Dodaj do ulubionych

Holiday Express - dziwnie tanie okazje,

21.04.11, 11:43
witam

mam pytanie. Dzwoniła do mnie pani z Holiday Express i zaoferowała wyjazdy w promocyjnych cenach do zakopanego za 490 zł i na teneryfe za 499 zł. Kupony do wykorzystania przez 2 lata. 7 dni dla 2 osób, bez dojazdu i wyżywienia. Dzwoniłem do zakopanego to wszystko się zgadza, hotel jak hotel, za taką cenę może być :) ale Teneryfa... www.regencyresorts.com/index.html 5 hoteli do wyboru po 4,5 gwiazdki każdy. trochę za tanio jak na Polskę i moje pytanie czy wie ktoś coś o tym i czy to nie jest jakiś kolejny wałek w naszym praworządnym kraju
Edytor zaawansowany
  • bemeta 21.04.11, 14:15
    walkowane milion razy,
    nawet mi sie nie chce pisac...
    bart.
  • Gość: Genia IP: *.dynamic.chello.pl 20.06.13, 15:30
    Do mnie też dzwoniła. Rzekomo wygrałam. Czemu mam płacić i to jakiemuś kurierowi, może pod latarnią, 499 zł? Nie rozumiem, czemu to ma być tanio, skoro tylko 7 dni bez dojazdu i wyżywienia, czyli wychodzi za dobę przeszło 300 zł od osoby, bo proszę liczyć nie 7 a sześć nocy! Przepraszam, wychodzi jeszcze drożej, bo trzeba doliczyć te pięćset zł (bez złotówki), które mamy dać jakiemuś posłańcowi za kawałek papierka.
    c
    Więc ja zapraszam Państwa, do mojej chaty na wieś, gdzie ,,woda cysto a trowa zielono". W ramach rekreacji dam kosiarkę w rękę lub kosę, pozwolę plewić chwasty i sadzić ,,zielonym'' do góry. A jeśli dziecko przywieziesz, to dostaniesz materiał na zamontowanie huśtawki i deski do zbudowania piaskownicy. Piasek zafunduję ja!
  • Gość: alina IP: *.play-internet.pl 19.05.11, 15:24
    Miałam taką sytuacje 2 lata temu ale kurier który przyszedł był tak beszczelny ze podziękowałam za współprace.
  • mich-alm 21.05.11, 15:03
    Tak ale do tego wyjazdu na Teneryfę musisz dodac cenę biletów lotniczych i wyżywienia i jeszcze wziaść udział w prezentacji.To lepiej chyba jeżdzić przez www.dwepolska.pl
    A.
  • Gość: jacek IP: *.xdsl.centertel.pl 23.07.13, 10:23
    unikaj Holiday Express jak ognia, ja wykupiłem i teraz nie wiem jak odzyskać pieniądze. Żona wysłała pismo do firmy na adres ul.Kopernika36/40 Warszawa i okazało się że pod tym adresem firmy nie ma.
    jest wiele ludzi takich jak ja, trzeba tylko poszukać na internecie.
    pozdrawiam
    Jacek
  • Gość: MAREKG7 IP: 212.244.22.* 30.07.13, 10:46
    WITAM , DO MNIE DZWONILI DZISIAJ . A JAK WYSZŁO W WASZYM PRZYPADKU ?
  • Gość: Nieznajomy IP: *.183.150.52.dsl.dynamic.t-mobile.pl 31.07.13, 14:03
    Odradzam, oszuści. Na "kuriera" będę czekał z policją
  • Gość: stonka IP: *.183.235.137.dsl.dynamic.t-mobile.pl 15.01.14, 11:08
    Dzisiaj identyczna oferta Czy ktoś korzystał? Biuro podobno mieści się na Swietojerskiej 4/10
  • Gość: Bozena Jankowska IP: 46.20.51.* 23.04.14, 11:27
    Wróciłam z takiego pobytu na Teneryfie, właśnie z tego biura .
    Jest to prawda.Biuro spełniło wszystki moje oczekiwania. Są wiarygadni, mili,profesjonalni- polecam to biuro. Pozdrawiam wszystkich Pracowników biura Holidej ekspres w Warszawie.B.Jankowska.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Booking.com
Nakarm Pajacyka