Dodaj do ulubionych

LINKFLORA - polecam !

15.01.09, 11:14
Korzystałem już wcześniej z usług konkurencyjnych firm. Nie mam
zastrzeżeń...ale tym razem jestem zachwycony i obiecałem im, że będę ich
polecał. Zatem polecam :) Ceny takie same jak u konkurencji albo nawet niższe
tymczasem jakość obsługi i przede wszystkim doręczane bukiety o niebo
lepsze...ta firma jest mało znana a zasługuje na zauważenie.
Edytor zaawansowany
  • nixiak 15.01.09, 11:41
    Linkflora jest naprawdę OK. Korzystam z ich usług już od kilku lat i jeszcze mnie nie zawiedli. Wcześniej zamawiałem kwiaty w lokalnych kwiaciarniach ale nie zawsze byłem zadowolony z rezultatu. Dla mnie Linkflora to gwarancja satysfakcji no i nie wiem czy widziałeś ale mają najlepsze ceny na wysyłkę kwiatów za granicę - ostatnie słałem 12 róż do USA i wraz z kwiatami firma dodała wazon gratis! Zobacz sam: www.linkflora.com/index.php?action=szybkie_zamowienie&country=USA&cat=all
  • art-decor 22.09.09, 10:12
    Witam,
    chciałam zainteresować Państwa kursem bukieciarstwa i florystyki, organizowanym
    w Warszawie przez ART&DECOR Placówkę Oświatową. Oferujemy kursy weekendowe
    (3 weekendy) lub dzienne (11 dni szkoleniowych). Kursy prowadzi mistrz
    florystyki Szkoły Florystycznej Małgorzaty Niskiej – Pani Agnieszka Nożewska
    (dawniej Świderska), sędzia międzynarodowy, konsultantka Biura Kwiatowego
    Holandia, współpracująca m.in. z czasopismem FLORUM. Nauka przede wszystkim w
    praktyce – na żywym materiale florystycznym. Organizujemy też kursy refundowane
    przez Urzędy Pracy.
    Najbliższe kursy:
    Kurs dzienny 5.10-17.10.2009, koszt 2600,00zł (90h)
    Kurs weekendowy 17-18.10.2009; 24-25.10.2009; 14-15.11.2009, koszt 1490zł (40h).
    Zapraszamy do kontaktu:
    www.artdecor.waw.pl; e-mail: artdecor@artdecor.waw.pl

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.