Dodaj do ulubionych

szukam przyjaciółki z bydgoszczy

26.05.09, 16:13
Witam!
Znalazłam to forum i powiesz szczerze bardzo sie ucieszyłamsmile)
Mam 25 lat wspaniałego męża i dwójkę dzieciaczków,ale brakuje mi
przyjaciólki..takiej od serca do której mogłabym zadzwonic ze swoimi
problemami,która by wysłuchała,niekoniecznie pocieszyła ale
wysłuchała.
Miałam przyjaciółkę ale gdy wyprowadziłam sie kontakty jakby sie
wurwały,rzadko piszemy do siebie sms,i jeszcze rzadziej sie
spotykamy.
Niby jestem szczesliwa,bo mam męża i dzieci,ale brakuje tej
prawdziwej przyjażni.....
Edytor zaawansowany
  • carrie23 07.11.09, 20:02
    Czesć jestem z Bydgoszczy. Równiez mam ochotę poznać osobe, która byłaby moja
    przyjaciółką. Moje gg 7963803 smile pozdrawiam Cie serdecznie. Szkoda, że kontaktu
    nie zostawiłaś bo pisałaś post w maju.
  • justynasmutna 15.04.14, 19:58
    tinamina3444@wp.pl
  • 24_margaret 26.12.09, 21:22
    hej
    a ja znalazłam Twoja wypowiedz i się ucieszyłam, również czuję się samotna..
    pomimo iż mam chłopaka.. ale jakoś tak brakuje mi przyjaciółki od serca -osoby,
    z która można porozmawiać na każdy temat, zwierzyć się lub zwyczajnie
    poplotkować smile jeśli zaglądasz tutaj to zostaw swoj numer gg to się odezwę big_grin
  • zanetka1987 22.10.13, 06:44
    Hej ja również szukam przyjaciółki i jestem z bydgoszczy-mam 26 lat i córkę dwu letnia. Odezwij się, wprowadziłam się tu i nikogo nie znam,odpowiedz na meila bo mam nowy numer i nie pamiętam go zaneta.zajewska@onet.pl podaj mi tam szok numer. Masz może konto na fb
  • justynasmutna 15.04.14, 19:57
    hej! ja również z bydg mieszkam tu niedługo, koleżanki bliskie zostały 200km stąd. mam prawie 2 letnia córkę lat 24 wink jak cosi to piszcie
  • karoli1234 08.12.18, 21:19
    Witam też czuje się samotną tak mi się życie ułożyło. Nikt dawno tu nie zaglądał więc pewnie nikt i tak już nie napisze

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.