Dodaj do ulubionych

Najlepsze firmy transportowe

29.07.14, 14:54
Nie znalazłem takiego wątku więc może rozpocznę. Jako, że najgorsze firmy są, to może czas na najlepsze? macie jakieś dobre doświadczenia z firmami i chcecie się nimi podzielić? Zróbmy to w tym wątku. Ja od siebie mogę polecić firmę optima spedycje z warszawy :) Terminowi, wysoka jakość usług, przewóz zawsze bezpieczny. Wszystko jak być powinno
Edytor zaawansowany
  • 13.02.15, 21:26
    Polecam Transport międzynarodowy www.impet.biz
  • 18.02.15, 14:57
    Waldemar sp. z o.o. Polecam [www.waldemar.com.pl]
  • 19.02.15, 11:18
    Ja z kolei polecam firmę Piast Cargo :) Przewóz, magazyny, opakowania, łańcuch dostaw.... wszystko związane z logistyką :) www.piastcargo.com/
  • 19.07.15, 17:31
    Ja osobiscie mam dobre doswiadczenia z firma hussar gruppa. zarowno na terenie polski jak i za granica
  • 01.09.16, 10:17
    Ja natomiast polecam firmę. Jeśli mogę, użyję linka do strony www.integral-logistics.com.pl/pl
  • 24.08.15, 19:01
    Ja szczerze rekomenduję arcona.com.pl z Czestochowy - mają też stronkę na arcona-transpor.livejournal.com/profile
  • 14.11.15, 17:00
    Zdecydowanie firma Kangoor (www.kangoor.pl/)! Usługi transportowe, wypożyczalnia samochodów dostawczych i komis w jednej firmie, w największych miastach na terenie całej Polski. :)
  • 05.01.16, 13:43
    Ja ze swojej strony polecam www.favore.pl/446824_transport-krajowy-i-miedzynarodowy-towarow-przeprowadzki-barycz-przemysl-podkarpackie.html. Firma dobra, korzystałem z ich usług ja, jak i moi znajomi i nas nie zawiedli nigdy :)
  • 16.02.16, 10:54
    606 453 246
    *Usługi transportowe
    *Przeprowadzki
    *Przewóz paczek, towarów
  • 26.02.16, 17:52
    Korzystam z www.jasfbg.com.pl/ Mają transport bardzo wszechstronny - drogowy, kolejowy, morski, lotniczy, co tylko kto chce. Oprócz transportu korzystam u nich z opcji etykietowania i kompletowania przesyłek. Usługi oceniam na bardzo dobry :)
  • 15.03.16, 10:53
    Najlepsza firma transportowa to własna :) szwagier zakładał rok temu, pomagali mu w getruck. Na początku ciężko, ale teraz bardzo chwali, zarabia lepiej niż u kogoś
  • 04.04.16, 14:37
    Ja z czystym sumieniem mogę polecić mkforwarding.pl. Bardzo solidna firma, korzystałem.
  • 27.04.16, 17:05
    Zdecydowania MKForwarding. Mąż z nim współpracuje i wiem, że firma jest naprawdę godna polecenia.
  • 26.04.16, 10:59
    Faja ofertę ma firma mr shipper, dają dobre ceny dodatkowo magazynują i pakują towar. Mi ułatwili życie.
    info@mrshipper.pl
  • 14.05.16, 17:28
    spaarmann.pl/index.php/pl/ są niezastąpieni w transporcie międzynarodowym, zarówno drogą lądową, powietrzną jak i morską.
  • 22.06.16, 14:26
    Ja znalazłam fajny artykuł na temat wyboru firmy transportowej. Łapcie: eu-eu.eu/jak-wybrac-firme-transportowa-na-co-zwrocic-uwage/ Tyle ich jest do wyboru, że trzeba trochę się doinformować, żeby wybrać najlepszą ;)
  • 23.06.16, 21:34
    Zapraszam na www.alepaka.pl - wysyłamy przesyłki paletowe, przesyłki kurierskie, przesyłki gabarytowe, dłużycowe, palety do 3 m długości. Zapraszam do wypróbowania kurierów DPD, DHL, K-EX, ET Logistik
  • 13.07.16, 13:28
    Listę oraz porównanie pięciu najlepszych firm transportowych w Polsce znajdziecie tutaj: [url=http://maxmag.pl/top-5-bezpieczne-zaufane-firmy-transportowe-w-polsce-porownanie-firm-transportowych/]maxmag.pl/top-5-bezpieczne-zaufane-firmy-transportowe-w-polsce-porownanie-firm-transportowych/[/url]. Ten ranking powinien pomóc Wam w podjęciu właściwej decyzji. Dzięki niemu dowiecie się również, na co zwracać uwagę przy wyborze spedytora.
  • 20.07.16, 13:19
    U mnie już od kilku lat wygląda to tak, że na stałe mam jedną firmę spedycyjno transportową (zależy od zlecenia i długości trasy) MW Spedition i mamy wypracowany pewnien standard, niektóre nietypowe zlecenia omawiamy i ustalamy indywidualnie, wiec dla mnie sa bardzo elastyczni i są w stanie pomóc w każdej nietypowej sytuacji, co mi jest bardzo na rękę, bo nie widzi mi się za każdym razem szukanie nowego przewoźnika. Nie mam na to czasu, wolę mieć stała współpracę z profesjonalną firmą, której nie muszę mówić, co maja robić.
  • 09.08.16, 10:30
    Jeżeli chodzi o transport towarów ponadgabarytowych, to uważam, że najlepszą jest firma Seba-Trans. Działają oni na terenie Katowic, ale i całej Polski, więc z wysyłką do wyznaczonego miejsca nie ma najmniejszego problemu. Skorzystałam z usług HDS, wszystko szybko i bezproblemowo zostało załadowane i przewiezione - miałam na działce niepotrzebne i duże sprzęty. Cena też atrakcyjna ;) Jeżeli ktoś chce namiary to odsyłam tutaj: seba-trans.pl/kontakt/
  • 01.09.16, 13:02
    Ja natomiast mogę podać namiary na www.integral-logistics.com.pl/pl. Mój tato korzystał z ich usług i jest bardzo zadowolony.
  • 16.09.16, 15:14
    Witam :) Czy ktoś z Was korzystał może z usług [url=http://www.transportgrecja.pl/]BANEX Transport[/url]? Słyszałem, iż są godni polecenia, gdyż z profesjonalizmem podchodzą do swojej pracy. Szukam firmy, która przetransportuje moje rzeczy i spodobała mi się ich oferta.
  • 30.10.16, 17:51
    Polecam firmę Cargo Transport, cargotransport.com.pl. Solidna firma transportowa, z rozbudowaną flotą i kompetentnym personelem. Zlecenia realizują zawsze terminowo, my nie mamy zastrzeżeń do tej współpracy :)
  • 27.12.16, 13:43
    Normalne warunki pracy, uczciwe i wyrozumiałe szefostwo, bardzo wysokie zarobki - takie rzeczy tylko w Chrismar. Jest na forach wiele wątków o tej firmie i w zdecydowanej większości to oceny pozytywne.
  • 30.01.17, 16:00
    Firm transportowych jest mnóstwo więc nie ma co wymieniać nazwami po kolei, ale za to warto zastanowić się na co zwrócić uwagę przy wyborze takich firm, proszę przeczytac
    www.szwajcarska-precyzja.pl/firmy-transportowe-czy-sa-warte-uwagi/
  • 22.02.17, 12:43
    Jeśli szukasz busa, samochodu lub autokaru o podwyższonym standardzie na wynajem? Zapraszam na naszą stronę internetową :) www.travel-bus.pl/
  • 26.03.17, 21:53
    HiT Transport i Spedycja - firma, o której mówi się wiele :) Ja polecam, bo jest niewiele firm, w których tak dobrze płacą. Mąż pracuje tam od kilku lat i lubi to co robi.
  • 21.09.17, 20:27
    HiT jest dobrą firmą. Pracowałem w niej jako spedytor, aczkolwiek przeprowadziłem się w rodzinne strony żony i musiałem zmienić pracę. Niemniej wspominam bardzo dobrze.
  • 08.05.17, 12:39
    WITAM. POLECAM FIRMĘ TRANSPORTOWO- PRZEPROWADZKOWĄ www.frogstrans.pl Spakują, przeniosą, przetransportują, i zabezpieczą. Polecam gorąco!!!
  • 16.05.17, 09:41
    Firma FTL została założona w 1998 roku. W ciągu 19 lat istnienia na rynku,firma stała się firmą transportowo-spedycyjną posiadającą nowoczesny tabor, obsługujący klientów z całej Unii Europejskiej. Naszą specjalizacją stały się: transport ekspresowy po całej Europie oraz transport całopojazdowy ftl-transport.com/

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła lub ?

Zapamiętaj mnie

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.