Czego robić nie należy... ? Dodaj do ulubionych

• drzewko
  • od najstarszego
  • od najnowszego
  • drzewko odwrotne
          • Gość: zielarka IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 18.10.05, 20:56
            nie zaleca się zjadania na spacerze owoców i kwiató nieznanych krzaków/krzewów
            tylko dlatego że ładnie, zachęcająco wyglądają...
            można za to skusić się na liście bzu - smakowite
          • A już zdecydowanie w takim biegu nie należy oglądać się na kolegów, bo przy
            nagłym spotkaniu z drzwiami nie zdąży się nawet łapek wyciągnąć. Z drugiej
            strony, całkiem miło jest, gdy potem budzisz się i widzisz nad sobą piękną
            dziewczynę, która ze łzami w oczach próbuje Cię ocucić.
          • Ale gdy się już biegnie bokiem kortarza, nie daj siło sprawcza, pod ścianą gdzie otwierają się drzwi nie należy zaniechać obrony własnej, kiedy te drzwi się realnie otwierają.
            Drzwi na szczęście otworzyły się w moją stronę. Skutkiem mojego zderzenia się z nimi nauczyciel został spowrotem wbity do nauczysileksiej toalety. Łomot był przeogromny, ale wolałem nie sprawdzać. Przy okazji okazało się, że nauczyłem sie teleportować na drugi koniec szkoły (ja w podstawówce, jakieś c.a. 25 lat temu...)
    • Gość: no one`s girl IP: *.ds.pg.gda.pl 20.10.05, 18:40
      nie nalezy zima, zasypiac z noga na grzejniku gdyz rano mozna obudzic sie z
      oparzana stopa, a oparzona od wewnatrz stopa w znacznym stopniu utrunia
      chodzenie (ja)
    • Gość: Sunais IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 31.10.05, 20:39
      Nie nalezy jeść męzowi z ręki - zwłaszcza jak podaje na niej świeżo naładowane
      akumulatorki do myszy komputerowej...
    • Gość: gojojojo IP: *.med.cm.kabsi.at 31.10.05, 21:48
      • Gość: madziaro zła IP: *.adsl.inetia.pl 04.11.05, 02:07
        nie należy upominać na gronie faceta, że to co napisał pojawiło się wcześniej
        5000 razy, chociaż wszyscy inni wcześniej do ludzi z tym samym tekstem mogli to
        pisać, kiedy jest się zamężną kobietą, w dodatku spoza Warszawy... -
        przetestowane niedawno... sorki ale musiałam się wyżalić ;)
        • Ale o co Ci chodzi kobieto? Na jakim gronie ? Jezu jak inni sądzą że można
          czytać w ich myślach lub regionalizmów jakichś używają. Radzę też przeczytać
          wcześniej to co się napisało zanim się wyśle.
          --
          Поздравляю,
          Hamster
          • Gość: madziaro IP: *.adsl.inetia.pl 04.11.05, 14:30
            dodam, już nie taka zła jak uhahana

no więc drogi hamsterku, ja wiem dokładnie co miałam na myśli i przeczytałam,
            zanim wysłałam. Nie wiesz co to grono???? jeśli chcesz mogę wysłać
            zaproszenie ;) Jest to coś w rodzaju forum internetowego, gdzie można pogadać
            na różne tematy - o to mi chodziło mężczyzno :)
            • (:-*)
              --
              Поздравляю,
              Hamster

• co to jest to grono? co to jest w ogle?
              --
              Czy Lepper zostanie Premierem?
              Połowa Polski bezprądu
            • Gość portalu: madziaro napisał(a):

> dodam, już nie taka zła jak uhahana
              >
              > no więc drogi hamsterku, ja wiem dokładnie co miałam na myśli i przeczytałam,
              > zanim wysłałam. Nie wiesz co to grono???? jeśli chcesz mogę wysłać
              > zaproszenie ;) Jest to coś w rodzaju forum internetowego, gdzie można pogadać
              > na różne tematy - o to mi chodziło mężczyzno :)

Och, jaka jestem trendy i ważna, zaprosili mnie na GRONO, WOW :-))))
              Wiem, co to jest, a i tak trudno zrozumieć o co ci chodziło, jeden wielki
              bełkot, nawet GRONO ci nie pomogło buhahahah

--
              Sehnsucht versteckt / Sich wie ein Insekt / Im Schlafe merkst du nicht / Daß es dich sticht
              • morgen_stern napisała:
                > Och, jaka jestem trendy i ważna, zaprosili mnie na GRONO, WOW :-))))
                > Wiem, co to jest, a i tak trudno zrozumieć o co ci chodziło, jeden wielki
                > bełkot, nawet GRONO ci nie pomogło buhahahah
                >
                Skoro dla Ciebie konto na gronie jest oznaką bycia trendy i ważną - to ok, Twoja
                sprawa. Dla mnie to tylko kolejne miejsce, gdzie mogę się wymienić opiniami na
                interesujące mnie tematy z innymi ludźmi. Ale zasmuciłaś mnie tą informacją, że
                jestem trendy, bo całe życie starałam się iść pod prąd, a tu taka informacja :(.
                Co do bełkotu - ten, do którego to było kierowane, chyba wie o co chodzi i to
                jest ważne dla mnie.
                Ale to tak nie na temat i za późno - może to i lepiej ;).

A na temat:
                nie powinno się, jadąc gdzieś wczesnym świtem i dostając herbatę z cytryną,
                wsypywać bez czytania opisu zawartości jednej z dwóch saszetek. Może się okazać,
                że to nie cukier tylko śmietanka :( Na szczęście bez mieszania nie czuć było aż
                tak bardzo jej smaku. Szkoda, że nie lubię gorzkiej herbaty :(

--
                "Żyj tak, abyś po latach mógł powiedzieć:
                'Przynajmniej się nie nudziłem'"
      • 1. Nie należy przelewać oleju z 3 patelni do ciemnego kubka i zostawiać go na
        blacie w kuchni, wiedząc, że współlokator jest na imprezie i rano może być nieco
        spragniony. A jeśli się już tak zrobi, w żadnym wypadku nie należy stawiać
        suszarki ze świeżo wypraną bielizną na drodze do łazienki.
        2. Nie należy pijąc przy boisku do koszykówki rzucać na nie pustych butelek i
        nie brać tego pod uwagę przychodząc nazajutrz pograć w kosza na tymże boisku.
        (młodizeż spod mego bloku)
        3. Nie należy pożyczać od dziadka siekiery, służącej do pozbawiania kurczaków
        głów, a następnie tą zakrwawioną siekierą, w środku nocy, po pijaku próbować
        wytłuc wszystkie komary na przystanku, bo policjanci mogą nie uwieżyć, jak
        bardzo są one namolne.
        • I jeszcze jedno. Nie należy rzucać mocno ubitą gałką śniegu w kolegę jeśli ma
          się śliskie buty, bo na pewno straci się równowagę i zamiast w kolegę trafi się
          w potylicę pewnego nerwowego pana, aż mu kapelusik z głowy spadnie. A co gorsza,
          w rozmowie z panem ciężko zachować powagę i nie parskać śmiechem mówiąc
          "przepraszam ".
    • Gość: pawewel IP: *.smstv.pl 05.11.05, 14:25
      Nie należy turlać znalezionej opony z górki w kierunku ruchliwego skrzyżowania
      mówiac: "to za daleko, i tak tam nie doleci" (na szczęście żaden samochód nie
      został uszkodzony).
      Nie należy wkładać do kontaktu kondensatorów a potem ich rozładowywać na
      koleżankach.
      Nie należy jeść surowego, nieumytego jajka - objawy salmonelli nie są rzeczą
      miłą.
    • Gość: cruelka IP: *.internetdsl.tpnet.pl 05.11.05, 17:31
      siadać tyłkiem na pokrywie magnetowidu, który ojciec z wszelkimi mozliwymi
      utrudnieniami przywiózł sobie z Berlina Zachodniego, a który to magnetowid
      staje się do razu przedmiotem zazdrosci całego bloku. Bezpodstwnej, bo po
      posadzeniu nań tyłka, przestaje działać.
      :-)
      C.
    • nie nalezy wpuszczać księdza z kropidłem do świeżo umalowanego pokoju. woda świecona zostawia ślady!!!!
    • - no i chować przed nauczycielem palącego sie papierosa do rękawa kurtki! :)))
      - ANI upierać sie ze jeśli chomik nie lubi kukurydzy to go zmusimy by polubił. Twardy był!
    • zagadywać ekspedientki w mięsnym gdy kroi wędlinę elektryczną maszyną. W efekcie
      mamy:
      broczącą ekspedientkę
      wędlinę zalaną krwią
      lamentujących ludzi w kolejce
      ogólną Apokalipsę
      przez długi czas wyrzuty sumienia na widok wielkiej, obandażowanej bambuły
      noszonej na palcu.
      --
      Rozum nie jest w stanie tego ogarnąć
      • Gość: Bassau IP: *.crowley.pl 06.11.05, 17:42
        ~nie nalezy zostawiac w domu chocby na chwile dwójki dzieci w wieku 5 i 2
        lata.Moze sie to zle skonczyc...np sciana wysmarowaną kupą...dzieło mojej
        siostry, kupa z mojej pieluchy.
        ~nie nalezy tez ignorowac klotni dzieci czy klucz od dzialki zmiesci sie w
        nosie czy nie...bankowo skonczy sie to udowodnieniem.Kolezanka ze swoja siostra.
        ~nie mozna rzucac kadzidelka na lozko bo skonczy sie wielką dziurą, i nie mozna
        w poplochu gasic papierosa na meblosciance, ani na podlodze bo slady zostaja na
        lata.n
        ~nie nalezy robic siku na dworze zwlaszcza jesli mamy na sobie plaszcz...
        • Zdecydowanie NIE nalezy

-Po pijaku dzwonic do swojego chlopaka spiewajac mu motulem jestem( moze
          odebrac jego mama,ktorej w zyciu na oczy sie nie widzialo i bedzie troche
          wstyd) ja oczywiscie
          -Po pijaku w ramach wielkiej milosci pisac na aucie swojego chlopaka szminka
          jak sie go kocha bo wyjdzie,ze to nie jego auto ale kazdy wie o kogo chodzi
          -Po pijaku isc srodkiem ulicy i w razie zatrzymania przez policje NIE nalezy im
          wmawiac,ze jest sie z innego miasta gdzie jest to normalne
          -W klubie dla homoseksualistow NIE nalezy mowic dziewczynie ze ma obledne wlosy
          bo moze to zrozumiec jako zachete( ciezko sie wydostac z ramion silnej i
          zdecydowanej kobiety)
          -Wycinac sobie grzywki nozycami do kurczaka majac nadzieje ze sie jednak nie
          beda zacinac.Otuz sie zacinaja efekt jest taki ze do polowy glowy mamy grzywke
          a od drugiej polowy juz nie
          -W ramach zaoszczedzenia sobie bolu depilowac brwi kremem do depilacji efekt
          jest taki ze brwi nie ma sie do polowy i trzeba je kredka dorysowac
          -Nie nalezy dorysowywac brwi czerwona kredka twierdzac,ze taka jest moda
          -I zdecydowanie nie nalezy lapac za pupe przystojnego policjanta efektem tego
          jest zazwyczaj wniosek o napastowanie :(
          -I NIE NALEZY instalowac tlena bo moga sie odzywac sami zboczency proponujacy
          wirtualny sex!!!!!!Dzisiaj mialam takich propozycji ponad 30!
          --
          Puchatek spojrzał na obydwie łapki. Wiedział, że jedna z nich jest prawa i
          wiedział jeszcze, że kiedy już się ustaliło, która z nich jest prawa, to druga
          była lewą, ale nigdy nie wiedział, jak zacząć
    • nie należy farbować wlosow resztka farby do wlosów bez drugiego składnika (tego
      utrwalającego) zwłaszcza jeśli to farba koloru zbliżonego do czerwonego - a
      jeśli już to się zrobi nie należy następnego dnia iść na basen w ramach
      szkolnego wuefu, a jeśli już się pójdzie to trzeba umieć najpierw uspokoić
      koleżanki, że nie rozbiło się głowy a potem wytłumaczyć się kobitce prowadzącej
      zajęcia i nie wyjść przy tym na totalną idiotkę - nie udało mi się to
      niestety ;)
    • i nie należy podawać na imprezie wielu tzw.moczopędnych napoi , a jesli już to
      nie należy w korytarzu prowadzącym do WC zamykać drzwi (z dużą szybą)- niestety
      czasem mogą trafić się goście z małym pęcherzem ale za to z większą wadą
      wzroku - na szczęście oprócz szyby i kilku zadrapań nic więcej się strasznego
      nie stało
    • nie należy suszyć butów z gumową podeszwą w piekarnku (tata), buty sie lekko
      zdeformowały,
      nie należy prasować nago, zwłaszcza jesli deska jest dokładnie na wysokości
      podbrzusza.... boli....(ja sam)
    • Gość: madra kasia IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 29.11.05, 19:25
      nie nalezy jesc rozgotowanej kaszy, lepiej sie przyda do podklejenia tapety
      ktora odlazla w pokoju hotelowym po nocnej imprezie
      • Nie należy w stanie wskazującym, przed "brudziem" i przejściem na "Ty" z
        promotoką pracy magisterskiej, pić wcześniej śliwowicy. Kończy się pięknym
        pawiem na niej (dalszy znajomy)...
        • Gość: deelaylah. IP: *.pool8021.interbusiness.it 05.12.05, 17:25
          Zjezdzajac schodami ruchomymi w dol, na dzwiek wlasnej komorki, wykonywac obrotu
          o 180° i probowac powrocic pedem na gore ta sama droga, tylko dlatego, ze na
          dole nie ma zasiegu. Kolano mialam dysfunkcyjne przez miesiac, blizna w postaci
          dwoch kropek (to te cholernie ostre rowki, ktore zadziwiajaco gleboko potrafia
          sie wbic w cialo) pozostanie mi chyba na wieki wiekow.
    • 1. Nie należy po imprezie składkowej upominać się o zwrot przyniesionego przez
      siebie i nie wypitego alkoholu. Jeżeli już się to zrobiło to:
      2. Nie należy prosić o przyniesienie tej butelki następnego dnia na uczelnię.
      Jeżeli już się to zrobiło to:
      3. Nie należy wkładać jej do torby z książkami. Jeżeli już się to zrobiło to:
      4. Nie należy owej torby zrzucać na ziemię nawet z niziutkiej ławeczki
      gimnastycznej. Jeżeli już się to zrobiło to:
      5. Nie należy próbować wietrzyć korytarzyka przez otwieranie drzwi do pracowni.
      6. Nie należy suszyć książek w czasie wykładów na kaloryferze, przy którym lubił
      zatrzymywać się matematyk.
      Niby konsekwencji nie było, ale przeżycia niezapomniane (mój kumpel, ja i kilka
      osób w roli świadków)
      --
      Jeśli ktoś żyje, widać podjął to ryzyko, kto ryzykuje, decyduje się by żyć...
      (Sławek Wolski)
      • Gość: dddea IP: *.warta.pl / 195.149.64.* 28.12.05, 15:28
        nie należy:

* wyjeżdżając tyłem z parkingu denerwując się, że inny samochód czeka na wyjazd,
        przyspieszać. Bok auta stojącego z tyłu moze tego nie przeżyć.
        jeżeli jednak juz tak się stało, nie należy uciekać z miejsca wypadku, bo potem
        spotkawszy sąsiada można się nasłuchać, jak jakaś menda rozwaliła mu wóz;)))

* w miłosnym amoku wyprowadzać psów w kagańcach na spacer, bo potem można
        zapomnieć ich zdjąć na noc

* mówić, że pies mamy jest glupkiem i pedałem;)))

* kłaść kart do bankomatu w bezpieczne miejsce, bo potem można ich nie znależć
        wcale i umierać z głodu

* stawiać worka ze śmieciami na podłodze sam na sam z psem, bo potem całe
        mieszkanie wygląda jak śmietnik

* siadać na folii w potworny upał - blizna na tyłku murowana:PPP

• Nie nalezy otwierac puszki z groszkiem nozem.Jesli juz sie to zrobiło to nie
          nalezy porzucac noza w połowie wieczka i NIE NALEZY reszty wieczka odrywac gołą
          prawą reką.
          Krwawienie nalezy jak najszybciej zatamowac bo kuchnia wyglądac będzie jak
          rzeźnia.Prawa ręka bardzo słabo zdolna do działania i ból nieziemski...
          --
          Forum studentów UW
          I've got a poweeer! :D
          Mój blog
          • Gość: swiszcz IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 13.01.06, 03:08
            Nie należy: prostować zgiętego gwoździa młotkiem na muszli klozetowej. Owa
            muszla może pęknąć. Szczególnie należy powstrzymywać się od takich czynów gdy
            jest się inżynierem, bo znajomi zlewają przez 30 lat (jak mój Tata z kolegi).
    • Gość: mała IP: *.plusgsm.pl 28.12.05, 17:53
    • Gość: krees IP: 62.29.136.* 13.01.06, 14:35
      1. nie nalezy rzucać siekierą w drzwi bacówki bez upewnienia się, że nie ma w
      niej nikogo
      2. nie należy na obozie sportowym gonić kolegi z oszczepem w ręku i krzyczeć
      kryj sie bo rzucam
      3. nie należy rozpalać ogniska w bacówce nie sprawdziwszy czy na górnym poziomie
      (taka była dwupoziomowa) nie ma sterty siana - ucieka się szybciutko ale na
      śniegu zostaja ślady
      • Gość: :))))))))))))))))) IP: *.chello.pl 13.01.06, 15:13
        Nie należy być mądrzejszym od fryzjerek - jeśli mówią, że z czarnych
        (farbowanych) włosów nie da sie zrobić natychmiast włosów blond, to się nie da.
        Jesli nie wierzycie to :
        nie nalezy brać piwa, koleżanki i rozjasniacza "joanny" aby przeprowadzić
        zabieg. jeśli to zrobicie to:
        nie należy wypijać całego zapasu piwa (na odwagę) i rozpoczynać wzajemnego
        rozjaśniania, jeśli to zrobicie to:
        nie należy stwierdzać, że pierwsze rozjaśnianie nie jest wystarczające, iśc do
        sklepu po piwo i kolejny rozjaśniacz. Jesli to zrobicie to:
        nie należy stwierdzać "przetrzymam to na głowie tym razem dłużej" i z powodu
        alkoholu zasnąć. Jeśli to zrobicie to:
        nie należy wybierać rano zakładu pierwszego z brzegu, w celu ratowania włosów.
        Jesli to zrobicie to:
        Nie nalezy poddawać się i stwierdzać :"juz mi wszystko jedno, niech Pani tnie"
        jeśli to zrobicie to:
        NIE NALEŻY zdejmować czapki przez pół roku , zanim włosy nie odrosną....
        Pozdrawiam Sieje :)
        • Gość: ao IP: *.echostar.pl 17.01.06, 08:15
          po imprezie andrzejkowej pozbywac sie roztopionego wosku wylewajac go do muszli
          klozetowej :) (ja - takie bezmyslne, ze az glupio sie przyznac...) - ciezko jest
          wydedukowac co zostalo odlane z wosku ;) no i ciezko sie zalatwic bo wnetrze
          kibelka wyglada jakby bylo skute lodem...coz, trzeba bylo wylac do WC kilka
          wiader wrzatku zamiast grzecznie odpoczywac po szalonej imprezie :):D
    • Nie nalezy stac na stalowym mostku na dachu Biblioteki Uniwersyteckiej i
      podziwiac burzy z piorunami nad Warszawa.
    • Gość: krees IP: 62.29.136.* 20.01.06, 12:11
      nie należy denerwować brata zwłaszcza jak odrabia zadanie z geometrii. Rzucony
      cyrkiel potrafi się wbić dosyć głeboko.
    • Jeżeli ogląda się horror późną nocą ze słuchawkami na uszach, w tym przypadku
      DOOM a po domu grasują dwa miłe kotki to nie należy gasić światła bo taka miła
      atmosfera ;)) Można to przypłacić zawałem serca gdy kot zeskoczy z szafy na twe
      ramię w momencie gdy bohater filmu ucieka przed potworami.

--
      Gregory ;)
      www.icpnet.pl/~gregory/melakreska/index.htm
      • Gość: kasiulla IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 21.01.06, 01:51
        Nie należy w domu strzelać z wiatrówki nabitej szpilkami do tarczy - do pokoju
        może wejsć młodszy brat i dostać nieopatrznie w płuco, co okazuje się po kilku
        miesiacach, gdy w płucu zbierze się odpowiednia ilosć płynu; zabieg
        chirurgiczny murowany (kolega z klasy podstawówki i jego starszy brat).

Nie należy zjeżdżać ze stromej górki na Wigry-3, który lubi się składać w
        czasie jazdy - można się przekonac, że nawet białka oczu mogą wygladać jak
        zdarte... (ja jakieś 15 lat temu...). Pomijając resztę ciała, które nagle
        okazuje się mocno nieprzydatne do czegokolwiek.

Nie należy wyrzucać skisłych zrazików, które się w czasach studenckich
        przywiozło od mamusi na stancję, do ubikacji - po jakimś czasie z muszli
        zaczyna przelewać się woda, która ujawnia wszystko inne, co oprócz zrazików
        było wewnątrz... (ja jakieś 8 lat temu)

Nie należy podczas kłótni z młodzym bratem rzucać w niego drewnianymi klockami -
        rodzice od razu zauważą brak szyby w drzwiach pokoju, a przybyła w odwiedziny
        babcia ucieszy się, że brat "poprawił się" na buzi (niestety tylko z tej
        jednej, opuchniętej strony). (ja z bratem w dzieciństwie)

• Nie należy przed egzaminem z fortepianu smarować w czerwcowy upał ciała balsamem
          z MASŁEM KAKAOWYM.
          Jeśli już koniecznie trzeba - należy poprosić kogoś żeby nas posmarował OMIJAJĄC
          NASZE DŁONIE.
          Jeśli użyliśmy do tego własnych dłoni - a co gorsza posmarowaliśmy je również
          dokładnie - jadąc na egzamin tramwajem nie należy chwytać się długiej poziomej
          rurki biegnącej nad głowami ludzi wzdłuż tramwaju.
          Przyczyną jest wybitna śliskość spoconych namasłowanych dłoni.
          Kiedy podczas długiego lotu ślizgowego spowodowanego hamowaniem tramwaju
          zorientujemy się że nie ma cudów aby tak śliskimi palcami zagrać etiudę Chopina
          - pozostaje nam tylko wielokrotne mycie rąk zakończone częściowym sukcesem.
          Egzamin jakoś się udaje prześlizgnąć, ale na klawiaturze pozostają śliskie ślady
          - dobrze jest pamiętać o tym mając na względzie następnych grających :D
          • Gość: elemelek IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 24.01.06, 13:18
            Nie należy zostawiac dzieci samych w domu na 10 minut (chłopcy w wieku 5, 3 i 2
            lata) nawet jak się ładnie i zajmująco bawią, sądząc, że uda nam się w tym
            czasie szybko zrobic najpotrzebniejsze zakupy w sklepie obok, bo po powrocie do
            domu można się przekonac, że wszystkie, ale dokładnie wszystkie sypkie produkty
            z szafek kuchennych znajdziemy wysypane na jedną wielką stertę na dywanie w
            pokoju, a dzieci mieszają w niej drewnianymi łyżkami.

Nie należy bawic się na terenie budowy (ja 7-8 lat), a szczególnie chodzic po
            stercie desek w butach o cienkiej, jakby ceratowej podeszwie, bo można
            nieopatrznie stanąc na wystajacym, zardzewiałym gwoździu i wbic go sobie w
            stopę. A gdy już się podnosi nogę, żeby zobaczyc co jest przyczyną nagłego
            bólu, to trzeba uważac, bo można stracic równowagę i odruchowo stanąc na tej
            desce i na tym gwoździu jeszcze raz, trafiajac dokładnie w to samo miejsce i
            pogłębiajac dziurę w stopie. Gdy się już dojdzie do domu w zakrwawionym bucie
            ma sie dwa wyjścia. Można powiedziec o wszystkim mamie i dostac opierdziel,
            albo można w ukryciu wypłukac sobie rdzę z rany, założyc opatrunek pod
            skarpetkę i udawac, że nic się nie stało. W moim przypadku zdecydowałam się na
            drugie wyjście, na szczęście wszystko się pięknie i bez komplikacji zagoiło,
            ale, będąc mamą, polecam jednak wariant pierwszy.

Nie należy, rozpędziwszy się na rowerze, zeskakiwac z niego po minimalnym
            hamowaniu ręcznym hamulcem(w tym rowerze dawało to bardzo słaby efekt) bo
            zauważyliśmy, że bagaż właśnie zaczyna zsuwac się z bagażnika naszego roweru.
            Zeskoczenie z roweru w pełnym pędzie sprawia, że zostajemy natychmiast
            sprowadzeni do pozycji horyzontalnej, mając wrażenie, że droga gwałtownie
            podniosła się w górę i przykleiła do naszego ciała, a leżąc na asfalcie widzimy
            jak rower jedzie sam ścinając zakręt i zjeżdża do rowu po drugiej stronie drogi.
            Szczególnie należy uważac, gdy jedzie za nami samochód, którego kierowca nie
            jest w stanie przewidziec, że prawie dorosła dziewczyna może dostac nagłego
            zacmienia umysłu i zeskoczyc z rozpędzonego roweru przed jadącym za nią
            samochodem. Nie zawsze bowiem mamy takie szczęscie, że kierowca owego samochodu
            obdarzony jest refleksem, który ratuje nam życie, a na pewno zdrowie i potrafi
            z piskiem opon zahamowac tuż za naszym rozpłaszczonym na asfalcie ciałem.
            Wszystko to oczywiście na oczach rodziców wyprzedzających nas na motorze,
            którzy gwałtowną gestykulacją zwrócili nam wcześniej uwagę na nasz osuwający
            się bagaż. Skończyło się na szczęście tylko na zdartej skórze z nóg i rąk i
            reprymendzie od kierowcy.

Nie należy w lesie, zbierając drzewo na ognisko (najstarszy syn - wtedy 7
            lat), walic znalezionym kijem po różnych spróchniałych pniakach, bo może się
            okazac, że jeden z nich jest zamieszkały przez rój os, którym nie spodoba się
            taka forma kontaktu z naturą i rzucą się na nas i osoby towarzyszące, po czym
            resztę wieczoru spędzimy wyczesując z włosów i wyciągając z ubrania zabłąkane
            osy, a następnie trzymając na głowie i reszcie ciała liczne okłady. Na
            szczęście obyło się bez szpitala.

Nie należy po wiosennym porządkowaniu działki rozpalac ogniska z mokrych gałęzi
            pomagając sobie benzyną. Można stracic trochę brwi, włosów i rzęs. (koleżanka)

Nie należy w bardzo ciepły jesienny dzień, paląc ognisko z suchych liści
            sądzic, że skoro nie ma wiatru, to można podejśc na pogawędkę do sąsiada, ok
            100m od ogniska, bo może się okazac, że jeden nagły podmuch wiatru roznieci
            taki ogień, który z trudem ugasimy z pomocą sąsiadów, obawiających się o swoje
            domy. Dodatkowo gasząc palącą się trawę poprzez uderzanie w nią łopatą nie
            należy podczas wykonywania zamachu przenosic żaru za siebie, bo może się
            okazac, że znajdziemy się w pułapce otoczeni z każdej strony ogniem, co skończy
            się w najlepszym razie oparzeniami (sąsiad)

Gdy ratujemy pacjentowi życie i krzyczymy do koleżanki "podaj mi szybko
            pęsetę" nie należy zbyt pewnie wyciagac ręki po owo narzędzie, bo może się
            okazac, że działając w stresie koleżanka poda nam gorącą pęsetę dopiero co
            wyjętą ze sterylizatora.
    • Nie należy czerpać wymiernych korzyści z zamieszczania u siebie treści tego
      wątku bez podania ich źródła - tak jak robi to portal JoeMonster:
      www.joemonster.org/article.php?sid=5536
      Nawet mimo tego że takie praktyki niczym nie grożą...
    • Gość: Wnioskodawca IP: 213.17.198.* 26.01.06, 14:07
      Nie należy pisać tyle czego robić nie należy, bo się okaże, iż koniecznie
      należy tylko leżeć i to w bunkrze dla pewności... ;)
      • Gość: miga IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 30.01.06, 15:26
        nie należy obcinać sobie samemu grzywki w wieku pięciu lat, stojąc nad kiblem,
        znaczy sie bez udziału lusterka - byłam praktycznym dzieckiemi stwierdziłam, ze
        nie będzie mi się chciało sprzątać jakby się te włosy porozwalały - obcięcie
        nad klopem było więc wyjściem optymalnym. gorzej, że po moich zabiegach
        fryzjerskich i poprawkach w wykonaniu mamy miałam grzywkę pewnie długości z
        póltora centymetra. i jak tu do przedszkola w takim stanie pójść???
    • Gość: Paweł666 IP: *.elpos.net / *.elpos.net 30.01.06, 18:13
      Nie należy zapominać, że wlało się do czajnika odkamieniacz a potem prosić
      syna, żeby zrobił kawę.
    • Gość: jean IP: *.net-serwis.pl 01.02.06, 12:25
      Stanowczo nie nalezy probowac stawac na rekach na srodku pokoju... Lomot po
      upadku jest niesamowity, na wstanie po wszystkim potrzeba jakies 10-15 minut, a
      kregoslup juz nie jest taki idealny jak przed owa proba..(to ja, zainspirowana
      lekcja wf-u ;))
    • Gość: N* IP: *.mpn.pl / *.man.bydgoszcz.pl 08.02.06, 14:04
      Nie nalezy zamykac klapy bagaznika kiedy mąż wyciąga z niego zakupy.
      • Gość: eM IP: *.internetdsl.tpnet.pl 09.02.06, 12:13
        - nie należy podczytywać tego forum pisząc ważną umowę, wręczać ją bez
        przeczytania szefowi,który jedzie do hiper ważnego kontrahenta a jesli już się
        to zrobiło to nie należy zwalać wszystkiego na komputer i krasnoludki bo i tak
        nie uwierzy
        - nie należy kupowac kotu hałasującej piłeczki do zabawy bo pewne jest że
        będzie się bawił wtedy kiedy my będziemy próbowali zasnąć po ciężkim dniu
        - nie należy myć glowy płynem do płukania cocolino przed wyjściem na imprezę-
        włosy wcale nie sa miękkie jak kaczuszka
        - nie należy wybierać się na sylwestra w gorsecie bez stanika pod nim bo
        przesiedzenie całego sylwestra na krzesle i trzymanie gorsetu w garści nie jest
        niczym fajnym
        - nie nalezy dolewać do węglowego pieca c.o. benzyny co by się lepiej paliło
        (babcia)
        - nie należy podczas grilla dawać wskaujacemu koledze elektrycznej hulajnogi
        syna bo pojedzie i zginie a szukanie go po nocy nie będzie niczym przyjemnym
        - nie należy stawiać płynu intymnego na umywalce czy wannie i zapominac o nim
        bo babcia z radością wypierze w nim swój sweter, umyje głowę i zrobi dodatkową
        przepierkę
        - nie należy otwierać kleju typu kropelka zębami bo wizyta na pogotowiu i
        rozcinanie ust pewne (teściowa)
        - nie należy wieźć samemu autem kota do weterynarza w otwartym koszyku bo pewne
        jest że kot znajdzie się wszędzie ze szczegolnym uwzględnieniem glowy
        kierującego
        - nie należy odpalać petardy w pokoju stojąc przy otwartym oknie bo petardy
        mają to do siebie że zamiast polecieć za okno wlecą do pokoju,spalą firanke i
        radośnie wybuchną na środku stołu
        - nie nalezy cieszyć się u znajomych że dzieci w pokoju tak ładnie i cicho się
        bawią bo wchodząc później do nich można dostać zawału patrząc na nowo położone
        panele pięknie udekorowane rysunkami wykonanymi niezmywalnym markerem
        - nie nalezy również zosawiać dzieci samych w pokoju w ktorym znajdują się
        zapasy piwa na imprezę bo widok radośnie leżacych i śmiejących się dzieci jest
        zaskakujący
        - nie należy w pracy podczas rozmowy bawić się zszywaczem bo zszyty palec
        naprawdę boli
        - nie nalezy z lenistwa wyciągnąć odkurzacza w celu opróżninia klatki świnki z
        trocin - czas spędzony na odtykaniu rury i samego odkurzacza jest o wiele
        dłuższy niż normalne wysprzątanie klatki
        - nie należy podczas wiatru wyjeżdżać z garażu nie zablokowawszy drzwi bo te
        znienacka potrafią się zamknąć budząc zdziwnienie u blacharza jak nam udało się
        tak zdemolowac samochód
    • Gość: 50 groszy IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 09.02.06, 18:25
      nie należy pluć się gdy niema deszczu
      • nie należy otwierać nożem torebek z kaszką dla dziecka-tylko nożyczkami jak
        inni pouczali,
        poźniej prawie obcięty nożem z ząbkami palec dośc intensywnie przeszkadza w
        pracach domowych
        --
        szczęścia się nie je palcami
    • Nie należy zakładać niezbyt dokładnie wyprasowanej sukienki, przeglądać się w
      niej w lustrze, aby stwierdzić, że na ramieniu jest małe zagniecenie, po czym
      absolutnie nie należy poprawiać niedociągnięć żelazkiem, kiedy kieckę ma się
      nadal na sobie. Te blizny prędko nie znikną... ;)
      --
      Rubi Birden - sztuki teatralne
    • Gość: ania78 IP: *.internetdsl.tpnet.pl 19.02.06, 23:07
      Nie należy rozpalać w piecu przy pomocy rozpuszczalnika.Bywa gorąco...
    • Gość: aa IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 11.03.06, 17:49
      nie nalezy siedziec i czytac tego forum gdy jest sie glodnym!
      • Gość: Malk IP: *.chello.pl 11.03.06, 19:16
        Nie należy chodzić z przyjaciółką po dachu 12-piętrowego bloku, gdy ma się 11 lat.
        Ale jeśli się zdarzy, nie należy pluć z dachu tylko po to, żeby sprawdzić,
        'czyjke szybciej doleci'..
        Ale jeśli się zdarzy, NA PEWNO nie należy opowiadać tego zdarzenia matce kilka
        lat później... bo będzie wypominać przez następnych kilka lat ;-)))
        a to, że człowiek przeżył, jest tylko nieistotnym szczegółem :-)
    • Gość: krees63 IP: 62.29.136.* 13.03.06, 13:04
      Jak Cie na angielskim wyrzuci profesorka do dyrektora, to po powrocie na jej
      pytanie co Ci dyrektor powiedział nie odpowiadaj (zgodnie z prawdą), że kazał mi
      iść i nie grzeszyć więcej. W efekcie mozna wylecieć ponownie. No chyba, że nie
      chce sie być na angielskim.
    • ..bedąc baaardzo zaspanym.. dojezdzając do skrzyzowania czerwone światło
      złapało mnie na przejsciu dla pieszych, zatrzymałem..ale nie należy wtedy
      cofać:)) zderzaki do wymiany...
      • Gość: annaud IP: 195.137.246.* 14.03.06, 12:31
        1. nie nalezy po wstaniu rano i odwizieniu siostry na pociag (o 9:00) klasc sie
        do lozka z zapalonym papierosem - efekt dziura o srednicy ok 1 m w koldrze - i
        to szczescie ze mama wrocila do domu (moj brat)
        2. nie nalezy wlaczac grzalki , polozyc jej na lezance i isc po wode a w
        miedzyczsie zajrzec do pokoju gdzie ja ogladalem film pt Wakacje z Duchami. -
        moja soistra , mielismy po 10-13 lat. Plomienia wysokosci 1 m nie powinno sie
        gasic wiadrem z woda ale na szczescie siostra zdazyla odlaczyc grzelke od
        pradu. potem plakalismy i zbieralismy wode.
    • Gość: gosc IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 14.03.06, 13:46
      nie należy łapac sie za słupek śrokowy przy busie
      wsiadając do tyły, bo pasażer z przodu czasami nie uważa
      i można zostawic palce miedzy słupkiem a drzwiami.
      boli oj boli
    • Gość: ananke IP: *.chello.pl 14.03.06, 16:55
      Nie należy, mając blade pojęcie o gotowaniu, wpadać w środku nocy na pomysł
      usmażenia frytek. Nie należy w tym celu dążyć do zagotowania oleju - trwa to
      bardzo długo. Kiedy nie można się doczekać, absolutnie nie należy odkręcać gazu
      na full - ogień wędruje wesoło po ściankach garnka i po chwili jasne staje się,
      że na tym oleju frytek już nie zrobimy.
      Płonącego garnka nie należy wstawiać do wanny i gasić ognia prysznicem (to już
      mój kolega, niedoszły strażak zresztą), ani posypywać ziemią do kwiatów (ja).
      Nie należy naiwnie wierzyć w to, że akcja gaszenia (trzy wozy strażackie, w tym
      dwa duże) pozostanie niezauważona przez sąsiadów i żadna "życzliwa " osoba nie
      doniesie o zdarzeniu rodzicom, zażywającym zasłużonego wypoczynku na drugim
      końcu Polski.
      Nie należy, w celu ukrycia przed rodzicami okrutnej prawdy, porywać się na
      samodzielne malowanie czarnych i przeraźliwie tłustych ścian łazienki - roztwór
      wody i starego mydła dziecięcego "Bambino" nie usuwa tłuszczu, a farba na tak
      przygotowanym podłożu nie chce się trzymać.
      Nie należy święcie wierzyć w to, że każda brunatna ciecz w butelce, znaleziona w
      piwnicy jest pysznym winem wiśniowym - można łyknąc pokostu, zostawionego przez
      tatę nie wiadomo po co. Gdy jednak doszło do bliższej znajomości z rzeczonym
      pokostem, absolutnie nie należy opowiadać tej przygody rodzinie, bo śmiechom i
      żartom na ten temat nie będzie końca.
    • Gość: norsk_skogskatt IP: *.w86-202.abo.wanadoo.fr 14.03.06, 23:26
      1. kiedy pada deszcz nie należy przenosić przyjęcia z grillem z balkonu do łazienki. Malowanie z
      gruntu
      2.nie należy, wyjeżdżając tyłem z garażu sprawdzać przez otwarte drzwi samochu, czy się jedzie
      prosto, bo to drogo kosztuje
      3. przy bólu gardła i kaszlu nie należy sięgać na ślepo do apteczki i wyjąwszy ciemną butelkę
      pociągnąć z łyk nie sprawdziwszy, że zawiera syrop, a nie np. alkohol etylowy albo rozpuszczalnik do
      lakieru.
    • Gość: nowy IP: *.internetdsl.tpnet.pl 13.04.06, 19:19
      Próbować schodzić z wzgórza po którym leci trasa średnicowa zapominająć że jest
      zima i śnieg przykrywa niewidoczny dla nas polbruk którym wyłożone jest
      wzgórze.Później za.........la się z szybkością światła i ewentualnym ładunkiem
      w spodniach(ja)
    • Wierzyć Żonie, że olej po frytkach w ciemnej szklance nie był niedopitą herbatą!
      --
      "Jeśli wypłaczesz już wszystkie swoje łzy, zacznij się śmiać"
      ->Amos Oz<
    • nie należy jeść na raz całej czekolady light (z aspartamem). O, nie.
    • - gotowac mleka w elektrycznym czajniku, bo czajnik sie spali
      - drapac sie w uchu olówkiem zakonczonym gumka, gumka moze tam zostac
      • Gość: jaija IP: *.elblag.dialog.net.pl 05.05.06, 00:38
        Nie należy, mając gniazdko, do którego wkłada się wtyczkę pionowo, a z którego
        odpadła obudowa, uprzednio przymocowana gwoździkami, wkładać owąż obudowę
        gwoździkami pionowo. Efekt - wywalenie bezpieczników w mieszkaniu (moja mama,
        ja)oraz głównego bezpiecznika (mama). I strachu tyle, że można zawału dostać.
        • Trzymając w dłoniach jednocześnie klucz od mieszkania i zużyte bilety, mając
          zamiar bilety wyrzucić a klucz schować do torebki, zrobić dokładnie odwrotnie...
          Cały dzień nie mogłam wyjść z domu, zanim nie wpadłam na to, gdzie ten klucz
          moze być. Dobrze, że w międzyczasie nie poszłam wyrzucić śmieci...

Czekając na zajęcia na kursie językowym, mówić tuż za drzwiami "I my z tym mułem
          mamy mieć zajęcia? Ja się przepisuję..." Delikwent nie przewidział, że "ten
          muł", w mojej skromnej osobie, siedział w sali i wszystko słyszał...

Próbować wydłubać z opakowania zamrożonych na kamień malinowych lodów
          sorbetowych za pomocą łyżeczki, usiłując podważyć zamarzniętą bryłę od spodu.
          No, chyba że lubimy mieć kuchnię w gustowne malinowe ciapki. Nie mówiąc o
          łyżeczce, która ulega trwałemu odkształceniu bez pomocy zdolności
          parapsychicznych :)

Mając suszarkę do ubrań zamocowaną nad wanną, ściągać z niej wysuszonego prania,
          gdy wspomniana wanna jest pełna wody...
          • Gość: ale_o_so_chodzi IP: *.elblag.dialog.net.pl 12.05.06, 22:37
            limetka77 napisała:
            > Cały dzień nie mogłam wyjść z domu, zanim nie wpadłam na to, gdzie ten klucz
            > moze być. Dobrze, że w międzyczasie nie poszłam wyrzucić śmieci...

Chyba trochę trudno wyrzucić śmieci jak się nie można z domu wydostać? ;))
            • Gość: :P IP: 82.160.18.* 14.05.06, 17:43
              ale_o_so_chodzi napisał(a):

> limetka77 napisała:
              > > Cały dzień nie mogłam wyjść z domu, zanim nie wpadłam na to, gdzie ten kl
              > ucz
              > > moze być. Dobrze, że w międzyczasie nie poszłam wyrzucić śmieci...
              >
              >
              > Chyba trochę trudno wyrzucić śmieci jak się nie można z domu wydostać? ;))

hehe:)
              • Gość: eli IP: *.internetdsl.tpnet.pl 22.05.06, 16:49
                Gość portalu: :P napisał(a):

> ale_o_so_chodzi napisał(a):
                >
                > > limetka77 napisała:
                > > > Cały dzień nie mogłam wyjść z domu, zanim nie wpadłam na to, gdzie
                > ten kl
                > > ucz
                > > > moze być. Dobrze, że w międzyczasie nie poszłam wyrzucić śmieci...
                > >
                > >
                > > Chyba trochę trudno wyrzucić śmieci jak się nie można z domu wydostać? ;)
                > )
                >
                > hehe:)

Niekoniecznie. Ja wychodzę do zsypu i zostawiam otwarte drzwi. Mogłabym te klucze świsnąć jak nic.
    • Gotować pod nieobecność Żony jajek na miękko !
      One(jajka) im dłużej gotowane , tym twardsze ??
      --
      "Jeśli wypłaczesz już wszystkie swoje łzy, zacznij się śmiać"
      ->Amos Oz<
      • Czego nie powinienem był robić:
        1. Głaskać znienacka śpiącego psa, nawet jeśli to mój pies - blizny na ręku mam
        do dziś.
        2. Huśtać się bez trzymanki - piękny upadek na głowę, na szczęście pod huśtawką
        było miękko a ja miałem dość przytomności umysłu by nie wstawać i się spod niej
        wyczołgać - do dziś mam wrażenie że powinienem być wyższy ;)
        3. Strącać sopli z dachu za pomocą długiego kija - blizna po soplu 2cm od oka.
        Muszę jednak przyznać, że znieczulenie lodem działa :)
        4. Ćwiczyć rzuty nożem w glebę w sandałkach - nieco rozwalony duży paluch.
        5. Malować po ścianach woskowymi kredkami - nie do zamalowania bez skrobania :)
        6. Rozbrajać pocisk od KBKS-u kaliber 0.22 za pomocą ręcznej szlifierki - bum!
        Ale bez draśnięcia.
        • Gość: hgkf IP: *.internetdsl.tpnet.pl 05.05.06, 22:28

Nie nalezy majac 5 lat wkladac wskazujacego palca lewej reki w trybki od
          sieczkarni aby "sprawdzic czy sa sliskie", a jesli juz sie tak zrobilo to nie
          wyciagac palca na sile tylko poczekac az starsza siostra odkreci tego palca, a
          nastepnie nie nalezy urywac palca do konca ale przyniesc go do domu trzymajac
          na ostatniej nitce w drugiej rece(tak zrobilam). ps.palec jest, blizn kupa ale
          jest:)))

Wysyłaj powiadomienia o nowych wpisach na forum na e-mail:

Aby uprościć zarządzanie powiadomieniami zaloguj się lub zarejestruj się.

lub anuluj

Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła lub loginu ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.