Dodaj do ulubionych

Sutaszowe kolczyki

12.08.14, 21:15
Witajcie, uczę się tworzenia biżuterii sutaszowej. Macie jakieś praktyczne rady odnośnie jej tworzenia? Jak oceniacie moje prace? handmadeanddiy.blog.pl/sutaszowe-kolczyki/
--
Mój blog rękodzieło i diy: handmadeanddiy.blog.pl
Edytor zaawansowany
  • 58magda 01.10.14, 21:23
    cześć,
    nie robię sutaszu zbyt długo i całkowicie amatorsko, ale zajrzałam z ciekawości,napisze Ci co mi na myśl przyszło: ładne kolory, dobrane, filc lepiej niż sutasz, w sutasz widać nierówną linię, widziałam na kilku profesjonalnych stronach że da się tego uniknąć, osobiście też tego nie potrafię, ale ogólnie to BARDZO CIE ZACHĘCAM do kontynuowania swojej pasji bo masz pomysł i to jest ważne. POWODZENIA
  • jolanina 21.10.14, 13:33
    Ładne, chociaż trochę mało skomplikowane ;) Najpiękniejszy sutasz to taki wielokrotnie przeplatany itp. ;)
    Jeśli chodzi o rady dla początkujących, to warto zainwestować w przezroczystą nitkę. Ja kupiłam w sklepie dla plastyków.
  • lenka.muza 18.11.14, 21:18
    polecam Ci tutoriale z tej stronki www.inspirello.pl/filmy/sutasz/1/0.html
  • aleksander.mysz 25.01.15, 17:33
    Sutasz to przykład takiej techniki, gdzie nagradzana jest cierpliwość i zręczność osoby, która wykonuje daną biżuterię. Naprawdę wspaniałe modele.
    --
    Tablica rejestracyjna
    Tablice rejestracyjne
  • handmadeanddiy 31.03.15, 19:34
    Dziękuję za miłe słowa :) Cały czas ćwiczę, sięgam już po większe formy, np.
    handmadeanddiy.blog.pl/419/
    Dziękuję również za linka do tutoriali :)

--
  • martola80 14.04.15, 16:00
    Przepiękne te zielone, acz za duże jak dla mnie, bardziej chyba mi się podobają naszyjniki w tym stylu.
    --
    Zapraszam na warsztaty odchudzające
  • joel554 04.05.15, 11:54
    Ładne, tylko u nas mało popularne :)

--
    Profesjonalne sklepy internetowe - dla najlepszych.
  • alfredo302 12.06.15, 16:10
    Super, mi się bardzo podobaja i uwazam ze do letnich stylizacji bardzo pasuja
  • alicjazkrainy3 08.07.15, 09:42
    ja uwazam ze sa świetne i kupiłam sobie ostatnio nowe dwie pary. Moim zdaniem na lato takie kolorowe ozdobne kolczyki sa idealne na lato
  • ermirka873 02.09.15, 11:02
    sa super.......
  • amareta30 04.10.15, 22:33
    fakt, są bardzo dziewczęce. Ostatnio kupiłam coś podobnego chrześniaczce.
  • handmadeanddiy 31.10.15, 17:59
    Cześć :) Sutasz wciągnął mnie na dobre :) Jeśli chcecie popatrzeć, zapraszam:
    handmadeanddiy.blog.pl/raz-na-fioletowo/
    handmadeanddiy.blog.pl/male-jest-piekne-klasyczne-kolczyki-sutasz/

--

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka