Dodaj do ulubionych

szukam przyjaciół

16.10.06, 20:33
Cześć. Mój synek jest z acc i ma wodonercze. Szukam osób z którymi można
normalnie popisać o kłopotach dnia codziennego, do których można się wyżalić
i od których można dostać wsparcie.
Obserwuj wątek
      • 01dora Re: szukam przyjaciół 17.10.06, 09:42
        Ciesze sie bardzo. Juz kiedys pisalam na innym forum ale wydaje mi sie ze oni
        utworzyli grupe osob i juz nikoko innego nie przyjmowali. Dlatego nabralam
        dystansu do tego typu zwierzen, ale po dlugim czsie stwierdzilam ze niewszyscy
        sa tacy poprostu trafilam nie tam gdzie mialam.
    • paulisek Re: szukam przyjaciół 17.10.06, 20:47
      Cześć Dorka! Mamy ten sam problem: ACC. U mnie dodatkowo jest jeszcze półkrąg
      piersiowy z nieparzystym żebrem (wrodzona skolioza) i drożny otwór owalny (wada
      serca). Też czuję się zagubiona i do tego przestraszona - Jerzyk nie jest
      jeszcze do końca zdiagnozowany. W listopadzie ma mieć EEG, MR i będę strała się
      o zbadanie kariotypu. Już teraz się boję, co mogą w moim Słoneczku znaleźć.
      Tymczasem jutro mamy komisję ds. orzekania o niepełnosprawności. Ciekawe, czy
      dokonają kolejnego cudownego ozdrowienia, jak to bywa w przypadku ZUZ-u?
      Sprawdź gazetową pocztę :) .
    • 01dora Re: szukam przyjaciół 19.10.06, 10:05
      Dziekuje wam za okazane serce ! Czuje sie lepiej wiedzac ze ktos mnie czyta i
      rozumnie i wmiare mozliwosci doradzi i wesprze w trudnych chwilach. Ja w wolnym
      czasie zapoznaje sie z waszymi historiami.

Paulisek przeczytalam poczte, odpisalam, DZIEKUJE. Zobaczysz ze wszystko bedzie
      dobrze z Wami obojga. Badz silna, musisz.

W piatek idziemy do nefrologa i dowiemy sie jakie bedzie dalsze postepowanie,
      czy tabletki, czy operacja !
      Jestem gleboka w Bogu ufam Mu i wierze ze bedzie wszystko dobrze, a wiara i
      modlitwa pomaga. Za wasze dzieci tez sie modle !!!!!!!!!

pozdrawiam i do uslyszenia
Inne wątki na temat:

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka