Dodaj do ulubionych

gdzie można kupić dobre kije? Warszawa

06.11.08, 13:07

szukałam w sklepach sportowych ale wybór był tragiczny. Proszę o
sugestie, gdzie moge kupić jakieś dobre kije do Nordic
Edytor zaawansowany
  • 07.11.08, 13:59
    a nie mozesz kupic gdzies w necie? ja tez szukalem sklepu z kijami, ale nie znalazlem, wiec przeszukalem net i kilka dobrych (chyba) sklwpow jest. kupowalem w sklpie 4energy.pl, doradzili mi i dali dobra cene :) jestem zadowolony
  • 08.11.08, 08:19
    zapraszam do sklepu nordicsport.pl - LEKI - najlepsze kije na rynku - oczywiscie w promocyjnych cenach.
    --
    Nordic Walking i GYMSTICK
    www.nordicsport.pl
    506 249 504
  • 12.11.08, 21:34
    poszukaj na allegro. Ja kupiłam tam kije dla Matki i dla siebie. Powodzenia
    aganiok32 napisała:

>
    > szukałam w sklepach sportowych ale wybór był tragiczny. Proszę o
    > sugestie, gdzie moge kupić jakieś dobre kije do Nordic
  • 13.11.08, 13:12
    na ebayu też jest całkiem niezły wybór

--
    all we need is more love
  • 14.11.08, 20:40
    dzięki, w końcu kupiłam na Allegro
  • 06.12.08, 15:41
    witaj, polecam pod www.aktivpro.pl mają wspaniały sprzęt i
    instruktorów.

Marek
  • 06.12.08, 15:43
    Witaj, polecam nie tylko super sprzęt, ale i instruktorów pod
    www.aktivpro.de

Marek
  • 28.01.09, 11:34
    Bardo dobre Kije można zakupić pod tym adresem

Producenci: Exel , Leki

HALA MIROWSKA
    /antresola box 31/
    pl.Mirowski 1 W-WA
    CZYNNE
    Pon.- Pt. godz. 10-18
    Tel/Fax. 22 652 12 23

www.activesports.pl
    mail:sklep@activesports.pl
  • 20.09.10, 10:28
    Ja polecam firmę Traper, sklep mają gdzieś na Woli. Mapka dojazdu na ich stronie www.traper.waw.pl Wytłumaczyli jak i co, dostałem też rabatik, jak kupiłem kijki+pokrowiec+krokomierz. Towar w dobrej jakości. Podobno mają ten sprzęt też na allegro.
  • 11.10.10, 14:35
    A co sądzicie o tych kijkach www.wasserman.pl/pl/p/3-segmentowe-Kije-Nordic-Walking-2-szt-Torba/1287 Podobno są lekkie a to chyba ważne przy Nordic Walking. Musze jakieś zakupić i szukam porady. Powoli przygotowuje się do uprawy tego sportu, ponieważ słyszałam, ze podczas godzinnego marszu można spalić nawet 400 kalorii.
  • 14.10.10, 21:00
    Niestety kijki te nadają się jedynie do trekkingu (technika chodzenia po górach). Kijki do Nordic Walkingu powinny mieć rękawiczkę a nie opaskę na nadgarstek, dodatkowo system antyshock zupełnie nie sprawdza się na płaskich powierzchniach, gdzie chcemy odciążyć kręgosłup poprzez angażowanie pracy mięśni górnej części tułowia. Poprzez amortyzator całe wypchnięcie z kijka idzie w sprężynę. Jeżeli jesteś zainteresowana ulotką z podstawowymi wiadomościami na temat prawidłowej techniki Nordic Walking, dobrych i złych kijków, najczęstszych błędów podczas chodzenia odezwij się do mnie na maila, z przyjemnością Ci ją podeślę. Na początek polecam również lekcję z wykwalifikowanym instruktorem, który powinien Ci wszystko świetnie wytłumaczyć i pokazać.

--
    Instruktorzy Nordic Walking i Fizjoterapeuci
    Poznań, Bydgoszcz, Piła
    www.MarszPoZdrowie.pl
  • 08.12.11, 12:24
    Witam. Będę wdzięczna, jeśli mógłbyś również i mi podesłać taką ulotkę. Ja również poszukuję kijów i myślę o firmie LEKI, natomiast mam dylemat składane, czy nie. Pytałam instruktorkę o radę, powiedziała, że jednoczęściowe są lepsze, ale tego argumentu, który ty podałeś nie przytoczyła a uważam, że to jest bardzo istotna kwestia dla tych, którzy chodzą po alejkach parkowych.
  • 27.10.10, 12:45
    Polecam kije One Way to dobre i trwałe kije w atrakcyjnej cenie .
    ja korzystam z nich 2 miesiące a moja koleżanka pół roku i obie jesteśmy z nich bardzo zadowolone polecam oto link do sklepu z fachową obsługą sklep.aktivpro.pl/ kije możesz po zakupie odebrac na al. Lotników 1
  • 17.04.12, 09:05
    Jest fachowy sklep w Warszawie wyspecjalizowany w kijach do nordic walking i trekingowych. Mają też inne akcesoria, skarpety i rękawiczki do nordic walking a w zimie dory wybór nart biegowych. Kupiłem kije Leki - są b. dobre. Wszytko jest dobrze opisane na ich stronie a jak ktoś nie chce jechać to wyślą. Zajrzyj bo warto www.nartybiegowe.biz.pl
  • 24.04.12, 23:40

--
    Nordic Walking piękna sprawa - marsz po zdrowie i zabawa www.arenaruchu.com.pl
  • 24.05.13, 10:04
    Polecam zajrzeć tu.
  • 22.05.15, 00:35
    Polecam dobry sklep nordic walking " Nordic walking - przyjazny sklep" w Warszawie na Targówku. Łatwo można znaleźć ich w internecie i na Facebooku
  • 22.05.15, 00:50
    Polecam dobry sklep nordic walking " Nordic walking - przyjazny sklep" w Warszawie na Targówku. znalazłam ich adres internetowy www.nordic.biz.pl/
  • 05.10.17, 17:17
    Polecam kije nordc walking marki Leki w sklepie "Kije do nordic walking przyjazny sklep Warszawa" na Targówku.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła lub ?

Zapamiętaj mnie

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.