Dodaj do ulubionych

Wiele pochwał dla Kraju

06.10.17, 11:52
płynie z całego świata
warto poczytac

www.reddit.com/r/The_Donald/comments/6z5aqt/poland_refuses_to_take_its_eu_immigrant_quota/
--
Edytor zaawansowany
  • 06.10.17, 12:04
    A jak tam twoja Prywatna Komisja Smoleńska? Masz jakieś ustalenia, czy dalej udajesz (to kurtuazja....) idiotę?
  • 06.10.17, 12:26
    Szukaj pisku kokpitu.

--
    Financial Times:
    Polska pod rządami braci Kaczyńskich była pośmiewiskiem Europy.
  • 06.10.17, 12:32
    Pokaż kto cię popiera a powiem ci kim jesteś.
    Strasznie uboga ta angielszczyzna i monotonna.Pewnie też jakies szczyle piszą na wagarach.

--
    Popieraj PiS-oni wytna ostatnie drzewo,zniszczą kraj,ogłupią polskie dzieci.
    www.youtube.com/watch?v=41V6-g1pcDQ
  • 06.10.17, 13:30
    niegracz
    misiu, jak trochę poszukasz to znajdziesz w sieci dziesięć razy tyle peanów na cześć Rosji Putina, dyktatury Erdogana czy nawet "najlepszego ustroju na świecie" czyli Korei Północnej i jej tłustego wodza Kima. A i Stalin, Hitler czy nawet Pol Pot mają swoich fanów....
  • 06.10.17, 13:38
    Naziolska międzynarodówka.

--
    Popieraj PiS-oni wytna ostatnie drzewo,zniszczą kraj,ogłupią polskie dzieci.
    www.youtube.com/watch?v=41V6-g1pcDQ
  • 06.10.17, 14:00
    Nie musi udawać.

--
    Nie mam żad­nych ra­sowych, kas­to­wych czy re­ligij­nych up­rzedzeń. Je­dyne co mnie ob­chodzi,to czy da­na jed­nos­tka jest is­totą ludzką i to mi wys­tar­czy. Gor­sza już być nie może.
    Mark Twain

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła lub ?

Zapamiętaj mnie

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.