Dodaj do ulubionych

PiSie bydle na moderacji na to nie pozwoli

19.11.19, 18:48
Bo za jego dyżuru można tylko chwalić PiS:
wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/7,114884,25425664,komentarze-po-wystapieniu-adriana-zandberga-najlepsze-przemowienie.html#s=amtp_push
Obserwuj wątek
    • no-popis lecz się człowieku bo szkoda życia 19.11.19, 19:07
      farkasarka napisał:

> Bo za jego dyżuru można tylko chwalić PiS:
      > wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/7,114884,25425664,komentarze-po-wystapieniu-adriana-zandberga-najlepsze-przemowienie.html#s=amtp_push

--
      Donald Tusk wymordował wszystkich w Platformie Obywatelskiej, którzy byli wybitniejsi i stało się, jak się stało. Dzisiaj widać, za co on jest współodpowiedzialny. Kiedy on będzie siedział w Brukseli, będziemy, być może, skazani na rządy PiS-u przez parę lat.
      /Włodzimierz Cimoszewicz/
    • ktos_z_kosmosu Re: PiSie bydle na moderacji na to nie pozwoli 19.11.19, 19:26
      Stosowanie względem ludzi, określenia "bydle" jest charakterystyczne dla najniższych lotów zwolenników Rydzyka i PiS.
      Co zaś tyczy Zandberga, to jeśli ten facet nie upodobni się zewnętrznością do polityka. Czyli nie zgoli niechlujnej brody, nie ostrzyże się i nie wdzieje przyzwoitego garnituru, to nawet najpiękniejsze i najmądrzejsze mowy nic mu nie pomogą w osiągnięciu pozycji polityka pierwszej linii.
      Cóż, nasze polskie standardy tu się kłaniają www.youtube.com/watch?v=CXtBBJQU8Rg
      • no-popis Re: PiSie bydle na moderacji na to nie pozwoli 19.11.19, 19:29
        ktos_z_kosmosu napisał:

> Stosowanie względem ludzi, określenia "bydle" jest charakterystyczne dla najniż
        > szych lotów zwolenników Rydzyka i PiS.
        Dlatego podejrzewam tego osobika, że jest odwróconym tr o llem z Nowogrodzkiej, podobnie hrabia i kilkunastu innych podobnych :)

> Co zaś tyczy Zandberga, to jeśli ten facet nie upodobni się zewnętrznością do p
        > olityka. Czyli nie zgoli niechlujnej brody, nie ostrzyże się i nie wdzieje przy
        > zwoitego garnituru, to nawet najpiękniejsze i najmądrzejsze mowy nic mu nie pom
        > ogą w osiągnięciu pozycji polityka pierwszej linii.
        > Cóż, nasze polskie standardy tu się kłaniają www.youtube.com/watch?v=CXtBBJQU8Rg

Nie ma to znaczenia a nawet może stanowić zaletę.

--
        Donald Tusk wymordował wszystkich w Platformie Obywatelskiej, którzy byli wybitniejsi i stało się, jak się stało. Dzisiaj widać, za co on jest współodpowiedzialny. Kiedy on będzie siedział w Brukseli, będziemy, być może, skazani na rządy PiS-u przez parę lat.
          • no-popis Re: PiSie bydle na moderacji na to nie pozwoli 19.11.19, 19:42
            ktos_z_kosmosu napisał:

> no-popis napisała:
            >
            > > Nie ma to znaczenia a nawet może stanowić zaletę.
            >
            > Jak by nie było znaczenia, to ludzie by potrzeby pewne w szafach realizowali a
            > nie w ubikacji.
            > Czaisz?
            >
            Nie szata zdobi człowieka . Czaisz ?

--
              • no-popis Re: PiSie bydle na moderacji na to nie pozwoli 19.11.19, 20:11
                ktos_z_kosmosu napisał:

> no-popis napisała:
                >
                > > Nie szata zdobi człowieka . Czaisz ?
                >
                > Raczej ty nie czaisz, wyjeżdżając tu z głodnymi kawałkami na umoralnianie maluc
                > zkich.
                lekarzu lecz się sam. Raczej !

--
                • ktos_z_kosmosu Re: PiSie bydle na moderacji na to nie pozwoli 19.11.19, 20:26
                  no-popis napisała:

> lekarzu lecz się sam. Raczej !

1 - Nie znam lekarza, który leczy się sam. Do kolegów chodzą.
                  2 - Co tu będziemy rozprawiać. Pożyjemy, zobaczymy. Na moje oko, jeśli facet nie zrobi czegoś z sobą, to skończy podobnie jak ten z kucykiem. On będzie pięknie przemawiał, intencje będzie miał szczere, a wielu i tak będzie go postrzegała jako irytującego ich, brodacza z telewizyjnych reklam piwa.
                  I zajś mój krzyżyk na liście wyborczej pójdzie się je..ć.

• qinto Re: PiSie bydle na moderacji na to nie pozwoli 19.11.19, 19:37
        ktos_z_kosmosu napisał:

> Stosowanie względem ludzi, określenia "bydle" jest charakterystyczne dla najniż
        > szych lotów zwolenników Rydzyka i PiS.

> Co zaś tyczy Zandberga, to jeśli ten facet nie upodobni się zewnętrznością do p
        > olityka. Czyli nie zgoli niechlujnej brody, nie ostrzyże się i nie wdzieje przy
        > zwoitego garnituru, to nawet najpiękniejsze i najmądrzejsze mowy nic mu nie pom
        > ogą w osiągnięciu pozycji polityka pierwszej linii.
        > Cóż, nasze polskie standardy tu się kłaniają www.youtube.com/watch?v=CXtBBJQU8Rg

Ty do tej pory nie wiesz, że ten, który użył to słowo - to właśnie najbardziej zażarty wróg PiS i Rydzyka? - przynajmniej tak się deklaruje.
        To słowo w odniesieniu do PiS używa nie tylko on, czyli zapijaczony, maotsetung i jeszcze kilka nicków, używa go wielu zwolenników peło na tym forum.
        Co do Zandberga, nie jestem jego fanem ani przeciwnikiem, ale przemówienie miał o niebo lepsze od Schetyny czy Kosiniaka, który piał jak zarzynany kogut.
        Broda, garnitur, wygląd zewnętrzny.....dla mnie ważniejsze jest co ktoś ma w głowie.
        • ktos_z_kosmosu Re: Standardy, kolego standardy 19.11.19, 19:50
          qinto napisał:

> Broda, garnitur, wygląd zewnętrzny.....dla mnie ważniejsze jest co ktoś ma w gł
          > owie.

Identycznie postrzegam ludzi, ale ilu nas jest?
          Kolego, znakomita większość polityka chce widzieć, tak www.google.com/search?q=politycy+europejscy&tbm=isch&source=univ&sa=X&ved=2ahUKEwjhqsaj9_blAhVD2aYKHfEeAKwQsAR6BAgHEAE&biw=1600&bih=789
          Znalazłem tylko jednego brodacza i to brodacza z zadbaną broda, no i nie jest to polityk najwyższych notowań.
          Teraz twoja kolej, może tobie się poszczęści.
    • farkasarka Dowód, patrz na osła 19.11.19, 19:34

farkasarka
      maotsetung
      kryształowyczłowiek

Patrz ja ta PiSi Kurwa mnie gnoi i nie za treść tylko za krytykę PiS, i za to , że pisią kurwę zdemaskowałem"
      forum.gazeta.pl/forum/f,396,Osla_lawka.html
      • no-popis Re: Dowód, patrz na osła 19.11.19, 19:44
        farkasarka napisał:

>
        > farkasarka
        > maotsetung
        > kryształowyczłowiek
        >
        > Patrz ja ta PiSi Kurwa mnie gnoi i nie za treść tylko za krytykę PiS, i za to ,
        > że pisią kurwę zdemaskowałem"
        > forum.gazeta.pl/forum/f,396,Osla_lawka.html
        Napisz do Michnika !
        Koniecznie załącz mu kilka swoich tesktów z tego wątku.
        On z Blumem i Kurskim nr 2 Cię na pewno poprą.

--

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka