Dodaj do ulubionych

Organizacja urodzin dla dzieci Poznań

16.08.14, 19:57
Oferta zabawnego klauna Apsik, którego można zamówić na zorganizowanie urodzin i innych imprez dla dzieci. Imprezy i urodziny dla dzieci Poznań

Osobiście od klauna Apsik:

Na urodziny dziecka mogę zaoferować kilka wariantów programu animacji. Najczęściej urodziny przeplatane są animacjami przedstawionymi poniżej. Każdy z programów jest w pełni profesjonalny, na wesoło, sprawiający, że urodziny są na pewno udane i niezapomniane. We wszystkich animacjach znajduje się dużo klaunady, czyli prawdziwych klaunowych śmiesznych wygłupów. Oferta dla grupy do 10-20 dzieci. Na każdej imprezie mam małe nagłośnienie, czyli kolumna, muzyka i mikrofon, co stanowi dla dzieci dodatkową atrakcję, gdy mogą np. zaśpiewać przez mikrofon. :) Koszt programu 400 – 600 zł . Dłuższe i bardziej rozbudowane urodziny z klaunem Apsik w zależności od programu na urodziny, zamawianych atrakcji, długości, oraz okresu w jakim zamawiana jest impreza urodzinowa są cenie od 500 do 1200 zł.

1. krótki program artystyczny, może być przygotowany pod indywidualne zainteresowania solenizanta. Tutaj potrzebuję kilka informacji o solenizancie, co lubi, co go interesuje itp. W tym mini skecz z udziałem kilku dzieci i solenizanta +kilka śmiesznych konkursów.

2. sztuczki magiczne i iluzjonistyczne na wesoło, oraz pokazy ciekawych eksperymentów zadziwiających dzieci +kilka śmiesznych konkursów

3. skręcanie z balonikowych rurek przeróżnych figur, wszystkich możliwych zwierząt, kwiatków, dla solenizanta olbrzymia balonowa figura +kilka śmiesznych konkursów.

4. bardzo ładne malowanie twarzy z wesołymi żartami podczas rozmowy z każdym dzieckiem, które jest malowane +balonowe zwierzątko dla każdego

5. urodziny z watą cukrową dla każdego, do dwóch wat cukrowych na dziecko przy grupie do 20 dzieci. Robię watę także razem z dziećmi, ( tymi starszymi, którzy chcą ) także dzieci mogą zrobić swoją watę cukrową pod moją opiekę. Jest to niesamowite dla dzieci przeżycie.

6. urodziny z dmuchaną zjeżdżalnią, którą można bez problemu rozstawić w salce. Dzieci mają wyśmienitą zabawę skacząc i zjeżdżając na dmuchanej zjeżdżalni. Na zamówienie może być dodatkowo druga zjeżdżalnia, lub zamek do skakania. Koszt to dodatkowe 200 zł.

7. Urodziny połączone z zabawą z wielkimi bańkami mydlanymi, które są duuuużo większe niż dzieci. Dzieci wraz ze mną i same robią olbrzymie bańki mydlane.
Edytor zaawansowany
  • Gość: Piotr IP: 178.239.14.* 23.09.14, 22:33
    Nowy fajny blog na temat wszystkiego co potrzebne na urodziny dla dzieci w Poznaniu. Warto zerknąć i zobaczyć.

Nie pamiętasz hasła lub ?

Zapamiętaj mnie

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.