Dodaj do ulubionych

O komputerowym systemie wyborczym

18.11.14, 23:48

linkis.com/www.tvp.pl/kielce/pu/y6mSq
Edytor zaawansowany
  • w_v_w 19.11.14, 06:29
    ...tego sie nawet nie chce komentowac, kompromitacja platfonsowego nawet niewirtualnego.Panstwa.

choo**.doopa i kamieni kupa
    najbardziej trafne okreslenie tego co sie dzieje.

A tu prosze, chlop potega jest i basta wracamy do zrodel...

Wawerka
    --
    To co ma i tak spaść, należy popchnąć.Fryderyk Nietzsche
  • aninianin 19.11.14, 10:11
    PIS-owko, co to ma wspolnego z PO? Poczytaj sobie kto wybiera czlonkow PKW i o ich autonomii, a potem sie produkuj. :))
  • kaaarooll 19.11.14, 09:41

Jesli to jest tak proste i srednio rozgarniety licealista moze sam siebie umiescic w wynikach wyborow, to niech to pokaza live w TV, gwarantuje, ze to bedzie HIT.

A tak to mamy kolejnego politologa (akhm, akhm...) gadajacego o informatyce :) O ile informatyk moze gadac o polityce, to w druga strone, to juz to tak nie dziala :)
  • w_v_w 19.11.14, 15:14
    ...chyba zbyt pochopnie skorzystali ze zdobyczy Nowych Technologii...abakus byłby odpowiedni.

Tak czy siak kompromitacja Panstwa i jego władz.

Wawerka
    --
  • aninianin 19.11.14, 16:31
    A myslalem ze PKW jest organem calkowicie niezaleznym od wladz z wiadomych wzgledow :)
  • w_v_w 19.11.14, 18:21
    ...jestes w mylnym bledzie jak zawsze. Sedziowie sa niezawisli, podobno, ino system Panstwowy uzaleznil PKW chocby ze wzgledow finansowych...Minister finansow oraz Sejm. Ile kasy przeznaczyli na komputerowy system, taki mamy efekt.

Wawerka
    --
  • bobi_wawer 22.11.14, 13:20
    Al ja gupi byłem. Myślałem że przetarg był !!! a tu mądrości ma nareszcie mi wyjaśniła że minister finansów ustala cenę.
  • w_v_w 23.11.14, 08:43
    ...znowu czytasz bez zrozumienia

Wawerka
    --
  • bobi_wawer 23.11.14, 22:17
    Masz rację, jak to powiedział Kubuś Puchatek o miodku, im bardziej szukał, tym bardziej go tam nie było.
    Ja im bardziej czytam, tym bardziej nie rozumiem.
    Więc rozwiń swą myśl głęboką:
    "...Minister finansow oraz Sejm. Ile kasy przeznaczyli na komputerowy system, taki mamy efekt."

żeby podły zwykły chlobożerca mógł zrozumieć genezę fatalnej sytuacji PKW.
  • w_v_w 24.11.14, 14:14
    a powiedz mi skad PKW ma kase?

Wawerka
    --
  • bobi_wawer 24.11.14, 18:28
    Jakbym był tobą napisałby "z podatków". Ale to byłaby dalsza część pyskówki, bez żadnej merytoryki.

Generalnie odpowiedz na twoje pytanie nie przybliży nikogo co celu.
    Ale wystarczy zastanowić się nad wariantem, co się dzieje gdy instytucja publiczna (dysponująca jak każda instytucja ograniczonym budżetem) ogłosi przetarg. Wynik tego przetargu spowoduje/spowodowałoby przekroczenie budżetu danej jednostki.
    Od razu podpowiem, że w tym wypadku nie było takich okoliczności. Ale nawet jeśli tak by się stało .... to co ... ?
    I to nas przybliży do odpowiedzi, a nie stwierdzenie, że minister finansów jest wszystkiemu winien, lub za wszystko odpowiada.
  • w_v_w 24.11.14, 20:35
    czy ja napisalam, ze Min Finansow jest winien, odpowiedz sobie na pytanie kto jest sprawca tego zamieszania...wiem Budzet. Panstwo jest super a wladze jeszcze lepsze,piekna katastrofa:D

Wawerka
    --
  • bobi_wawer 24.11.14, 23:07
    no właśnie ja nie wiem / nie rozumiem co napisałaś ....
  • czarny-azorro 24.11.14, 23:12
    może niektórym coś się rozjaśni po przeczytaniu poniższego artykułu

wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/1,114871,13988654,PKW_spotykala_sie_w_Moskwie_z__czarodziejem_Kremla__.html
  • aninianin 25.11.14, 00:46
    Czarny azorro mieliscie wedlug prezesa po 2 obserwatorow w kazdej komisji, wiec pzrestancie chrzanic o falszerstwach !!!
  • czarny-azorro 25.11.14, 01:17
    Uprzedzam - tekst trudny ale wart przeczytania.
    Znakomity opis tego co się wydarzyło. Tylko dla dociekliwych i analizujących rzeczywistość.

3obieg.pl/ruskie-serwery-system-pkw-bezradnosc-i-wspoludzial-opozycji
  • aninianin 25.11.14, 01:27
    Ruskim agentem to ty jestes wstawiajac cos takiego
  • w_v_w 25.11.14, 01:37
    aninianin napisał:

> Ruskim agentem to ty jestes wstawiajac cos takiego

Jak zwykle nic nie zrozumiales Az dziw bierze, ze opanowales klawiture :D

Wawerka
    --
  • kawon86 25.11.14, 10:10
    Czarny_azorro : przeczytałem wnikiliwie. Uwagę zwraca fragment : "mężowie zaufania (w 99% kompletni kretyni, którzy w ogóle siedzą jak barany i nie wiedza tak naprawdę czego mają pilnować i jak to maja zrobić (bo przecież opozycja nie szkoli tych ludzi)". Po pierwsze : dlaczego nie szkoli? Ale zostawmy ten wątek.
    Policzmy : mamy około 27000 komisji obwodowych. 1% "niekretynów" to 270 osób. Zmniejszymy , bo może mimo szumnych zapowiedzi nie w kazdej komisji był mąż zaufania - niech to będzie 200 osób. Dalej zmniejszamy i w myśl teorii spiskowej : niech połowa z "niekretynów" trafiła na wyrafinowanych oszustów wyborczych i dala się oszukać . Zostaje 100 . STU !! Od tygodnia (bo wyniki były wtedy wywieszane ) 100 ludzi alarmuje , że na poziomie obwodu było oszustwo i protokol wypisany rózni się od głosów policzonych . No to musimy osłabić teorię spisku : moze nie w kazdym obwodzie tak było . Dalej zmniejszamy : niech zostanie 50-60 osób krzyczących w mediach i przez liderów swojej partii.
    A ja jakoś ich nie widzę . Mało tego - zważ, że pominęliśmy tysiące członków komisji związanych z daną partią, którzy jednak te protokoły podpisali !
    Albo więc jest to bzdura albo 100% męzów zaufania i członków komisji z opozycji to "kretyni" jak nieładnie określa to autorka przywołanego bloga. Jak więc nazwać liderów partii , która wyznacza na wybory 100 % kretynów? Którą opcję wybierasz?
  • w_v_w 25.11.14, 01:15
    ...bo rozumienie, to dar Bozy, widac ta laska nie splynela na ciebie :D

Wawerka
    --
  • aninianin 25.11.14, 01:28
    Bo laska zrozumienia splynela tylko na prezesa i jego sekte :DD
  • w_v_w 25.11.14, 01:34
    ...jak zwykle bredzisz idz sie odwodnij i połóż sie w pasiastej pidzamie obok kobity i nie chrap :D

Wawerka
    --

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka