Dodaj do ulubionych

zakup BMW rocznik 2000-2005

03.02.13, 18:43
Witam wszystkich,
noszę się z zamiaram zakupu samochodu i mam rozterkę czy kupowac np. Volvo S40 rocznik 2008 (przebieg ok. 110 tys.) z założeniem, że w miarę nowy i nie będzie wymagał dużych nakładów, czy BMW rocznik 2000-2005 za przebiegiem 200-300 tys. o jakieś 10tys. PLN tańsze, po to aby te 10tys. na początku włożyć w wymianę starych części na nowe.

Co myślicie? Bardzo mnie kusi opcja druga (BMW), teoretycznie przy starym samochodzie i nakładzie finansowym, wszystko powinno byc jak nowe?

M
Edytor zaawansowany
  • 20.02.13, 15:30
    Opcja z BMW wydaje się być bardzo atrakcyjna, jednak musisz dobrze poszukać, żeby znaleźć dobry egzemplarz. W innym przypadku te 10K zł nie starczy. BeMki nie są niestety tanie w utrzymaniu.
  • 21.03.13, 22:31
    Bierz Volvo, to może jakoś do 200 tysięcy dojeździsz. Samochód z przebiegiem 200-300 tysięcy to w dzisiejszych czasach stary grat do kasacji.
  • 23.10.13, 22:05
    Druga opcja na pewno jest lepsza. Ogólnie co do zakupu to polecam stronkę zybel.pl, tak kupiłem swoje auto.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła lub ?

Zapamiętaj mnie

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.