ziola O. Bonifratow na miesniaki macicy... Dodaj do ulubionych

• drzewko
  • od najstarszego
  • od najnowszego
  • drzewko odwrotne
  • Czy te z Was ktore pily ziolka O. Bonifrtow mialy jakies dziwne objawy
    podczas tej kuracji? Ja pije te ziolkaod od ponad miesiaca wg zalecen
    i powiem ze odkad zaczelam te kuracje miesiaczka jest mniej obfita za
    to jes bardzo nieregolarna co 17 do 20 dni poza tym czesto boli mnie
    podbrzusze wiec nie wiem czy dalej pic czy nie bo zanim zaczelam brac
    te ziola miesiaczki miala mbardzo regularne miesiaczki co 28 dni tylko
    ze tez bardzo obfite. USG mam za 3 tygodnie...i nie mam sie kogo
    poradzic bo mieszkam za granica...
    • Pije te zioa od kilku miesicy nic mnie nie boli.Miesiczki stay
      si mniej obfite i nie mam ju skrzepw, ktore mi bardzo
      przeszkadzaly.Pozatym hemoglobina si poprawia, Przed piciem tych
      zi miam dosy mocny ucisk na pcherz moczowy w nocy zawsze
      wstawaam do azienki teraz pij nawet wiej a wogle nie odczuwam
      nacisku mocu na pcherz.
    • Ja tez pije te ziola i podobnie sie czuje jak ty. Mam tylko slaba
      dyscypline jesli chodzi o pilnowanie diety. Zalecali jarska glownie.
      jak z tym u was? przestrzegacie jakies diety?
      • Wiem o miesniakach okolo miesiac. Od dzisiaj stosuje terapie enzymatyczna, ktora
        powinna zmniejszyc o ile nie calkowicie wyeliminowac moje miesniaki.
        Stasuje diete pesketarianska, jest jak wegetarianska z wyjatkiem tego ze tu je
        sie ryby. Ryby jem 3 razy w tygodniu (losos, makrela, sledz, swierzy tunczyk).
        Do tego suplementy typu
        Witamina A do 25000 IU
        Caroteny 25000 - 200000 IU
        Witamina E 100 -800 IU
        Witamina C 500 - 2000 mg
        Wit B1 10-150 mg
        Wit B2 10 - 30 mg
        Wit B3 10 - 200 mg
        Wit B5 10 - 1000 mg
        Wit B6 10 - 200 mg
        Wit B12 50 - 1000 mcg
        Kwas Foliowy 400 - 5000 mcg
        Wit K 70 - 140 mcg
        wapno 800 - 1500 mg
        cynk 15 - 40 mg
        magnez 300 - 800 mg
        selen 100 - 400 mcg
        coenzym Q10 do 100 mg
        oraz terapia enzymatyczna Megazym, serropeptase, nattokinase i lycopene.

Dam znac po trzech mioesiacach terapi, powinno byc wtedy widac znaczne
        pomniejszenie miesniakow.
    • ja uywam krwawnika,jest to zioo ,o ktrym napewno sysza syszaa.zacznij pi,a zobaczysz efekty,po roku miniak mi si zmniejszy o poow.
      • Dieta a tak nie jest potrzebna do zmniejszania miesniakow moim zdaniem. Potrzebne tu bardziej jest oczyszczenie organizmu z toksyn i nakarmienie go witaminami (ale nie sytetyczne!!)
        Owszem diety s swietne ale trzeba umiec je stosowac zeby sie nie osabic. To trudne , ja bym nie ryzykowala SAMA przy miesniakach i torbielach.
        O wiele prostsze jest oczyszczenie organzimu z toksyn i juz jest lepiej przy tych chorobach :)
        • mam 50 lat, kilka miniakw w macicy, dugie i obfite miesiczki ze skrzepami. Trzy tygodnie temu miaam yeczkowanie macicy a od dwch tygodni pij zioa od o. Bonifratrw. Zioa wykupiam w aptece o. Bonifratrw w odzi, wczeniej byam u lekarza w przychodni o. Bonifratrw i tam otrzymaam recept. W trakcie wizyty lekarz powiedzia, e po 6 tyg. regularnego picia zi powinnam zauwayc popraw i jego zdaniem operacja nie bdzie potrzebna. Recepta na zioa jest wielorazowego uytku. Uwaam, e operacja usunicia macicy, ktr sugeruje mj lekarz to ostatecznoc.
          • czy to znaczy e yeczkowanie macicy powinno pomc przy obfitych miesiaczkach?
          • mam usunity trzon macicy,przydatki,

Czy moecie poleci lekarza u O Bonifratw w Warszawie.

• probuje znalezc te ziola w Szczecinie ale bez skutku ... poradzcie gdzie mozna jes dostac Bonifratrzy nie prowadza sprzedazy wysylkowej :-(

• spacerowa18 napisaa:

> mam 50 lat, kilka miniakw w macicy, dugie i obfite miesiczki ze skrzepami.
            > Trzy tygodnie temu miaam yeczkowanie macicy a od dwch tygodni pij zioa o
            > d o. Bonifratrw.
            > Uwaam, e operacja usunicia macicy, ktr sugeruje mj lekarz to ostatecznoc.

A ja wanie zdecydowaam si na usuniecie macicy ze wzgldu na podobne problemy i uwaam, e bya to najlepsza decyzja w yciu. Gdybym wiedziaa z wyprzedzeniem, e bd mie miniaki, krwotoki, yeczkowania, to zdecydowaabym si na usunicie ju pi lat temu.
          • mam 44 lata i tez mam duzego miesniaka od dobrych paru lat, a od niedawna obfite miesiaczki mozna powiedziec wrecz krwotoki. Czy mozglaby mi pani podac sklad tej mieszanki ziolowej od o. Bonifratow. Samej bedzie mi ciezko sie wybrac do Lodzi bo mieszkam daleko. Jak wogole zadzialay te ziola? czy nastapila poprawa? pozdrawiam
            • Te szukam skadu bonifrackich zi . Mam skad ojca Sroki i chciaam porwna ze skadem Bonifratrw . Czy kto prbowa soku Noni ,podobno mona czy te kuracje . Dziki za wszelkie info .
              • Mam skad mieszanki O.Bonifratrw, ale jest b. dugi, dlatego proponuj, by przysaa mi email, a ja wyl skan
                • Ursuke73 poprosz o skad zi Bonifratrw . Mj adres nutka135@gazeta.pl , dzikuj .
                • Ja pij siemi lniane ,ale w niewielkich ilociach . Wyczytaam gdzie ,e miniaki to problem zbytnio obcionej wtroby , ja odstawiam cakowicie miso ,jem tylko ryby . Ciekawa jestem jak kuracja zadziaa . Jestem po usg okazao si, e oprcz istniejcych miniakw ,mam takie ,ktre prawdopodobnie dopiero powstaj ( tak twierdzi lekarka ) . A wic jeeli zioa dziaaj, to jeeli nie zlikwiduj istniejcych ,to przynajmniej moe nowe si nie utworz . Podobno pomaga te akupresura .Daj zna jak bdziesz po usg czy miniaki zmniejszyy si . Ja pij zioa i mam nadziej ,e pomog .
                  • Po p roku picia zi od Bonifratrw byam u lekarza. No i niestety miniaki trroch urosy... Lekarzowi oczywicie o zioach nawet nie wspominaam, bo wiem, e oni maj to w nosie. Zamierzam pi je nadal... Mam kolejne p roku odczekiwa - no i kaza mi bra leki przeciwkrwotoczne, bo mam sporo skrzepw. Cyclonaminum i Exacyl - czy kto bra je rnoczenie z zioami? Chyba mona?...
                    • Ja kiedy dawno miaam cyclonamine ,ale nie piam wtedy zi . Natomiast mnie lekarka polecaa Hemorigen a wie ,e pij zioa . Mnie dobrze reguluje okres . Moesz sprbowa przez jeden cykl a potem zaywa leki przepisane ,jeeli Hemorigen nie pomoe . Na mojej ulotce Cyclonamine napisane jest ,eby nie stosowa przy miniakach. Ale mj lek ley w szufladzie ze 3 lata ,take moe si zmienio co . Czy syszaa ktra z Was o leku Esmya ? Podobno nowo na miniaki .Cena powala ok. 600 z. a trzeba przynajmniej zaywa przez 3 miesice .
                      • dzieki za info. Jak sobie dawkujesz ten hemorigen? Sprbuj, bo rzeczywicie w ulotce cyclonamime ma napisane, e nie naley stosowa przy miniakach. Co ci lekarze nie myl w ogle??? Czemu tak zapisuj?
                        Czytaam o Esmya, lekarz mi mwi, e to lek ktry powinno si ewentualnie stosowa przed operacj, eby zmniejszy miniaki. po odstawieniu odrastaj...
                        • Hemorigen od 1 dnia okresu 3 razy dziennie 2 tabletki przez 3dni . Oprcz tego pij 1/2 szklanki naparu kwiatw kasztanowca (letni wod zalewam yk kwiatw i zagotowuj i odstawiam na 8 h. i wypijam ) . Pij te kilka yek siemienia lnianego (podobno len wpywa na gospodark hormonaln....) ,odstawiam miso ,jem tylko ryby . ykam zestaw witamin . Wyczytaam gdzie ,e miniaki to problem zbytnio obcionej wtroby (sic!) . Te syszaam ,e Esmya tylko przed operacj ,niestety . Ale podobno wyuszczone te odrastaj > ,dlatego lekarze wycinaj wszystko i tu jest problem ,bo ja nie chc si operowa . A co do lekarzy myl ,e dopki nie bdzie rozwizana kwestia odpowiedzialnoci lekarskiej dopty bdziemy mie takie" kwiatki ". Nagminne jest przecie przepisywanie tabletek anty bez wczeniejszych bada .
                          • W kocu zadzwoniam do ojego ginekologa i powiedzia, e ta cyclonamina ma tak napisane w ulotce i nikt nie wie dlaczego, bo nie zawiera nic hormonalnego i dlatego on j zapisuje od 15 lat pacjentkom, a jak mwi rozmawia z profesorami i oni te j stosuj u pacjentek z miniakami. Mwi mi te, e napisa do producenta jaki jest powd takiego wpisu w ulotk i nigdy nie otrzyma odpowiedzi...
                            Wziam wic na ten okres (bo akurat mam) to co mi zapisa, a na nastepny juz sobie moe kupi ten hemorigen, bo wol zioowe leki. Zreszt wybieram si do bonifratrw teraz, to jeszcze zapytam.
                • Miniaki mam zdiagnozowane ok 3,5 roku temu . Nie rosy do tej pory szczeglnie gigantycznie i nie byy uciliwe ,lekarka twierdzi ,e dopki nie daj widocznych objaww nie trzeba ich rusza . Denerwujce s tylko mocniejsze krwawienia dlatego braam cyclonamin i orgamertril ,ale nie najlepiej mi suyy te leki . Dlatego te zaczam szuka zi ,oczywicie lekarze jak to lekarze sami nie podpowiedz . Teraz moja lekarka twierdzi ,e mog przyjmowa zioa jak najbardziej . Dobrze na mnie dziaa Hemorigen . Okae si z jakim skutkiem w lipcu na USG . Ostatnio w zielarskim pani zasugerowaa mi zioa Everest Ayurveda ,na razie nie chc miesza i nic nie wiem o tych zioach ,bo to nowo . Pani z zielarskiego ma ogromn wiedz i w sumie mogabym sprbowa ,ale po kuracji "klmuszkowej ".Moe syszaa co o tych zioach? Prosz napisz jak robi okady rycynowe ! Chtnie wyprbuj ! A wszyscy mi mwi zero drobiu przy walce z miniakami . Oczywicie drobiu ze sklepu ( podobno faszerowane hormonami wzrostu ). Ja odstawiam . Zobaczymy z jakim efektem . Pozdrawiam .
              • Piam noni, ale w innym kontekcie.
                Jeli masz moliwoci finansowe, to jak najbardziej warto si zaopatrzy w ten sok. Uczeni okrelili, go jako adaptogen - ustawia wszelkie zmiany w organizmie na poziomie komrki, inteligentna bestia :D.
                Polecam ten z EkaMedici - jest w sumie najtaszy, a skuteczno taka sama, jak tego z Calivity za 300 pln ;].
            • Pijecie dalej te zika??? Pomagaj?
              Jakie macie okresy??

Moze ktos mi podpowie jak je pic . 2X dziennie przez 3 miesice i przerwa ../????
    • Dziewczyny, to tylko moja opinia ... ale mysle ze warta przemyslenia.

Pisalam do Bonifratow ... prosilam o sklad mieszanki, o porade ... odpowiedz byla jednoznaczna ... mieszanki dobierane sa indywidualnie do pacjentki ... bo kazdy przypadek tak naprawde jest inny. Nie podano mi skladu ...

Ziola to ziola i jak kazde w tej czy innej ilosci moga pomoc lub zaszkodzic ... ale oczywiscie to pozostaje nasza odrebna decyzja z czego skorzystamy.

Ja pije 3 serie ziol ojca Klimuszki ... udalo mi sie je kupic latem przez internet w Gdansku ... cieszylam sie jak dziecko ... dzis mam lekkiego stracha ... dla tak zwanego utrwalenia efektu pije 3 serie ... tyle ze po ostatniej miesiaczce wciaz plamie ... to juz 10 dzien ... pytanie ... pomoglo czy jednak zaszkodzilo ... do gina pojde dopiero w lutym ... mam nadzieje ze nie narozrabialam.
      • Ja pij mieszank ojca Sroki ,ktra jak si okazao jest identyczna jak mieszanka ojca Klimuszki . T mieszank znalazam w gazetce zielarskiej a rekomenduje j dr Kapczyski . Bardzo jestem ciekawa skadu mieszanki Bonifratrw . Chciaam porwna .Mieszanka zioowa ,ktr znalazam do kupienia w internecie jest niepena ,a sygnowana jako mieszanka Klimuszki ,uwaam ,e jest to naduycie ,brakuje w tej mieszance kory kaliny koralowej . Kora praktycznie jest niedostpna i std pomniejsze skadu .Ale taka mieszanka nie powinna by sygnowana jako zioa ojca Klimuszki .
        • Jagnar mam nadziej ,e dasz zna po wizycie u lekarza . Jestem ciekawa czy zioa zadziaay . Mnie lekarze przepisywali leki ,ktrych nie wolno przyjmowa przy miniakach , a na moje pytanie mwili ,ebym si nie przejmowaa i ulotek nie czytaa (sic.) . Czy Twoja mieszanka ma kor kaliny koralowej ?
          • Nutko, lekarze zazwyczaj tak mwi - inaczej nikt by niczego nie yka ;]. Kady producent si asekuruje i to nie tylko ten, ktry wytwarza leki farmakologiczne. Aktualnie nawet najzwyklejszy rumianek opisany jest pod wzgldem - rwnie - skutkw ubocznych [wtf?!]. Takie wymogi.

Co do zestawu Ojca Klimuszki na miniaki mam z nim bardzo dobre dowiadczenia - jak zreszt praktycznie ze wszystkimi recepturami wg przepisu K. Moja Ciocia [ Siostra mojej Mamy] piciem tego zestawu doprowadzia do tego, e jeden miniak wchon si cakowicie, a drugi zmniejszy o poow.
            Aktualnie zestaw ten pije rwnie moja Mama [ od tygodnia].
            W obu przypadkach w mieszance jest kora kaliny koralowej. Zamawiaam j przez Internet, gdy nawet w hurtowniach, w ktrych zazwyczaj si zaopatruj nie ma jej od duszego czasu. Kupiam j w iloci hurtowej, eby akurat wystarczyo na 3 zestawy. Strona, na ktrej j znalazam, to natvita.pl
            Pozdrawiam :).
            • To bardzo pocieszajce ,e masz dobre dowiadczenia z zestawem Klimuszki .Ja jestem na pocztku swojej przygody z tym zestawem . Na razie co mog powiedzie ,to mam dziwnie spity brzuch . Czytaam rne opinie na temat tego zestawu i nie wszyscy chwal . Pewnie zioa jak i inne leki dziaaj na kadego inaczej , ja mam do( przynajmniej si staram ...) pozytywne nastawienie do tej kuracji .Czy Twoja mama stosuje jak diet ? Syszaam ,e podobno dobrze jest odstawi miso . Mona je ryby . Syszaam ,e kalina te jest dostpna w Rosji . Dziki za info i pozdrawiam .
              • Owszem- zioa na kadego dziaaj inaczej. Jednak do tej pory mam same dobre dowiadczenia z ich stosowaniem od rnych osb [pracuj w brany zielarskiej]. Duo by pisa o podbramkowych sytuacjach, kiedy medycyna konwencjonalna rozkada rce, a pniej niestety nie potrafi nawet przyzna si do tego, e takie specyfiki jak zioa pomagaj.
                Co do diety - w Naszym domu ju dawno temu zrezygnowalimy z czerwonego misa. W menu pozosta wic jedynie drb [ zazwyczaj od znajomego gospodarza] i ryby. Poza tym warzywa, kasze, dobre mki, czytaj : orkisz, amarantus.
                Mama pije zioa regularnie i nie odczuwa adnych skutkw ubocznych. Poza tym stosuje szeroko pojt suplementacje.
                Rne zioa s dostpne w Rosji i innych krajach. Nie wiem natomiast na jakiej zasadzie dziaaj u nich certyfikaty jakoci i uprawy ekologiczne. Dlatego wol nie eksperymentowa ;) i trzyma si tego, co jest dostpne u nas na miejscu.
                • Co do zi w Rosji rozmawiaam ze znajomym ,ktry twierdzi ,e s absolutnie pewne . Zreszt kor kaliny mona kupi na dzie dzisiejszy tylko w Rosji ,poza tym Rosja ma ogromne osignicia jeeli chodzi o badania nad dziaaniem zi . Synne badania Rosjan nad rokitnikiem i wprowadzenie go do leczenia ,mwi same za siebie . Czy mama je kasz jaglan ,syszaam ,e jest wskazana przy miniakach . A jak mama stosuje suplementacj ? Dziki za wszelki info .
                  • Nutko, wywnioskowaam, e ju chyba dugo masz te problemy - piszesz o cyclonaminie e braa j trzy lata temu. Jeli masz ochote o tym mwi, jestem ciekawa jak sobie radzisz, czy te wistwa Ci przyrastaj, czy nie, bo ja wiem o swoich dopiero od p roku. Ja te chciaabym unikn operacji... Teraz zanierzam jeszcze wyprbowa okady z oleju rycynowego
          • Tak moja mieszanka ma kore kaliny koralowej ... co do mojego plamienia ... pojawil sie skrzep, nieduzy, a po nim nie bylo juz zadnego plamienia ... widac musialam sie tym razem jakos dluzej oczyszczac.

Z kora kaliny faktycznie jest problem ... bdzwonilam caly Szczecin, w koncu zadzwonilam do Gdanska i tam dostalam odtatnie opakowania ... u mnie dodatkowo byly klopoty z kwiatem kasztanowca ... ale w Gdansku dostalam wszystko.

Do ginekologa pojde jednak po wypiciu ostatniej partii ... jestem w trakcie ... i wtedy zobaczymy.

Czytalam gdzies ze warto w trakcie picia zuiol popijac tez siemie lniane ... o tym czasem zapominam, pije nieregularnie ... ogolnie mam sie bardzo dobrze ... a jak ma sie moje wnetrze to za czas jakis.
    • Braam specyfiki nie tylko maj zioa lecz ele,tabletki,syropy z naturalnych surowcw.Miniak mi si zmniejszy lecz byo trzeba czeka kilka miesicy ale miaam sukces ze miesiczki nie byy krwotoczne bo mam endriometrioze i miniaka zmniejszyo si krwawienie.Chciano usuwa lecz po usuniciu jajnikw i macicy dopiero jest problem wchodz hormony kocz po latach rakiem.Zawsze przy kadym badaniu i by podczas porodw przy sobie mam ma bo czego mam si wstydzi nasza zdrowie nasz problem on prosi o leczenie bezoperacyjne bo ja to po diagnozie miaam ciemno w oczach dlatego powinno si mie kogo z bliskich podczas bada czy zabiegu bo mamy prawo do obecnoci ust 2008 r art 21 gdy wyrzuci to niedouczony lub zboczony lekarz bo na zachodzie to nie narusz si Praw Pacjenta a i u ns s dotkliwe konsekwencje.Duo na blogu krytykuje si te metody nie operacyjne podszywaj si lekarze bo trac pacjenta nie ma zabiegu nie ma kasy!.
      • Pijecie dalej te zika??? Pomagaj?
        Jakie macie okresy??

Moze ktos mi podpowie jak je pic . 2X dziennie przez 3 miesice i przerwa ../????
        • aniolek34 napisaa:

> Pijecie dalej te zika??? Pomagaj?
          > Jakie macie okresy??
          >
          > Moze ktos mi podpowie jak je pic . 2X dziennie przez 3 miesice i przerwa ../??
          > ??
          Bez urazy.Te zika przepisuje P.Doktor po pokazaniu wynikw bada i powie ci jak brac do tego to s gele,tabletki itp..Jak nie wiesz to nie kpij z czego czego nie znasz.Wiem bo braam i bior sa skuteczne unikneam uswania jajnikw,macicy.Pozdrawiam.
        • aniolek34 napisaa:

> Pijecie dalej te zika??? Pomagaj?
          > Jakie macie okresy??
          >
          > Moze ktos mi podpowie jak je pic . 2X dziennie przez 3 miesice i przerwa ../??
          > ??
          Bez urazy.Te zika przepisuje P.Doktor po pokazaniu wynikw bada i powie ci jak bra do tego to s ele,tabletki itp..Jak nie wiesz to nie kpij z czego czego nie znasz.Wiem bo braam i bior sa skuteczne unikneam uswania jajnikw,macicy.Pozdrawiam.
          • Ja kpi???!!
            Zadalam proste pytanie jak pije sie te zioa i jakie s po nich miesiczki..czyli czy przynosz ulg..
            I nie masz racji bo Bonifaci maja np w Prudniku apteke i sklep zielarski. Tam mozna kupic zioa na dolegliwoci kobiece nr 27.
            Ich lekarze przyjmuja w wiekszych orodkach w Lodzi , Wroclawiu,W-wie bodaje..
            Takze uspokuj sie .Nie poradzisz ,nie podpowiesz a atakujeesz bez sensu..
            • sprzedam 1 opakowanie esmya...nie moge go stosowac..jestem w ciazy dishwashersafe123@yahoo.com
            • aniolek34 napisaa:

> Ja kpi???!!
              > Zadalam proste pytanie jak pije sie te zioa i jakie s po nich miesiczki..czy
              > li czy przynosz ulg..
              > I nie masz racji bo Bonifaci maja np w Prudniku apteke i sklep zielarski. Tam m
              > ozna kupic zioa na dolegliwoci kobiece nr 27.
              > Ich lekarze przyjmuja w wiekszych orodkach w Lodzi , Wroclawiu,W-wie bodaje..
              > Takze uspokuj sie .Nie poradzisz ,nie podpowiesz a atakujeesz bez sensu..
              Sory jak Ci uraziam bo przy zakupie s ulotki wic mylaam e kpisz jeszcze raz sory.
            • aniolek34 napisaa:

> Ja kpi???!!
              > Zadalam proste pytanie jak pije sie te zioa i jakie s po nich miesiczki..czy
              > li czy przynosz ulg..
              > I nie masz racji bo Bonifaci maja np w Prudniku apteke i sklep zielarski. Tam m
              > ozna kupic zioa na dolegliwoci kobiece nr 27.
              > Ich lekarze przyjmuja w wiekszych orodkach w Lodzi , Wroclawiu,W-wie bodaje..
              > Takze uspokuj sie .Nie poradzisz ,nie podpowiesz a atakujesz bez sensu..
              Sory jak Ci uraziam bo przy zakupie s ulotki wic mylaam e kpisz jeszcze raz sory.
              • Prosz o podanie skadu zi o ktrych piszecie. Byam u dwch lekarzy i obaj stwierdzili miniaka 3,5 cm - prosz o pilna odp.
                Z gry dzikuj
                • Ja miaam mieniaka 7 cm i endometrioz 2,5.We Wroclawiu jest tak e u O.O.Bonifratw jest P.Dr ktra dostosowywuje zioa do wynikw krwi i innych bada.Dziki temu e byam z mem podczas caego badania doszo do tego e nie okaleczono mnie!!!Bo m poprosi o leczenie nie operacyjne!!
                  • czy chodzi o dr Baranowsk?
                    • Pojechalam jednak do Wrocawia do Bonifratw:

2 misniaki ok 2x3 cm. Po 40-stce. Wszyscy lekarze -uzun wszystko z macic!
                      12 lipca pojechalam do Ojcw Bonifratw z wynikami moich badan ,USG itp. Dostaam recept na zestaw zi oraz inne ziolowe kapsuki. Ziola mam pic 2 x dziennie + kapsulki. czekalam do dzisaij i moge napisa. Krwotoki ustay. Plamienia ustay. Okres mam jak nastolatka 5 dni. W miedzyczasie bylam na kontroli u gina i misniaki nie powiekszaly sie ale to bylo w listopadzie,wic za wczesnie na jaki sukces. Zobacze jak bedzie w marcu!
                      Mialam nie pisac ale crka i facet namwili mnie,ze moze jaka kobieta przeczyta i jej sie przyda...
    • Witamy, jestemy studentkami Wydziau Lekarskiego lskiego Uniwersytetu Medycznego, dziaamy w Studenckim Kole Naukowym przy Katedrze Zdrowia Kobiety. Stworzyymy ankiet majca na celu ocen skutecznoci i zadowolenia kobiet z leku Esmya. Jeli ktra z Pa stosowaa ten lek lub zna kogo, kto stosowa prosimy o wypenienie anonimowej elektronicznej ankiety, ktra znajduje si w linku poniej:
      www.ankietka.pl/ankieta/136722/ankieta-badajaca-skutecznosc-leczeniamiesniakowmacicy-octanem-ulipristalu-esmya-i-zadowolenie-pacjentekzterapii.html
      Szczegowych informacji moemy udzieli priv, prosz pisa na adres: esmya.miesniaki@gmail.com
      Pozdrawiamy, Katarzyna i Sylwia

Wysyaj powiadomienia o nowych wpisach na forum na e-mail:

Aby uproci zarzdzanie powiadomieniami zaloguj si lub zarejestruj si.

lub anuluj

Zaloguj si

Nie pamitasz hasa lub loginu ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj si

Zadaj pytanie na Forum

Za darmo

Na kady temat

Tysicom uytkownikw

Zapytaj

Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialnoci za tre wypowiedzi zamieszczanych przez uytkownikw Forum. Osoby zamieszczajce wypowiedzi naruszajce prawo lub prawem chronione dobra osb trzecich mog ponie z tego tytuu odpowiedzialno karn lub cywiln. Regulamin.