Dodaj do ulubionych

GDZIE W WARSZAWIE MOŻNA KUPIĆ...

04.01.10, 21:13
GDZIE W WARSZAWIE MOŻNA KUPIĆ SKŁADOWE DO DOMOWEJ PRODUKCJI
KOLCZYKÓW?
Edytor zaawansowany
  • kasia_1011 09.01.10, 20:18
    olkatl123 napisała:

> GDZIE W WARSZAWIE MOŻNA KUPIĆ SKŁADOWE DO DOMOWEJ PRODUKCJI
    > KOLCZYKÓW?

np tu:
    www.royal-stone.pl/
    i na Allegro
    --
    Kasia
  • agdar.srebro 10.01.10, 11:13
    Jest bardzo dużo sklepów.Jesli chodzi o srebro i elementy srebrne to na orlej i elektoralnej.Również kamienie można tam kupic .koraliki i rózne tam ................
  • kn_4 04.12.10, 11:53
    Polecam półfabrykaty na www.silrex.waw.pl/polfabrykaty.html
    W przypadku zapotrzebowania na inne "składowe" proszę o kontakt mailowy silrex@onet.pl
  • dorotaniejest 25.01.11, 12:31
    a czemu nie kupujesz w necie?

też byłam zwolenniczką "dotykowego" kupowania, ale przekonałam się, że żadna ekspedientka nie jest tak cierpliwa jak internetowa przeglądarka ;-)

trochę się obawiałam na początku problemów typu: będę długo czekać na przesyłkę, dostanę nie to co chcę albo kiepskiej jakości... ale mogę się przecież uczyć na błędach innych ;-)

poszperałam w necie, poczytałam różne narzekania i drogą eliminacji zrezygnowałam z tych sklepów, które miały sporo niefajnych opinii. w końcu wybrałam Qnszt.pl i jestem zadowolona. mają dobry i różnorodny towar, bezpiecznie go pakują i sprawnie wysyłają, do tego nie migają się od odpowiedzi na pytania ;-)

koszty przesyłki też nie są wyrzucone - bo przecież do "normalnego" sklepu muszę dojechać, zaparkować, a tu wszystko z poziomu biureczka, spokojnego namysłu i paru kliknięć ;-)

taa, wiem, leniwa jestem, ale jak patrze za okno na tę breję, to lubię to swoje lenistwo ;-)
  • panipuff 19.02.11, 22:44
    Polecam Kuźnie koralików www.kuznia-koralikow.pl/ jest to najlepszy sklep z koralikami, pół fabrykantami i innymi ciekawymi materiałami do wyrobu biżuterii! Ogromny wybór! Byłam tam dzisiaj i jest to wspaniałe miejsce! Znajduje się w samym centrum więc łatwo tam trafić! Polecam :)
  • siedzesobie 25.02.11, 14:40
    Jeżli szukasz szkła, ceramiki, tworzywa też polecam Kuźnię Koralikow na Nowogrodzkiej.
    Wybór taki, że nie można się zdecydować.
    W Empiku jest trochę gadżetów, ale ceny w większości mało zachęcające.
    --
    ...........................
    skarbynatury.blox.pl

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka