Dodaj do ulubionych

Muszę znowu z tym nickiem spierd..

17.11.19, 22:04
Bo PiSie bydle ma uraz na moim punkcie, a nie mam zamiary być przyczyną jego orgazmów;
dzisiaj siedem i wczoraj 6.
Sam sobie z sobą szczytuj zboku, bo ja znikam:

forum.gazeta.pl/forum/f,396,Osla_lawka.html
--
Dowcip dnia:"Prawo i Sprawiedliwość nigdy nie łamało konstytucji"-Paweł Szefernaker, Dowcip,który wylądował na oślej ławce! Ciekawe dlaczego?
Obserwuj wątek
    • maotsetung Re: Muszę znowu z tym nickiem spierd.. 17.11.19, 22:08
      Widać obrońca Zawistnego Kurdupla na dobre wrócił z urlopu. I pomyśleć, że przez tydzień FK było tak piękne ja za stp Giwi.
      NIestety bydle zamiast zdechnąć wróciło!!!

--
      Dowcip dnia:"Prawo i Sprawiedliwość nigdy nie łamało konstytucji"-Paweł Szefernaker, Dowcip,który wylądował na oślej ławce! Ciekawe dlaczego?
    • no-popis Re: Muszę znowu z tym nickiem spierd.. 17.11.19, 22:30
      maotsetung napisał:

> Bo PiSie bydle ma uraz na moim punkcie, a nie mam zamiary być przyczyną jego or
      > gazmów;
      > dzisiaj siedem i wczoraj 6.
      > Sam sobie z sobą szczytuj zboku, bo ja znikam:
      >
      > forum.gazeta.pl/forum/f,396,Osla_lawka.html
      Jesteś jednak, bez względy na nick, doskonale identyfikowalny jako pisowski prowokator ośmieszający opozycję wobec pis i starający się stworzyć obraz, że elektorat Tusk, PO i fani Michnika to ludzie prymitywni, niewykształceni, wulgarni, agresywni i mało inteligentni.

--
      Donald Tusk wymordował wszystkich w Platformie Obywatelskiej, którzy byli wybitniejsi i stało się, jak się stało. Dzisiaj widać, za co on jest współodpowiedzialny. Kiedy on będzie siedział w Brukseli, będziemy, być może, skazani na rządy PiS-u przez parę lat.
      /Włodzimierz Cimoszewicz/

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka