14.01.20, 19:17
Sedzia z sadu renonowego na Marszalkowskiej , nie informnujac mnie o rozprawie i nie uwzgledniajac moich wnioskow dowodowych skazal mnie. Z paragrafu ktory n ie istnieje. Sadzia z sadu okregowego na ul Solidarnosci w Warszawie , nakazal referendarzowi n ie informowanie mnie o sp5rawie jak zlozulem pozew o uzasadnienie skazania, wskutek tego sedziarka rozpatrzyla jakas inna apelacje zamiast mojej,. Przewodnoiczacara sadu odrzycuila moje odwalanie o przywrocenie terminu i napisala ze sprawa nie bedzie juz rozpatrywana.
Tak w Polsce wyglada niezawislaosc sedziowska.

Nawiasem mowiac , co to za sedziowie ktorzy trzykmali 18 lat a areszcie tmczasowym podejzanych o zabujstrwo Jaroszewicza ( w koncu prokuratir nie ptrzedstawil przed sadem zarzutow i podejzanych [po 18 latach sled\zctwa zwolniono z aresztu tymczasowego).

Co to za sedziowie ktorzty skazuja ludzi tylko dlatego ze nie da sie z pewnoscia wykluczyc ze w przyszlosci nie popelnia przestepstwa..
Co to za sedziowie,ktorzy mnie potrafi zdtscyplinowac swiadka ktory do tej [pory nie zglosil sie na przeslucgabie przed sedam by powiedziec co jest mu wiadome na temat przeznajczenia majatku po bylym PZPR?
Obserwuj wątek
  • no-popis Re: Sedziowie 14.01.20, 21:36
   Nie maJOM czasu na myślenie nad wyrokami. ProtestuJOM i piSZOM pytania %$%$#jalne. Wyroki piszą słabo uposażone sekretarki sądowe a Kasta wpada między jednym protestem a drugim i podpisuje i leci na następny protest.
   Małżonka była ostatnio na rozprawie spadkowej ale takiej zgodnej i sędzia był taki wesolutki wobec uczestniów jeszcze żałobników, że opowiadał dowipy.
   Luuuuuuz i niezaaaawisłość
   • eiran Re: Sedziowie 15.01.20, 07:29
    no-popis napisała:

    > Małżonka była ostatnio na rozprawie spadkowej ale takiej zgodnej i sędzia był t
    > aki wesolutki wobec uczestniów jeszcze żałobników, że opowiadał dowipy.
    > Luuuuuuz i niezaaaawisłość

    Najwyraźniej w rodzinie pani ludzikowej żałobę celebruje się dość długo, bo to inaczej wytłumaczyć zważywszy, jak wolno pracują sądy. Chyba że słowa "uczestniów" i "dowipy" oznaczają coś innego, niż można by przypuszczać na pierwszy rzut oka.


    --
    Przez 14 lat ayran.
  • sverir Re: Sedziowie 15.01.20, 08:38
   "Sedzia z sadu renonowego na Marszalkowskiej , nie informnujac mnie o rozprawie i nie uwzgledniajac moich wnioskow dowodowych skazal mnie. Z paragrafu ktory n ie istnieje"

   Skoro sędzia skazał, to prokurator wcześniej cię oskarżył z paragrafu, który nie istnieje.

   "Sadzia z sadu okregowego na ul Solidarnosci w Warszawie , nakazal referendarzowi n ie informowanie mnie o sp5rawie jak zlozulem pozew o uzasadnienie skazania"

   Też bym to zrobił, jakbyś mi złożył pozew o uzasadnienie skazania.

   "Tak w Polsce wyglada niezawislaosc sedziowska"

   Tak - skazują na podstawie nieistniejącego paragrafu, po uprzednim oskarżeniu na podstawie nieuzasadnionego paragrafu i odrzucają pozwy o uzasadnienie skazania.

   "Co to za sedziowie ktorzty skazuja ludzi tylko dlatego ze nie da sie z pewnoscia wykluczyc ze w przyszlosci nie popelnia przestepstwa.."

   To sędziowie odpowiadający na żywotne potrzeby naszego społeczeństwa.


   --
   "A warto tu przypomnieć, co zrobił Hitler po dojściu do władzy: rozwinął media, propagandę, zakładał nowe stacje, udostępniał wszystkim odbiorniki nastawione na jego programy. Bo wiedział, że to pozwala mu panować nad ludźmi. Kto chce mieć władzę, chce mieć media. I nie chce pluralizmu, dąży do monopolu. Czy nie do tego dąży się dziś w Polsce?”

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka