Dodaj do ulubionych

morze martwe-wypoczynek zdrowotny

19.04.09, 11:51
Mam problemy skórne. Czy ktos wie w jaki sposób moge wyjechać nad morze martwe
w najbliższym możliwym terminie??
Znajduje tylko wyjazdy objazdowe, a takie mnie zupełnie nie interesują!
--
Eri
Edytor zaawansowany
  • masia.1 21.04.09, 00:30
    znalazlam na w katalogu konsorcjum taka ofertę. ja kupowalam wycieczkę, zel
    pobyty lecznicze tez aja
  • eri.4 24.04.09, 07:49
    Co to jest konsorcjum?
    --
    Eri
  • masia.1 26.04.09, 20:55
    łódzkie biuro podrózy, sprawdzone, istnieje dlugo, ma bogatą ofertę, a ostatnio
    specjalizuje się w wyjazdach do izraela. uslyszalam o nich od znajomego ksiedza
    byl z nimi na pielgrzymce, ale wyjazdy nad morze martwe tez maja.

www.konsorcjum.com.pl
  • arika.2 27.04.09, 22:46
    moja kuzynka była z nimi w marcu, wróciła zachwycona. Intensywny program,
    świetni przewodnicy, super opieka. Ja jadę w czerwcu i już się nie mogę doczekać
  • paciulek1 24.11.10, 10:49
    Polecam kosmetyki z Morza Martwego austriackiej firmy Biosal!!! Dostępne w formie soli do kapieli, żelu pod prysznic, maseczki błotnej, kremu do twarzy w bardzo atrakcyjnej cenie producenta. Jedynie w serwisie allegro.POLECAM!!!
  • jwhht 09.12.10, 14:23
    Nad Morze Martwe w celach leczniczych najlepiej pojechać indywidualnie, pod warunkiem, że zna się język angielski lub rosyjski lub niemiecki. Wystarczy kupić bilet, zarezerwować hotel, a na miejscu sprawdzić oferty klinik dermatologicznych, lub po prostu korzystać ze słońca, błota i słonej wody. Ważna jest długość pobytu przy problemach skórnych - lekarze zalecają min. 3 tygodnie. Jeśli nie chcesz się martwić o każdą część podróży lepiej wybrać coś choć po części zorganizowanego, ale musisz się zorientować co jest atrakcyjniejsze cenowo - bo to są niestety kosztowne wyjazdy
  • nika-ika 30.12.10, 08:52
    dla tych bez zasobnych kieszeni polecam pobyt w kibucu nad morzem martwym i busikiem codziennie do SPA. Tanio jak barszcz a w SPA jest wszystko i mozna kupowac karnety tygodniowe , dniowki, godzinowki etc. 1 dzien to z tego co pamietam 90szekli
  • ag-pa-ra 30.12.10, 22:05
    Ja byłam z córką w miejscowości Ein Bokek. też korzystałam z usług Konsorcjum Polskich Biur Podróży. Poleciałyśmy na 10 dni, pani ania znalazła nam przelot jak chciałaysmy na 10 dni i poleciła dobry hotel. bezpośrednio na plaży z ciekawym spa. po 10 dniach u córki widać było wyraźną poprawę, myślę, że jesienią znowu się wybierzemy
  • ag-pa-ra 02.08.11, 22:07
    witam. teraz jedziemy jesienia ponownie znowu z konsorcjum. na prawdę widać poprawę w leczeniu córki. kibuce są drogie i daleko od morza a to ono pomaga. polecam kontakt z tym biurem
  • batel7 02.08.11, 20:45
    Witam Panią. jestem bardzo zainteresowana większą ilością informacji o pobycie w kibucu nad morzem martwym.Starsi znajomi bardzo chcą się wybrać w marcu tylko nad morze martwe.Jak im pomóc, języka nie znają, nie mają żadnych namiarów. czy jest biuro które organizuje pobyty ,
    ?.Proszę o informację. Dziękuję i czekam Bożenna.
  • piootr3 04.08.11, 09:28
    W Izraelu mówi się po hebrajsku, angielsku, rosyjsku i polsku.
    Samemu można zarezerwować miejsce w kibucu. Poszukaj w internecie. Tak będzie taniej.
    --
    www.plecakowcy.pl/
  • black_essence 17.09.11, 16:31
  • black_essence 17.09.11, 16:33
    właśnie wróciłem znad morz martwego. byłem z wspomnianym konsorcjum. wszytsko odbyło się bez problemów. Aż dziw bierze, że są takie biura. tyle się czyta o nieuczciwych i naciągających. hotel zgodny z opisem, a pani w biurze zna je chyba na pamiec. o wszystkiech opowiedziala i wybralismy najlepszy dla nas. polecam ich
  • zstrucki 19.09.11, 08:20
    Przepraszam, ale z tym polskim to mit. Nasz język znają głównie starsze osoby, a i to coraz rzadziej. Poza językami urzędowymi - hebrajskim i arabskim - w powszechnym użyciu jest angielski i w nieco mniejszym stopniu rosyjski. Prócz tego należy pamiętać o dwóch rzeczach. Izrael jest dosyć drogi, warto więc dokładnie zaplanować wyjazd, by uniknąć zaskoczenia. Druga sprawa to samo Morze Martwe, nad którym, tak szczerze mówiąc, nie ma nic do roboty. To nie jest morze takie, do jakiego jesteśmy przyzwyczajeni - z bulwarami, lokalami itp. To też warto wziąć pod uwagę przed dłuższym wyjazdem.
    Szczególnie teraz należy śledzić pogarszającą się sytuację międzynarodową.
    --
    spacery.blox.pl
  • black_essence 19.09.11, 08:35
    faktycznie w hotelach mówi sie po angielsku i rosyjsku. chyba ten drugi jest nawet bardziej popularny. my mielismy wszystko zaplanowane przed wylotem. transfery, hotel etc. obyło sie bez problemów

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Booking.com
Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.