Dodaj do ulubionych

biżuteria ręcznie robiona

03.10.12, 09:19
Witam,
oferuję do sprzedazy bransoletki (aktualnie mam dwie) ręcznie robione z koralików szklanych czeskiej Bohemy, kryształów i pereł Swarowskiego i drobnych koralików Toho.
Zdjęcia wraz z cena oraz wymiarami przesyłam zainteresowanym osobom na maila.
Edytor zaawansowany
  • 27.10.12, 10:54
    Jestem zaintereswana możesz wysłać mi na annakolibaj@interia.pl, ale mało jak dwie tylko, raz dziewczyna przysłała mi mnóstwo tych wszystkich cacek i nawet koleżanki wzieły po kilka.
    --
    stylowi.pl/kategoria/diy-zrob-to-sam
  • 28.11.12, 11:03
    Dziewczyny znalazłam coś pięknego! Ręcznie robiona srebrna biżuteria wysadzana minerałami. w dodatku nie droga :) polecam www.kuzniasrebra.pl
  • 21.01.16, 14:44
    Artyści handmade poszukiwani!
    Nowo powstały sklep internetowy z ofertą handmade - Prestige-Design poszukuje do współpracy zdolnych rękodzielników! Portal obejmie swym zasięgiem całą Skandynawię. Wszystkich zainteresowanych prosimy o przesłanie zgłoszenia z krótkim opisem swojej działalności oraz co najmniej trzema zdjęciami prezentującymi wykonane przez siebie prace na adres: d.robak@prestige-design.pl. Dołącz do grupy naszych artystów i wypromuj swoje dzieła w prestiżowym sklepie internetowym!
  • 17.07.16, 23:59
    Piękna [url=http://www.kuferart.pl/bizuteria-artystyczna,5.html]biżuteria hand made[/url] jest piękna. Ja ją uwielbiam, ponieważ lubię się wyróżniać. Biżuteria wcale nie musi być nudna. Takie jest moje zdanie.

Nie pamiętasz hasła lub ?

Zapamiętaj mnie

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.