Czego robić nie należy... ? Dodaj do ulubionych

• drzewko
  • od najstarszego
  • od najnowszego
  • drzewko odwrotne
          • Gość: zielarka IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 18.10.05, 20:56
            nie zaleca się zjadania na spacerze owoców i kwiató nieznanych krzaków/krzewów
            tylko dlatego że ładnie, zachęcająco wyglądają...
            można za to skusić się na liście bzu - smakowite
          • A już zdecydowanie w takim biegu nie należy oglądać się na kolegów, bo przy
            nagłym spotkaniu z drzwiami nie zdąży się nawet łapek wyciągnąć. Z drugiej
            strony, całkiem miło jest, gdy potem budzisz się i widzisz nad sobą piękną
            dziewczynę, która ze łzami w oczach próbuje Cię ocucić.
          • Ale gdy się już biegnie bokiem kortarza, nie daj siło sprawcza, pod ścianą gdzie otwierają się drzwi nie należy zaniechać obrony własnej, kiedy te drzwi się realnie otwierają.
            Drzwi na szczęście otworzyły się w moją stronę. Skutkiem mojego zderzenia się z nimi nauczyciel został spowrotem wbity do nauczysileksiej toalety. Łomot był przeogromny, ale wolałem nie sprawdzać. Przy okazji okazało się, że nauczyłem sie teleportować na drugi koniec szkoły (ja w podstawówce, jakieś c.a. 25 lat temu...)
    • Gość: no one`s girl IP: *.ds.pg.gda.pl 20.10.05, 18:40
      nie nalezy zima, zasypiac z noga na grzejniku gdyz rano mozna obudzic sie z
      oparzana stopa, a oparzona od wewnatrz stopa w znacznym stopniu utrunia
      chodzenie (ja)
    • Gość: Sunais IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 31.10.05, 20:39
      Nie nalezy jeść męzowi z ręki - zwłaszcza jak podaje na niej świeżo naładowane
      akumulatorki do myszy komputerowej...
    • Gość: gojojojo IP: *.med.cm.kabsi.at 31.10.05, 21:48
      • Gość: madziaro zła IP: *.adsl.inetia.pl 04.11.05, 02:07
        nie należy upominać na gronie faceta, że to co napisał pojawiło się wcześniej
        5000 razy, chociaż wszyscy inni wcześniej do ludzi z tym samym tekstem mogli to
        pisać, kiedy jest się zamężną kobietą, w dodatku spoza Warszawy... -
        przetestowane niedawno... sorki ale musiałam się wyżalić ;)
        • Ale o co Ci chodzi kobieto? Na jakim gronie ? Jezu jak inni sądzą że można
          czytać w ich myślach lub regionalizmów jakichś używają. Radzę też przeczytać
          wcześniej to co się napisało zanim się wyśle.
          --
          Поздравляю,
          Hamster
          • Gość: madziaro IP: *.adsl.inetia.pl 04.11.05, 14:30
            dodam, już nie taka zła jak uhahana

no więc drogi hamsterku, ja wiem dokładnie co miałam na myśli i przeczytałam,
            zanim wysłałam. Nie wiesz co to grono???? jeśli chcesz mogę wysłać
            zaproszenie ;) Jest to coś w rodzaju forum internetowego, gdzie można pogadać
            na różne tematy - o to mi chodziło mężczyzno :)
            • (:-*)
              --
              Поздравляю,
              Hamster

• co to jest to grono? co to jest w ogle?
              --
              Czy Lepper zostanie Premierem?
              Połowa Polski bezprądu
            • Gość portalu: madziaro napisał(a):

> dodam, już nie taka zła jak uhahana
              >
              > no więc drogi hamsterku, ja wiem dokładnie co miałam na myśli i przeczytałam,
              > zanim wysłałam. Nie wiesz co to grono???? jeśli chcesz mogę wysłać
              > zaproszenie ;) Jest to coś w rodzaju forum internetowego, gdzie można pogadać
              > na różne tematy - o to mi chodziło mężczyzno :)

Och, jaka jestem trendy i ważna, zaprosili mnie na GRONO, WOW :-))))
              Wiem, co to jest, a i tak trudno zrozumieć o co ci chodziło, jeden wielki
              bełkot, nawet GRONO ci nie pomogło buhahahah

--
              Sehnsucht versteckt / Sich wie ein Insekt / Im Schlafe merkst du nicht / Daß es dich sticht
              • morgen_stern napisała:
                > Och, jaka jestem trendy i ważna, zaprosili mnie na GRONO, WOW :-))))
                > Wiem, co to jest, a i tak trudno zrozumieć o co ci chodziło, jeden wielki
                > bełkot, nawet GRONO ci nie pomogło buhahahah
                >
                Skoro dla Ciebie konto na gronie jest oznaką bycia trendy i ważną - to ok, Twoja
                sprawa. Dla mnie to tylko kolejne miejsce, gdzie mogę się wymienić opiniami na
                interesujące mnie tematy z innymi ludźmi. Ale zasmuciłaś mnie tą informacją, że
                jestem trendy, bo całe życie starałam się iść pod prąd, a tu taka informacja :(.
                Co do bełkotu - ten, do którego to było kierowane, chyba wie o co chodzi i to
                jest ważne dla mnie.
                Ale to tak nie na temat i za późno - może to i lepiej ;).

A na temat:
                nie powinno się, jadąc gdzieś wczesnym świtem i dostając herbatę z cytryną,
                wsypywać bez czytania opisu zawartości jednej z dwóch saszetek. Może się okazać,
                że to nie cukier tylko śmietanka :( Na szczęście bez mieszania nie czuć było aż
                tak bardzo jej smaku. Szkoda, że nie lubię gorzkiej herbaty :(

--
                "Żyj tak, abyś po latach mógł powiedzieć:
                'Przynajmniej się nie nudziłem'"
      • 1. Nie należy przelewać oleju z 3 patelni do ciemnego kubka i zostawiać go na
        blacie w kuchni, wiedząc, że współlokator jest na imprezie i rano może być nieco
        spragniony. A jeśli się już tak zrobi, w żadnym wypadku nie należy stawiać
        suszarki ze świeżo wypraną bielizną na drodze do łazienki.
        2. Nie należy pijąc przy boisku do koszykówki rzucać na nie pustych butelek i
        nie brać tego pod uwagę przychodząc nazajutrz pograć w kosza na tymże boisku.
        (młodizeż spod mego bloku)
        3. Nie należy pożyczać od dziadka siekiery, służącej do pozbawiania kurczaków
        głów, a następnie tą zakrwawioną siekierą, w środku nocy, po pijaku próbować
        wytłuc wszystkie komary na przystanku, bo policjanci mogą nie uwieżyć, jak
        bardzo są one namolne.
        • I jeszcze jedno. Nie należy rzucać mocno ubitą gałką śniegu w kolegę jeśli ma
          się śliskie buty, bo na pewno straci się równowagę i zamiast w kolegę trafi się
          w potylicę pewnego nerwowego pana, aż mu kapelusik z głowy spadnie. A co gorsza,
          w rozmowie z panem ciężko zachować powagę i nie parskać śmiechem mówiąc
          "przepraszam ".
    • Gość: pawewel IP: *.smstv.pl 05.11.05, 14:25
      Nie należy turlać znalezionej opony z górki w kierunku ruchliwego skrzyżowania
      mówiac: "to za daleko, i tak tam nie doleci" (na szczęście żaden samochód nie
      został uszkodzony).
      Nie należy wkładać do kontaktu kondensatorów a potem ich rozładowywać na
      koleżankach.
      Nie należy jeść surowego, nieumytego jajka - objawy salmonelli nie są rzeczą
      miłą.
    • Gość: cruelka IP: *.internetdsl.tpnet.pl 05.11.05, 17:31
      siadać tyłkiem na pokrywie magnetowidu, który ojciec z wszelkimi mozliwymi
      utrudnieniami przywiózł sobie z Berlina Zachodniego, a który to magnetowid
      staje się do razu przedmiotem zazdrosci całego bloku. Bezpodstwnej, bo po
      posadzeniu nań tyłka, przestaje działać.
      :-)
      C.
    • nie nalezy wpuszczać księdza z kropidłem do świeżo umalowanego pokoju. woda świecona zostawia ślady!!!!
    • - no i chować przed nauczycielem palącego sie papierosa do rękawa kurtki! :)))
      - ANI upierać sie ze jeśli chomik nie lubi kukurydzy to go zmusimy by polubił. Twardy był!
    • zagadywać ekspedientki w mięsnym gdy kroi wędlinę elektryczną maszyną. W efekcie
      mamy:
      broczącą ekspedientkę
      wędlinę zalaną krwią
      lamentujących ludzi w kolejce
      ogólną Apokalipsę
      przez długi czas wyrzuty sumienia na widok wielkiej, obandażowanej bambuły
      noszonej na palcu.
      --
      Rozum nie jest w stanie tego ogarnąć
      • Gość: Bassau IP: *.crowley.pl 06.11.05, 17:42
        ~nie nalezy zostawiac w domu chocby na chwile dwójki dzieci w wieku 5 i 2
        lata.Moze sie to zle skonczyc...np sciana wysmarowaną kupą...dzieło mojej
        siostry, kupa z mojej pieluchy.
        ~nie nalezy tez ignorowac klotni dzieci czy klucz od dzialki zmiesci sie w
        nosie czy nie...bankowo skonczy sie to udowodnieniem.Kolezanka ze swoja siostra.
        ~nie mozna rzucac kadzidelka na lozko bo skonczy sie wielką dziurą, i nie mozna
        w poplochu gasic papierosa na meblosciance, ani na podlodze bo slady zostaja na
        lata.n
        ~nie nalezy robic siku na dworze zwlaszcza jesli mamy na sobie plaszcz...
        • Zdecydowanie NIE nalezy

-Po pijaku dzwonic do swojego chlopaka spiewajac mu motulem jestem( moze
          odebrac jego mama,ktorej w zyciu na oczy sie nie widzialo i bedzie troche
          wstyd) ja oczywiscie
          -Po pijaku w ramach wielkiej milosci pisac na aucie swojego chlopaka szminka
          jak sie go kocha bo wyjdzie,ze to nie jego auto ale kazdy wie o kogo chodzi
          -Po pijaku isc srodkiem ulicy i w razie zatrzymania przez policje NIE nalezy im
          wmawiac,ze jest sie z innego miasta gdzie jest to normalne
          -W klubie dla homoseksualistow NIE nalezy mowic dziewczynie ze ma obledne wlosy
          bo moze to zrozumiec jako zachete( ciezko sie wydostac z ramion silnej i
          zdecydowanej kobiety)
          -Wycinac sobie grzywki nozycami do kurczaka majac nadzieje ze sie jednak nie
          beda zacinac.Otuz sie zacinaja efekt jest taki ze do polowy glowy mamy grzywke
          a od drugiej polowy juz nie
          -W ramach zaoszczedzenia sobie bolu depilowac brwi kremem do depilacji efekt
          jest taki ze brwi nie ma sie do polowy i trzeba je kredka dorysowac
          -Nie nalezy dorysowywac brwi czerwona kredka twierdzac,ze taka jest moda
          -I zdecydowanie nie nalezy lapac za pupe przystojnego policjanta efektem tego
          jest zazwyczaj wniosek o napastowanie :(
          -I NIE NALEZY instalowac tlena bo moga sie odzywac sami zboczency proponujacy
          wirtualny sex!!!!!!Dzisiaj mialam takich propozycji ponad 30!
          --
          Puchatek spojrzał na obydwie łapki. Wiedział, że jedna z nich jest prawa i
          wiedział jeszcze, że kiedy już się ustaliło, która z nich jest prawa, to druga
          była lewą, ale nigdy nie wiedział, jak zacząć
    • nie należy farbować wlosow resztka farby do wlosów bez drugiego składnika (tego
      utrwalającego) zwłaszcza jeśli to farba koloru zbliżonego do czerwonego - a
      jeśli już to się zrobi nie należy następnego dnia iść na basen w ramach
      szkolnego wuefu, a jeśli już się pójdzie to trzeba umieć najpierw uspokoić
      koleżanki, że nie rozbiło się głowy a potem wytłumaczyć się kobitce prowadzącej
      zajęcia i nie wyjść przy tym na totalną idiotkę - nie udało mi się to
      niestety ;)
    • i nie należy podawać na imprezie wielu tzw.moczopędnych napoi , a jesli już to
      nie należy w korytarzu prowadzącym do WC zamykać drzwi (z dużą szybą)- niestety
      czasem mogą trafić się goście z małym pęcherzem ale za to z większą wadą
      wzroku - na szczęście oprócz szyby i kilku zadrapań nic więcej się strasznego
      nie stało
    • nie należy suszyć butów z gumową podeszwą w piekarnku (tata), buty sie lekko
      zdeformowały,
      nie należy prasować nago, zwłaszcza jesli deska jest dokładnie na wysokości
      podbrzusza.... boli....(ja sam)
    • Gość: madra kasia IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 29.11.05, 19:25
      nie nalezy jesc rozgotowanej kaszy, lepiej sie przyda do podklejenia tapety
      ktora odlazla w pokoju hotelowym po nocnej imprezie
      • Nie należy w stanie wskazującym, przed "brudziem" i przejściem na "Ty" z
        promotoką pracy magisterskiej, pić wcześniej śliwowicy. Kończy się pięknym
        pawiem na niej (dalszy znajomy)...
        • Gość: deelaylah. IP: *.pool8021.interbusiness.it 05.12.05, 17:25
          Zjezdzajac schodami ruchomymi w dol, na dzwiek wlasnej komorki, wykonywac obrotu
          o 180° i probowac powrocic pedem na gore ta sama droga, tylko dlatego, ze na
          dole nie ma zasiegu. Kolano mialam dysfunkcyjne przez miesiac, blizna w postaci
          dwoch kropek (to te cholernie ostre rowki, ktore zadziwiajaco gleboko potrafia
          sie wbic w cialo) pozostanie mi chyba na wieki wiekow.
    • 1. Nie należy po imprezie składkowej upominać się o zwrot przyniesionego przez
      siebie i nie wypitego alkoholu. Jeżeli już się to zrobiło to:
      2. Nie należy prosić o przyniesienie tej butelki następnego dnia na uczelnię.
      Jeżeli już się to zrobiło to:
      3. Nie należy wkładać jej do torby z książkami. Jeżeli już się to zrobiło to:
      4. Nie należy owej torby zrzucać na ziemię nawet z niziutkiej ławeczki
      gimnastycznej. Jeżeli już się to zrobiło to:
      5. Nie należy próbować wietrzyć korytarzyka przez otwieranie drzwi do pracowni.
      6. Nie należy suszyć książek w czasie wykładów na kaloryferze, przy którym lubił
      zatrzymywać się matematyk.
      Niby konsekwencji nie było, ale przeżycia niezapomniane (mój kumpel, ja i kilka
      osób w roli świadków)
      --
      Jeśli ktoś żyje, widać podjął to ryzyko, kto ryzykuje, decyduje się by żyć...
      (Sławek Wolski)
      • Gość: dddea IP: *.warta.pl / 195.149.64.* 28.12.05, 15:28
        nie należy:

* wyjeżdżając tyłem z parkingu denerwując się, że inny samochód czeka na wyjazd,
        przyspieszać. Bok auta stojącego z tyłu moze tego nie przeżyć.
        jeżeli jednak juz tak się stało, nie należy uciekać z miejsca wypadku, bo potem
        spotkawszy sąsiada można się nasłuchać, jak jakaś menda rozwaliła mu wóz;)))

* w miłosnym amoku wyprowadzać psów w kagańcach na spacer, bo potem można
        zapomnieć ich zdjąć na noc

* mówić, że pies mamy jest glupkiem i pedałem;)))

* kłaść kart do bankomatu w bezpieczne miejsce, bo potem można ich nie znależć
        wcale i umierać z głodu

* stawiać worka ze śmieciami na podłodze sam na sam z psem, bo potem całe
        mieszkanie wygląda jak śmietnik

* siadać na folii w potworny upał - blizna na tyłku murowana:PPP

• Nie nalezy otwierac puszki z groszkiem nozem.Jesli juz sie to zrobiło to nie
          nalezy porzucac noza w połowie wieczka i NIE NALEZY reszty wieczka odrywac gołą
          prawą reką.
          Krwawienie nalezy jak najszybciej zatamowac bo kuchnia wyglądac będzie jak
          rzeźnia.Prawa ręka bardzo słabo zdolna do działania i ból nieziemski...
          --
          Forum studentów UW
          I've got a poweeer! :D
          Mój blog
          • Gość: swiszcz IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 13.01.06, 03:08
            Nie należy: prostować zgiętego gwoździa młotkiem na muszli klozetowej. Owa
            muszla może pęknąć. Szczególnie należy powstrzymywać się od takich czynów gdy
            jest się inżynierem, bo znajomi zlewają przez 30 lat (jak mój Tata z kolegi).
    • Gość: mała IP: *.plusgsm.pl 28.12.05, 17:53

Wysyłaj powiadomienia o nowych wpisach na forum na e-mail:

Aby uprościć zarządzanie powiadomieniami zaloguj się lub zarejestruj się.

lub anuluj

Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła lub loginu ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Okazje.info.pl

Bestsellery

• Kategorie tematyczne
  • Najnowsze wątki
  • Więcej forów
  • Więcej wątków na ten temat
  • Tagi
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.