Dodaj do ulubionych

Teneryfa - Anna Hiszpańska

26.09.17, 02:01
Witam

Mam pytanie czy ktoś z Państwa wynajmował apartament w Teneryfie za pośrednictwem lub u Anna Hiszpańska ? Jak tak to jakie wrażenia ? Ciężko coś znaleźć w necie na temat tej Pani. Nie chciałbym wtopić tym bardziej że za 10-14 dni wychodzi sporo kasy. Pani jest komunikatywna ale dziwi mnie że po paru latach działalności prawie całkowita cisza w necie, chyba że ja nie umiem szukać. Ja natknąłem się na ofertę przez udostępniony przez kogoś post z FB. Firmy Pani nie ma itd. Sam nie wiem wiarygodne to czy nie ? Pomóżcie. Z góry dzięki.

Pozdrawiam
Rafał
Edytor zaawansowany
  • 26.09.17, 21:14
    Nie byłam, więc i rekomendować nie mogę. Znalazłam natomiast w necie taką stronkę:
    www.airbnb.pl/rooms/16201631
    Jak widać p. Hiszpańska wynajmuje apartament przez airbnb. Jakieś recenzje tez są, czy jednak wiarygodne, trudno mi orzec.
    --
    Dyplomata, to ktoś taki, co dwa razy pomyśli zanim nic nie powie.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła lub ?

Zapamiętaj mnie

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Booking.com
Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.