Dodaj do ulubionych

pamięta ktoś gazetę z lat 90tych...

16.01.14, 23:32
...z plakatami w formacie i papierze podobnym do dzisiejszej wyborczej, w środku były czarno białe strony z przedrukami informacji o popkulturze, jeden plakat na środku i jeden z tyłu, nie mogę sobie przypomnieć jak się nazywała, myślałem że to może "zarzewie" ale to nie to...
pamięta ktoś?
Edytor zaawansowany
  • 16.02.14, 13:03
    A jaki miała profil tematyczny i jak często się ukazywała?

--
    Smells like 90s

To boldly go, where no man has gone before
  • 05.01.15, 16:39
    to był raczej miesięcznik, i z tego co pamiętam była racze o rozrywce, muzyka film itp., w środku czerń i biel tylko okładka i plakat w środku kolor, papier był zwykły taki jak np. wyborcza.
  • 17.02.14, 19:06
    Z plakatami wychodziło "Razem", ale to był tygodnik kolorowy

--
    Tradycja to dąb, który tysiąc lat rósł w górę. Niech nikt kiełka małego z dębem nie przymierza. Tradycja naszych dziejów jest warownym murem, to jest właśnie kolęda, świąteczna wieczerza... To jest ludu śpiewanie, to jest ojców mowa, to jest nasza historia, której się nie zmieni. A to co dookoła powstaje, od nowa, to jest nasza codzienność, w której my żyjemy.
  • 05.01.15, 16:23
    Pewnie jakis polski przedruk z zagranicznej prasy. Wstyd , ze to jest zapytanie, lipa.
  • 05.01.15, 16:33
    ...zreszta jak wszystkie kolorowe komunaly tamtych czasow wzorowane na zagraniczne retoryce ktore nasz kraj nie zna nawet z podrecznikow wymagalyby maszynopisania gdyby pochodzily z etyki a te pewnie bys zapamietal. Niedobre forum na gazecie.
  • 05.01.15, 16:40
    no właśnie nie przedruk...
  • 05.01.15, 16:50
    Wszystkie gazety to przedruki. Nie wiadomo co czlowiek a co gazeta. Zachcialo im sie pewnie rozmowy na poziomie, pewnie dlatego czarno-bialy garnitur.
    Ale niestety nie wiem jaki tytul, mozna sie zadreczyc lstami 90 tymi, takie byly.

Nie pamiętasz hasła lub ?

Zapamiętaj mnie

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.