Dodaj do ulubionych

b posłanka PO sprząta u Niemca

14.01.20, 11:02
to unikatowa postawa wśród polityków PO. To jest mega-sensacja! Oni nie są nauczeni życ z normalnej uczciwej pracy więc postawa tej pani to ewenement w tym środowisku i jak najbardziej nadaje się na newsa!
Ta kobieta była przez dwie kadencje posłem czy jak chcecie posłanką . 8 lat to wystarczający okres czasu by oderwać się od otaczającej rzeczywistości. To dla tej pani musi być bolesne tym bardziej że dobiega albo już dobiegła wieku emerytalnego. Doświadczy tego co przez lata doświadczało miliony Polaków za panowania wpierw SLD a później jej macierzystej partii. bo to te partie w różnych konfiguracjach oi pod różnymi nazwami w minionym ćwierćwieczu doprowadziły do masowego bezrobocia, biedy, patologii różnorakich w sferze gospodarczej i obyczajowej w latach 1989-2015, ( krótkie lata rządów PiS w latach 2005-07 nie były tego w stanie zmienić). Może jak ta pani doświadczy tego upodlenia bycie obywatelem II kategorii na wygnaniu na łasce obcych to może zrozumie co czuł przez lata elektorat PiS a wcześniej Samoobrony i Stana Tymińskiego...
Swoją drogą podziwiam tę panią ze potrafiła sę przemóc i zabrać się za coś co do tej pory jej koleżanki i koledzy rezerwowali dla tak przez nich pogardzanego suwerena (kiedyś plebsu)
Obserwuj wątek

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka