Dodaj do ulubionych

Śmieci - cd

22.04.13, 12:56
tu macie link. Im więcej nas, tym lepiej.

wawerinfo.pl/index.php/uchwala-smieciowa-walczymy-dalej-ale-wszyscy-ty-tez-musisz/
Edytor zaawansowany
  • jhbsk 24.04.13, 08:31
    Dzięki, skorzystam.
    --
    JS
  • Gość: Nellon IP: 217.153.32.* 25.04.13, 09:43
    Witam,
    niestety jakoś w podanym linku nie mogę otworzyć żadnych wzorów pism, a chętnie bym napisał i moi sąsiedzi też
    proszę o wzory;-)
  • Gość: swojak IP: *.met.pl 25.04.13, 11:42
    po prawej stronie sa takie niebieskawe strzałki - kliknij na nie :-)
  • aninianin 25.04.13, 14:30

O tu właśnie lądują śmieci tych , co do tej pory płacili 30 zł na miesiąc bo im starczał jeden kubełek na miesiąc.

warszawa.gazeta.pl/warszawa/1,123133,13802814,Czwartek_na_ulicach_Warszawy__NA_ZYWO_,,,438458.html
  • wajego 25.04.13, 16:11
    Nieprawda;)
    Ja dzisiaj widziałem pod Wodnikiem WOT-ciaka w vanie, który opróżniał bagażnik do publicznych śmietników. Także ten syf z fotki to nie on;)
  • miedzylesianin1 25.04.13, 16:32
    aninianin napisał:

>
    > O tu właśnie lądują śmieci tych , co do tej pory płacili 30 zł na miesiąc bo im
    > starczał jeden kubełek na miesiąc.

Bzdury piszesz. Przecież nie każdy kto płaci 30 zł za wywóz zaśmieca lasy i przydrożne rowy.
    Sam znam kilka rodzin w mojej okolicy, które miesięcznie płacą 30-40 zł i to za 3-4 osobową rodzinę. Jeśli robisz świadome zakupy (eliminacja zbędnych opakowań), kompostowanie, to tych odpadów naprawdę jest nie wiele. U nas makulaturę zabiera prywatna firma ZA DARMO!!!! Wystarczy wystawić przed furtkę. Bez łachy i bez urzędników. Ja sam zapełniam średnio ok. 3/4 worka 120 raz w tygodniu.

Śmiecą przeważnie firmy remontowo-budowlane, a także właściciele posesji, którzy wynajmują pokoje takim pracownikom. Oczywiście nie jest to regułą.
  • w_v_w 25.04.13, 16:49
    nikt mu nie wmówi że białe jest białe a czarne jest czarne :D

Wawerka
    --
    To co ma i tak spaść, należy popchnąć.Fryderyk Nietzsche
  • aninianin 25.04.13, 17:00
    Mylisz sie , u nas śmiecą głownie bogaci. I napisze raz jeszcze: Tak bez problemu po szybkim studiowaniu śmieci to poznaje. Po prostu wiem mniej więcej ile jaka rzecz kosztuje, a uwierz walają sie po każdym wolnym terenie masy opakowań głównie z górnej półki.

ok Ty tak robisz, ale zwykly nowobogacki nie . On woli zaplacic minimum a reszte wywalic z samochodu w pierwszym wolnym miejscu.

Ustawa śmieciowa spowoduje,że nikomu to sie juz kalkulowac nie bedzie. I dlatego czekalem na nia od lat . I w pelni ja popieram.

• w_v_w 25.04.13, 17:43
    Nikt nie pisze, ze ustawa smieciowa nie jest potrzebna!

Niech to bedzie dobrze napisana ustawa a nie gniot legislacyjny, niekonstytucyjny itepe itede :)
    To jest podatek/haracz i tyle, napisany bezmyslnie przez bande kombinatorow geszefciarzy spod tzw. partii obywatelskiejktorzy Obywateli maja za ciemna mase. Czasami mysle,ze maja racje, niestety :(

Wawerka
    --
  • aninianin 25.04.13, 17:53
    Tak ustawa jest niedoskonala, ale to wina ogolnej korupcji uzredniczej. zbyt wiele osob wtracilo po drodze swoje .
    Ale: Jak wejdzie to juz odwrotu nie bedzie. I bedzie mozna ja wielokrotnie modyfikowac i ulepszać . Na inna nie ma obecnie szans.
    A jest potrzebna, bo to co sie dzieje w Wawrze z terenami zielonymi to tragedia. Z powodu dzikich smieci.

PS: Od razu sobie wyjasnijmy : Na PO od 5 lat juz nie glosuje, glosowalem za przeciwnikiem Walcowny w obu turach, i wyborach krajowych tez na inna partie.
    To ze nienawidze partii typu PIS i SLD(PZPR) nie znaczy ze jestem wyborca PO. Juz nie, od dawna nie. Oszukac mozna tylko raz.
  • w_v_w 25.04.13, 18:31
    aninianin napisał:

> Tak ustawa jest niedoskonala, ale to wina ogolnej korupcji uzredniczej. zbyt wi
    > ele osob wtracilo po drodze swoje .
    > Ale: Jak wejdzie to juz odwrotu nie bedzie. I bedzie mozna ja wielokrotnie mody
    > fikowac i ulepszać .

Co chcesz ulepszac, cos co jest gniotem, chcesz ulepszac "zakalec"? osobliwe zaiste ;)

Na inna nie ma obecnie szans.

Wystarczylo siegnac po sprawdzone wzorce ze Skandynawii a nie wymyslac "proch"

> A jest potrzebna, bo to co sie dzieje w Wawrze z terenami zielonymi to tragedia
    > . Z powodu dzikich smieci.

Juz ci pisalam, smieci nie znikna, przekonasz sie, niestety.
    >
    > PS: Od razu sobie wyjasnijmy : Na PO od 5 lat juz nie glosuje, glosowalem za pr
    > zeciwnikiem Walcowny w obu turach, i wyborach krajowych tez na inna partie.
    > To ze nienawidze partii typu PIS i SLD(PZPR) nie znaczy ze jestem wyborca PO. J
    > uz nie, od dawna nie. Oszukac mozna tylko raz.

Nie naleze do osob przypisujaca jakakolwiek partie rozmowcy, jesli chodzi o samorzad intereseja mnie ludzie czynu, spolecznicy a nie tandetni wyznawcy doopkow partyjnych!

I tak bylo zawsze!

Wawerka
    --
  • aninianin 25.04.13, 18:41
    Ordynacje samorzadowe tak skonstruowano, ze tacy organizacje nie maja szans w wyborach.
    I tego nie zmienisz.
  • aninianin 25.04.13, 18:41
    *takie
  • w_v_w 25.04.13, 19:32
    niestety, Warszawie to nie grozi, zbyt lakomy kasek dla tej partyjnej holoty.

Wawerka
    --
  • ajk10 26.04.13, 14:04
    Moja 5-osobowa rodzina płaci ok 40 zł za miesiąc - pojemnik 240 l wywożony co 2 tygodnie. Nie przeczę, że są ludzie, którzy wywożą śmieci do lasu, ale nie jestem w stanie zrozumieć jak im się to opłaca (czas, dojazd).
    --
    Co w poradni laktacyjnej piszczy

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka