Dodaj do ulubionych

Dołącz do Galerii CEPELANDIA.PL

23.04.12, 14:09
Jeśli jesteś kreatywny, tworzysz piękne, niepowtarzalne przedmioty i chowasz je gdzieś głęboko w szafie, mamy dla Ciebie propozycję. Damy Ci możliwość pokazania całemu światu tych małych dzieł sztuki. Mamy przyjemność zaprosić Cię do współpracy. Zaprezentujemy Twoje prace w naszej Galerii, zajmiemy się ich sprzedażą, reklamą oraz promocją.

cepelandia.pl
Zapraszamy także na naszego bloga:
Blog biżuteria artystyczna

--
Zapraszam do obejrzenia biżuterii artystycznej oraz przecudownych
kolczyków
Edytor zaawansowany
  • lamia322 16.05.12, 19:23
    To ja bardzo chętnie nawiążę współpracę. Moje prace można oglądać na www.tandolino.pl
    nie wiem, czy to jest to czego szukacie do swojej galerii, ale zapraszam :-)
  • boskadekadencja 03.06.12, 17:47
    Zapraszam na www.boska-dekadencja.pl i www.boskadekadencja.blogspot.com
    mozna zobaczyć tu częśc tego co robię. Pozdrawiam Beata Paciorek
  • jan.suchodolski 28.06.12, 09:30
    Blog bardzo interesujący, sporo ciekawych materiałów. fajnie, że wychodzi poza biżuterię..
    --
    kolczyki srebrne, klipsy, pierścionki, pierścionki srebrne, naszyjniki, wisiorki srebrne, bransoletki, obrączki ślubne, czyli ogólnie rzecz ujmując - biżuteria artystyczna!
  • mia.handmade.art 28.07.12, 15:51
    Zapraszamy na naszego bloga - tam kontakt do nas.
    Tworzymy biżuterię w technice soutache oraz szyjemy torebki własnego autorstwa.
    mia-handmade.blogspot.com/
  • b-rare 28.07.12, 23:33
    Blog pełen ciekawych artykułów :)
    --
    Biżuteria autorska - chainmaille, makrama, wire wrapping
    blog.be-rare.pl
    be-rare.pl/
  • d.robak22 21.01.16, 14:52
    Artyści handmade poszukiwani!
    Nowo powstały sklep internetowy z ofertą handmade - Prestige-Design poszukuje do współpracy zdolnych rękodzielników! Portal obejmie swym zasięgiem całą Skandynawię. Wszystkich zainteresowanych prosimy o przesłanie zgłoszenia z krótkim opisem swojej działalności oraz co najmniej trzema zdjęciami prezentującymi wykonane przez siebie prace na adres: d.robak@prestige-design.pl. Dołącz do grupy naszych artystów i wypromuj swoje dzieła w prestiżowym sklepie internetowym!

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka