Re: kolejne agneziątko i mama z 1000 pytań w głow Dodaj do ulubionych

Witam wszystkich serdecznie,
na wstepie chciałam Wam serdecznie podziękować za słowa wsparcia i otuchy. Moja córeczka już się urodziła, a właściwie skończyła już dwa miesiące, czas szybko leci smile. Jesteśmy po szeregu badań i najważniejsze to, że zmiany są mniejsze niż opisywał to rezonans, tzn. jest przegroda przeźroczysta i jest to hipoplazja (usg robiłam w trzech miejscach - CZD, IMiD i oczywiście dr. Brzewski smile) innych wad nie stwierdzono, uff. Tarczyca sprawdzona, słuch sprawdzony w kajetanach, wzrok u prof. Prosta, stawy biodrowe u dr Brzewskiego, wszystko jest OK. Z badań genetycznych zrezygnowałam. Neurologa mamy z CZD, dr. Pakieła - daje nam nadzieje, że będzie dobrze. Według niej konsekwencją tej wady może być opóźniony rozwój psychoruchowy i padaczka (oby nie). Wskazań do rehabilitacji na tą chwilę nie ma, ale "dmuchając na zimne" 2 x w tygodniu przychodzi do nas rehabilitantka i ćwiczymy metodą Bobath.
Jak często sprawdzacie swoim dzieciom tarczycę i czy powinnam jeszcze zrobić jakieś badania?
Pozdrawiam
Ewa
Przeczytaj całą dyskusję
  • drzewko
  • od najstarszego
  • od najnowszego
  • drzewko odwrotne

Wysyłaj powiadomienia o nowych wpisach na forum na e-mail:

Aby uprościć zarządzanie powiadomieniami zaloguj się lub zarejestruj się.

lub anuluj

Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła lub loginu ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.