Dodaj do ulubionych

Jak inaczej powiedzieć: "rzygać" :-) ???

03.05.17, 19:05
Ja spotkałem się z następującymi określeniami:

pawiować
wylatywać
haftować
torsjować

Znacie jakieś inne, równie ciekawe? :))
Edytor zaawansowany
  • yabol428 04.05.17, 23:30
    puścić pawia
    hefnąć
  • Gość: van Klomp IP: *.141.3.235.wireless.dyn.drei.com 05.05.17, 22:20
    Jechać do Rygi przez Ząbkowice.
  • feelek 07.05.17, 14:47
    wymiotować
  • ariwederczi 18.05.17, 13:01
    - uzewnętrzniać się
    - wymiatać od środka
    - dokonywać reklamacji posiłku
    - prezentować swoje bogate wnętrze
    - nalewać zupę buzią
  • elde23 21.05.17, 07:44
    Rekonsumować.
  • feelek 21.05.17, 16:29
    zastanawiam się od kilku dni co ma wspólnego rzyganie z humorem?

>>>
    Jaroslav Hasek, Przygody dobrego wojaka Szwejka (odtwarzane z pamięci)....

"... Po tym wszystkim panie leutnant, jak ten Verouszka zjadł tę rybę na surowo, razem z wnętrznościami, popił to wodą z chłodnicy, zrobiło mu się we wnętrzu jakoś dziwnie...
    Obok zatrzepotało coś gwałtownie...
    - co wy... co wy robicie Balounie???
    w istocie przysłuchujący się opowieści Szwejka Baloun już od jakiegoś czasu machał bezgłośnie rękoma, dokonywał cudów, łykał powietrze, wciskał twarz w zagłębienie sąsiedniego muru stacyjnego aż wreszccie....
    Eksplozja pocisku grubej Berty pustoszącej przedmieścia Paryża nie zrobiłaby takiego spustoszenia jak to co w ułamku sekundy wydobyło się z wnętrza Balouna: resztki domowego pasztetu cioci porucznika Lukasza pomieszane z folią aluminiową, w którą był zawinięty, a którą w pośpiechu żarłok Baloun skonsumował razem z domowymi delicjami, fruwały w powietrzu i nie było nikogo, kto nie zasmakowałby pyszności wyrzyganych balounowych wnętrzności wymieszanych z pasztetem i aluminiowym staniolem...
    - Ja rzyeeeegam, paaaanie obeeeerleeeeutnant, to ja zeżarłeeeem teeeen paszteeeeet....
    Porucznik Lukasz machnął zrezygnowany ręką. Oddalając się pomyślał, że skoro służący oficerów CK armii pożerają ich pasztety, Austria tej wojny wygrać nie może.>>>

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka