Dodaj do ulubionych

bezpodstawne usuwanie mojego artykułu

09.10.19, 16:28
Dzisiaj t.j. 09.10.2019 przez ostatnie ok. 2,5 godziny ( W godź. ok 13.30- 15.30 ) wpisywałem tu nowy wątek p.t O Unii Europejskiej Krytycznie. Od pewnego czasu już stwierdzam, ze to forum, administrator tego działu ( Kraj ) uparcie w sposób całkowicie nieuzasadniony utrudnia mi zamieszczenie mego artykułu. Mój artykuł nie zawiera żadnych wulgaryzmów ( w przeciwieństwie do innych hejtowych hamskich wulgarnych wpisów ) , nie jest sprzeczny z regulaminem i nie widzę żadnych podstaw do jego usunięcia. Fakt usunięcia mego artykułu co nastąpiło przed ok. 20 minutami po zakończeniu jego wpisywania jest skandaliczny, zaprzecza regulaminowi tego forum, deklaracjom o nieingerowaniu w treści wypowiedzi o ile nie są sprzeczne z regulaminem, zaprzecza deklarowanej oraz obowiązującej wolności wypowiedzi. To jest POLITYCZNA CENZURA!!. Kto ocenzurował mój artykuł?
Co to jest za forum, gdzie usuwa się posty zgodne z regulaminem?
Jeszcze jedno, zanim skończyłem wpisywać mój artykuł składający się z 6 części
już pojawiły się hamskie wulgarne komentarze, oraz wpis od kogoś z użytkowników tego forum o treści - uwaga szczur !. To jest kultura tego forum.
Bedę interweniował w tej sprawie.
Teraz spodziewam się usunięcia niniejszego wpisu, zrobiłem sobie kopię.
Edytor zaawansowany
 • pies.na.czarnych 09.10.19, 16:33
  Jest oddzielne forum EU.

  --
  Uwaga szczur!
 • j-k 09.10.19, 16:43
  nie interesuje.
 • pies.na.czarnych 09.10.19, 16:34
  forum.gazeta.pl/forum/f,522,Unia_Europejska.html
  --
  Uwaga szczur!
 • j-k 09.10.19, 16:35
  i pro-PO.

  jakbys tego nie wiedzal.

  i wszelka krytyke Unii i PO - usuwa.
 • no-popis 09.10.19, 16:56
  ...nurtu POlitycznego GAzety, PO , Tuska , Timmermansa itd ale ta komuna jak i POprzednia upadną.
  One mogOM łamać konstytucję i stosować cenzurę.


  --
  youtu.be/VgQQKbqF56M
 • j-k 09.10.19, 17:02
  po 13.tym pazdziernika beda cienko spiewac zauwazajac, ze frontalne ataki na PiSich nic im nie daly, bo "glupi Narod" ich olal...

  - chyba znowu poleca z placzem do Bruxelki uskarzajac sie przekrety wyborcze...
 • m.c.hrabia 09.10.19, 17:26
  poskarż się Putinowi
 • pies.na.czarnych 09.10.19, 17:27
  Dzwoń do Banasia!

  --
  Uwaga szczur!
 • leslawgzp 09.10.19, 17:42


  Do forum@agora.pl  Dzisiaj t.j. 09.10.2019 przez ok. 2,5 godziny ( w godź. ok 13.30- 15.30 ) wpisywałem na forum gazeta.pl nowy wątek p.t O Unii Europejskiej Krytycznie. Ten post-artykuł jest długi i musiałem podzielić go na części. Od Państwa już kiedyś wcześniej uzyskałem informację, że dłuższy artykuł trzeba podzielić na części, pierwszą częścią rozpocząć wątek a dalsze części umieszczać w komentarzach. Od pewnego czasu już stwierdzam, ze to forum, administrator tego działu ( Kraj ) uparcie w sposób całkowicie nieuzasadniony utrudnia mi zamieszczenie mego artykułu. Mój artykuł nie zawiera żadnych wulgaryzmów ( w przeciwieństwie do innych hejtowych hamskich wulgarnych wpisów ) , nie jest sprzeczny z regulaminem i nie widzę żadnych podstaw do jego usunięcia. Fakt usunięcia mego artykułu co nastąpiło przed ok. 20 minutami po zakończeniu jego wpisywania jest skandaliczny, zaprzecza regulaminowi tego forum, deklaracjom o nieingerowaniu w treści wypowiedzi o ile nie są sprzeczne z regulaminem, zaprzecza deklarowanej oraz obowiązującej wolności wypowiedzi. To jest POLITYCZNA CENZURA!!. Kto ocenzurował mój artykuł?
  Co to jest za forum, gdzie usuwa się posty zgodne z regulaminem? Jeżeli artykuł nie pasuje do działu-kategorii to administratorzy przesuwają go odpowiedniej kategorii a nie kasują. Czy to jest demokratyczne forum czy bezprawne, bezprawnie usuwające, cenzurujące posty ponieważ faworyzuje określone partie, ugrupowania polityczne i im służy?
  Jeszcze jedno, zanim skończyłem wpisywać mój artykuł składający się z 6 części już pojawiły się komentarze.!.
  To jest kultura tego forum.
  Protestuję przeciwko temu co miało miejsce, proszę o wyjaśnienia, podanie przyczyn tak szybkiego usunięcia mojego wpisu.
 • pies.na.czarnych 09.10.19, 17:47
  Dzwoń do Banasia.

  --
  Uwaga szczur!
 • j-k 09.10.19, 17:50
  to nie jest forum demokratyczne - tylko prywatne forum prywatnej gazety.

  a ta gazeta nie jest obiektywna - tylko jest strona w walce politycznej w Polsce.

  i wszelkie tresci zbyt krytyczne wobec Unii i PO - sa usuwane.

  osobiscie uwazam, ze powinni Ci ten wpis przeniesc na foro Unia Europejska, ale SERWERY im siadaja i woleli go wyslac w kosmos.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka