• drzewko
  • od najstarszego
  • od najnowszego

Wielkanoc na Teneryfie Dodaj do ulubionych

• 27.11.13, 21:05
    Witam. Decyzja zapadła- Teneryfa w okresie Wielkanocnym. Nie wiem na ile to dobry wybór, ale jeżeli ktoś ma informację na temat odchodów tych Świąt na wyspie będę wdzięczna. Jedziemy z 2 dzieci 4 i 8 lat. Interesuje mnie czy takie atrakcje jak Siam Park czy Loro są otwarte przez cały rok, jak funkcjonują sklepy i wypożyczalnie samochodów w tym terminie. Czy będąc w Puerto de Santiago mamy możliwość uczestniczyć w uroczystościach świątecznych. A może był ktoś w tym czasie i orientuje się czy da się tą atmosferę odczuć w hotelu np. podczas śniadania. Ogólnie jak wygląda świętowanie po wyspiarsku.....:-)
    Edytor zaawansowany
    • 06.12.13, 09:39
      Znajomi byli w zeszłym roku. Mówili tylko, że bardzo wiało. Uroczystości główne były chyba w stolicy wyspy, ale mówili, że nie pojechali. Nic więcej nie wiem.
    • Gość: pedeka.pl IP: *.nask.waw.pl 06.12.13, 10:08
      Spędziliśmy Wielkanoc na Teneryfie w ubieglym roku. Nie ma tam - przynajmniej w kurortach - atmosfery przypomniającej polskie realia. Były np. czynne sklepy itd. Parki rozrywki są czynne, można wykupić rejs i oglądać delfiny, można popłynać na Gomerę, woda w oceanie pozwala na kąpiel. Generalnie na południu Teneryfy jest lepsza pogoda niż na północy. Jesli szukasz więcej informacji zajrzyj na naszą stronę www.pedeka.pl
    • Gość: toya IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 06.12.13, 12:42
      Byłam w zeszłym roku w okresie Wielkanocy w Puerto de Santiago. W ogóle nie odczuwało się atmosfery świątecznej, dzień jak co dzień. Wszystkie sklepy i restauracje były otwarte, odbywały się wycieczki, również do u Loro Park i Siam Parku. Pogoda sprzyjająca do opalania i wędrówek- 25 st. Trochę wiało , ale w słońcu było wręcz upalnie. Okolice Puerto de Santiago są bardzo urokliwe. Chodziliśmy na spacery do Los Gigantos - piękne klify. Zazdroszczę wczasów.
      • Gość: j36 IP: *.dynamic.chello.pl 06.12.13, 18:18
        Ja wrociłam tydzien temu pierwszy raz z Teneryfy.Pogoda była dobra,choć słonko nie świeciło non stop.Koniecznie jedzcie do Loro parku--my dawno dorośli ludzi śmialiśmy się jak dzieci i bawiliśmy się wyśmienicie.Co wyczyniają zwierzęta,to niepojęte.
        Z innej strony-- jestem niezwykle zadowolona,ze nie wybrałam tych słynnych kurortów--Los americas i Los Christianos,tosz to masakra wypoczywać w takim zagęszczeniu ludzi,sklepów z chinskim badziewiem,barami,kawiarniami,itp.itd.Mieszkaliśmy 15 km od tego zgiełku.Ale mieliśmy darmowy autokar z naszego hotelu,więc pojechaliśmy zobaczyć.
        Małe miejscowości są o niebo spokojniejsze.
    • 07.12.13, 11:33
      Tak z ciekawosci pytam.
    • 07.12.13, 20:19
      Dziękuję pięknie za tyle odpowiedzi. Czyli parki rozrywki otwarte cały rok:). W Wielki Piątek na uciechy się nie wybieram ale już w sobotę albo niedzielę czemu nie:). Co do pogody to myślę, że najgorzej nie będzie. W 2014 roku Wielkanoc wypada 20 kwietnia i mam nadzieję, że już będzie ładne słoneczko. Pozdrawiam
    • 17.06.14, 17:19
      Witam, byłem na Gran Canarii na Wielkanoc, bardzo przyjemnie nie czuć było, że święta były.
  • Powiadamiaj o nowych wpisach

Wysyłaj powiadomienia o nowych wpisach na forum na e-mail:

Aby uprościć zarządzanie powiadomieniami zaloguj się lub zarejestruj się.

lub anuluj

Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła lub loginu ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.