Dodaj do ulubionych

Przyjaciółka poszukiwana

18.10.17, 21:21
Witam jestem osobą dość wrażliwą i uczuciową, bardzo trudno mi nawiązać nowa znajomość. Potrzebuję wsparcia drugiej osoby, rozmowy i zrozumienia. Swoje w życiu przeszłam a teraz nie mam bliskiej osoby z którą mógłabym porozmawiać tak szczerze od serca. Teraz sobie nie radzę. Potrafię słuchać. Mam 22 lata i jestem z okolic Lublina.
Edytor zaawansowany
  • april95 25.10.17, 17:28
    Hej smile Mam dokładnie tak samo... Również mam 22 lata, jestem ze Śląska. Podobnie jak Ty- przeszłam dużo w życiu. Teraz jest lepiej, ale jedyne czego mi brakuje to właśnie takiej osoby, do której mogłabym się zwrócić, napisać o każdej porze, nawzajem wysłuchać, pogadać, pośmiać się, a może pożalić... Taka przyjaciółka od serca. Brak rozmowy z kimkolwiek i taka pustka powoli zaczyna mi już przeszkadzać. Z dawnymi znajomymi kontakt się urwał, potem trafiałam na same fałszywe osoby, które znały mnie tylko wtedy, kiedy czegoś potrzebowały. Potem cisza. Ja jestem raczej spokojna, wrażliwa, lubię słuchać innych, pomagać. Tak po prostu, bezinteresownie. Szkoda tylko, że teraz nie mam nawet się do kogo odezwać. Dlatego myślę, że Cię zrozumiem. Jeśli chciałabyś napisać czy pogadać, to pisz smile Może będę Cię mogła jakoś wesprzeć smile
  • em.masala 29.12.17, 21:19
    Jeśli jeszcze jestes to odezwij się. Poznajmy się ☺
  • em.masala 29.12.17, 23:24
    Moje gg 63970469

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.