Dodaj do ulubionych

Zapraszamy doi naszego sklepu orienTTale

23.11.16, 11:24
www.orienttale.pl
lub FanPage www.facebook.com/Orienttale-960236967423762/

orienTTale jest pierwszym sklepem na polskim rynku oferującym wyroby firmy Tale Jewelry.

Tale Jewelry jest producentem biżuterii ręcznie robionej z Pekinu. Biżuteria wykonywana jest z ekologicznych elementów, takich jak koraliki Rudraksza, nasiona Bodhi, orzechy Tagua i wiele innych. Każdy koralik jest starannie wybierany i dopasowany do bransoletki/naszyjników/amuletów.

Wyroby firmy Tale Jewelry oprócz walorów wizualnych i estetycznych posiadają również właściwości lecznicze (szlachetne kamienie) oraz mistyczne - przynoszące SZCZĘŚCIE.

Kultura Chińska od wieków przykłada szczególną uwagę do równowagi pomiędzy ciałem a umysłem, życiem materialnym a duchowością.

Biżuteria Tale Jewelry łączy te dwie natury w jedno -
piękno biżuterii i właściwości lecznicze, mistyczne koralików/kamieni szlachetnych/ symboli.

Zapraszamy do ORIENTALNEJ OPOWIEŚCI z orienTTale.

Wszystkie wyroby są robione ręcznie na zamówienie i sprowadzane prosto z Pekinu.

W razie jakichkolwiek pytań lub wątpliwości zapraszamy do kontaktu z nami pod adresem email orient@orienttale.p
Edytor zaawansowany

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła lub ?

Zapamiętaj mnie

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.