Dodaj do ulubionych

Co mozna zorganizowac z Taby

03.06.06, 10:05
Wyjazdy do Eilatu, nad Morze Martwe, gdzie kiedy, jak
Pytajcie odpowiem
David
--
Eilat
forum Izrael
Obserwuj wątek
      • natder Re: Co mozna zorganizowac z Taby 09.06.07, 10:27
        Podciągam wątek :-)
        Za trzy tygodnie wybywam z rodzinką do Taby i marzy nam się wypad na kilka dni
        do Izraela - na własną rękę.
        Fakultet z BP jest jakąś alternatywą ale jedziemy z dziećmi - jedno jest
        jeszcze na tyle małe że wolelibyśmy program wycieczki rozciągnąć na dwa, trzy
        dni - tak aby nie była zbyt męcząca i dla nas i dzieci.
        Interesuje nas oczywiście wypad nad Morze Martwe, Jerozolima na dwa dni i być
        może jeszcze jeden dzień w Eilacie.
        Przekopałam wyszukiwarkę i nie znalazłam nic na temat samotnych wycieczek do
        Izraela, większość turystów podróżuje jednak z BP. A mnie sen z powiek spędza
        problem gdzie spać i czym jeździć.
        Pomożecie?
        • tut_ets1 Re: Co mozna zorganizowac z Taby 10.06.07, 01:23
          Problemu byc nie powinno. ;) Przekrocz granice z Izraelem w Tabie. Wynajmij
          samochod (maja dosyc atrakcyjne oferty) i w droge! ;)

Zobacz sobie na tym forum, jakie atrakcje znajdziesz w Ejlacie i w Jerozolimie
          (zamiescilam dosyc duzo informacji)... Nad Morzem Martwym - w Ein Bokek jest
          mnstwo Hoteli do wybory. Jak wolisz schronisko - Masz schronisko, o wysokim
          standardzie, pod Massada i w Ein Gedi. Z Ein Gedi masz bliskoi do moza, an
          otwarta plaze.

Udanego wypoczynku zyce!!

I w razie konmkretniejszych pytan, pisz smialo! Zawsze chetnie odpowiem...
          --
          "Thus, the Israelis will always win, and the Palestinians will always make sure
          they never enjoy it. Everything else is just commentary."
          THOMAS L.FRIEDMAN, New York Times

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka