Dodaj do ulubionych

Rozliczenie z podatku z Norwegi

23.10.14, 15:15
Cześć Znacie jakąś agencje która pomoże mi w rozliczeniu się z podatku w Norwegi? Chodzi mi o pewną firmę której mogę zaufać. czekam na waszą pomoc :)
Edytor zaawansowany
  • 24.10.14, 12:00
    Byłem bardzo zadowolony z profesjonalnej obsługi jaką zaoferowało mi biuro NORLINK. wszystko odbyło się łatwo i przyjemnie a sam martwiłem się z początku bo nienawidzę papierkowej roboty. Skontaktuj się z nimi i oszczędź sobie nerwów jak ja. norlink.pl/
  • 24.01.15, 14:56
    Rozliczania podatku w NO jest o wiele prostsze niż w Polsce. Ja robię to sam od paru już lat.
  • 25.02.15, 00:57
    nor-tax.net z bergen, zarejstrowana w Norwegii a wiec prosto zrodla:) w dodatku tanio i profesjonalnie
  • 30.04.16, 19:53
    Hej, rozliczenie podatku z Norwegii chyba jakoś do końca marca było? Czy do końca kwietnia? Wiem, że firmy euro-punkt.pl i ecpodatkowe.pl zajmują się tym tematem.
  • 24.01.17, 17:57
    Też korzystalem z Norlink. Z rozliczeniami lepiej uwaząć bo mozna zostac obciazonym karami... dlatego nawet sie za to nie biore. Wole juz wydac te pare groszy i zlecic to Norlink niz zastanawiac sie czy wszystko zrobilem ok...
  • 24.06.17, 09:55
    Norlink jest najlepszą formą, jeśli chodzi o rozliczenia podatku z Norwegii i norweskie prawo pracy.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła lub ?

Zapamiętaj mnie

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.