Dodaj do ulubionych

Co tu winna dobra zmiana ? ...

10.05.16, 16:34
...i po co się jej czepiać,skoro wniosek o areszcie wydał sędzia niezależny.

zakowski.blog.polityka.pl/2016/05/08/redaktor-siedzi/
cytat:

Drugi zarzut to oskarżenia o działanie na szkodę spółki wydającej „Fakty i Mity”. Tym razem oskarżają księgowa i pracownik, którzy według obrony przywłaszczyli sobie firmowe pieniądze, na co są dowody. Tym zarzutem też trudno uzasadnić areszt, bo prokuratura ma wszystkie dokumenty.
Połączenie dwóch poważnych (choć cienkich) zarzutów uzasadniło jednak wniosek aresztowy i sąd go uwzględnił. Termin mija 15 maja. W najbliższy wtorek, 10 maja, Sąd Rejonowy dla Łodzi-Śródmieścia ma podjąć decyzję o jego przedłużeniu na prośbę prokuratury.
Poręczenia osobiste za Kotlińskiego złożyli m.in. profesorowie Joanna Senyszyn i Jan Hartman oraz byli posłowie Anna Grodzka i Andrzej Rozenek. Zamiast aresztu sąd może zastosować także poręczenie majątkowe, zakaz opuszczania kraju i dozór policyjny. Może też wczytać się w materiał prokuratury i dać antyklerykalnemu dziennikarzowi spokój.

Ale czy „dobra zmiana” pozwoli,pyta pan Żakowski ?


www.se.pl/wiadomosci/polska/roman-kotlinski-byy-ksiadz-bogatszy-od-janusza-palikota-ma-majatek-wart-blisko-7-milionow_215029.html
Majątek Kotlińskiego wynosi 6 mln 990 tys. zł. Jeśli mielibyśmy zliczyć nieruchomości, których jest współwłaścicielem, wtedy wartość całego majątku wynosiłaby około 15 mln zł. Sam ośrodek wypoczynkowy posła o powierzchni 19 806 mkw. jest wart aż 5 mln zł !

No cóż,w amerykańskiej demokracji od pucybuta do milionera ,żeby dojść należało mieć głowę Rockefellera,czy Kotliński to taki polski Rockefeller ?
Być może wszak jak on niegdyś tak ten dzisiaj też w kiciu siedzi.

Historia Johna Rockefellera mogła się wydarzyć tylko w Stanach Zjednoczonych. Droga do fortuny zdeterminowanego przedsiębiorcy jest ucieleśnieniem amerykańskiego snu „od pucybuta do milionera”. Do majątku doszedł ciężką pracą, skrupulatnością i niebywałą zdolnością do podejmowania właściwych decyzji. Niewątpliwie John Rockefeller miał nosa do interesów, którego można pozazdrościć.

A zatem,pan sędzia,który jest sędzią wolnym i niezawisłym zgodnie z polską Konstytucją,ma prawo sprawdzić jak to z tym majątkiem pana Kotlińskiego było,zatem czego się zaś czepia ten redaktor Żakowski ?
I jeszcze jakąś zmianę wypomina,co tu ma do rzeczy zmiana taka lub inna,ważny jest sędzia oraz prokurator,adwokaci też przecież nie wyginęli PO wprowadzeniu tejze dobrej zmianie.
A zatem,o co panu chodzi,panie Zakowski ???

Po co pan biegasz w ulicznej demonstracji,skoro masz pan pretensje do polskiego niezawisłego sędziego ?
Wszak ten sędzia wolny i niezawisły to atrybut polskiej demokracji i dowód to tego,że demokracja w Polsce ma się bardzo dobrze.

Edytor zaawansowany
 • erka-4 10.05.16, 16:44
  ...zamiast aresztu sąd może zastosować także poręczenie majątkowe, zakaz opuszczania kraju i dozór policyjny. Może też wczytać się w materiał prokuratury i dać antyklerykalnemu dziennikarzowi spokój.

  A zatem to może on winien być sędzią ?
  Bardzo śmieszni są niektórzy dziennikarze,wydaje im się,że Polak jest głupi.
  Dać spokój zawsze się zdąży,ale pierwej należy sprawę dogłębnie zgłębić,bo takie jest prawo,panie Żakowski.
 • no-popis 13.08.19, 20:08
  pl.wikipedia.org/wiki/Roman_Kotli%C5%84ski

  --
  Rząd POPiSu był ! Premierem był Jerzy Buzek a ministrami Balcerowicz, Geremek, Komorowski i ...Lech Kaczyński. Także układ okrągłostołowy nie brzydził Kaczyńskich nawet w roku 2000.
 • no-popis 13.08.19, 20:14
  no-popis napisała:

  > pl.wikipedia.org/wiki/Roman_Kotli%C5%84ski
  >
  Naczelny redaktor "Fakty i Mity" ukochanej lektury połowy lewactwa na tym forum. Cytowanej w duchu świeckości państwa, niemoralnego kleru, standardów europejskich itp.
  Poręczała za niego przed sądem Joanna Senyszyn i Jan Hartman oraz byli posłowie Anna Grodzka i Andrzej Rozenek.  --
  Rząd POPiSu był ! Premierem był Jerzy Buzek a ministrami Balcerowicz, Geremek, Komorowski i ...Lech Kaczyński. Także układ okrągłostołowy nie brzydził Kaczyńskich nawet w roku 2000.
 • taniarada 13.08.19, 20:22
  Kupę lat.I wątek możesz założyć.Pozdrówka .
 • alaveda 13.08.19, 21:49
  taniarada 01.05.19, 06:52
  Wielu kardynałów mnie uwodziło.Lubił to .Cwaniaczek nabijący kasę na frajerach.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka