Dodaj do ulubionych

teczowe sprezyny!

23.09.10, 15:00
ehhh... teczowe sprezyny chodzace same po schodach... pamietacie ten wynalazek? ile ja bym teraz za taka sprezyne dala hehe smile nie wiem, czy byj juz tu taki watek, ale jesli tak, to moze go zdublujemysmile najgenialniejsze wynalazki lat 90 to wg was...?
Obserwuj wątek
    • pianazludzen Re: teczowe sprezyny! 23.09.10, 15:05
      aaa, jeszcze pamietam, ale to chyba koncowka 80 raczej byla, genialny wynalazek - zabawkowa mini-butelka dla bobasa z mlekiem, ktora jak sie przechylilo to mleko z niej znikalo. powodowal to zludzenie przemyslny system powiekszajacych szkiel - "mleko" w rzeczywistosci bylo w cienkiej rurce, a wydawalo sie jakby byla go pelna butelkasmile
      • pianazludzen Re: teczowe sprezyny! 23.09.10, 15:15
        aaa no i byla pasta do zebow z nakretka tak wyprofilowana, ze pasta ktora z niej wychodzila miala ksztalt gwiazdkismile i szczoteczki jordan co zmienialy kolor pod wplywem ciepla reki, im dluzej sie je trzymalo, tak zeby zachecic do dluzszego mycia zebow smile))
        • jedzoslaw Re: teczowe sprezyny! 24.09.10, 11:32
          Zapomniałem o tych sprężynach smile Sam mam jeszcze taką, kupioną w 1994 roku smile
          Szczoteczki Jordan- to był hit... W owych czasach, w szkole urządzano raz w roku fluoryzację zębów i każdy przynosił swoją szczoteczkę- pamiętam jaki to był szpan przynieść szczoteczkę Jordan smile Gwiazdkowa pasta- też pamiętam, podobnie jak trójkolorowa Aqua Fresh, reklamowana animowanym filmikiem przedstawiającym wyidealizowaną typową rodzinę w szlafrokach w łazience; późniejsze reklamy tej pasty też zawierały animację, ale już dosyć karykaturalną smile

--
          Smells like 90s

To boldly go, where no man has gone before...
          • donmari-2 Re: teczowe sprezyny! 27.09.10, 22:35
            Ja lata 90 pamiętam z perspektywy dziecka, bom rocznik 91. Wspomnianą tęczową sprężynę miałam, butelkę z mlekiem też. Fajnym wynalazkiem były zabawki interaktywne-tamagothi i lale funkcyjne. Fajne były artykuły szkolne, np wycinanki metalizowane, bloki z kolorowymi kartkami, nożyczki tnące w zygzaki, fale itp. Jeszcze szczoteczki do zębów Signal Mini na nóżkach-nie trzeba było używać kubka.
            --
            Zabłądzić łatwo, trudny każdy krok
            Tak mało mamy, tylko tę nadzieję
            Która rozjaśnia nam codzienny mrok.
    • zwierze_futerkowe Re: teczowe sprezyny! 28.09.10, 02:13
      A pamiętacie coś takiego, co wyglądało jak żarówiasta rura od odkurzacza, należało tym machać i ono wyło? Tzn. taki gwiżdżąco-wyjący dźwięk wydawało. Niedawno znalazłam to u siebie za szafą. Kurde, a ponoć w latach 90. byłam już dorosła i poważna... smile
    • gazeta_mi_placi Re: teczowe sprezyny! 03.10.10, 20:32
      Pamiętamy ten wynalazek,u nas w klasie była moda przez pewien czas na to.
      I jeszcze potem na jojo.
      Kiedyś koleżanka niechcący uderzyła mocno "jojem" drugą prosto w oko (zbyt mocno się odbiło).
      I wtedy zaczął się szał na punkcie tamagocchi.
      Ja niestety nie miałam,zbyt drogie było.
Inne wątki na temat:

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka