Dodaj do ulubionych

szukam sklepu z koralikami

22.02.12, 08:01
Witam wszystkich.Jak w temacie szukam sklepu z koralikami i polproduktami tylko takiego co wysyla za granice i to w dodatku niedrogo.Wspolpracuje z takim jednym ktory liczy 50 zl za przesylke bez wzgledu na wage no i taki podobny by mnie interesowal. Prosze o pomoc
Edytor zaawansowany
  • 01.03.12, 18:54
    Gdzie za granicę? bo może lepiej poszukać tamtejszego sklepu - tańsza przesyłka i możliwe, że półfabrykaty także...
    --
    be-rare.blogspot.com biżuteria handmade
  • 02.04.12, 14:24
    saop1 napisała:

> Witam wszystkich.Jak w temacie szukam sklepu z koralikami i polproduktami tylko
    > takiego co wysyla za granice i to w dodatku niedrogo.Wspolpracuje z takim jedn
    > ym ktory liczy 50 zl za przesylke bez wzgledu na wage no i taki podobny by mnie
    > interesowal. Prosze o pomoc

Cześć. Wejdź na www.step-up.com.pl Wiem, że można negocjować koszty przesyłki i dają dużo gratisów.
  • 08.04.13, 15:31
    Polecam manzuko.com.
    Wysyłają za granice na 100%, ale nie wiem za jaką cenę. Reszta cen jest naprawdę atrakcyjna, więc nie sądzę, żeby było drogo :)
  • 11.05.13, 20:20
    saop1 napisała:

> Witam wszystkich.Jak w temacie szukam sklepu z koralikami i polproduktami tylko
    > takiego co wysyla za granice i to w dodatku niedrogo.Wspolpracuje z takim jedn
    > ym ktory liczy 50 zl za przesylke bez wzgledu na wage no i taki podobny by mnie
    > interesowal. Prosze o pomoc

Polecam unikatart.eu/
    --
    unikatart.eu
  • 14.05.13, 14:40
    Kiedys moja siostra kupowala z www.step-up.com.pl i jej wyslali do Niemiec. Nie wiem ile kosztowało, ale chyba niedrogo. Tylko musisz się z nimi skontaktować mailowo i zapytać o potrzebne koraliki, bo maja ich więcej niż na stronie.
  • 28.11.13, 23:58
    polecam bizu.pl
  • 11.12.13, 22:08
    Znam sklep internetowy, który jest stworzony z myślą o osobach, które zajmują się i pasjonują rękodziełem, w szczególności biżuterią hand made. Polecam www.newcraft.eu - często można natknąć się na promocje i kupić przedmioty za okazyjną cenę.
    Zobacz, jaki mają ogromny wybór newcraft.eu/katalog/elementy-do-wyrobu-bizuterii/akcesoria.html !
  • 25.02.14, 00:54
    Witam, ja proponuje sklep www.korart.pl. Robiłam już u nich klika razy zakupy i jestem zadowolona.
  • 13.08.15, 14:17
    W trzech hurtowniach, w których kupuję kamienie są zamawiane bezpośrednio z Chin - może warto zastanowić się nad takim rozwiązaniem. Nie znam dokładnie namiarów na tych chińskich producentów, ale myślę, że istnieją gdzieś w internecie i będzie można się z nimi skontaktować. W jednej z hurtowni ostatnio zauważyłam, że kamienie są w gatunku II i szczerze nie polecam ich kupna... Podobno niewielka różnica jest między I a II gat, ale ja trafiłam na tyle wykruszonych koralików lub źle fasetowanych, że teraz wolę wydać troszkę więcej, a nie być zawiedziona jakością biżuterii.
  • 23.06.17, 17:39
    Ja polecam kamieniezawieszki.pl/

--
    kamieniezawieszki.pl/

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła lub ?

Zapamiętaj mnie

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.