nikomu, ok?
    2. Mam manię zużywania długopisów do końca. Sięgam po kolejny dopiero po wypisaniu i wyrzuceniu poprzedniego - mam jakąś chorą przyjemność z tego, że ich liczba się zmniejsza.
    3. Jak sobie pomyślę o moim facecie, to ciężko mi wymienić jakąś jego wadę - po prostu świetny (święty) człowiek.
    4. A jak jesteśmy razem, to non stop raczę go fochami i męczę go uwagami za jakieś pierdoły. Mój charakter nie dorasta do pięt jego osobie :/
    5. Bardzo łatwo nawiązuję fajne kontakty z innymi, ale nie potrafię się zaprzyjaźnić. Chyba wada konstrukcyjna :(
    6. W tym roku muszę zmienić swoje życie. Czas na przejście do kolejnego etapu.
    7. W przyszłości chciałabym prowadzić dom idealny, z domowym chlebem, świeżymi kwiatami, dziećmi jak z reklamy i zawsze ogarniętą mną z mnóstwem czasu na swoje rozwijające pasje.
    8. Taaa, ale i tak wybiorę karierę, bo po prostu bym w tym idealnym salonie dostała pie*****ca.
    9. Czuję, że mam za dużo rzeczy. Przedmioty mnie przytłaczają. Lubie czasem wyrzucić (oddać/wynieść/sprzedać na allegro) 1 - 2 reklamówki gratów/ubrań. Oczyszczające uczucie ;) (nie dotyczy książek!)
    10. Dostałam pod choinkę bon na relaksujący masaż, ale chyba się zmarnuje. Szkoda, ale nie chce mi się tam zapisywać, potem na to iść. Chociaż nie wiem, może by było warto?
  • na_potrzeby_forum 12.01.12, 10:04
    1. uwielbiam ten wątek i codziennie sprawdzam, czy są jakieś nowe wpisy.
    2. i tak zupełnie po ludzku cieszę się z tych „optymistycznych”, a szkoda mi osób, które są aktualnie na życiowych zakrętach.
    3. od ponad miesiąca regularnie biegam (drugie podejście), chociaż kiedyś uważałam, że to jedna z najnudniejszych form rekreacji.
    4. mam szmergla na punkcie szczegółów- ponad tydzień kupuję czajnik bezprzewodowy, ponieważ nie mogę się zdecydować na kolor- nadmieniam, że czajnika potrzebuję go naprawdę pilnie.
    5. reakcja kolegów z pracy na powyższe rozterki „myśleliśmy, że chcesz się po prostu herbaty napić” :)
    6. bardzo lubię męskie towarzystwo, dlatego większość moich znajomych to koledzy.
    7. ale mam 3 damskie pokrewne dusze, których nie wymieniłabym nawet na tuzin męskich.
    8. w niedzielę nareszcie przeprowadzam się do pierwszego własnego M (uwierzcie, po bardzo długim czasie oczekiwania)- huuuurrraaa!!!!
    9. nie lubię gotować.
    10. umiem w mig roztrwonić każdą ilość gotówki (na typowo babskie potrzeby).
    pozdrawiam Was ciepło :)
  • regina-falangi 12.01.12, 19:20
    01. Boli mnie ząb, chyba pójdzie do wyrwania i będę miała szczerbaty uśmiech...
    02. A tak dbam o zęby, a tu się przyczaiło i zaatakowało jak już jest po ptokach, szlag szlag szlag
    03. Miałam przejść na dietę od nowego roku ale nie przeszłam bo się rozchorowałam i przechodzi mi dopiero teraz, więc od poniedziałku mam zamiar wziąć się za siebie.
    04. No i mam zamiar zacząć ćwiczyć, hmmmmmm;)
    05. Wypatrzyłam sobie zajebiaszczą kierownicę do roweru i mam zamiar ją kupić ale kurcze nie wiem czy będę potrafiła ją zainstalować.
    06. W takich sytuacjach bardzo bardzo bardzo chciałabym mieć faceta którym mogłabym się posłużyć;)
    07. A ten chłopak z sylwestra nadal siedzi mi w głowie...
    08. Ależ mi ten ząb napiernicza....
    09. Musze schudnąć bo mam wypatrzone fajne ciuchy do kupienia;)
    10. Coś dla pań: www.youtube.com/watch?v=SxVNOnPyvIU całkiem, całkiem ten pan, niieee??;) No i śpiewa też nie najgorzej;)

"By czuć upadek, z wysoka spaść trzeba - Być na dnie, by móc sięgnąć nieba"
  • dona.a 13.01.12, 20:03
    regina-falangi napisała:

> 04. No i mam zamiar zacząć ćwiczyć, hmmmmmm;)

1. Ja już zaczęłam:) Przez przypadek trafiłam na nową sieć gimnastyczną (logo na różowo), jest super, przynajmniej dla mnie.
    2. Chociaż w kontekście przepowiedni na ten rok zastanawiam się czy rezygnować ze swoich ulubionych łakoci.
    3. Mimo wszystko raczej się ograniczę, bo wkurza mnie fakt, że fajne ciuchy leżą w szafie nieużywane:/
    4. Nawet kupiłam za ciasną spódnicę (większych nie było) z myślą o wyrzeczeniach, tak mi się podobała.
    5. Choinka już na śmietniku, ale zostawiłam kilka świątecznych dekoracji i pewnie jeszcze trochę postoją, teraz palą się świeczki cynamonowe:)
    6. Na balkonie stoją jeszcze resztki świątecznych zakupów, na szczęście tylko napoje.
    7. Facet na youtube od reginy bardzo całuśny, ma się ochotę cmoknąć ekran, ale zupełnie nie mój typ.
    8. Do dziś pamiętam nick pierwszej osoby, której wpisy mnie zaciekawiły, gdy zaczęłam swoją przygodę z internetem, był to tingel-tangel, niestety szybko zniknął. Czasami jednak wydaje mi się, że tylko zmienił nick:)
    9. Mam starą komórkę mimo, że nowa czeka w pudełku. Nie chce mi się uczyć obsługi, ale funkcja rozpoznawania utworów muzycznych chyba mnie w końcu do tego zmusi. To jest coś o czym zawsze marzyłam słysząc gdzieś kawałek, który miałam ochotę usłyszeć jeszcze raz.
    10. Nieustannie jestem w szoku w jak barbarzyński sposób niszczy się ludzi "tylko" z powodu kasy i władzy.
  • Gość: ładne_kwiatki IP: *.lupro.net 13.01.12, 16:46
    1. Chyba na dobre zaczęła się zima. Pada od godziny.
    2. A, buty czekają na wypastowanie i wypolerowanie.
    3. Zdenerwował mnie ksiądz na kolędzie.
    4. Wczoraj byłam u fryzjera.
    5. Przestały interesować mnie seriale - nie oglądam żadnych.
    6. Nie jestem niewolnicą własnego mieszkania, ale lubię porządek.
    7. Jak dobrze jest nie pracować, nie oglądać i nie odczuwać na własnej skórze poczynań fałszywej paniprezesicy.
    8. Denerwują mnie wróżbici i przepowiadacze końca świata.
    9. Lubię kamienie. Co ładniejszy, nie umknie mojemu wzrokowi.
    10. Marzy mi się nowa firanka do dużego pokoju.
  • kcpr.10pfot 18.01.12, 20:05
    1. Siedzę na łóżku, klepię w klawiaturę i wciągam żeli Haribo.
    2. Słucham: www.youtube.com/watch?v=kBpQnTQlgiE
    3. Ktoś próbował się do mnie dodzwonić z nieznanego mi numeru. Jak coś ważnego, to spróbuje jeszcze raz. (już wiem kto to jest)
    4. Dostałem ostatnio dużą podwyżkę.
    5. Lubię to co robię.
    6. Wpadło mi zlecenie na boku. W/g mnie zapłacono mi zbyt dużo jak na ten rodzaj pracy, ale cóż... kłócić się nie będę.
    7. Jeżeli dziś w nocy uda mi się skończyć, a są szanse, to w piątek po pracy z czystym sumieniem mogę się ładować w pociąg.
    8. Mam ochotę na kaszę mannę.
    9. Lubię słuchać Klubu Trójki.
    10. Ooo! Jeśli się uda to w pociągu łyknę jakąś książkę.
  • Gość: ziz IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 18.01.12, 21:43
    1.dawno się nie wpisywalam... ,szkoda ,że jutro czwartek ,a nie piątek.
    wybitniie nie chce mi się iść do pracy .
    2.moj kolega z pracy jest przesłodki ,chcialabym go zaciągnąc w jakiś ustronny kąt..szkoda ,że jest zajęty. kolega nie kąt.
    3.na nowo zaczął mi się podobac język włoski ,marzy mi się wycieczka do Piemontu i Florencji..
    4.lubię zdrowo się odżywiać
    5.przepiękne niebo dzisiaj ..roje gwiazd
    6. cierpię na brak kasy ,niestety nie wpadają mi zlecenia tak jak koledze powyżej..;)
    7.widzialam prześliczną sukienkę dziś ,kupię sobie po wyplacie
    8.jakoś tak płytko piszę
    9,podoba mi się biżuteria z belemitow ,niesamowite ,mieć taki kawalek skaly ze zwierzakiem na szyji:P
    10.idę spać
  • Gość: jagna IP: *.radom.pilicka.pl 19.01.12, 08:48
    1. Chyba się uzależniłam od tego wątku.
    2. Mam wielkiego lenia - w pracy mi się nic nie chce, po pracy też... Muszę się za siebie wziąć, bo będzie kiepsko.
    3. Na razie PRAWIE udaje mi się dotrzymać jedno noworoczne postanowienie. Ciekawe jak długo jeszcze wytrzymam?
    4. Mam bardzo brudny samochód, ale umyję go pewnie dopiero na wiosnę. Przeczytałam gdzieś w necie, że brud na aucie pełni funkcję ochronną: ludzie nie parkują zbyt blisko "brudasów" i na parkingach przy marketach nie przeciskają się obok nich z siatami i wózkami, bo sami boją się pobrudzić. I tego się będę trzymać, jak mi ktoś zarzuci brak dbałości o auto :)
    5. Większość znanych mi kobiet ogarnęła mania kupowania na wyprzedażach i śledzenia ofert sklepów internetowych w poszukiwaniu tak naprawdę nie wiadomo czego, byle by było w okazyjnej cenie. Nie rozumiem tego.
    6. Nie wiem czy lubię swoją pracę, ale nie wiem też co innego chciałabym robić.
    7. Mam teraz taki czas, że mogłabym się rozpłakać na zawołanie i drobiazg potrafi mnie wyprowadzić z równowagi. I co najgorsze - nie jest to PMS.
    8. Nie mogę się doczekać urlopu. Jak nie uda mi wyjechać to chyba zwariuję.
    9. Na sobotę zaprosiłam gości, więc jutrzejszy wieczór i sobotnie przedpołudnie spędzę na pieczeniu i gotowaniu.
    10. Nie mam pomysłu na pkt. 10, ale w sumie to też jakiś przypadkowy fakt o mnie.
  • Gość: ferora IP: *.home.aster.pl 25.01.12, 17:22
    1. czytam zawsze 3 ksiązki jednoczesnie- jedną w komunikacji miejskiej, druga do poduszki i trzecią w ciągu dnia, np. przy posiłkach.
    2. mam w sobie dużo smutku. Dużo.
    3. od dłuzszego czasu mam problemy zdrowotne, nie wiem juz jak sobie pomóc :(
    4. lubię kawę z mlekiem a własciwie to jest mleko z kawą
    5. dzis na obiad ryż z warzywami i brokuły w cieście, mniam
    6. cieszę sie, że Gary Oldman dostał nominacje do Oscara.
    7. Polska to "trudny" kraj
    8. niesamowite jak zmieniłam sie w ciagu ostatnich kilku lat, ale przede mną jeszcze dużo pracy nad sobą
    9. własnie oglądam How I met your mother
    10. wydałam dzisiaj sporo pieniedzy
  • Gość: a IP: *.internetdsl.tpnet.pl 26.01.12, 16:57
    1. jestem czatoholiczką na onecie, codziennie siedzę w pokoju towarzyskim.
    2. nie lubię sprzątać
    3. uwielbiam gotować
    4. obecna panna mojego eks przysłała mi serię smsów w stylu "jestem młoda, piękna i to ja z nim będę , a nie ty hahaha "
    5. odpisałam jej, ze nie ma klasy , ale żeby się cieszyła swoją urodą i młodością, bo na intelekcie jej nie zbywa, i życzyłam jej "miłego wieczoru mimo wszystko, bo nie zwykłam źle traktować ułomnych"
    6.chcę mieć dziecko
    7. mam alergię chyba
    8. rozbieram dziś choinkę
    9. spędziłam około 500 godzin na Skype i tel rozmawiając z osobą, której nie widziałam na oczy. uwielbiam go, chociaż łoś z niego okropny :D był moją ostoją w trudnych chwilach
    10. plecy mnie bolą
  • Gość: s. IP: 78.9.154.* 26.01.12, 22:02
    1. Nie mam realnych marzen, wszystkie mozliwe juz spelnilem i jest jakas taka pustka
    2. pPrzed wyniesieniem choinki wzielem kijka i stracilem wszystkie igly
    3. Mam wszystko w iglach, nieraz budza w nocy
    4. W sobote je odkurze, uwielbiam odkurzac igly z dywanu, ten dzwiek, mrowienie rury odkurzacza...
    5. Od kilku dni w kolko ogladam bajke lego - Przygody Maxa Powersa, za kazdym razem rozklada mnie na lopatki, swietny ktos mial pomysl
    6. Ale wtopilem w pracy przez nieuwage, mam nadzieje, ze rozejdzie sie po kosciach i nie bede musial sie tlumaczyc
    7. Jestem zawodowym kierowca.
    8. Przez co czytam niesamowicie duzo ksiazek a "Wielki marsz" Richarda Bachmana po prostu uwielbiam
    9. Przegadalem raz z niunia 15 godzin bez przerwy przez telefon
    10. Upijam sie raz w tygodniu zazwyczaj czerwonym winem
  • Gość: gracka IP: *.204.97.186.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl 27.01.12, 00:56
    1)tak mi smutno, tak mi źle, tak mi szaro (potem było jakoś kulinarnie dalej o makaronie..)
    2) parę miesięcy (co odczytałam dosłownie: jako 2) miało trwać moje mieszkanie w tych warunkach (okolicznościach)- a już 7 miesiąc mija i szykuje się kolejne 5
    3) tata umarł- ogarniam to w 40%. Boję się, że jak uwierzę całkiem to zwariuję.
    4) Gdyby nie pies to bylabym najsamotniejszym człowiekiem na ziemi. Mam 2 dzieci i męża.
    5) jestem silna, nie lubię słabości, łzawości- czasem tylko wieczornie się rozmiękczam
    6) jestem patriotką absolutną- dyskutuję z tymi co "to tylko w Posce możliwe"
    7) postanowienie noworoczne wciąż nawet nie zaczęte
    8) wszystko co najlepsze już za mną (tak mówi pesel)- zastanawiam się zatem co to takiego?
    9) jestem bardzo wesoła osobą (wiem, że ciężko w to uwierzyć patrząc na punkty 1-8)
    10) pozytywna energia. sila w przeciwnościach.
  • Gość: Jarząbek IP: *.opera-mini.net 27.01.12, 21:12
    1. Nigdy nie piszę tutaj na trzeźwo
    2. "Video games" Lany Del Ray to świetna piosenka do słuchania w stanie lekkiego rauszu i właśnie leci w moich głośnikach
    3. Uważam, że "Somebody I used to know" to bardzo fajna piosenka, mimo, że wszyscy się z niej teraz nabijają
    4. Odezwie się, czy się nie odezwie... Niech się jeszcze odezwie!
    5. Lubię wina z Krymu
    6. I wędzone, na wpół surowe mięso
    7. Mam duże zaległości serialowe
    8. Nie płacę abonamentu. Czy to dlatego w tv lecą takie beznadziejne filmy?
    9. Mam nieprzyzwoite myśli i jestem osobą zboczoną
    10. Idę spać chociaż w moim wieku powinno się uprawiać intensywne życie nocne
  • sumatra.rain 28.01.12, 22:11

1. Nie pociesza mnie, ze tyle osob w tm watku tez chce schudnac.
    2. Mialam ochote na romans i myslalam, ze on tez tego chcial, a tu klapa...
    3. Moje dziecko okupuje mojego iPada.
    4. Chcialabym miec psa.
    5. Pije wlasnie czerwone wino.
    6. Jestem leniwa.
    7. Mam lekka depreche z powodu pkt. 2, mimo ze chyba byloby to wszytsko za bardzo skomplikowane.
    8. O co w ogole w zyciu chodzi?
    9. Nie mam przyjaciol.
    10. Do du...y to wszytsko.

--
    Sine qua non
  • Gość: lollitka78 IP: 79.162.82.* 28.01.12, 23:14
    1.Nie jadam sniadan.
    2.Od kiedy mam dziecko mysli samobojcze zmienily sie w lek przed smiercia.
    3.Duzo mowie.
    4.Nie mam prawka.
    5.Ze wzgledu na meza przenioslam sie z Wa-wy na jakby wies i jestem udupiona bez tego prawka.
    6.Smieje sie nawet gdy mam kiepski humor.
    7.Nie cierpie niedzieli,wprawia mnie w sennosc i otepienie(mam tak od dziecka)
    8.Jem bardzo duzo slodyczy i zaluje,ze po nich nie tyje,bo moze wtedy bym sie powstrzymala.
    9.Zrobilam sobie operacje nosa i teraz zaluje,bo tamten byl ladniejszy.
    10.Czesto strasze meza rozwodem,chociaz go kocham ogromnie :))
  • alice.munro 30.01.12, 18:33

1. Nie pamietam czy juz sie tu wpisywalam, czy tylko czytalam....
    2. Nudze sie w malzenstwie.
    3. Denerwuje mnie miejsce, w ktorym mieszkam, ale niestety dopiero co sie tu sprowadzilismy, wiec na przeprowadzke w najblizszym czasie nie ma szans...:-/
    4. Pojechalabym sobie chetnie do Nowego Jorku.
    5. Ogolnie to wszytsko wokol mnie mnie denerwuje.
    6. Sex jest juz malo seksowny.
    7. W piatek mam rozmowe z psychologiem, kolejna i najbardziej ze wszytskiego podoba mi sie pan psycholog.
    8. Mam fajna lampe w salonie.
    9. Czekam nadzisiejszy teatr TV, chociaz nie mam pojecia czy mnie zainteresuje.
    10. Moje dziecko nie chce dzis jesc obiadu, a mnie to zawsze potwornie frustruje. No wiec kropla goryczy przepelnila czare.

--
    My mother said to me, "If you become a soldier, you'll be a general; if you become a monk, you'll end up as the Pope." Instead, I became a painter and wound up as Picasso. [Pablo Picasso]
  • Gość: athina IP: *.home.otenet.gr 30.01.12, 20:00
    1. kiedyś byłam uzależniona od tego forum.
    2. mam kota na kolanach.
    3. jestem szaleńczo zakochana.
    4. mam miesiąc na znalezienie pracy...
    5. ...w kraju o największym kryzysie w Europie...
    6. źle znoszę sztormową pogodę
    7. i fakt, że mój luby jest tylko 11 km stąd, ale na innej wyspie
    8. jedynym językiem, w którym nie robię błędów ortograficznych jest włoski
    9. kolekcjonuję historie
    10. nigdy nie byłam taka szczęśliwa jak teraz :)
  • Gość: appel IP: *.217.146.194.generacja.pl 31.01.12, 14:03
    1. podobnie jak athina byłam kiedyś uzależniona od tego forum. kilkanaście, może kilkadziesiąt wpisów. nie pisałam od prawie roku, nie wiem dlaczego.
    2. piję za dużo herbaty, ciągle sikam, męczy mnie zima i zimne mieszkanie
    3. mam nawrót nerwicy natręct, coś okopnego, każdy dzień to walka z samą sobą
    4. pewnie minie, zawsze mija na jakiś czas
    5. zauważyłam, że natręctwa dręczą mnie tylko w domu, na zewnątrz jestem normalną, uśmiechnięta (no dobra, rzadko) dziewczynką. nawet mój chłopiec nie zauważa mojego smutku i tego jak mi jest ciężko.
    6. żelki, muzyka, dobre seriale (choć czym one są?), dobre jedzenie - tyle musi wystarczyć
    7. ciągle chodzę po lekarzach, a do tego jednego najważniejszego (psych.olog.iatra.) dojść nie mogę
    8. dobrze, że jest parzysta liczba punktów, natręctwa z liczbami to najgorsze natręctwa
    9. licencjat powinien zacząć pisać się sam
    10. chciałabym pozbyć się wewnętrznego niepokoju

dziwne, nie jestem dziś wybitnie smutna, a jednocześnie ejst to mój najsmutniejszy wpis tutaj
  • Gość: Szczęsliwa IP: *.dynamic.chello.pl 31.01.12, 14:00
    1.Jem zupę pomidorową choć zdecydowanie wolę mięsny obiad, z ryżem/kaszem czy ziemniakami i surówką
    2. Córcia leży w leżaczku i zaczyna troche marudzić
    3. Upiekę rogaliki jak zjem
    4. Od paru dni siedze nad angielskim i się uczę
    5. W maju wracam do pracy
    6. Chyba zrobię spagetti jutro, zjadłabym łososia z pieczonymi ziemniakiami i sosem koperkowym ale......nie mam w pobliżu sklepu rybnego. Bym musiała autobusem jechać, sklep nie ma podjazdu na wózki ......za duża wyprawa niestety
    7.Lubię jeść i cieszę się że mam dobrą przemianę materii i jestem szczupła choć...dużo jem:)
    8. Mam fajnego faceta i super córcie-Aniołka
    9. Na macierzyńskim odpoczywam, wysypiam się i leniuchuję.....choć dziwnie mi z tym trochę gdyż przez 5 lat były studia, praca i duże tempo życia a teraz...spokój, luz i śpie z córcią do 10 :)
    10. Ide te rogaliki piec:)
  • Gość: faith IP: *.home.aster.pl 01.02.12, 01:15
    1. Nie potrafię kroić chleba, dlatego kupuje tylko od razu krojony
    2. Mam zaburzenia odżywiania, jestem trochę za chuda i widzę to, ale jak tylko troszkę przytuję to widzę siebie jako grubą i obleśną
    3. Słucham teraz Jamesa Blake'a, ktoś z was go kiedyś podlinkował i wbił mi się w serce
    4. Strach nie opuszcza mnie przez całe życie, raz jest mniejszy raz większy
    5. Jestem twarda, czasem się sobie dziwie, jak to możliwe, że ktoś żyje tak jak ja
    6. Mam bardzo rzadką chorobę
    7. Chciałabym się nadal edukować ale nie wiem do końca w jakim kierunku
    8. Uwielbiam nowa reklamę telefonu Nokia Lumia, cudowny pomysł, niby nic a cieszy
    9. Musze ostatnio bardzo oszczędzać i to sie predko nie skończy
    10. Kupię sobie jutro (własciwie to dzisiaj już) dzisiaj drożdżowkę z serem
  • readione 01.02.12, 12:12
    1. mam depresję, leczę się parę miesięcy.
    2. 3 tygodnie temu lekarz zmienił mi lekarstwa i jest tak tragicznie jak na początku.
    3. jak widzę nie jestem tu jedyną osobą, której coś dolega. to ten wątek tak przyciąga? O.o
    4. oglądałam wczoraj oscarowych "Spadkobierców" i płakałam strasznie (mimo, że pani która umarła "sam się o to prosiła, o co ty płaczesz?")
    5. postanowiłam nie wstydzić się choroby i mówić co się dzieje tym, którzy o to pytają.
    6. reagują przedziwnie. głównie źle.
    7. pani w bufecie na uczelni mówi nam wszystkim per "Kochanie/kocham was bo ustawiłyście krzesła na miejscach/proszę Złotko, to twoja golonka".
    8. śniła mi się dzisiaj przez pół nocy, całe pół nocy zamiast carbonarry, która wyszła, serwując pomidorową.
    9. lubię kształt swoich paznokci.
    10. lubię nosić w domu wielką bluzę mojego chłopaka i grube, długie skarpety.
    9.
  • Gość: aga IP: *.as13285.net 01.02.12, 14:19
    1. jestem leworęczna ale moja mama "oduczyła" mnie jak byłam jeszcze dzieckiem. teraz przez to tłumaczę swoją niezdarność - milion razy dziennie mi coś wypada, rozlewam itp.
    2. mój chłopak przyniósł mi w piątek piękne tulipany i jeszcze się trzymają :)
    3. w tym miesiącu czeka mnie przeprowadzka. to już czwarta w ciągu roku, mogę dawać korepetycje z pakowania.
    4. nie lubię jak słuchacze rozmawiają z prowadzącym w radio na antenie. nie lubię i już, zawsze wtedy wyciszam. nie oglądam tv z podobnych powodów. jakoś poziom żenady mi skoczył ostatnio.
    5. uważam, że kindle to świetna sprawa. śmieszy mnie argumentacja, że PRAWDZIWA KSIAŻKA pachnie. a kindle jest lekki, pojemny, wygodny i ma bardzo mocną baterię. uwielbiam czytać po angielsku i znaleźć w słowniku słówko w 3,5 sekundy.
    6. z chęcią poszłabym pobiegać, ale mam przeziębiony pęcherz.
    7. a propos przedmówczyni pkt 10, właśnie siedzę w wielkiej bluzie mojego chłopaka i długich, grubych skarpetach (moich).
    8. www.youtube.com/watch?v=yHV04eSGzAA&ob=av3e świetna piosenka, podoba mi się jak ona się rusza
    10. pominęłam dziewiąty punkt.
  • Gość: Nutria IP: *.static.system77.pl 01.02.12, 20:20
    1. U mnie ostatnio pech dziesięciolecia: dostałam w końcu pracę, najpierw miesiąc próbny. Po dwóch dniach - złapała mnie choroba!!! I zamiast pracować i pokazywać, że warto mnie przyjąć, siedzę pod poniedziałku w domu.
    2. Echhh. Gdyby mnie nie przyjęli, to mam jeszcze zlecenia, na których do tej pory udawało mi się nawet nieźle zarobić. Zatem nie jest tragicznie.
    3. Zaczęłam słuchać Lany Del Rey, o której teraz bardzo głośno. I podoba mi się bardzo!
    4. Dziś uświadomiłam sobie wyraźnie, że mam naprawdę rewelacyjne siostry :)
    5. Przede mną rok sporych zmian. Czekam na nie z niecierpliwością i jednocześnie obawiam się ich.
    6. Optymizm i pogoda ducha to najlepsze rzeczy, w jakie człowiek może siebie wyposażyć.
    7. Ostatnie dni choroby pomogły mi przetrwać "Podróże z Herodotem" Kapuścińskiego i radiowa Trójka.
    8. Bardzo często mam nieuzasadnione i nieco autodestrukcyjne poczucie winy. W różnych sytuacjach, wobec różnych osób. Walczę z tym.
    9. Jestem małomówna i denerwuje mnie niepotrzebne gadulstwo u innych.
    10. Ostatnio oglądałam "Jutro idziemy do kina" - piękny!
  • Gość: :) IP: *.xdsl.centertel.pl 03.02.12, 16:56
    1. W poniedziałek mam rozmowę o pracę. To już drugi etap, a nadal nie jestem pewna, czy chcę tam pracować.
    2. Postanowiłam kupować ubrania bardziej sensownie. Nie mam kasy, nic nie kupuję, więc i sens łatwiej zachować ;)
    3. Mam 24 lata, a wyglądam na chyba kurde siedemnastkę - przynajmniej tak mnie traktują sprzedawczynie i inni, z którymi coś próbuję załatwić (łącznie z mówieniem mi na ty w banku).
    4. Uważam, że jak tak dalej pójdzie, to Ziemia będzie tonąć w elektrośmieciach.
    5. Zawsze mam otwarte minimum 2 kremy do rąk - jeden na biurku, jeden przy łóżku. A, i jeszcze jeden w torebce.
    6. Zawsze myślałam, że znam angielski tak sobie, ale okazuje się, że wg rekruterów cud miód i orzeszki. Ciekawe, z czym oni się biedacy spotykają na co dzień.
    7. Na rozmowie kwalifikacyjnej nie poczęstowano mnie niczym do picia, myślałam że uschnę. A taka niby światowa korporacja. Haerowcze! Jeżeli to czytasz, pamiętaj o regularnym pojeniu swoich rozmówców! Ty też możesz uczynić świat lepszym!
    8. Zastanawiam się, po co Rutkowskiemu na dzisiejszej konferencji były te okulary. No po co? (Pomijając inne idiotyzmy).
    9. Od niedawna mam skarbonkę i staram się wrzucać tam nominały wyższe niż 5 zł. Zbieram na sytuacje awaryjne.
    10. Już planuję, na co wydam pierwszą wypłatę (kosmetyki!, no i ofkors zwrócę część pieniędzy, jakie na mnie ostatnio Mama wyłożyła - resztę z drugiej ;)).
  • Gość: miss IP: *.home.aster.pl 04.02.12, 14:20
    1.nareszcie posprzątałam w szafce,w której trzymam kasze, ryż i płatki, było tyle okruchów, że az dziwne, że nie rozpoczęło się tam nowe życie
    2. rodzice nie nauczyli mnie szacunku do samej siebie, zawsze najważniejsze były potrzeby i oczekiwania innych ludzi
    3.nienawidzę zimy ale ten mróz jakoś wyjątkowo mi nie przeszkadza.Może dlatego, że świeci słońce i nie jest ponuro
    4. po latach terapii, zrozumiałam, że nie musze się upokarzać i udawać kogoś innego, żeby zasłużyć na miłość. Szkoda, że musiałam sie tego uczyć.
    5. Byłam "uśmiechniętym" dzieckiem
    6. Nie potrafię sie o siebie zatroszczyć
    7. Wieloletnia walka z samą sobą i próba sprostania wymogom świata zrujnowała mi zdrowie fizyczne. O psychicznym nawet nie wspominam.
    8. Jedyne o czym juz teraz marze to o dużych pieniądzach, nic innego nie dostane.
    9. Pozbęde sie trochę tej kaszy i ryżu i zrobię z nich dzisiaj obiad
    10. Ide do Empiku kupić sobie książke
  • Gość: bedzie lepiej IP: *.tvn.pl 04.02.12, 14:37
    życze ci jak najwięcej samozaparcia, wytrwałości i siły w dbaniu o siebie i o swoje potrzeby, bo NAPRAWDE wiem co masz na mysli. Bardzo Ci dopinguję...sobie również
  • Gość: miss IP: *.home.aster.pl 04.02.12, 16:34
    Dziękuję i wzajemnie. Nawet nie wiesz jak mi miło, że ktos mi odpisał :) Walczmy o siebie.
  • agata781 04.02.12, 22:28
    1.Mam raka.
    2.Wszyscy w koło panikują a ja mam wrażenie że podchodzę do tego zbyt lekko(a może to i dobrze,wyniki nie są złe)
    3.Właśnie"żrę"lentilki"
    4.Oglądam"Full metal jacket"
    5.Nie umiem zadbać o swoje wizualne JA,nie potrafię i już.
    6.Czuję się gorsza niż inni.
    7.Nie lubię swojej mamy(lata psychicznej dominacji)
    8.Mam dwa psy:)
    9.Mam męża
    10.Nie mam dzieci i mieć już nie będę(choroba)

--
    "Nic tak nie odgania zmartwień, jak ktoś, kto potrafi cię porządnie wku...ć"
  • Gość: kejt IP: *.dynamic.chello.pl 05.02.12, 00:53
    dostrzegam związek pomiędzy 1 a 7, droga Agato.

1. Podoba mi się kolega mojego faceta. Jest mniej atrakcyjny i w ogóle, ale coś mnie do niego ciągnie i już.
    2. Wisi nade mną coś, co powinnam już dawno zacząć, ale nie mogę się zebrać i przez to czuję się winna.
    3. Komputer to złodziej czasu, wolę poczytać dobrą książkę, obejrzeć film itd. ale czasem się przykleję na dłużej i później mam do siebie pretensje.
    4. Szkoda życia na iluzje.
    5. Musi być wreszcie jakiś przełom. Żadna chmura nie wisi wiecznie.
    6. Nigdy nie lubiłam poezji.
    7. Widziałam dziś zmarłego ptaka, leżał w śniegu, a mnie się serce ścisnęło z żalu...
    8. Nie znoszę zimna. Oby do wiosny.
    9. Centralnie ogrzewanie potwornie wysusza mi skórę. Czuję, że wysysa ze mnie wodę.
    10. Chciałabym poczuć się tak naprawdę, cholernie, bezwarunkowo szczęśliwa. Bez żadnego ale!
  • Gość: ładne_kwiatki IP: *.lupro.net 05.02.12, 17:43
    Walcz z chorobą. Rak, to nie wyrok.
  • paciaciakowa 05.02.12, 19:56
    1. Słucham Starego Dobrego Małżeństwa. A co, dołujmy się :)
    2. Rozstałam się z chłopakiem.
    3. Mieć dobrego życzliwego chłopaka/ męża? Czy takiego w którym jest się zakochanym na zabój i który nas pociąga? To jest mój dylemat...
    4. Kupię sobie hiacynty ja wrócę do domu.
    5. Chcę mieć kiedyś w kuchni białe szafki.
    6. Dobrze, że są dwie przyjazne dusze, które znoszą teraz katorgi przez moje problemy, bo ciągle zawracam im tyłek :)
    7.Ale po to są. :D
    8. Nie lubię jajek na twardo bez majonezu.
    9. Znalazł się mój ulubiony pierścionek.
    10. Moje życie kręci się wokół posiłków. Planowania. Gotowania, czytania przepisów. :D

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka