Dodaj do ulubionych

BEZPŁATNA POLICEALNA SZKOŁA EDICUS W TYCHACH

05.07.11, 10:14
Zapraszam do szkoły Edicus w Tychach. Florystyka jest jednym z najpopularniejszych kierunków w tej szkole. Nauka trwa 2 lata, zajęcia odbywają się w soboty i niedziele co dwa tygodnie.
100 % bezpłatna, jest możliwość skorzystania z kursu języka obcego - gratis ! dodatkowo można zdobyć super nagrody !!!
Edytor zaawansowany
  • 48majka 15.04.13, 22:00
    hej widze ze szkola juz jakis czas istnieje i florystyka to fajny kierunek
    wie ktoś czy jest bezpłatny, ale tak na prawde?
    bo do tej pory jak szukałam to nic za darmo nie ma a wiecie jak to z kasą zaraz po maturze hehe
    dajcie znac jak to wyglada

pozdrowki
  • annabetka 29.05.13, 23:26
    Ja nie z Tych :D jakkolwiek to brzmi ale podobno rok 2013 ma być ostatnim rocznikiem bezpłatnym...kaska się skończyła? :)
  • miczka7 26.06.13, 14:10
    Sprawdziłam, szkoła jest bezpłatna i rzeczywiście florystyka trwa teraz tylko 1 rok :)
  • annabetka 04.02.14, 23:13
    No ja już po egzaminach :):) wyniki DOPIERO 28go marca trzymajta kciuki chociaż i tak wiem że praktyczne zawaliłam:( Teoretyczne to była pestka. Nie ważne wyniki ale popieram ,potwierdzam korzystajcie z tego ,bo naprawdę warto! (chociaż to chyba też zależy od nauczyciela?)
  • hoffi_5 26.06.13, 10:19
    hej, Florystyka w tej szkole dalej jest bezpłatna:) a od września 2012 Florystyka trwa tylko 1 rok !!!

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.