Dodaj do ulubionych

chrupki star foods

01.08.15, 12:39
Hej
Pamiętacie smaki chrupków star foods w latach 90? Chodzi mi konkretnie o smak bliżej niesprecyzowanysmile bo te "podstawowe" typu pomidorowe, pizza, serowe itd kojarzę bez problemu, ale mam w pamięci jeden smak taki niby słodki ale nie do końca, ciężko go nawet określić dlatego nie wiem co to za składnik tak smakował. W każdym razie były pyszne, do dziś pamiętam jak jadłam je na kolonii z takiej małej paczuszki i chodziłam co chwilę do sklepiku kupować kolejnesmile ciągle się zastanawiam jaki to smak...wiem że były one dosyć krótko dostępne. Każde ze snaków miały swój specyficzny kształt, te z tego co kojarzę były okrągłe. Może ktoś pamięta i pomoże? Wiem że już nie dostanę tych chrupków ale gdybym wiedziała co to było, może znajdę coś co mi choć odrobinę przybliży te wspomnienia...wink

Rocznik '82
Edytor zaawansowany

Nie pamiętasz hasła lub ?

Zapamiętaj mnie

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.