Dodaj do ulubionych

Internet Międzylesie

IP: *.internetdsl.tpnet.pl 18.10.11, 10:26

Proszę powiedzcie z kim macie podpisane umowy na internet, mieszkam niedaleko Zwoleńskiej, nie ma TP S.A., najchętniej kupiłabym internet razem z tv w pakiecie,
z gory dziekuje
m.
Edytor zaawansowany
  • Gość: acian IP: *.cebit.com.pl 18.10.11, 16:01
    www.cebit.com.pl
  • Gość: karol IP: *.bas.roche.com 18.10.11, 16:36
    Mialem siec z malej lokalnej firemki Radionet i byl dramat. Siec czesto nie dzialala jak trzeba, wsparcie slabe, cena dosc wysoka itd.

Potem przeszedlem do Netii Wimax - przez pare miesiecy bylo dobrze (czyli 2Mbps), potem Netia podlaczyla za duzo uzytkownikow (co przyznala w rozmowie) i niestety teraz siec wieczorami dziala w polowie reklamowanej predkosci. Czyli tez zle.

Wiec w sumie nie ma dobrego rozwiazania. Mozesz rozwazyc Polsat Cyfrowy LTE, powinno dzialac dobrze...chyba jeszcze nie udalo im sie podlaczyc zbyt duzej ilosci klientow :-)

Wiem, ze w tej okolicy maja byc ulepszane lacza TP SA co pozwoli podlaczenie Neostrady 6-10Mbps. Niestety nie wiem kiedy to nastapi, pewnie dopiero na wiosne...Ale cos sie dzieje, bo ostatnio byl u mnie pracownik TP SA zeby podpisac umowe na przylacze.
  • Gość: karol IP: *.opera-mini.net 18.10.11, 16:54
    Masz troche nieaktualne informacje. Neostrada 10 juz dziala od miesiaca, a linie byly robione pod fiber, 60 MB , ma byc dostepna w ciagu 2 miesiecy.
  • Gość: karol IP: *.bas.roche.com 18.10.11, 17:05
    U mnie jeszcze nie ma kabli podprowadzonych do domu. Pracownik TP SA mowil, ze nowe kable beda klasc do klientow dopiero na wiosne. Chociaz inny czlowiek w TP SA mowil o koncu listopada. Oby ten drugi mial racje :-)
  • Gość: Marek IP: *.opera-mini.net 18.10.11, 19:22
    Wprowadzil cie w blad. Do 10 Mb ida po starych kablach , mi zwiekszyli do 10 3 tygodnie temu. Nowe sa do Fiber, wlasnie 60 MB, i wtedy musza dociagnac do domu swiatlowod, i musisz byc nie dalej jak 1 km od specjalnej skrzybki do tej fiber. Kable pod fiber sa polozone, znajomy technik sprawdzil, leza nawet kolo mnie , ale brak tych urzadzen.
  • Gość: piotr IP: *.jjs.pl 13.12.11, 23:37
    witam

polecam firmę jjs jjs.pl/

pozdrawiam
  • qszyhu 14.12.11, 17:48
    W zachodniej części Międzylesia mam net na łączach TP. Płacę za 6 Mb, w porywach jest 4 Mb, zrywa co jakiś czas. Infolinia twierdzi, że "łącza stare i lepiej nie będzie". Zaproponowali... obnniżenie transferu do 2 Mb, "to przestanie zrywać". Tak więc z tymi 10 MB to jakaś legenda...
  • aninianin 03.10.14, 10:04
    Wasza firma musi byc w duzym dolku skoro musicie sie tak reklamowac.
  • fan.ortografii 03.10.14, 12:07
    Jaka firma, taka reklama...
  • jjs_admin 05.10.14, 16:06
    nie mamy wpływu co piszą nasi abonenci o nas,
    niestety nikogo i niczego nie można polecić bo od razu uznaje się to za reklamę
  • aninianin 05.10.14, 16:21
    jasne, osoba niezwiazana z firma podaje link do strony firmy :D
    jestem w necie prawie 20 lat
    bajeczki to dla dzieci.
  • w_v_w 05.10.14, 17:09
    prawdziwa cnota krytyk sie nie boi

ale poki co, macie bardzo slabe notowania, wiec skupcie sie nad zaproponowaniem dobrej oferty ;)

Wawerka
    --
    To co ma i tak spaść, należy popchnąć.Fryderyk Nietzsche
  • fan.ortografii 06.10.14, 14:56
    ROFLMAO
  • fan.ortografii 06.10.14, 15:01
    Przepraszam, ale ten tekst powalił mnie na podłogę
    "niestety nikogo i niczego nie można polecić bo od razu uznaje się to za reklamę"
    Nominacja do jakiejś nagrody by się przydała.
  • aninianin 06.10.14, 11:25
    Dziwne na swojej stronie reklamujecie predkosci 100 razy nizsze
  • aninianin 07.10.14, 01:46
    A przepraszam

Po przeliczeniu tego co jest Waszej na stronie i tego w tym linku wychodzi ze oferujecie lacza 150-200 razy wolniejsze.
    A za podlaczenie swiatlowodu, ktorym mozna osiagnac taka predkosc zadacie fortuny.

• w_v_w 07.10.14, 06:50
    ...lowca jeleni

bardzo ciekawa dyskusja w tym watku
    lowca jeleni

Wawerka
    --
    To co ma i tak spaść, należy popchnąć.Fryderyk Nietzsche
  • aninianin 07.10.14, 09:38
    Niezle ta JJS naciaga jak widac ludzi :)
  • aninianin 07.10.14, 09:37
    U mnie Wasza firma chciala duzo wiecej to raz, po drugie to uwiazuje na stale do firmy bo po rezygnacji z uslug ta kwota przepada,
    Ja nawiazuje do predkoscipodanych na stronie firmy.
    I cos rozmija sie pan z prawda, bo tyle to na stronie kosztuje do 40 Mb/s. Do 60 Mb/s juz 140 a do 90 juz 180.
  • kawon86 07.10.14, 12:29
    Dajmy spokój ;)) Toż to prawdziwy fachowiec od netu w Zabkach,Wawrze, Radzyminie, Wołominie i na Białołęce:) hasla.forum.gazeta.pl/szukaj/forum/minius5
    Poza tym fachowiec z fantazją :)) forum.gazeta.pl/forum/w,343,141878141,141878141,_co_o_tym_sadzicie_.html
  • aninianin 07.10.14, 17:29
    Dajesz te linki do ich strony ka kazdym forum w warszawie, co kolega z forum udowodnil.
    To juz chyba starczy za dowod, kim jestes.
  • fan.ortografii 07.10.14, 23:56
    @adminppdwir
    Czyńże wreszcie swoją powinność!

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka