Dodaj do ulubionych

Salon Auto detailing - korzystaliście?

21.11.13, 14:00
Mówicie czy warto
Zrobią autko jak trzeba? Chodzi mi o niewielką ryse , czyszczenie środka, renowacje i zabezpieczenie lakieru
Są jacyś lepsi niż zwykłe myjnie?
Edytor zaawansowany
  • 25.11.13, 15:45
    Różnica niebotyczna ! Z myjnią nie można tego porównywać. Płytkie rysy zupełnie schodzą. Polecam Wrocław ul. Opolska 195 Car Style Studio
  • 28.11.13, 14:44
    Dokładnie, zgodzę się z poprzednikiem
    Warto chociaz raz sie przekonać jak auto potrafią "zrobić" chociaż powiem z własnego doświadczenia, że to uzależnia bo auto wychodzi po takim "seansie" jak nowe
    Szczególnie jak masz rysy na lakierze, skóry w środku do odnowienia czy wybrudzoną podsufitke- warto
    Ja bywam w Katowicach detailking.pl/page/21/katowice
    No i lakier porządnie odnowią i zabezpieczą
  • 12.08.15, 20:56
    A znacie kogoś w Warszawie? Ja znalazłem na necie www.diamentoweauto.pl - po zdjęciach i opisach to wydająs ię być porządną firmą ale szukam kogoś, kto coś u nich robił, pytam, bo chcę wydać na mojego ML-a trochę kasy wiec chcę go zabepzieczyć i przy okazji odpicować tak, że sąsiadom gały pouciekają z głowy ;)
  • 18.07.16, 15:00
    Korzystałem, auto miałem trochę zaniedbane, kilka rys, kilka wgnieceń. Postanowiłem się za to w końcu wziąć. Ostatecznie zgłosiłem się tutaj www.sutim.gorlice.pl/ . Na realizację czekałem kilka dni :) Auta prawie nie poznałem :)
  • 26.08.16, 06:25
    Ja nii korzystałam z profesjonalnego detailingu, ale jak potrzebowałam pozbyć się rysek, głównie parkingowych, to zrobiłam to w lakierni w warszawskiej Bawarii Motors i jestem bardzo zadowolona, bo auto wygląda jak nowe.

--
    Feeria
    Moje bookmarki
    Galeria Cytryna |Gardinia |Magnateria | <a www.z500.pl/projekt/z242,Parterowy-dom-z-opcja-adaptacji-poddasza-Funkcjonalny-ekonomiczny-w-budowie.html>Wymarzony domek</a>

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła lub ?

Zapamiętaj mnie

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.