IP: *.dialog.net.pl / localhost 15.12.02, 18:40
Mam problem sypiam z chłopakiem i ja i on jesteśmy narkomanami.Boje się
zrobienia badań na obecność HIV i AIDS a on nawet nie ma zamiaru.niewiem co
zrobić jak pójdę i się okaże że mam....to co co najwyżej rzucę go i co dalej
co mi to da?
Obserwuj wątek
    • amstaf1 Re: HIV 16.12.02, 18:36
      Gość portalu: kessi napisał(a):

> Mam problem sypiam z chłopakiem i ja i on jesteśmy narkomanami.Boje się
      > zrobienia badań na obecność HIV i AIDS a on nawet nie ma zamiaru.niewiem co
      > zrobić jak pójdę i się okaże że mam....to co co najwyżej rzucę go i co dalej
      > co mi to da?

hmmmm, powazna sprawa....
      ale idz na te badania, przynajmniej cos sie wyjasni... mysle ze bez wzgledu na
      wynik testu bedzie Ci lzej
      glowa do gory
        • Gość: Anyaw73 Re: HIV IP: 208.10.47.* 19.12.02, 18:01
          Kessi! Kochanie!
          Przedewszystkim zglos sie do kliniki na leczenie uzaleznienia, oni tez pomoga
          ci w sprawie HIV, jak z tym zyc. Wiem ze boisz sie zostac sama ale tak naprawde
          to juz jestes sama, bo facet z ktorym jestes tak naprawdema cie gdzies
          (twierdzisz ze to on cie zarazil)to ze on jest z toba i razem bierzecie to
          tylko zludzenie ze ktos cie kocha. Sorry ale taka prawda.
        • Gość: thorsten Re: HIV IP: *.dip.t-dialin.net 26.12.02, 07:38

> Zrobiłam badania i ....ja jestem.Nie wiem co teraz poprostu nie wiem.To on
          > mnie zaraził ale co na to poradzę.Jak się z nim pokłucę to nikogo nie będę
          > mieć a też trudno mi się tym nie przejmować.On nadal nie chce iść na badania
          > co robić????
          ja jeste HIV pozytywny juz od 15 lat Zlapalem to w Brazyli.Na poczatku swiat
          sie dla mnie zawalil.dzisiaj zyje raczej bez problemow, uprawiam dosc
          intensywnie sex, dzieki temu , ze wiem o tym ,ze jestem nosicielem ,moge
          chronic moje partnerki i partnerow. Glowa do gory Kessi!!!!!!!!!
    • Gość: asia Re: HIV IP: *.interpab.com.pl 19.12.02, 21:38
      Kessi idz na badzania..pogadaj ze swoim facetem..on tez powinien byc..i nie ma
      ze nie chce!! w ten sposob cie tez naraza..i uwazajcie..jesli jestescie
      uzalezneini skierujcie sie do jakeijs poradni po pomoc..trzymam za was
      kciuki..nie lepiej sie postarac? poprosoc o pomoc poki nie jest za pozno?? i
      zyc spokojnie bez obaw o przyszlosc?? Kessi przebadaj sie ..bedziesz
      sopokojniejsza..on tez niech to zrobi! Boziu..Powodzenia Miski!!!!
      • Gość: kessi Re: HIV IP: *.dialog.net.pl / localhost 20.12.02, 19:21
        Dziękuje za wsparcie Was wszystkich ale .....już po wszystkim.Poszłam do
        poradni gdzie przynajmniej próbują mi pomóc(co mnie bardzo cieszy).Mój chłopak
        Michał boże niewiem jak to powiedzieć....poprostu poszedł na badania i wyszło
        że też jest zarażony i ....(chce mi się płakać) on...popełnił
        samobójstwo.Czuję się winna tego co uczynił ale przecie to on zdecydował o
        swym losie.Jeszcze raz dziękuję za wszystko mam nadzieję że jakoś dożyję
        srernych lat.
          • Gość: kessi Re: HIV IP: *.dialog.net.pl / localhost 21.12.02, 15:25
            Niedowiarku xxxx mam 21 lat na imię kassandra(może podać nazwisko i nr.tel.??)
            Ksywkę wymyśliła moja koleżanka(może ona czytała tę książkę,której ja nieznam?
            niewiem i mnie to nie obchodzi).A z tym samobójstwem skąd mam pewność że
            trafię tam gdzie Michał?????
            • amstaf1 Re: HIV 21.12.02, 19:09

> Niedowiarku xxxx mam 21 lat na imię kassandra(może podać nazwisko i
              nr.tel.??)
              > Ksywkę wymyśliła moja koleżanka(może ona czytała tę książkę,której ja
              nieznam?
              > niewiem i mnie to nie obchodzi).A z tym samobójstwem skąd mam pewność że
              > trafię tam gdzie Michał?????

czym sie przejmujejesz? bądz soba, skoro to wszystko prawda... wez sie za
              siebie, zacznij zycie od nowa, wiele ludzi ma taki problem jak ty i zyją
              głowa do gory, Na pewno nie bedzie Ci łatwo, ale popelnic samobójstwo to
              najprosciej w Twojej sytuacji, a tu trzeba zyc!!!!!no i zacznij wkoncu myslec
              o sobie a nie co bedzie myslal ten czy tamten
            • grazynka-lubicz Re: HIV 22.12.02, 22:14

> Niedowiarku xxxx mam 21 lat na imię kassandra(może podać nazwisko i nr.tel.??)
              > Ksywkę wymyśliła moja koleżanka(może ona czytała tę książkę,której ja nieznam?
              > niewiem i mnie to nie obchodzi).A z tym samobójstwem skąd mam pewność że
              > trafię tam gdzie Michał?????
              ---------
              Jezu,Ty jednak jesteś pierdolnięta i to zdrowo.
      • czarna_26 Re: HIV 25.12.02, 08:36
        Wierzycie w te kity? jeszcze nie widziałam ćpuna siedzącego przed kompem,
        raczej biegają okradając co się tylko da żeby mieć na kolejną dawkę (heroiny
        albo innego świństwa)
          • Gość: brzoskwinka Re: HIV IP: *.wlop.ppp.polbox.pl 26.12.02, 18:54
            tez nie wierze, mysle ze to jakies kity ktos tu odstawia, a to juz bardzo
            brzysdko, poniewaz jest to zbyt powazny problem!
            (szczerze powiedziawszy, mam wielka nadzieje ze to kit!!)
            poza tym, anjpierw koles jest wielkim olewusem, zdradza swoja laske i niczym
            sie nie przejmuje, a potem nagle popelnia samobojstwo ??
            no i o ile wiem, to by badania na nosicielstwo trwaja o wiele wiele dluzej.
            a tu : z dnia na dzien laska zrobila sobie badania, chlopak nie chcial, a potem
            nagle dal sie umowic i umarl ...
            DZIEWCZYNKO, lepiej idz pouczyc sie biologii, moze dostaniesz lepsza ocene z
            klasowki, a nie trac czasu an wypisywanie bzdur.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka