Dodaj do ulubionych

Proste pytanie do V kolumny PIS na moderacji

19.11.19, 18:58
Co Ci takiego zrobiłem PiSi skurwysynu, ze mnie po 14 latach bytności na tym forum KURWO zabanowełeś w maju zeszłego roku?
Co ci PiSdacka kurwo zrobiłem?
Kto ci skurwysynu placi za taką obronę PiSu na tym forum?
Żebyś kurwo zdechł!
Czego ci z całego serca życzę!
Ale żebyć przedtem PiSiorze Ebany srał pod siebie!
Jeszcze nikt nigdy w moim siedemdziesięcioletnim życiu nikt nie był taką Kurwą wobec mnie i nikt tak mnie nie skrzywdził jak ty PiS-dacka KURWO!
Obserwuj wątek
    • no-popis Re: Proste pytanie do V kolumny PIS na moderacji 19.11.19, 19:02
      farkasarka napisał:

> Co Ci takiego zrobiłem PiSi skurwysynu, ze mnie po 14 latach bytności na tym fo
      > rum KURWO zabanowełeś w maju zeszłego roku?
      > Co ci PiSdacka kurwo zrobiłem?
      > Kto ci skurwysynu placi za taką obronę PiSu na tym forum?
      > Żebyś kurwo zdechł!
      > Czego ci z całego serca życzę!
      > Ale żebyć przedtem PiSiorze Ebany srał pod siebie!
      > Jeszcze nikt nigdy w moim siedemdziesięcioletnim życiu nikt nie był taką Kurwą
      > wobec mnie i nikt tak mnie nie skrzywdził jak ty PiS-dacka KURWO!

Tpo język miłości fanatyka Tuska, Michnika i Kwaśniewskiego.
      Nawet Ci nienaubliżam a tylko współczuję ciężkiej choroby psychicznej.

--
      Donald Tusk wymordował wszystkich w Platformie Obywatelskiej, którzy byli wybitniejsi i stało się, jak się stało. Dzisiaj widać, za co on jest współodpowiedzialny. Kiedy on będzie siedział w Brukseli, będziemy, być może, skazani na rządy PiS-u przez parę lat.
      /Włodzimierz Cimoszewicz/
        • no-popis Re: Ciekaw jestem twojego języka miłości jak ta Q 19.11.19, 19:30
          farkasarka napisał:

> no-popis napisała:
          >
          > > To język miłości fanatyka Tuska, Michnika i Kwaśniewskiego.
          > > Nawet Ci nie naubliżam a tylko współczuję ciężkiej choroby psychicznej.

> Ciebie tak potraktuje?
          > Ale tobie to nie grozi, bo ta Qrwa jest PiSiorem tak jak ty
          biedny, schorowany człowieku.

--
          Donald Tusk wymordował wszystkich w Platformie Obywatelskiej, którzy byli wybitniejsi i stało się, jak się stało. Dzisiaj widać, za co on jest współodpowiedzialny. Kiedy on będzie siedział w Brukseli, będziemy, być może, skazani na rządy PiS-u przez parę lat.
    • no-popis Ty nie jesteś chory psychicznie 19.11.19, 19:06
      Ty Zapijaczony/farkasarka jesteś tu tr o llem wystawionym przez Nowogrodzką aby wykazywać, że przeciwnicy PiS są prymitywni, wulgarni, prostaccy i nienormalni.
      Admin w naturalny sposób próbuje zatrzeć to wrażenie ale są tu jeszcze HRABIA, wsk 175 i wielu innych.

> Co Ci takiego zrobiłem PiSi skurwysynu, ze mnie po 14 latach bytności na tym fo
      > rum KURWO zabanowełeś w maju zeszłego roku?
      > Co ci PiSdacka kurwo zrobiłem?
      > Kto ci skurwysynu placi za taką obronę PiSu na tym forum?
      > Żebyś kurwo zdechł!
      > Czego ci z całego serca życzę!
      > Ale żebyć przedtem PiSiorze Ebany srał pod siebie!
      > Jeszcze nikt nigdy w moim siedemdziesięcioletnim życiu nikt nie był taką Kurwą
      > wobec mnie i nikt tak mnie nie skrzywdził jak ty PiS-dacka KURWO!

--
      • farkasarka Jezu!!! naprawdę wierzysz w to co piszesz? 19.11.19, 19:18
        no-popis napisała:

> Ty Zapijaczony/farkasarka jesteś tu tr o llem wystawionym przez Nowogrodzką ab
        > y wykazywać, że przeciwnicy PiS są prymitywni, wulgarni, prostaccy i nienormaln
        > i.
        > Admin w naturalny sposób próbuje zatrzeć to wrażenie ale są tu jeszcze HRABIA,
        > wsk 175 i wielu innych.
        >
        >
        Admin to zawistny PiSi SKURWYSYN!!!
        I taka jest prawda/
        NIech go szlkak trafi i jego potomnuycvh bo takie PiSie bydle zasługuje na najgorsze!!!
        • no-popis Re: Jezu!!! naprawdę wierzysz w to co piszesz? 19.11.19, 19:32
          farkasarka napisał:

> no-popis napisała:
          >
          > > Ty Zapijaczony/farkasarka jesteś tu tr o llem wystawionym przez Nowogrod
          > zką ab
          > > y wykazywać, że przeciwnicy PiS są prymitywni, wulgarni, prostaccy i nien
          > ormaln
          > > i.
          > > Admin w naturalny sposób próbuje zatrzeć to wrażenie ale są tu jeszcze HR
          > ABIA,
          > > wsk 175 i wielu innych.
          > >
          > >
          > Admin to zawistny PiSi SKURWYSYN!!!
          > I taka jest prawda/
          > NIech go szlkak trafi i jego potomnuycvh bo takie PiSie bydle zasługuje na najg
          > orsze!!!
          Połóż się spać , weż silne środki nasenne bo zrobisz komuś lub sobie krzywdę.

--
            • no-popis Re: Jezu!!! naprawdę wierzysz w to co piszesz? 19.11.19, 20:26
              farkasarka napisał:

> no-popis napisała:
              >
              > > Połóż się spać , weż silne środki nasenne bo zrobisz komuś lub sobie krzy
              > wdę.
              > >
              > zajrzyj na osła i wskaż choć jeden mój watek, który łamie nietykietę, a nie jes
              > t efektem PiSiego skurwysyna na moderacji!
              >
              > Potrafisz?
              Nie lubią tu pisich prowokatorów jak Ty.

--
          • farkasarka To uzasadni dlaczego mnie po kilkunastu latach 19.11.19, 19:21
            qinto napisał:

>
            > Dzięki, bo takiego skurwysyństwa na forum r=tak porządnej gazety to nawet PRL n
            > ie widział.
            > POzostaje pytanie, dlaczego MIchnik taką PiSia zawistną Kurwę toleruje!
            >
            >
            > Ja tez się podpisuję, ale pod wnioskiem o skierowanie cię na leczenie do Tworek
            > .
            zabanowano na AMEN!!!
            Co takiego się stało w maju zeszłego zeszłegop roku?
            MOze przyjęto na moderatora PiSiego SKURWYSYNA< który ma bronić PiS?
        • no-popis Re: Proste pytanie do V kolumny PIS na moderacji 19.11.19, 19:33
          farkasarka napisał:

> qwardian napisał:
          >
          > > Ryju, podpisuję się pod Twoim tekstem..
          > >
          > Dzięki, bo takiego skurwysyństwa na forum r=tak porządnej gazety to nawet PRL n
          > ie widział.
          > POzostaje pytanie, dlaczego MIchnik taką PiSia zawistną Kurwę toleruje!
          Biedny, chory człowieku.

--
          • farkasarka Re: Proste pytanie do V kolumny PIS na moderacji 19.11.19, 19:37
            no-popis napisała:

> farkasarka napisał:
            >
            > > qwardian napisał:
            > >
            > > > Ryju, podpisuję się pod Twoim tekstem..
            > > >
            > > Dzięki, bo takiego skurwysyństwa na forum r=tak porządnej gazety to nawet
            > PRL n
            > > ie widział.
            > > POzostaje pytanie, dlaczego MIchnik taką PiSia zawistną Kurwę tole
            > ruje!
            > Biedny, chory człowieku.
            >
            >
            >
            >
            to uzasadnij dlaczego ta pisia kurwwa;forum.gazeta.pl/forum/f,396,Osla_lawka.html
            • no-popis Re: Proste pytanie do V kolumny PIS na moderacji 19.11.19, 20:30
              farkasarka napisał:

> no-popis napisała:
              >
              > > farkasarka napisał:
              > >
              > > > qwardian napisał:
              > > >
              > > > > Ryju, podpisuję się pod Twoim tekstem..
              > > > >
              > > > Dzięki, bo takiego skurwysyństwa na forum r=tak porządnej gazety to
              > nawet
              > > PRL n
              > > > ie widział.
              > > > POzostaje pytanie, dlaczego MIchnik taką PiSia zawistną Kurwę
              > ] tole
              > > ruje!
              > > Biedny, chory człowieku.

> to uzasadnij dlaczego ta pisia kurwwa;forum.gazeta.pl/forum/f,396,Osla_lawka.html
              Co mam Ci uzasadniać jak Ty noie zrozumiesz. Masz zupełnie rozchwiane normy etyczne już w stopniu patologicznym.
              ...a słyszysz też np. głosy, pukanie, czy kroki.

--
      • no-popis Re: Proste pytanie do V kolumny PIS na moderacji 19.11.19, 19:34
        qwardian napisał:

> Ryju, podpisuję się pod Twoim tekstem..
        Wtydziłbyś się aby jeszcze pobudzać tego biednego , schorowanego człowieka.

--

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka