Dodaj do ulubionych

ksieża są dziś traktowani niczym Zydzi wIII Rzeszy

06.08.19, 07:36
przykładów jest na to od groma także na forach GW. Jeden komentarz bardziej nienawistny od drugiego. A wielu z was marzy się powtórka z holocaustu ale tym razem wymierzona w księży. Te wasze komentarze o kosciele o religii to klasyczny dla ,mnie przykład mowy nienawiści o której wy tyle mówicie no ale widzicie w oku bliźniego swego drzazgę a belki we własnych oczach nie dostrzegacie. Dochodzą do tego liczne prowokacje jak ta w Białymstoku...
Edytor zaawansowany
  • no-popis 06.08.19, 07:42
    oszo-lom-z-rm napisał:

> przykładów jest na to od groma także na forach GW. Jeden komentarz bardziej nie
    > nawistny od drugiego. A wielu z was marzy się powtórka z holocaustu ale tym raz
    > em wymierzona w księży. Te wasze komentarze o kosciele o religii to klasyczny d
    > la ,mnie przykład mowy nienawiści o której wy tyle mówicie no ale widzicie w ok
    > u bliźniego swego drzazgę a belki we własnych oczach nie dostrzegacie. Dochodzą
    > do tego liczne prowokacje jak ta w Białymstoku...

Jesteś "mistrzem głupoty" na tym forum wraz z hrabią, wsk, aniechtoonly i zapijaczonym

--
    Rząd POPiSu był ! Premierem był Jerzy Buzek a ministrami Balcerowicz, Geremek, Komorowski i ...Lech Kaczyński. Także układ okrągłostołowy nie brzydził Kaczyńskich nawet w roku 2000.
  • oszo-lom-z-rm 06.08.19, 07:47
    krynica mądrości od siedmiu boleści się odezwała..
  • oszo-lom-z-rm 06.08.19, 07:49
    www.pch24.pl/przesladowany-za-prawde-o-teczowych--stan-w-obronie-abp--marka-jedraszewskiego-,69956,i.html
  • no-popis 06.08.19, 08:10
    oszo-lom-z-rm napisał:

> krynica mądrości od siedmiu boleści się odezwała..
    Ja wpisałem się pod Twoją konkretną i "bardzo światłą" wypowiedzią. Proszę najostrzejszą nawet krytykę ale konkretnej, mojej opinii czy poglądu.
    Zapraszam.

--
    Rząd POPiSu był ! Premierem był Jerzy Buzek a ministrami Balcerowicz, Geremek, Komorowski i ...Lech Kaczyński. Także układ okrągłostołowy nie brzydził Kaczyńskich nawet w roku 2000.
  • lumpior 06.08.19, 07:54
    No i kler zrobi porządki wszelkie. Ot wartości.Amen.

--
    www.youtube.com/watch?v=EdmZYu9Lths
  • forumforum101 06.08.19, 08:28
    Najbardziej księży prześladują ministranci . Wskakują im do łóżek . Robią to tak na siłę , na beszczela i niespodziewanie .
  • sverir 06.08.19, 08:30
    "przykładów jest na to od groma także na forach GW"

Ciebie to już całkiem osioł popierniczyło. Ty wróć do podstawówki głąbie i dowiedz się, jak byli Żydzi traktowani w III Rzeszy.

--
    „Z Leninem żyj, z Leninem śpij, z Leninem zbieraj kwiatki, z Leninem coś tam jeszcze, życzenia te od matki”
  • oszo-lom-z-rm 06.08.19, 09:23
    zaczęło się od drobnych rzeczy i tu jest tak samo i w tym samym kierunku to zmierza
  • sverir 06.08.19, 09:29
    "zaczęło się od drobnych rzeczy i tu jest tak samo i w tym samym kierunku to zmierza"

Przestań sobie kpić ośle.

--
    „Z Leninem żyj, z Leninem śpij, z Leninem zbieraj kwiatki, z Leninem coś tam jeszcze, życzenia te od matki”
  • man_sapiens 06.08.19, 10:29
    > A wielu z was marzy się powtórka z holocaustu

Projekcja własnych uczyć na innych to u pisiewiczów standard. Ale zapewniam się, nikt poza białostockimi bojówkami PiSu i Episkopatu nie marzy o holokauście.

Podobnie z seksualnymi obsesjami pisiewiczów. Napiszesz teraz coś np. o stosunkach analnych? Czekam, czasami, jak u księdza Oko, to barwne wizje, można dostać bólu brzucha ze śmiechu czytając to.

Księża są traktowani nie jak Żydzi ale jak członkowie organizacji, która chroni przestępców w swoich szeregach. I jak członkowie organizacji, która wspiera neonazistów ułatwiając im szerzenie swoich idei i pochwalając je. Jak członkowie organizacji, która zapewnia swoim członkom luksusowe życie nadużywając swoich wpływów politycznych i państwowych funduszy. I wreszcie jak członkowie organizacji, której członkowie wykorzystują wiarę religijną obywateli i moralny autorytet religii dla napędzania i ukrywania swoich niemoralnych i bezprawnych działań. To jest według pisiewicza traktowanie jak Żydów w III Rzeszy?

Oczywiście jest sporo księży, którzy są uczciwi, moralni, pracowici skromni - i to niesprawiedliwe uogólniać krytykę kościelnych działań także na nich. Ale ci przyzwoici kapłani są w obrębie tej organizacji spychani na nic nie znaczący margines albo wręcz kneblowani. Twarzami Kościoła nie są Boniecki czy Gużyński ale Rydzyk, Jędraszewski, Paetz i podobni.

--
    Dla ciebie jestem ateistą, dla Boga – konstruktywną opozycją. Woody Allen

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka