Dodaj do ulubionych

Szukam kogoś w mojej sytuacji do codziennych rozmó

14.08.19, 08:50

PRZECZYTAJ najpierw całe ogłoszenie smile

Postanowiłam napisać drugi,nowy wątek i wszystko lepiej wyjaśnić. Jestem tutaj tylko i wyłącznie dlatego że mimo iż mam się do kogo odezwać nie mam z nikim bliskiego kontaktu a nie ukrywam że tego bardzo mi brakuje…dzięki mojemu poście na tej stronie uzyskałam kilka odpowiedzi ale niestety z większością osób kontakt urywał się zanim tak naprawdę się zaczął sad

Dostawałam wiadomości od osób które (tak jak same mówiły) nawet nie czytały mojego ogłoszenia..kochani,jeżeli już tu jesteście i macie zamiar do mnie napisać,proszę żebyście najpierw przeczytali ogłoszenie żeby uniknąć zbędnych nieporozumień

Wiele razy osoby które do mnie piszą pytają się mnie : ”Dlaczego tylko osoby które są bez pracy czy przyjaciół?” Tak jak wspomniałam powyżej,mam do kogo się odezwać ale nie są to osoby z którymi mam jakiś bliższy kontakt tylko raczej osoby z którymi rozmawia się tylko o czymś co nie jest istotne.Zależy mi na codziennym kontakcie żeby zbudować z kimś silną więź  Nie jest sekretem że im częściej ludzie spędzają ze sobą czas,tym bardziej się do siebie zbliżają no a jak wiadomo osoby które mają więcej obowiązków na głowie czy też znajomych,nie zawsze mają tyle czasu żeby poświęcać go komuś nowemu stąd też taki tytuł mojego ogłoszenia.
Oczywiście..nigdy nie ma gwarancji że osoba która ma podobne oczekiwania na pewno się ze mną dogada,ale zawsze warto jest próbować.

Nie jestem też zainteresowana tym jakie macie zainteresowania typu muzyka czy filmy bo nawet jeżeli są one inne niż moje to nie jest to czymś co zniechęca mnie do przyjaźni.Najlepiej dogaduję się z osobami które bardzo ale to bardzo dużo piszą,dzięki temu poprzez wymianę wiadomości zawsze można dowiedzieć się czegoś nowego w naturalny sposób bez pytań typu „Powiedz coś o sobie”
Poprzez wymianę wiadomości z kimś i jakieś pytanie na końcu danego tematu,dowiaduję się czy łączą mnie wspólne poglądy na życie z osobą która akurat do mnie napisała (czy się w ogóle zgadzamy ze sobą czy nie) to jest do mnie istotne w znajomościach.Nie to jakie ktoś ma hobby ale to czy mamy chociażby częściowo zgodne zdanie w danych kwestiach bo w innym wypadku raczej ciężko jest zbudować jakąś bliższą relację.
Dlatego też właśnie bardzo lubię długie wypowiedzi na jakikolwiek temat i swobodne przechodzenie z niego do jakiegoś innego.Jestem taką osobą która mogłaby rozmawiać na jakiekolwiek tematy godzinami.

Proszę was żeby pisały osoby od 18-30 lat i tutaj z góry zaznaczam że nie jestem zainteresowana żadnym flirtem czy czymś w tym rodzaju.

Bardzo ciężko jest znaleźć odpowiednią osobę do rozmowy ale nie poddaję się,prosiłabym żebyście pisali na email xxshootingstar@yahoo.com

Mam 24 lata i naprawdę zależy mi na tym żeby wreszcie mieć jakiegoś fajnego przyjaciela czy przyjaciółkę
Dodam jeszcze że uwielbiam zwierzęta a skrzynkę pocztową sprawdzam codziennie więc jeżeli czyjaś wiadomość jest dla mnie interesująca odpisuję od razu
Edytor zaawansowany

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka