Dodaj do ulubionych

"Wsiasc do pociagu..." czyli o wspolpasazerach

• yabol428 25.11.12, 14:08
    Taka scenka z pociągu w Indiach:
    www.youtube.com/watch?v=Spe7aX42dYQ
  • yabol428 20.10.17, 17:56
    mistrzowie.org/704706/TLK
    - Mój chłopak dwa lata studiował w marynarce wojennej.
    - Czemu? Nie miał już innych ciuchów?
  • chris1970 27.11.17, 11:28
    Rok temu jechałem do Częstochowy pociągiem IC w wagonie bezprzedziałowym. Na dworcu, wcześniej zauważyłem, że jedna dziewczyna jest odprowadzana przez rodzinę. Dziewczyna taszczyła wielką walizkę, a właściwie zrzucała ją ze schodów.
    Okazało się, że ma miejsce przydzielone koło mnie. W sąsiednich rzędach były wolne miejsca, więc się przesiadła po minucie. Uszczęśliwiony, że mój plecaczek ma gdzie się rozgościć usadowiłem na miejscu obok plecak. Po jakiś 10 minutach dziewczyna przysiadła się z powrotem, bo jak twierdziła, czuje się niespokojnie tam sama i nie wie jakie są stacje po drodze.
    Zaczęła rozmawiać, wypytywać. Po usłyszeniu, że jadę do Częstochowy, stwierdziła, że jestem z pewnością księdzem. Jakby tylko osoby duchowne mogły jechać do tego miasta....Potem zaczęła opowiadać jacy to księża pedofile i zboki. Jak się zapytałem, czy zna kogoś kto był molestowany, albo skrzywdzony, to powiedziała, że nie. No ale i tak pedofile i koniec. Potem zaczęła mi się obwieszać na szyi, opowiadając swoją historię życia i różne przedziwne historyjki. Na szczęście okazało się, że dziewczę ma taki sposób bycia i skraca dystans bez żadnych podtekstów.
  • profes79 13.06.18, 15:35
    Powrót z wywczasów w Zakopcu do Warszawy; styczeń. Bilet wykupiony, wsiadam - podejrzanie pusto. Szybko okazało się dlaczego - miałem jedyne miejsce w wagonie zarezerwowanym przez kolonie, gdzie moją część pociągu okupowały dzieciaki około 10-11 lat. W Krakowie wyszedłem na korytarz stwierdzając, że albo spędzę te dwie godziny na korytarzu albo któregoś z okupantów przedziału uduszę (a najlepiej wszystkich). Razem ze mną stał tam znękany ksiądz, opiekun tej grupy wracającej z jakiegoś katolickiego obozu narciarskiego. Na pytanie, jak dał radę to towarzystwo upilnować na stoku zmęczonym głosem odpowiedział "sam nie wiem"...

--
    Witoldzbazin i Big_news - mała (na szczęście) wesoła gromadka trolli FŁ

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.