Dodaj do ulubionych

Lidl przy Trakcie Lubelskim?

09.09.14, 22:42
Wieść gminna niesie, że przy Trakcie Lubelskim na odcinku między Dzielnicową a Spadową (spora działka po zachodniej stronie TL ciągnąca się do ul. Kobryńskiej) ma powstać Lidl. Czy ktoś ma może jakieś bliższe info w tej sprawie? Co sądzicie o kolejnym dyskoncie w naszej dzielnicy? Nie jestem ich zwolennikiem, ale najbliższy Lidl jest w Międzylesiu, Biedronka tamże i przy Bronowskiej koło Wału - kawał drogi. Czy zapuszczony Trakt ożyje dzięki temu?
Edytor zaawansowany
  • krzysiek_s_zastow 10.09.14, 12:56
    Mają warunki zabudowy o pozwoleniu na budowę jeszcze nie wiadomo . Mówi się też o Biedronce na Klimontowskiej[ w okolicach Traktu].
  • w_v_w 10.09.14, 13:56
    ...wolalabym Leclerca!

Wawerka
    --
    To co ma i tak spaść, należy popchnąć.Fryderyk Nietzsche
  • joy-wawer 11.09.14, 01:41
    A ja wolalbym duży bazar
  • tomek2567 11.09.14, 08:40
    dyskontów spożywczych w Wawrze powstaje coraz więcej. Ale życie to nie tylko jedzenie. Wolałbym w naszej dzielnicy jakiś sklep ogólnobudowlany sieciowy, najchętniej Leroy Merlin. Mieli budować Casto na Ostrobramskiej i cisza, sklep na Jubilerskiej nie spełnia standardów. Po większość rzeczy jeżdżę do M1 w Markach, a to już wyprawa na pół dnia...
  • andzia353 11.09.14, 10:53
    a w okolicy Skalnicopwej, Borowieckiej, Panny Wodnej nadal bezsklepowa pustynia, poza jednym marnym sklepikiem na Trakcie przy Hotelu...........
  • w_v_w 11.09.14, 13:26
    ...a MarcPol, to co?

Wawerka
    --
    To co ma i tak spaść, należy popchnąć.Fryderyk Nietzsche
  • tomek2567 11.09.14, 15:01
    no właśnie jest MarcPOl na trakcie na wysokości ul. Borków przecież :)
  • ingeborg 14.09.14, 23:31
    Totalnie bez sensu. Trakt nie jest zapuszczony, tylko jest spokojną ulicą z domkami jednorodzinnymi. W tym jest jego urok. Nie potrzeba tu kolejnego supermarketu, Biedronka w Międzylesiu to jest dobra odległość. Są przecież sklepy przy Płowieckiej, jest sklep na Lucerny, przy rondzie z Kadetów. Nie ogarniam ludzi, którzy się cieszą z Ferio i z Biedronek. Macie cichą, zieloną okolicę a będziecie mieć parkingi, samochody i walające się torebki z Biedry. Mieszkańcy Traktu powinni to oprotestować.
  • aninianin 15.09.14, 01:02
    Ja mieszkam w innym rejonie, ale dopiero jak kolo mnie zbudowali Lidla w Miedzylesiu odzylem. Przedtem nie dalo sie zrobic normalnych zakupow, ceny w sklepach w Miedzylesiu byly i sa nadal zlodziejskie, wieksze niz na krakowskim przedmiesciu. Na zakupy musialem jezdzic na Goclaw. A Lidl to nie kolejny dyskont, to obecnie najlepsza siec w Polsce, gdzie mozna dostac wszystko i to wysokiej jakosci, to nie biedronka.
  • ewaq 15.09.14, 15:03
    Jak dla mnie to też kiepska lokalizacja. I nieustannie zastanawiam się, dlaczego tak wielkie sieci nie dogadają się z właścicielami działek przy Kadetów, które wystawione są na sprzedaż - lokalizacja wg mnie super, przy przelotowej ulicy, którą jeździ mnóstwo potencjalnych klientów, a i sąsiedztwo by nikomu nie przeszkadzało.
  • krzysiek_s_zastow 15.09.14, 17:47
    Bo nie dostaną na nic warunków zabudowy przy obecnym stanie prawnym tych terenów od drogi przy kościele do kanału zerzeńskiego.
  • marban 26.09.14, 11:26
    Bo tam jest grząski teran, który stanowił kiedyś zalewowy obszar Wisły. Tam się nie da budowac lub jest to nieopłacalne. Ci co kupili te działki od lat je próbują sprzedać... taka nietrafiona inwestycja.
  • Gość: Pawel IP: *.dynamic.gprs.plus.pl 03.03.19, 13:39
    Czy ktoś wie co powstanie obok Lidla na Trakcie? Ostatnio czyszczono działkę obok parkingu z drzew.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka