Dodaj do ulubionych

biblijna tęcza a flaga LGBT

14.08.19, 14:27
niezalezna.pl/283738-biblijna-tecza-a-flaga-lgbt-ks-prof-witczyk-bez-ogrodek-te-symbole-nie-maja-punktow-wspolnych
-Homosie ten symbol sobie przywłaszczyli i zmienili na niekorzyść jego skojarzenie tak jak niegdyś hitlerowcy uczynili to samo z hinduskim symbolem szczęścia i słońca
Edytor zaawansowany
  • banowanyzaprawde1 14.08.19, 16:43
    A katoliki se pszywłaszczyli tenczem ze nieba. Jakim prawem?

--
    Mieszkańcy Europy stanowią na Świecie jedną, wspólną rodzinę. Dlatego wyobrażenie, że w tak ograniczonym „domu”, jakim jest Europa, utrzymanie różnego porządku prawnego i różnych wartości dla jednej wspólnoty mieszkańców, jest wyobrażeniem fałszywym.
  • oszo-lom-z-rm 14.08.19, 21:52
    Tęcza jest dla wz ustkich a ni rylko dla ruch zbokow
  • lumpior 15.08.19, 08:32
    oszo-lom-z-rm napisał:

> Tęcza jest dla wz ustkich a ni rylko dla ruch zbokow

Bełkot oszołoma.

--
    www.youtube.com/watch?v=EdmZYu9Lths
  • donmarek 15.08.19, 08:56
    >Tęcza jest dla wz ustkich a ni rylko dla ruch zbokow
    A tzw. "głęboko wierzący" poprawili swojego boga, w którego wierzą i któremu wierzą i zdecydowali się go poprawić, UZNAJĄC TĘCZĘ JAK ZNAK ODSTĘPSTWA OD WIARY. I uczynili to nie pytając o zgodę twórcę owego znaku, czyli swego boga. Któremu bezgranicznie wierzą.
    ps
    no i teraz to ja mam zagwozdkę: jak to może być, że wierzy się w nieomylność swego boga, a jednocześnie na każdym kroku się go poprawia ???

--
    Nie religia/katecheza tylko najpierw MATEMATYKA, FIZYKA, CHEMIA!
    I stworzył człowiek boga. Na obraz i podobieństwo swoje.
    Więc sam sobie jestem bogiem. Mój bóg to Ja!
  • pocoo 15.08.19, 09:41
    oszo-lom-z-rm napisał:

> -Homosie ten symbol sobie przywłaszczyli i zmienili na niekorzyść jego skojarze
    > nie tak jak niegdyś hitlerowcy uczynili to samo z hinduskim symbolem szczęścia
    > i słońca
    A wszechpotężny bóg na to, "jak na lato", więc o co się pultasz?

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka