Dodaj do ulubionych

prośba o informacje!!

16.08.10, 16:06
drodzy Mieszkańcy! zwracam się z prośbą o wyjasnienie-co z blokami "dla
wojska" jest nie tak...??? rozważam zakup mieszkania i słyszałam jakieś
ostrzeżenia, ale nikt nie wie o co dokłądnie chodzi. Podobno coś z aktami
notarialnymi było nie tak...
bede wdzieczna za jakiekolwiek informacje,
pozdrawiam,
Asia
Edytor zaawansowany
  • 16.08.10, 16:19
    3140673, to mój numer gg, zaczep mnie wieczorem to pogdamy
  • 16.08.10, 16:20
    ale tak w telegraficznym skrócie, to już jest ok
  • 16.08.10, 16:21
    numer gg 3140673, ale tak w telegraficznym skrócie, to już jest ok
  • 16.08.10, 16:25
    coś mi przeglądarka zwariowała smile
  • 16.08.10, 16:49
    bede Cie zatem lapac! dzieki!
    (jakby co to moj email: belissima@o2.pl)
  • 18.08.10, 11:54
    był kiedyś problem, tego typu, że na hipotece siedziała firma która zakupiła te mieszkania dla wojska, a potem się nie wywiązała z umowy z deweloperem. Obecnie wszystko jest już ok. od jakiś dwóch lat księgi są czyste i można spokojnie kupować mieszkanie jeśli chodzi o stronę prawną. Jeśli chodzi o wykonanie techniczne natomiast to trochę poleciano po kosztach i nie usunięto wad wykrytych jakieś trzy lata temu kwestie dot. cieknącego dachu, który po ostatnich ulewach po prostu ciekł jak sito. Z tego co wiem zalało mieszkania na najwyższej kondygnacji. Jeśli nie zostanie to naprawione to pomału zaczną gnić ściany i strop. Do tej pory niewiele zrobiono, ponoć administracja będzie podejmowała jakieś działania jednak mogą nie zdążyć przed zimą i działają jak ślimaki w kisielu wink. Druga sprawa to zacieki na ścianach, które są po prostu zamalowywane, zamiast poszukać nieszczelności przez którą dostaje się woda. Kolejna sprawa to to, że nadzór nad wspólnotą nadal posiada max art, co dla wielu ludzi jest dziwne oraz nie rozwiązane są kwestie działek na których znajduje się całe osiedle 2. W konsekwencji max artowi płaci się za użytkowanie części działek "koszta administracyjne" które nie są wcale małe bo w ciągu roku wychodzą koło 600 pln od mieszkania dwupokojowego. Na zebraniach poruszana była kwestia odłączenia się od max arta i zebrania do kupy wszystkich działek i zrobienia jednej dużej. Administracja twierdzi jednak że to praktycznie nie jest wykonalne - widocznie jest jej finansowo na "rękę". Z tego co wiem Bajkowe 1 jest na jednej działce i fajnie sobie radzą. U nas bajkowe 2 jest bezład bo co blok to inna działka więc jest kila wspólnot i max art na tym korzysta bo ludzie nie mogą sie dogadać bo zebrania tych wspólnot są w różnych terminach. Jeśli chodzi o miejsce to jest super. To tyle wink

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła lub ?

Zapamiętaj mnie

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.